Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuje za szybką odpowiedz robiłem wszystko taj jak podałeś w linkach wyzej lecz niestety nie działa dalej wyświetla błąd skryptu, dziala natomiast TVN Player , WEEB TV , Vod TVP PL sam już nie wiem co robić pozdrawiam i proszę o pomoc :mellow: :mellow: :mellow:

1. jaki system?

2. Windows. czy Android ?

3. jeśli administrator pozwoli umieszczę tu swoje gg . :ph34r::ph34r::ph34r: było by dla tych co robią pierwsze kroki (skontaktuję się z moderatorem) czy to dozwolone? ^_^ Witamy w Świecie XBMC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz windows 32 bit...odinstaluj XBMC

( wyczyść rejestr np.CCleanerem ) http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/CCleaner.html

usuń ręcznie wszystkie Foldery związane z XBMC z Program Files... z litery dysku gdzie instalowałeś

zainstaluj nową instalkę http://xbmc.org/download/ (ja używam eden ) :):)

następnie nasze reprozytorium :):)

http://code.google.com/p/sd-xbmc/downloads/detail?name=repository.sd-xbmc.org-1.0.2.zip&can=2&q=

(mam nadzieję że za linki zewnętrzne nie dostanę od administracji po łapkach) :blink: :blink: :blink:

Witamy w Świecie XBMC :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym użytkownikiem programu xbmc mam pytanko czy za pomocą tego pluginu można oglądać za darmo programy z weeb tv ,bo jak chcę włączyć tą telewizje to wyskakuje komunikat o rejestracji proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym użytkownikiem programu xbmc mam pytanko czy za pomocą tego pluginu można oglądać za darmo programy z weeb tv ,bo jak chcę włączyć tą telewizje to wyskakuje komunikat o rejestracji proszę o pomoc

Nie, nie zajmujemy się "hackowaniem" płatnych kanałów :). Musisz niestety wykupić sobie konto premium, ale się zarejestrować na weeb.tv i jechać wtedy gdy nie ma limitów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewnie technicznie są takie możliwości? Chyba na własny użytek od czasu do czasu Panowie sobie coś "hackniecie" ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym użytkownikiem programu xbmc mam pytanko czy za pomocą tego pluginu można oglądać za darmo programy z weeb tv ,bo jak chcę włączyć tą telewizje to wyskakuje komunikat o rejestracji proszę o pomoc

tobie mogę pomóc ^_^ tu masz link bezpośrednio do pluginu weebtv z ich stronki http://weeb.tv/xbmc tylko wybierz XBMC

(pozwala na darmowe oglądanie koło 20-30 minut z dostępnych programów (czasem jak jest mniej oglądających moderator pozwala na więcej :blink::blink::blink: ja wczoraj oglądałem Discovery z ponad godzinkę free :D:D ) jak pojawi ci się limit odczekaj 25-30 minut i dalej masz koło 30 min

Plesken tylko że wtyczka polish plugin.. z SD-XBMC od razu każe się zarejestrować!!! a na ich orginalnej jesli sie nie rejestruję mam jakis czas gratis na sprawdzenie możliwości oglądania weebtv B) B) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(pozwala na darmowe oglądanie koło 20-30 minut z dostępnych programów (czasem jak jest mniej oglądających moderator pozwala na więcej :blink::blink::blink: ja wczoraj oglądałem Discovery z ponad godzinkę free :D:D ) jak pojawi ci się limit odczekaj 25-30 minut i dalej masz koło 30 min

Nie pozwala na ogladniecie 30 minut tylko na pobranie 200MB danych. Jesli kanal bedzie niskiej jakosci to obejrzysz i godzine. Jak wybierzesz jakis HD, gdzie stream jest lepszej jakosci - zejdzie Ci szybciej. To oczywiscie przy zalozeniu, ze serwery nie sa obciazone i mozna ogladac cokolwiek za darmo. Sama wtyczka nie powinna miec znaczenia. Jesli SD-XBMC wymaga loginu to konto na weeb.tv mozna zalozyc za darmo bez potrzeby oplacania jakiegokolwiek okresu.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie bede podejmowal sie dodania kanalow z plej.tv poniewaz strona dopiero powstala i kanaly nie sa jeszcze stabilne i nie wiadomo czy nie beda ciely po wrzuceniu na xbmc jak wszystko bd dobrze hulac wtedy sie pomysli nad tym.

