Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

http://imageshack.us/photo/my-images/833/aeonsubmenu.jpg/

Sorry że paint ale robiłem z nie swojego kompa tak na szybko.

To nie jest poprawka tylko nowa funkcja.

Dodatkowo, jeżeli to się wyciągnie i przypisze kanałowi to można by i o własne ikony kanałów się postarać.

Na razie wygląda to tak:

zrzut_ekranu-1.png

Co chodzi o własne ikonki do kanałów to nie jest to dobry pomysł ponieważ ilość dostępnych kanałów się zmienia na tej stronie i dochodzą nowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chodzi o własne ikonki do kanałów to nie jest to dobry pomysł ponieważ ilość dostępnych kanałów się zmienia na tej stronie i dochodzą nowe...

Niema problemu, dodadzą kanał, doda się ikonkę.

Jeżeli chcesz to grafikę mogę wymodzić.

Wygląda dobrze, Chociaż zastanawiam się czy nie lepiej wyrzucić do do info o filmie. To znaczy tak jak jest przy zwykłym filmie gdzie jest info czy to jest dvd czy BR czy divx. Nie ukrywam że w tym menu mile było by widziane jeszcze info z np. teleman.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema problemu, dodadzą kanał, doda się ikonkę.

Jeżeli chcesz to grafikę mogę wymodzić.

Można zrobić tak że jak nie ma odpowiedniej grafiki to wtedy zaciąga z tą ze strony.

Jak miałbyś czas możesz porobić grafiki dla kanałów dostępnych na weeb.tv (tych online i offline).

Wygląda dobrze, Chociaż zastanawiam się czy nie lepiej wyrzucić do do info o filmie. To znaczy tak jak jest przy zwykłym filmie gdzie jest info czy to jest dvd czy BR czy divx. Nie ukrywam że w tym menu mile było by widziane jeszcze info z np. teleman.pl

Rozumiem że chodzi Ci o opis danego programu. Można to zrobić ale jest trochę [beeep].... z tym. Przede wszystkim trzeba zrobić nowe okno w XMLDisplay :-).

Nie mniej jednak jak się pododaje najpotrzebniejsze rzeczy to można pomyśleć o tym i o dodaniu do menu głównego "TV Polska".

Tylko ja pomyślałem że kanały z tv mogą być pobierane z różnych stron, na razie jest tylko weeb.tv bo żadnej innej nie znam, a na justin.tv to programy więcej nie działają niż działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy normalnym filmie czy serialu (w zależności od skóry, bo nie we wszystkich oczywiście) jak naciśniemy "i" wysuwa się okno z opisem filmu, jakością, aktorami i tak dalej. W tym oknie myślałem żeby zrobić informacje o jakości kanału i co właśnie nadaje i będzie nadawać jako następne - znaczy program TV.

Justin.tv to jakaś porażka i trzeba by się skoncentrować na weeb na razie, a jak powstanie coś innego to wtedy implementować.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy normalnym filmie czy serialu (w zależności od skóry, bo nie we wszystkich oczywiście) jak naciśniemy "i" wysuwa się okno z opisem filmu, jakością, aktorami i tak dalej. W tym oknie myślałem żeby zrobić informacje o jakości kanału i co właśnie nadaje i będzie nadawać jako następne - znaczy program TV.

Justin.tv to jakaś porażka i trzeba by się skoncentrować na weeb na razie, a jak powstanie coś innego to wtedy implementować.

Dobra, u mnie "i" działa. Na razie pojawia się tylko ścieżka. Jak chciałbyś aby było, aby pobierał informacje co w danej chwili leci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teleman.pl

Ach te najprostsze rozwiązania...

A tak na serio każdy serwis będzie dobry. Ten jest fajnie podzielony na kanały.

Dopasować tylko do godziny i można jakoś by to zsynchronizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wielkie dzieki za swietny plugin. Dopiero zaczynam bawic sie XBMC i pierwsza moja mysla bylo wlasnie wyszukanie takiego pluginu. Swietna robota.

Mam jednak kilka pytan i jeden problem.

Problem:

Wykupilem wlasnie na probe konto w megavideo na jeden miesiac. Po podaniu danych logowania filmy sie nie odtwarzaja.

Laduje, laduje i wraca do listy. Podobne zachowanie bylo w momencie, gdy mialem wlaczona opcje dla usuwania limitow

dla nieposiadajacych konta. Czytalem w tym watku, ze tak moze sie stac, ze nie bedzie sie odtwarzac, dlatego wykupilem

konto premium. Poza tym chcialem sprawdzic, czy faktycznie bedzie roznica. Niestety - nie dziala. Czy moge cos zrobic,'

aby pomoc w rozwiazaniu tego problemu? Jesli tak, to prosze o bardzo dokladne instrukcje. Jeszcze nie poruszam sie bo

XBMC tak sprawnie jak pozostali :)

Pytania:

Skoro EKINO jest juz zaimplementowane, to czy jest szansa na IITV.INFO? Tam jest znacznie pelniejsza lista seriali,

zazwyczaj komplet odcinkow bez dead-linkow, wraz z opisami (co tez moznaby zaimplementowac). To rowniez dziala

na platformie MEGAVIDEO.

