Skocz do zawartości
skynet

The Terminator - nowy skan tylko w EU!

Rekomendowane odpowiedzi

to zbyt piękne by mogło być prawdziwe :) ale chyba coś się szykuje, okładka rewelacja !

Co najlepsze obraz w tym wydaniu to nie będzie port z kiepsko prezentującego się wydania amerykańskiego, a zupełnie nowy transfer.

Premiera brytyjskiego wydania wg play to 3 września, amazon z kolei podaje 26 listopada.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jest temat terminator 2 skynet ed poczytaj

Edytowane przez vandel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zbyt piękne by mogło być prawdziwe :) ale chyba coś się szykuje, okładka rewelacja !

large_Terminator-Steelbook-Blu-ray.jpg?updated_at=1336038024

http://bluedvd.pl/te...ok-blu-ray.html

to będzie wersja steelbook :D

nie mogę się doczekac, 4-ty terminator w tym kolekcjonerskim metalowym pudełku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak to bedzie steelbook, coś pięknego hehe długo czekałem na ten tytuł i mam nadzieję ze tego nie spieprzą tak jak spieprzyli T2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Terminator na Blu-Ray wyjdzie z polskimi napisami, to muszę kupić. A co do pudełka steelbook, to nie ma się czym ekscytować. Dla mnie pudełka steelbook to szpanerska tandeta i skok na kasę. Dla mnie liczy się film, jakość obrazu, jakość dźwięku i dodatki. A tego Terminatora nie spieprzą bo, będzie lub jest robiony w innym kraju. Ale na pewno nie w polsce. :hura:

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to co, nie stać ich na wyłożenie góra kilkuset złotych na stworzenie pliku z napisami z gotowego tłumaczenia? Żal im 10 megabajtów miejsca na płycie (a nie żal im kilkuset czy nawet ponad gigabajta na lektora)? Czy napisy będą w edycji bardziej kolekcjonerskiej dla koneserów, a dla zwykłych ludzi wersja bez dialogów albo w oryginale (ewentualnie z angielskimi napisami, jeśli przypadkiem zdecydują się je włączyć)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ale "Terminator" na DVD to nie jedyny przypadek wydania tylko z lektorem. Nie chce mi się szukać, ale tak z głowy to wiem, że podobnie było z np. z filmem "Gatunek", serialami "Kości", "Synowie anarchii" i trzecim sezonem "Jak poznałem waszą matkę". Pewnie jeszcze coś się znajdzie, ale wiadomo o co chodzi; te filmy i seriale, to wszystko wydania FOX'a. Czemu mają taką dziwną politykę, nie wiem. Gdzieś czytałem (chyba na Fejsie Imperiala), że ponoc FOX chce wydawać filmy tak jak są one emitowane u nas w telewizji. No, a że u nas wszystko z lektorem, to właśnie lektor jest dla nich priorytetm. Nie wiem czy dokładnie tak to było. Jak ktoś chce to może sobie przekopać tego Fejsa i sprawdzić :-P Kto wie, może FOX pójdzie po rozum do głowy, bo ponoć te wydania tylko z lektorem miały żałosną sprzedaż. Możliwe też, że czeskie sklepy opierają się na wydaniu DVD i piszą podobną specyfikację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzieś czytałem (chyba na Fejsie Imperiala), że ponoc FOX chce wydawać filmy tak jak są one emitowane u nas w telewizji. No, a że u nas wszystko z lektorem, to właśnie lektor jest dla nich priorytetm.

Gdyby tak było, to znaczy,że FOX zatrudnia idiotów. Nie jest to ani takie dziwne, gdyż nawet rządy niektórych krajów składają się głównie z idiotów. Nie jest to również czymś nadzwyczajnym, gdyż spotkałem się ostatnio z kilkoma osobami z zarządu dość sporej firmy, z których większość była kompletnymi id/io/ta/mi. To po prostu smutne. Smutne dlatego, że nie będę mógł sobie kupić tych Terminatorów na BD i pozostanę przy DVD. A na DVD mam to, o czym marzy dziewczyna. Oryginalną ścieżkę dźwiękową i napisy... których nie włączam nawet, bo znam dialogi prawie na pamięć. Edytowane przez janek_k
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janek_k

To co napisałeś jest smutne, ale niestety prawdziwe....daleko nie muszę szukać, wystarczy jak pójdę do swojej firmy...

Wracając do tematu to jednak wielka szkoda, że tak "kaleczone" są takie filmy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie poczekajmy do września, bardzo prawdopodobne, że jest to po prostu błąd na stronie. A jak się okaże, że faktycznie brak będzie polskich napisów to będę jednym z najgłośniej krzyczących... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie włączyłem tak dla przypomnienia jedynkę. I powiem wam, że Arnold wygląda w tym filmie imponująco. Terminator 2 to już Arni szczuplejszy. Jeśli nic mi nie wypadnie, to od jutra oglądam wszystkie Terminatory w liczbie 4 po jednym codziennie. Z DVD ma się rozumieć. I będę mieć jeszcze jakieś połtora miecha, żeby przemyśleć jeszcze raz kwestię nabycia DB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera 3 października, cena ok 110zł (nie za dużo??)

Dużo za dużo. Toż to przecież klasyka, a nie nowość. 99,99% ludzi co lubią ten film widziało go w kinie i ma go na półce na DVD. Nie wspominam o oglądaniu w telewizji. 110 zapłacić w gruncie rzeczy za pudełko to trochę za dużo. Ja powiem krótko, nie kupię. Nie jestem aż tak wielkim fanem, żeby wydać ponad stówę na film, który widziałem 125 razy tylko dlatego, że obraz będzie trochę ostrzejszy. 55zł. to bym zapłacił. Ale nie ponad stówę!
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA pojawiła się antologia i z recenzji wynika, że pierwsza część to ten sam badziew, który wyszedł jakiś czas temu. Tak więc na nowy transfer raczej nie ma co liczyć.

Edytowane przez Inuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Europie na 100% wychodzi remaster. Nawet na amazonie dostępny jest zwiastun (niestety w parszywej jakości) z informacją, że to będzie wersja zremasterowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale jakiś czas temu wyczytałem, że niby ten remaster miał być dostępny właśnie w tej antologii i miał to być jedyny sposób dostania go w USA (nie miał być sprzedawany oddzielnie). Czyli wygląda na to, że ten remaster ma być dostępny tylko w Europie, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale jakiś czas temu wyczytałem, że niby ten remaster miał być dostępny właśnie w tej antologii i miał to być jedyny sposób dostania go w USA (nie miał być sprzedawany oddzielnie). Czyli wygląda na to, że ten remaster ma być dostępny tylko w Europie, tak?

tak, nowy transfer tylko w europie, na forum blu-ray.com juz od kilku dni wrze z tego powodu :)

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na highrew jest recka antologii i narzekają na stary transfer MP2 ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...