Skocz do zawartości
pmmazz

merlin.pl - 2 filmy 50% taniej

Rekomendowane odpowiedzi

So What? To znaczy, że trzeba im wszystko odpuszczać? Oni właśnie na to liczą. Dopóki klient będzie machał ręką na to, że go dymają, dopóty będą go dymać ;)

To wcale nie znaczy że masz odpuszczać. Tylko problem polega na tym że jak się coś w Polsce udowodni to nie robi to na nich wrażenia. Bo ludzie i tak zapomną, a później dalej tak samo robią. Jak się w Polsce na kogoś napluje to powie że deszcz pada. Niby jesteśmy wolnym, demokratycznym krajem od 24 lat, jesteśmy w Unii Europejskiej, ale komunistycznej mentalności większości polaków nie da się zmienić. No i nawyki wyniesione z komunizmu powodują że w Polsce jest jak jest. Żeby coś się zmieniło musi minąć co najmniej kilka pokoleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką odpowiedź na mojego emaila do nich.

Szanowny Panie,
Dziękujemy za list i bardzo przepraszamy za zawód, który Pana spotkał.
Nie wszystkie towary z naszej oferty przechowujemy w magazynie.
Jako sklep internetowy tworzymy naszą ofertę także na podstawie danych zbieranych od współpracujących z nami dostawców,
uwzględniając w tejże ofercie także towary, które czekają w ich magazynach.
Staramy się bardzo, by nasze informacje o towarach były wiarygodne, stale uaktualniamy listę dostępnych pozycji.
Niestety może się czasem zdarzyć, że informacja o wyczerpaniu zapasów jakiegoś tytułu, dotrze do nas później,
gdy zamówienie już zostało złożone.
Mimo starań nie zawsze potrafimy tego uniknąć, choć doskonale rozumiemy, że może się Pan czuć rozczarowany.
Ogromnie nam przykro, niestety z powodu wyczerpania nakładu niewiele możemy już zdziałać.
Przepraszamy raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział klasyk "nie chce mi się z Tobą gadać" (tutaj wysłuchiwać takich tłumaczeń ze strony sklepu). Niech lepiej szybko pieniądze oddadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też oczywiście anulowali. Nie będę się bił. Po prostu już nigdy u nich nic nie kupię.

Proponuję również założyć i przykleić na forum temat w stylu "Jak Merlin oszukuje klientów".

Forum czyta dużo osób. To na pewno wpłynie na nich.

Wysłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też oczywiście anulowali. Nie będę się bił. Po prostu już nigdy u nich nic nie kupię.

Proponuję również założyć i przykleić na forum temat w stylu "Jak Merlin oszukuje klientów".

Forum czyta dużo osób. To na pewno wpłynie na nich.

To bardzo dobry pomysł, trzeba nagłaśniać takie traktowanie klienta .

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem info na Face.... Oni mają też funpage: https://www.facebook.com/merlinpl?fref=ts można zrobić zadymę..

Poszedł post na ich funpage'u.

Edytowane przez Gmeru
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również miałem anulację zamówienia... czyli drugi raz zostałem oszukany przez merlina. Ciekawe czy teraz też będę prawie tydzień czekał na zwrot pieniędzy.

Na ich fan-page'u na Facebook napisałem taki komentarz:

Drugi raz z rzędu anulowaliście moje zamówienie na film "Trylogia Bourne'a" na blu-ray. Oczywiście z mojej strony wszystko było oki: natychmiastowy przelew na wasze konto i na drugi dzień informację o anulowaniu zamówienia. Jeśli macie niekompetentnych pracowników którzy nie potrafią obsługiwać waszego sklepu internetowego to nie moja wina i to nie ja powinienem za to ponosić konsekwencji.
Uważąm, że nie wywiązaliście się z transakcji i nawet nie macie odwagi przyznać się do błędu, tylko wysyłacie na adres mailowy jakiś standardowy z "automatu" komunikat.
Obiecuję że sprawę nagłośnię w internecie i zrobię wam odpowiednią reklamę...

Edytowane przez dmlakers79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W merlin:

Marvel: bohaterowie - kolekcja 6 filmów (Blu-ray)-159,99,
Avatar / Titanic 3D (Blu-Ray)-159,99,
Batman Początek / Mroczny Rycerz - pakiet kolekcjonerski (3 Blu-Ray)-70,00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W merlin:

Transformers 3,Iron Man2,Eragon za 32,49,

PrometeuszObcy:Ewolucja (9 blu-ray) -269,99,

Predator-Trylogia z maską-159,99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie zapominajcie że to jedno opakowanie dla 3 filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promo tyłka nie urywa... ale jak ktoś ma takie braki to dobry moment na uzupełnienie zbiorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promo tyłka nie urywa... ale jak ktoś ma takie braki to dobry moment na uzupełnienie zbiorów.

Dokładnie, szkoda że nie ma na nowe tytuły jakiś fajnych promocji. Co do zamówień prez merlin jak dla mnie, ja nie mogę słowa złego o nich powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...