Sugestia / pytanie:

Przegladalem ten watek, interesowalem sie tez jak pisze sie pluginy pod XBMC. Oczywiscie nie umniejszajac Twojej

pracy rozumiem, ze (w duzym uproszczeniu) to co robi dany plugin sprowadza sie do sparsowania contentu strony

(w celu stworzenia listy filmow etc), oraz dotarcia do bezposrenich linkow do mediow. Jesli tak, to chcialbym

dowiedziec sie, co sadzisz o takim rozwiazaniu: plugin pobiera plik XML (lub inny) generowany przykladowo raz dziennie

przez Twoj / moj serwer (mam wlasny i chetnie uzycze) przez plik PHP lub inna technologie. Dany skrypt parsuje dana strone

(lub wiele stron - czyli robi to, co jak mi sie wydaje teraz robi plugin) i na koncu wypluwa plik na serwer z lista

wszystkich filmow, seriali, sezonow i odcinkow. Ten wlasnie plik jest pobierany i parsowany przez plugin. Dzieki temu

jesli na danej stronie z ktorej pobieramy kontent (ekino, iitv czy inne) nastapia zmiany, to bedzie trzeba jedynie

zmienic skrypt na serwerze. Pluginu nie bedzie trzeba aktualizowac, a i z latwoscia bedzie mozna dodawac kolejne serwisy.

Co sadzisz?

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje i bardzo dziekuje za swietny plugin.

Klaniam sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wielkie dzieki za swietny plugin. Dopiero zaczynam bawic sie XBMC i pierwsza moja mysla bylo wlasnie wyszukanie takiego pluginu. Swietna robota.

Mam jednak kilka pytan i jeden problem.

Problem:

Wykupilem wlasnie na probe konto w megavideo na jeden miesiac. Po podaniu danych logowania filmy sie nie odtwarzaja.

Laduje, laduje i wraca do listy. Podobne zachowanie bylo w momencie, gdy mialem wlaczona opcje dla usuwania limitow

dla nieposiadajacych konta. Czytalem w tym watku, ze tak moze sie stac, ze nie bedzie sie odtwarzac, dlatego wykupilem

konto premium. Poza tym chcialem sprawdzic, czy faktycznie bedzie roznica. Niestety - nie dziala. Czy moge cos zrobic,'

aby pomoc w rozwiazaniu tego problemu? Jesli tak, to prosze o bardzo dokladne instrukcje. Jeszcze nie poruszam sie bo

XBMC tak sprawnie jak pozostali :)

W nawiązaniu do odtwarzania filmów z megavideo przez konto premium to wykorzystuje skrypt napisany przez kogoś.

Nie chciało mi się wymyślać koła skoro już zostało wymyślone :-).

Założyłem i ja sobie konta na megavideo i zauważyłem że użyty przeze mnie skrypt generuje błędy (jest po prostu nieaktualny), gdy używa się logowania.

Nie wnikałem w to ponieważ po pierwsze nie mam konta premium - znaczy nie zapłaciłem, a po drugie ominąłem ten problem stosując streaming wewnętrzny.

Streaming wewnętrzny (cacaoweb) będzie działał tylko i wyłącznie na linuxach, dlatego ponieważ ja nie używam windowsa i nie miałem jak sprawdzić windowsowej wersji cacaoweb. Z tego co widzę to jest spore zainteresowanie więc pogonię chyba do kumpla który ma windę i dopiszę kawałek kodu sprawdzającego jaki jest system i jaką wersje cacaoweb odpalić.

Odnośnie "zaników" filmów to fakt... Czasem jak oglądam film to potrafi mi się gwałtownie wyłączyć, ale to nie jest wina pluginu, a raczej obciążenia serwerów megavideo, oraz łącza jakiego używamy.

Pytania:

Skoro EKINO jest juz zaimplementowane, to czy jest szansa na IITV.INFO? Tam jest znacznie pelniejsza lista seriali,

zazwyczaj komplet odcinkow bez dead-linkow, wraz z opisami (co tez moznaby zaimplementowac). To rowniez dziala

na platformie MEGAVIDEO.

No wszystkich stron nie znam :-). Zobaczę co tam jest i postaram się dodać "ASAP".

Sugestia / pytanie:

Przegladalem ten watek, interesowalem sie tez jak pisze sie pluginy pod XBMC. Oczywiscie nie umniejszajac Twojej

pracy rozumiem, ze (w duzym uproszczeniu) to co robi dany plugin sprowadza sie do sparsowania contentu strony

(w celu stworzenia listy filmow etc), oraz dotarcia do bezposrenich linkow do mediow. Jesli tak, to chcialbym

dowiedziec sie, co sadzisz o takim rozwiazaniu: plugin pobiera plik XML (lub inny) generowany przykladowo raz dziennie

przez Twoj / moj serwer (mam wlasny i chetnie uzycze) przez plik PHP lub inna technologie. Dany skrypt parsuje dana strone

(lub wiele stron - czyli robi to, co jak mi sie wydaje teraz robi plugin) i na koncu wypluwa plik na serwer z lista

wszystkich filmow, seriali, sezonow i odcinkow. Ten wlasnie plik jest pobierany i parsowany przez plugin. Dzieki temu

jesli na danej stronie z ktorej pobieramy kontent (ekino, iitv czy inne) nastapia zmiany, to bedzie trzeba jedynie

zmienic skrypt na serwerze. Pluginu nie bedzie trzeba aktualizowac, a i z latwoscia bedzie mozna dodawac kolejne serwisy.

