Skocz do zawartości
pmmazz

merlin.pl - 2 filmy 50% taniej

Rekomendowane odpowiedzi

na merlin.pl

tutaj:

http://merlin.pl/browse/promotion/2/km.html?utm_source=mailingklub_08-08-11&utm_medium=mailing_merlin&utm_term=Blu-Ray_-_kup_2_filmy_50_taniej&utm_content=text&utm_campaign=filmy

promocja 2 filmy za 50%

TYLKO DLA KLUBOWICZÓW, ale klubowiczem można zostać w każdej chwili, przesyłka kurierska 5.5pln ;) ceny zniżkowe widoczne po zalogowaniu.

jako ciekawostki:

PIRACI Z KARAIBÓW pakiet (3 części) 95pln

TRON DZIEDZICTWO 3D 62pln

....

promocja trwa do 22.08

dziś pojawiły się dodatkowe tytuły... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od paru dni nie ma wielu rzeczy co było <_< Skoro napisali do kiedy trwa promocja to mogłaby trwać.... a nie wywalili już z połowę bo pewno się znalazł mądry co kupił naraz i sprzedaje :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zamówienie, dzisiaj przyszło. 38zł za sztukę i 63zł za Pioruna w 3D. Nice. Tylko ToyStory3 wykupili ale widzę, że ogólnie jest chyba zniżka na CD Projekt. Muszę zahaczyć o MM.

dsc06488o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zamówienie, dzisiaj przyszło. 38zł za sztukę i 63zł za Pioruna w 3D. Nice. Tylko ToyStory3 wykupili ale widzę, że ogólnie jest chyba zniżka na CD Projekt. Muszę zahaczyć o MM.

dsc06488o.jpg

UWAGA!!! TYTUŁY SĄ REGULARNIE UZUPEŁNIANE! TRON 3D JUŻ 2x ZNIKAŁ I JEST PONOWNIE...ZERKAĆ ZERKAĆ I JESZCZE RAZ ZERKAĆ!!! ;)

A TOY STORY 3 AKURAT DZIS SIE POJAWIŁO ;)

Edytowane przez pmmazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A boxu Shreka 1-4 2D/3D z PL dubbingiem nie ma ..... szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdyby był.... huh. No nic. Na wszystko się doczekamy. Trzeba być cierpliwym :D I Shreka się kupi w 3D za normalną kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A boxu Shreka 1-4 2D/3D z PL dubbingiem nie ma ..... szkoda.

Disney to nie DreamWorks pomyliły się tobie studia filmowe. Promocja Disney od CDProjekt a Shrek jest od Imperial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a nie wywalili już z połowę bo pewno się znalazł mądry co kupił naraz i sprzedaje :angry:

Witam,

Większość filmów które są dostępne w promocji. Pojawiły się na Allegro w atrakcyjnych cenach.

Link do jednego użytkownika Allegro: http://allegro.pl/listing.php/user?category=89054&us_id=527522

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! TYTUŁY SĄ REGULARNIE UZUPEŁNIANE! TRON 3D JUŻ 2x ZNIKAŁ I JEST PONOWNIE...ZERKAĆ ZERKAĆ I JESZCZE RAZ ZERKAĆ!!! ;)

A TOY STORY 3 AKURAT DZIS SIE POJAWIŁO ;)

potwierdzam - Tron 3D pojawił się ... i się zamówił od razu :)

Edytowane przez Tie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, rzeczywiście., Tylko nie mam co dobrać do tej pozycji. Więc kupię sobie na allegro :) A w ogóle podjadę jeszcze do MM bo coś mi to wygląda na ogólną promocję CD Projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno obleciałem MM w Głogowie, Poznaniu i Koszalinie. Wszędzie ceny takie jak na Merlinie bez promocji (tj. większość za 79,99zł), pomimo tej żółtej naklejki. Jedynie Koszalin miał jakieś promocje 50% bo np Dumbo był za 45zł ale to chyba była przecena tego marketu, a nie akcja ogólnopolska. Od mojej wizyty w tych sklepach minęły już 2 tygodnie, więc może coś się zmieniło ale wątpię, bo te naklejki CDP ju od czerwca przykleja.

Edytowane przez Inuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Większość filmów które są dostępne w promocji. Pojawiły się na Allegro w atrakcyjnych cenach.

Link do jednego użytkownika Allegro: http://allegro.pl/listing.php/user?category=89054&us_id=527522

Pozdrawiam

Skorzystałem z oferty allegrowicza, kupiłem trylogię piratów z karaibów i tron: legacy, acz nie powinienem bo ostatnio na filmy juz troche wydałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM nic nie ma. To tak nawiasem. Ceny niższe ale nie ma mowy o 39zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest promocja "Tylko w Klubie Merlina", skąd pomysł że miałaby być również w MM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ogólnie o niższe ceny na CD Projekt.... bo takie texty, że niby klub itd to wiesz. Norma ; ) A potem się okazuje, że jest wszędzie bez łaski. I jest bo widać po innych sklepach, że CDP zrobił mega promocję na filmy gdyż są bez łaski za 39,99 bez kupowania x2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ogólnie o niższe ceny na CD Projekt.... bo takie texty, że niby klub itd to wiesz. Norma ; ) A potem się okazuje, że jest wszędzie bez łaski. I jest bo widać po innych sklepach, że CDP zrobił mega promocję na filmy gdyż są bez łaski za 39,99 bez kupowania x2.

Poproszę o te inne sklepy, bo akurat w Merlinie kupiłem więc może w innych coś się trafi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KLIK Ale przecież na allegro jest wysyp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLIK Ale przecież na allegro jest wysyp...

faktycznie dzięki, na większość ceny takie same;

jednak np. Tron pozostał po 89.99 pln, Tron 3D po 129,99 pln - a w Merlinie Tron 3D po 62 pln (przy zakupie dwóch filmów)

no i zawsze jest Allegro ...

Edytowane przez Tie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bluedvd jest trylogia

Znów pokazała się trylogia PIRATÓW Z KARAIBÓW w Merlinie w cenie 95 zł przy zakupie 2 filmów.

Ja już zamówiłem na bluedvd.pl za 99,99 zł, bez konieczności zakupu dwóch filmów dla uzyskania tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawać 99 zeta za tak marne wydanie? jak długo jeszcze dystr będą zapychać półki ochłapem :angry: ? jedyna seria warta uwagi w tej promo to TOY STORY B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale w bluedvd.pl też już nie ma trylogii Piratów z Karaibów.

Zdaję sobie sprawę, że to jest temat o promocjach w Merlin.pl, ale chciałem się podzielić informacją, jak bluedvd.pl poczyna sobie z klientami.

Moja radość z zamówienia była przedwczesna. Zamówienie złożone 17.08., mijają jeszcze 2 kolejne dni robocze, a tu po weekendzie niespodzianka.

Niestety, ale dziś sklep anulował moje zamówienie, podobno z winy wyczerpania nakładu. Ciekawe tylko, że w innych sklepach trylogia Piratów nadal jest dostępna, ale już nie w promocyjnej cenie.

To jest kpina. Towar ten był oznaczony w chwili zamówienia jako dostępny w ciągu 24 h, co zgodnie z regulaminem sklepu oznacza, iż jest on dostępny w magazynie sklepowym od ręki, a nie np. u dystrybutora.

Widać filmy rozchodziły się prędzej, niż obsługa sklepu była w stanie reagować na zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...