Skocz do zawartości
PeterMac

Sony 40HX720 czy czekać na 40HX750 ?

Rekomendowane odpowiedzi

img3200m.jpg

Jedziemy z HX750 ^_^ (z Maćkiem....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasa, widze ze HX750 ma jednak tą fajną rurkowatą podstawę, myslalem ze na europe bedzie klasyczna takze in plus :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie ta podstawa robi wrażenie bardzo delikatnej... Pstryk i złamana ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal więc luz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiem: jest całkiem dobrze. Telewizor nie ma jakiś poważniejszych wad a zalet jest więcej jak np. dopracowane 3D (crosstalk, którego właściwie nie ma). Oczywiście czekajcie na test ale już po wczorajszych bojach mogę to napisać. Ale ja jeszcze bym poczekał na to co pokaże HX850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za wstępne info, tak myslalem ze jest dobrze lepiej niz w seri 2011 jesli chodzi o 3D, miałem brać HX720 z uwagi na X-Reality Pro i cene, ale chyba uzbroję sie w cierpliwość dołożę troche i kupie HX850, mam nadzieje ze cena za 40' nie przekroczy 5000.

Teraz 40HX750 jest za 3900, 40HX751 (2 pary oku w zestawie niestety starego typu BR250 nie tych nowych lekkich tytanowych) za 4200

Jeszcze chodzi mi taki plan czy nie lepiej kupic teraz 46HX820 bo do kupienia za 5000 ale troche zbyt duzy bedzie do tego pokoju, oglądany z max 1,8m od niego to troche krowiasty sie wydaje.

Co mnie jeszcze wkurza w 40HX720 to jego klasa energetyczna B, gdzie pobór w trybie Standard domowym jest 85W a większy 46HX820 ma klase A i pobór 83W większy a mniej pali, jedynie w trybie Max 46HX820 pali troszkę wiecej 153W, ale nikt nie leci na podświetleniu maksymalnym i ustawianiech Żywy.

Także czekam...nie piekarnia ;)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiem: jest całkiem dobrze. ......... Ale ja jeszcze bym poczekał na to co pokaże HX850.

Witaj.

A kiedy można się spodziewać jakiegoś testu HX850 ? Mam dylemat zakupowy - Kupić 46HX920 czy 46HX850. Wiem że inne podświetlanie, ale może nie będzie jakichś większych różnic na niekorzyść HX850.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że test HX750 się uda dziś opublikować :) HX850 to chyba najwcześniej za tydzień (gmeru popraw mnie, jak inaczej mówiłeś wczoraj).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku a Ty co sądzisz o tym HX750 po twojej kalibracji daje radę jaki efekt końcowy co udało sie wycisnąć w porównaniu do innych LEDowców które miales okazje kalibrować. ok ok czekam na Wasz test :)

HX850 za tydzień hmm szybko coś ale trzymam kciuki zeby tak tez było.

btw. ta cześć jest metalowa ?

img3100z.jpg

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastik,

Co do HX850 to zapewne za jakieś 1-2 tygodnie. Też w pobliżu premiery majowej więc wkrótce.

Dzisiaj mam nadzieję wszystko wrzucę. Ale to na pewno będzie bliżej nocy ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku a Ty co sądzisz o tym HX750 po twojej kalibracji daje radę jaki efekt końcowy co udało sie wycisnąć w porównaniu do innych LEDowców które miales okazje kalibrować. ok ok czekam na Wasz test :)

HX850 za tydzień hmm szybko coś ale trzymam kciuki zeby tak tez było.

Wszystko opisałem w recenzji, teraz gmeru to składa w całość i pewnie przetłumacza niektóre fragmenty na polski :P Zrobiliśmy pomiary w dwóch trybach na wprost, pod kątem, kontrasty, jednorodność obrazu, deinterlacer, skalowanie, rozpoznawanie pulldownów... będzie co czytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Soniakach o juddera mozna być spokojny, juz dawny MotionFlow na poziomie 100Hz był dopracowany i dawał rade lepiej jak konkurencja, nie mówiąc o dzisiejszym 400,800.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest więc wg Was odpowiedź w tym temacie - hx720 czy hx750 ?

Ja osobiście składniałbym się w stronę hx720. Zupełnie subiektywne odczucia - obraz bardziej podoba mi się w hx720.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepszym wyborem będzie HX750 - lepsze 3D oraz przygotowany do GoogleTV, to moim zdaniem główne argumenty za takim wyborem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakrównież cena ma być nie wygórowana za HX750 więc kolejny plus dla nowszego modelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3399 w rtv euro za 40'', fakt cena miodzio, tv tez bardzo ladnie swieci lepsze 3D, mniejsze odbicia od ekranu, wbudowane wifi, google ready ale czern i proc lepsza w hx720.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale żeby to takiego fajnego tv (750) wstawić takie niby-nóżki to już naprawdę porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy porażka, mi osobiście sie podoba coś innego niż cała reszta, na plus nie osadza sie chociaż na niej kurz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niewątpliwie to praktyczna zaleta ale wizualnie stopka to stopka...

PeterMac jak widziałbyś HX720 do sygnału SD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze bym widział :) zależy od Twoich funduszy, jak masz mozliwość dać troche więcej to lepiej juz poczekać na HX850 bedzie lepszy pod wieloma względami, co ważne czytałem ze ma duzo lepsze kąty od np takiego HX820 a to bliźniak HX720 tylko w innym przebraniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...