Skocz do zawartości
Gmeru

Technologia 3D na komputerach stacjonarnych - co za moc (GTX680+3DTV Play+JVC X3)

Rekomendowane odpowiedzi

W sterownikach karty graficznej dla wyjścia HDMI mam ustawione na YCbCR444 ale samo to ustawienie jeszcze nie działa poprawnie na TV dopóki nie zmienię w nim Sceny właśnie na Grafika albo na Gra wtedy jest poprawnie wszystko wyświetlane pełne 4:4:4 dla kolorów dla tych dwóch scen, na pozostałych scenach np. Ogólna, Film i innych jest nie poprawnie (dla telewizji i filmów jest to raczej zbędne i nie do zauważenia)

Jest to nawet napisane w manualu :)

* W przypadku podłączenia synchronizacji 1080p do wejścia HDMI będzie ona traktowana jako synchronizacja wideo, a nie synchronizacja komputera. Wpłynie to na ustawienia [ustawienia systemowe] i [Ekran]. Aby oglądać zawartość z komputera, ustaw [Wybór sceny] na [Grafika], [Format ekranu] na [Pełny] i [Pole wyświetlania] na [Wszystkie piksele].

btw. tez czekam na tego Crystal LED'a :P

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten obrazek "Cyan/Magenta/Gray 128" skąd wziąłeś?

ewentualnie mógłbyś go gdzieś udostępnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie coś jak na tym "gorszym" obrazku na plaźmie robi mi się w wyniku nadmiernego wyostrzania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) nie wiem czy w tym rzecz, sprawdzaj na jednakowym poziomie wyostrzenia, u mnie widać różnice z miejsca w zależności od wybranej sceny. Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie filmik przy okazji :) głębia 100%, zerowy crosstalk.

[media=]

[/media] Edytowane przez PeterMac
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kapral_hicks

kupiłeś może ten spliter nSplitter Pro 1x2 MK-II ?

rozwiązał problem jaki miałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...