Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

XBMC FULLSCREEN CZARNY EKRAN

Witam,

Mam problem z XBMC. Na pełnym ekranie jest czarny ekran + dźwięk. W tle opcji normalnie programy wyswietlają się na całym ekranie. Co jest nie tak? Laptop Asus G73jh 3-letni ale to mocna maszyna. Mam też Toshibe Tecra M9 duuuużo słabsza i na niej wszystko śmiga. System na obu ten sam - Windows 7 ultimate 64 bit. Sterowniki grafiki w Asusie najnowsze możliwe. Flash Player najnowszy. Troszkę starszy na toshibie. W opcjach kombinowałem z z pełnymi ekranami/oknami itd... Co robić Panie i Panowie ?

Problem mam od lat lub kilkunastu miesięcy... pogubiłem się już.

Nie mam lecz miałem :) parę minut po napisaniu posta znalazłem odpowiedź :) Wystarczy ustawić tryb zgodności z Windows XP SP3 i śmiga jak marzenie :)

Przepraszam jeśli troszkę naśmieciłem ale może na coś się przydałem. Wiem, że nie tylko ja miałem ten problem. Pozdrawiam !!!! :D

Edytowane przez zet83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeży na forum więc chciałbym na wstępie wszystkich pozdrowić.

Mam problem z oglądaniem weeb.tv na telewizorze LG. Niby to działa, a jednak są problemy. Mam zainstalowany XBMC dodaną wtyczkę weeb.tv + Universal Media Server i plugin jumpy. Doszedłem już do tego, że działa to tylko na określonych wersjach tych programów, jeśli zmieniam którykolwiek z nich (np na nowszy) to przestaje działać.

Tak więc aktualnie używam:

- xbmc 11.0

- plugin weeb.tv

- UMS 2.5.2

- jumpy 0.2.7

Problem polega na tym, że jeśli przełączam np. z kanału TVN HD, na inny kanał, to już nie mogę wrócić na TVN HD, jeśli przełączę na TVN HD obraz i dźwięk pojawia się na kilka sekund, po czym automatycznie przełącza się na kolejny kanał na liście - TVN Style i kolejny TVN Turbo i na nim się zatrzymuje. Jednak nie mam możliwości powrotu do TVN HD dopóki nie zresetuję serwera UMS. Problem także dotyczy innych kanałów, ale na TVN najbardziej mi zależy.

Czy ktoś z Was też ma taki problem, a może wszystko Wam działa? Jeśli tak to napiszcie jakiech wersji tych programów używacie.

Pozdrawiam jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tej konfiguracji jak u kolegi powyżej błąd :

11-28 22:28:49 Buffer read ArrayIndexOutOfBoundsException error:
11-28 22:28:49 readCount: "99999993856"
11-28 22:28:49 maxMemorySize: "209715200"
11-28 22:28:57 Buffer read ArrayIndexOutOfBoundsException error:
11-28 22:28:57 readCount: "99999993856"
11-28 22:28:57 maxMemorySize: "209715200

Może ktoś pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych Panow (bo sa tu chyba wiekszoscia :) )

probuje na wszystkie strony zainstalowac wtyczke Telewizja Polska (kanaly, VOD, filmy, seriale) na jailbroken apple TV2. zip file sciagnelam z http://code.google.com/p/sd-xbmc/downloads/list przenioslam plik za pomoca FileZilla do apple tv potem tak jak wszystkie strony mowia instalacja z pliku zip. Gdy wchodze by zainstalowac wtyczke pisze mi ze wtyczka jest broken. Wczesniej zainstalowalam inne pliki wlasnie z tej strony i jak narazie dzialaja. Jezeli wiecie z czym problem - podzielcie sie wiedza :) dzieki z gory za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Mam sprawę i pewnie powtórzę się aczkolwiek jak trzeba to trzeba...

sprawa wygląda tak... od kilka dni próbuje odtwarzać weeb.tv, na początku zainstalowałam na laptopie PS3 Media Server ale to nic nie dało, konsola widziała tylko to co jest na dyskach, więc odinstalowałam i zainstalowałam Universal Media Server (oczywiście jest plugin jumpy 0.3.1) XBMC wtyczka weeb.tv zainstalowana i tu jest ok.. wyświetla się wszystko po same kanały na weeb.tv ale włączę jakiś wybrany kanał odczekam około 30 sek do 1 minuty program podziała do 5 sek potem ginie dźwięk a na końcu się wszystko zacina i tak juz zostaje.

Więc moje pytanie: Czy w tym programie trzeba cos przestawiac ? już mi po prostu ręce opadają nie wiem co jeszcze można tam dodać zeby działało

Z góry dzięki za pomoc

Karola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Na Windowsie 8 64bit nie mogę uruchomić pluginu

Najpierw jest taki komunikat [xbmc script failed common plugin cache] ,a potem [ błąd skryptu plugin.video.polishtv.live]

tu jest log

https://egofiles.com/U7iYuEhTOnTfI3nL

Na 7 wszystko mi pięknie działało .Proszę o podpowiedź .

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej czy wie ktoś o możliwości dodania equalizera do xbmc bo a add ons nie znalazłem plugin audio mixer

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozesz mi wyjasnic jak to zrobiles ? najlepiej obrazowo bo jestem cienki w tym temacie. potrzebuje dodac jezyk angielski dla malzonki a nie wiem kompletnie jak


chodzi dokladnie o weeb tv w kodi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...