Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

A czy byłaby szansa dodania obslugi dla tvnplayer.pl ?

Maja na swojej stronie prawie wszystkie seriale i programy wyemitowane. Jesli ktos sie spozni z obejrzeniem w TV to mozna obejrzec online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z

A czy byłaby szansa dodania obslugi dla tvnplayer.pl ?

Maja na swojej stronie prawie wszystkie seriale i programy wyemitowane. Jesli ktos sie spozni z obejrzeniem w TV to mozna obejrzec online.

Z tego co się orientuję, temat był już kilka razy poruszany na tym forum. Tvnplayer korzysta z Silverlighta i tutaj jest pies pogrzebany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie a co myślicie o stworzeniu wtyczki dla joemonster.org/filmy filmiki są z youtuba więc nie było by problemu, a serwis bardzo fajny codziennie aktualizację. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie a co myślicie o stworzeniu wtyczki dla joemonster.org/filmy filmiki są z youtuba więc nie było by problemu, a serwis bardzo fajny codziennie aktualizację. Pozdrawiam

Pewnie dałoby radę, ale niestety czasu trzeba na to...

Na dzień obecny całość piszę ja i nie potrafię się klonować, tym bardziej że idzie kryzys i trzeba gdzie indziej wykorzystywać czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z

Z tego co się orientuję, temat był już kilka razy poruszany na tym forum. Tvnplayer korzysta z Silverlighta i tutaj jest pies pogrzebany...

Ale z tego co mi sie udalo znalezc to np. wtyczka xbmcflicks dziala wykorzystujac wlasnie silverlight.

Moze jednak udaloby sie dolozyc taka funkcjonalnosc...

http://wiki.xbmc.org/index.php?title=HOW-TO:Use_Netflix_via_an_external_player

Edytowane przez joolsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wtyczkę weeb.tv! Potwierdzam, działa na Ubuntu 10.10 x64, po spatchowaniu rtmpdumpa i ręcznym zbuildowaniu XBMC. Miałem z tym zabawy co nie miara... Jak ktoś chce to mogę wystawić zbuildowaną paczkę pod ten system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość nagrania oglądanego kanału z weeb.tv?

Nie, nie ma jeszcze takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie, może to dosyć dziwne pytanie z mojej strony, ale jak zainstalować ten plugin do weeb.tv ?

ściągam patcha z http://code.google.com/p/sd-xbmc/downloads/list

i co dalej? xbmc mam instalowane z paczek .deb

trzeba całe xbmc rekompilować?? nie da się jakiejś paczki .deb zapodać?

Edytowane przez nicramsoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś bardzo zależy pod windowsem żeby oglądać na dziś to tutaj koledzy spatchowali rtmpdump.exe i napisali skrypt php do odpalania weeb.tv w lokalnej instancji VLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, z bash loga z ostatniego builda spatchowanego xbmc wyekstrahowałem taki oto skrypt:

#!/bin/bash

WORKDIR=/root/xmbc-build
DESTDIR=/opt/xbmc-patched
RTMPDUMP_URL=http://sd-xbmc.googlecode.com/files/weebtv.patch

apt-get -y install git
mkdir $WORKDIR
cd $WORKDIR

# build rtmpdump
git clone git://git.ffmpeg.org/rtmpdump
apt-get install -y libssl-dev
wget $RTMPDUMP_URL
cd rtmpdump
patch -p1 < ../weebtv.patch
make
make install
cd ..

# xbmc - repo and build deps
add-apt-repository ppa:team-xbmc
apt-get update
apt-get -y build-dep xbmc
apt-get -y install autopoint libyajl-dev yasm

# xbmc - build
git clone git://github.com/xbmc/xbmc.git
cd xbmc
./bootstrap
./configure --prefix=$DESTDIR
make
make install
cd ..

echo ""
echo "You patched XMBC should be now installed to: $DESTDIR"

Powinien on zbuildować spatchowany XBMC do /opt/xbmc-patched dla Ubuntu. Testowany na czystej instalacji Ubuntu 10.10. Jak nic się nie pozmieniało w nazwach pakietów z repo to powinien zadziałać także dla innych wersji Ubuntu. Odpalenie skryptu powinno się odbyć przez "sudo". Należy uzbroić się w cierpliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to xbmc nie trzeba rekompilowac :) nie jest patchowane :)

jedynie rtmpdump

Chyba nie, bo

ldd /opt/xbmc.pre-eden/lib/xbmc/xbmc.bin |grep rtmp

nie pokazuje nic, więc pewnie jest to statycznie linkowane. Inna sprawa że ta wersja z .deb chyba nie chodzi jeszcze przez rtmpdump-a - ktoś o tym wcześniej pisał (dopiero EDEN). U mnie w każdym razie po spatchowaniu i reinstalacji rtmpdump nie ruszyło, trzeba było buildować całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie w każdym razie po spatchowaniu i reinstalacji rtmpdump nie ruszyło, trzeba było buildować całość