Mozna tez pomyslec o poproszenie o API strony.

Edytowane przez matiszek30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz windows 32 bit...odinstaluj XBMC

( wyczyść rejestr np.CCleanerem ) http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/CCleaner.html

usuń ręcznie wszystkie Foldery związane z XBMC z Program Files... z litery dysku gdzie instalowałeś

zainstaluj nową instalkę http://xbmc.org/download/ (ja używam eden ) :):)

następnie nasze reprozytorium :):)

http://code.google.com/p/sd-xbmc/downloads/detail?name=repository.sd-xbmc.org-1.0.2.zip&can=2&q=

(mam nadzieję że za linki zewnętrzne nie dostanę od administracji po łapkach) :blink: :blink: :blink:

Witamy w Świecie XBMC :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Witam ponownie, dziękuje za wszelką pomoc mam Windows XP program xbmc 12.0 Frodo rc3 odinstalowałem xbmc programem You Unnistaller wyczyściłem rejestr wszystkie foldery xbmc zainstalowałem ponownie i dalej wyskakuje błąd skryptu wszystkich wcześniej wymienionych pluginach nie wiem o co chodzi proszę o pomoc pozdrawiam serdecznie :mellow: :mellow: :mellow:

Edytowane przez ricco24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plesken tylko że wtyczka polish plugin.. z SD-XBMC od razu każe się zarejestrować!!! a na ich orginalnej jesli sie nie rejestruję mam jakis czas gratis na sprawdzenie możliwości oglądania weebtv B) B) B)

Kiedyś nie musiałeś się rejestrować. Sprawdzę co koledzy zmienili, gdyż ja mało co używam "swojego", a raczej "naszego" pluginu z racji na kiepskie łącze. Rozumiem że oglądanie bez rejestracji jest mile widziane tak?

Edytowane przez Plesken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie bede podejmowal sie dodania kanalow z plej.tv poniewaz strona dopiero powstala i kanaly nie sa jeszcze stabilne i nie wiadomo czy nie beda ciely po wrzuceniu na xbmc jak wszystko bd dobrze hulac wtedy sie pomysli nad tym.

Mozna tez pomyslec o poproszenie o API strony.

Dokładnie. Podobna sytuacja była z wlacz.tv. Chłopaki udostępnili api, nawet podczas pisania pluginu gadałem z adminem i wprowadziliśmy kilka zmian zmian w api. No i jak widać strona działa jak działa, czyli nie działa... Innymi słowy poświęcony czas na napisanie obsługi wlacz.tv szlag trafił i dla tego w pełni się zgadzam z @matiszek30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie musiałeś się rejestrować. Sprawdzę co koledzy zmienili, gdyż ja mało co używam "swojego", a raczej "naszego" pluginu z racji na kiepskie łącze. Rozumiem że oglądanie bez rejestracji jest mile widziane tak?

Plesken chodzi tu o możliwość przetestowania B) jeśli komuś podejdzie to rejestracja B) a nie nie od razu kot w worku :ph34r: tak jak jest w orginalnym pluginie (w SD-XBMC też mnie to zaskoczyło) i zainstalowałem osobno plugin teraz nie ma problemu czasem jakiś program na discovery obejrzę za free :ph34r: oczywiście zależy od obciążenia serwera, ale nie muszę się bawić w kolejną rejestracje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zainstalowałem wczoraj XBMC i nie mam pojęcia jak z tego korzystać. Poczytałem trochę tego tematu i linków zewnętrznych ale dalej nie wiem.
Zainstalowałem najłatwiejsze w użyciu youtube i weeb.tv ale co z resztą? Czy muszę do każdej strony mieć osobny addon? Jak oglądać np Ipla lub TVNPlayer? Jakieś tematy do pomocy?
Ipla z darmowymi materiałami jest spoko, ale jak sie zalogować i korzystać z płatnych mając konto?

