Skocz do zawartości
TOmeKK

IFA 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc IFA w Berlinie. Nie wybieram się w tym roku.

Proszę uprzejmie o kilka zdjęć i wrażenia na temat nowego TV Sharpa z serii X5, ma być pokazana w Berlinie po raz pierwszy.

W necie nie ma nawet zdjęć, ma to być następca XS1.

Proszę zapytać o cenę. Krótki opis poniżej.

Pozdr.

Sharp X5

Sharp X5 is flagship model made from exclusive materials and with according to our sources a very “sleek design". No images are available yet but we will keep you updated as soon as we receive them.

Full LED with local dimming

Quattron panel

Full HD

Scanning backlights

200 Hz

3D

Aquos NET+

Skype

DLNA

Wi-Fi

Double tuner (not confirmed)

Built-in hard drive (not confirmed)

DVB-T, DVB-T2, DVB-C & DVB-S2

Sharp X5 will be available in 60 and 70 inches called LC-60X5 and LC-70X5. It will be available in September 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem będę (miałem nie jechać bo jak dla mnie ciśnienie już dawno opadło w tych targach ale okazało się, że jednak pojadę :P ). 1-2 września. Pisać kto co kiedy :)

A skoro będę to i popiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem będę (miałem nie jechać bo jak dla mnie ciśnienie już dawno opadło w tych targach ale okazało się, że jednak pojadę :P ). 1-2 września. Pisać kto co kiedy :)

A skoro będę to i popiszę.

No ja też się wybieram się w tym roku, ale tylko na 1 dzień w weekend, czyli 3 lub 4 września.

Pozdrowienia

Arecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO Gmeru jak tak jestes to moglbys zobaczycz czy Samsung Chronos – seria 7 bedzie konfiguracja z SSD (ale nie o to 8GB mi chodzi, tylko cos wiecej).

I date kiedy do polski wprowadza, wiem, ze to troche od tematyki HD odchodzi, ale nie mam nikogo tam, aby mogl mi to sprawdzic.

TV samsung pewnie nowych nie pokaze co? Na to jest CES?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jutro i w piątek jesteśmy na miejscu. Rano leci jeszcze pmcomp, paw. Będziemy dawać znać : ) Jak ktoś będzie w piątek to dawać znać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uda to zerknijcie jak się prezentuje Toshiba 55ZL1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją to miałem wziąć na testy (już jest) ale nie było kiedy : ( Mam nadzieję, że we wrześniu się uda. Ale na IFIE na pewno sprawdzę tylko te warunki :angry: Ciężko zazwyczaj coś sprawdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się nie wyświetliło. Prośba o zerknięcie do syabasa. Mam wrażenie, że coś tam knuja po cichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak się uda, to prośba co by zerknąć na topowe odtwarzacze BD, może Pioneer coś nowego szykuje po LX-91?

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by był koło stanowiska HDI DUNE to można by ich zapytać kiedy wreszcie będzie można kupić zapowiadane tunery DVB-T (a także DVB-C i DVB-S ) do odtwarzaczy sieciowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wrozki o te tunery spytac?! Ona ma wolna reke we wrozeniu z fusow, nikt jej nie kaze mowic ze za misiac czy dwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety w tym roku nie będę na IFA...przeprowadzka, remont....ogólnie brak czasu....ale czekam na dużo, dużo fotek i komentarz do nich :)

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ogolnie to bez rewelacji. Oleda brak (ani jednego modelu nawet malego chyba ze PSVite liczyc;p), bez okulary 3d slabe, i tyle innych ftop ze dlugo pisac :D Nudy Panie nudy. Ale na kazdym stoisku cos ciekawego mozna bylo wyszukac. Jutro troche popisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czort z tym 3D. Zerknij z łaski swojej, czy pokazały się jakieś topowe odtwarzacze BD?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czort z tym 3D. Zerknij z łaski swojej, czy pokazały się jakieś topowe odtwarzacze BD?

Pozdrawiam

Topowe playery BD to już były: Pionek 91, Sony 5000.

Teraz nie ma nic. Rządzi moim zdaniem OPPO.

Co do Toshiby to czapki z głów, że zdecydowali się teraz wprowadzić taki TV. Teraz konkurencja musi ich gonić co wymusi postęp i spadek cen oraz spowoduje większy pośpiech.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w sferze amplitunerów tych z najwyższej półki też zastój?

Liczyłem, że pionek swoje Suzano 90 zastapi nową bestią. A tu nic. Dobrze, że chociaż Denon nie śpi i zaoferuje za ok. miesiąc konkretne upgrade do najwyższych modeli AVC i do procesora...

http://www.denon.eu/3D-edition/pl/

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w Berlinie prywatnie tydzien wczesniej. Rozmawialem z kumplem z LG, ktory mowil ze nowosci dopiero szykuja na kolejny rok. Ten pod katem jeszcze 3D, ktore musza wycisnac do cna zanim wejda z nowymi tematami.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to póki co wrzucam trochę na fejsa fajnych foto bo tam szybciej. Ale na forum oczywiście napiszę parę moich zdań i odczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p1030538e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Cos dla milosnikow projektorow. W tym roku naprawde biednie. Ale przynajmniej mozna bylo puchar Euro2012 zobaczyc (stoisko Toschiby oficjalnego sponsora)

Edytowane przez gany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten puchar i sponsor to chyba stoisko Sharpa ; p

img1632ea.jpg

img1634k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ten. Moze i Sharpa, cos mi sie pogibalo. Byly tez gokarty z elektrycznym napedem ktorymi mozna bylo sie przejechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...