No to mnie nie pocieszyłeś. Nie widzę nic trudnego w kompilacji, ale to dodatkowe zabiegi, w przypadku aktualizacji dłużej trwa itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ... mam do was wielką prośbę

Czy jest możliwość zrobienie już gotowego zrebuildowanego plugina w ZIP do instalacji pod XBMC live 10.1 lub pod Eleca ?!?!

Bo jak się okazuje to ten plugin przy aktualnym procesie instalacji nie trafi do szerszego grona ludzi bo po prostu część ludzi nie radzi sobie (w tym ja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ... mam do was wielką prośbę

Czy jest możliwość zrobienie już gotowego zrebuildowanego plugina w ZIP do instalacji pod XBMC live 10.1 lub pod Eleca ?!?!

Było już napisane że niestety trzeba przekompilowywać xbmc pre-eden oraz rtmpdump. Nawet jeżeli się nie mylę to w którymś wcześniejszym poście ktoś skrypt umieścił do tego :-).

Od razu zaznaczam że nie działa to na XBMC 10.1. Jeżeli ten "Elec" to jest "OpenElec" to można przekompilować to dodając łatki, ale dotyczy to XBMC pre-eden.

Odnośnie XBMC 10.1 to gdyby jakiegoś magika od c++ to interesowało to na podstawie tego patch'a mógłby zmodyfikować źródła i stworzyć nowego patch'a pod XBMC 10.1.

NIE JEST MOŻLIWE ZROBIENIE ZIP'A ABY OD RAZU WRZUCAŁ PATCHE BEZPOŚREDNIO DO BINAREK!!

Bo jak się okazuje to ten plugin przy aktualnym procesie instalacji nie trafi do szerszego grona ludzi bo po prostu część ludzi nie radzi sobie (w tym ja).

Ja osobiście jestem w stanie zrobić binarki pod ubuntu, ale chyba już to ktoś zrobił, oraz rpm-a pod mandrivę.

Niestety pod windowsem nie pomogę i tu jest apel do ludzi którzy zajmują się kompilacją pod tymże systemem, aby w miarę możliwości udostępnili binarki.

Dodam że przed świętami może będzie niespodzianka z dodaniem do pluginu nowego "hosta" z filmami, ale tutaj też potrzebne będzie patchowanie - tym razem bibliotek ffmpeg w xbmc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod windows tez działa ściągamy plik librtmp.dll z http://sdit.pl/librtmp.dll i wrzucamy do katalogu C/Program Files\XBMC\system\players\dvdplayer\librtmp.dll

a w ustawieniach weeb wpisujemy tryb hd.

Nie wiem, gdzie w ustawieniach weeb wpisujemy tryb hd, ale i tak działa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy posiada ktoś może najnowszą wersję wtyczki w formie zipa, tak aby można było ją ręcznie zainstalować. Chciałbym wprowadzić pewne swoje modyfikacje do tej wtyczki, jeżeli autor nie ma zastrzeżeń, a następnie opublikować ją na chomiku pod zmienioną nazwą. Chodzi o m.in. wyłączone wcześniej funkcjonalności...

Podaję maila rafkuk@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej aktualizacji jest poprawione weebtv z dostępem w ustawieniach do trybu hd.

Witam, a gdzie ta aktualizację można znaleźć, aby był tryb hd? Znalazłem tylko patch weebtv, ale nie mam pojęcia jak go uruchomić. Mam Xbmc na Windows 7

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zmienia konkretnie patch hd? Bo u mnie w pluginie który instalowałem chyba na początku zeszłego tygodnia to te co są nadawane w hd z weebtv, idą w hd bez żadnego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zmienia konkretnie patch hd? Bo u mnie w pluginie który instalowałem chyba na początku zeszłego tygodnia to te co są nadawane w hd z weebtv, idą w hd bez żadnego patcha.

A gdzie Kolega słyszał, albo widział patch HD? Rozmowa była o patchu WeebTV. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Kolega słyszał, albo widział patch HD? Rozmowa była o patchu WeebTV. :-)

Aaa, faktycznie, coś mi się pomyliło. Tak czy inaczej HD śmiga bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam proszę o dodanie instrukcji jak dla xbmc dla windows dodać obsługę weeb.tv, albo jak dodać do xbmc live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...