TVNPLayer widzę zdjęcia programów ale jak naciskam to kompletnie nic się nie dzieje.
Zainstalowałem XBMC i repository.sd-xbmc.org-1.0.2.zip.
Pzdr twórców programu bo wygląda super, chociaż póki co nie skorzystałem nawet z 0,01% tego co oferuje.
Edytowane przez Derym1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zainstalowałem wczoraj XBMC i nie mam pojęcia jak z tego korzystać. Poczytałem trochę tego tematu i linków zewnętrznych ale dalej nie wiem.
Zainstalowałem najłatwiejsze w użyciu youtube i weeb.tv ale co z resztą? Czy muszę do każdej strony mieć osobny addon? Jak oglądać np Ipla lub TVNPlayer? Jakieś tematy do pomocy?
Ipla z darmowymi materiałami jest spoko, ale jak sie zalogować i korzystać z płatnych mając konto?

TVNPLayer widzę zdjęcia programów ale jak naciskam to kompletnie nic się nie dzieje.

Zainstalowałem XBMC i repository.sd-xbmc.org-1.0.2.zip.
Pzdr twórców programu bo wygląda super, chociaż póki co nie skorzystałem nawet z 0,01% tego co oferuje.

zgadza się trzeba instalować reprozytoria gdzie są paczki pluginów lub same pluginy większość z tego co piszesz udostępnia wtyczka z reprozytorium SD-XBMC (od wczoraj jest awaria cierpliwie czekać już zgłoszona) Witamy w Świecie XBMC :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem już wcześniej wiki i sporo issues, ale rozumiem, że skoro awia to trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga awaria wtyczki polish plugin...

(błąd skryptu po każdej wybranej opcji, po wybranych ustawieniach (próba custom.. komunikat "ta wtyczka nie może być skonfigurowana"

login do wglądu http://pastebin.com/aDzB6TaA ricco pewnie u ciebie to samo

Wtyczka sama z siebie sie nie moze zepsuc, moze byc zepsuta po jakims update, ale sam z siebie to nie zabardzo. Napisz co kombinowales ze masz "blad skryptu"?

Log nic zabardzo nie mowi, nie ma nawet w nim odwolania do naszj wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka sama z siebie sie nie moze zepsuc, moze byc zepsuta po jakims update, ale sam z siebie to nie zabardzo. Napisz co kombinowales ze masz "blad skryptu"?

Log nic zabardzo nie mowi, nie ma nawet w nim odwolania do naszj wtyczki.

No właśnie nic :( oglądałem discovery weebtv było buforowanie spróbowałem inny program i błąd skryptu próbuję ustawienia wtyczki komunikat Ta wtyczka nie może być skonfigurowana !!!! a chciałem spróbować customupdate, poza tym inni użytkownicy też maja problemy samo XBMC działa z konkurencyjnymi wtyczkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądam issue chwilę po mnie ktoś dodał

Issue 309:


błąd skryptu plugin.video.polishtv.live / błąd przy reinstalacji wtyczki [LOG] tym razem na ubuntu (pisze że od kilku dni czyli tak jak u większości ze zgłaszających)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba reinstalacji wtyczki zakończona sukcesem :rolleyes: serialnet testuje działa (większość telewizji ogólnych nie reaguje)

zrobiony customupdate B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnotematyczna wiekszosc nie dziala w stacjach bo streamy padly ale postaram sie ktoregos dnia wywalic to co nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...