Co sadzisz?

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje i bardzo dziekuje za swietny plugin.

Klaniam sie.

Na pewno lepiej byłoby raz parsować xml-a, niż kilka razy stronę w poszukiwaniu linku. Problem w tym że taki skrypt musiałby conajmniej raz na godzinę parsować kontent, a w przypadku odpalania pluginu parsujesz wtedy kiedy załączasz plugin. Trzeba się głębiej nad tym zastanowić.

Fakt użycia serwera zewnętrznego sprawdziłby się w przypadku weeb.tv, gdzie można byłoby wrzucać aktywne ip wykorzystywane do generowania linków rtmp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania:

Skoro EKINO jest juz zaimplementowane, to czy jest szansa na IITV.INFO? Tam jest znacznie pelniejsza lista seriali,

zazwyczaj komplet odcinkow bez dead-linkow, wraz z opisami (co tez moznaby zaimplementowac). To rowniez dziala

na platformie MEGAVIDEO.

Szansa była bo już jest dodane. Szczegóły w pierwszym moim poście w tym temacie.

Testujcie. "U mnie działa" hie hie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do IITV.INFO to faktycznie przegapilem update. :) Sorka.

Na pewno lepiej byłoby raz parsować xml-a, niż kilka razy stronę w poszukiwaniu linku. Problem w tym że taki skrypt musiałby conajmniej raz na godzinę parsować kontent, a w przypadku odpalania pluginu parsujesz wtedy kiedy załączasz plugin. Trzeba się głębiej nad tym zastanowić.

Fakt użycia serwera zewnętrznego sprawdziłby się w przypadku weeb.tv, gdzie można byłoby wrzucać aktywne ip wykorzystywane do generowania linków rtmp.

Mysle, ze raz na godzine to zbyt czesto. Wystarczyloby pewnie raz dziennie, z ewentualna opcja w pluginie "wymus odswiezenie" czy cos takiego. No tak czy inaczej sluze pomoca. Mysle, ze takie rozwiazanie byloby znacznie wydajniejsze.

Wracajac do konta premium i megavideo to wlasnie z powodu obciazenia serwerow (i oczywiscie zdjecia limitow) wykupilem sobie teraz konto na miesiac. Podobno konta premium maja pierwszenstwo takze przy strumieniowaniu. Byloby swietnie, gdyby udalo sie to rozwiazac.

Pozdrawiam i zycze duzo czasu i checi. Wszyscy na tym skorzystamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do IITV.INFO to faktycznie przegapilem update. :) Sorka.

Mysle, ze raz na godzine to zbyt czesto. Wystarczyloby pewnie raz dziennie, z ewentualna opcja w pluginie "wymus odswiezenie" czy cos takiego. No tak czy inaczej sluze pomoca. Mysle, ze takie rozwiazanie byloby znacznie wydajniejsze.

Wracajac do konta premium i megavideo to wlasnie z powodu obciazenia serwerow (i oczywiscie zdjecia limitow) wykupilem sobie teraz konto na miesiac. Podobno konta premium maja pierwszenstwo takze przy strumieniowaniu. Byloby swietnie, gdyby udalo sie to rozwiazac.

Pozdrawiam i zycze duzo czasu i checi. Wszyscy na tym skorzystamy :)

Można spróbować wykorzystać serwer do parsowania stron. Trochę to roboty, a mi samemu średnio chce się zaczynać od początku z tym bawić. Jakby ktoś się dołączył to w tedy można :-).

IITV.INFO dzisiaj zrobiłem :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wystąpił u mnie problem tzn. kanały z weeb działały płynnie i bez żadnych zakłóceń jak i limitów. Aż do dzisiaj do 17. Po kilku godzinach oglądania kanał się wyłączył i teraz kanały włączają się na kilka sekund i znów wyłączają. Nie wiem czy problem wystąpił tylko u mnie. Zauważyłem, że wprowadzili drobne zmiany w swoim odtwarzaczu na stronie, może ma to coś z tym wspólnego. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wystąpił u mnie problem tzn. kanały z weeb działały płynnie i bez żadnych zakłóceń jak i limitów. Aż do dzisiaj do 17. Po kilku godzinach oglądania kanał się wyłączył i teraz kanały włączają się na kilka sekund i znów wyłączają. Nie wiem czy problem wystąpił tylko u mnie. Zauważyłem, że wprowadzili drobne zmiany w swoim odtwarzaczu na stronie, może ma to coś z tym wspólnego. Z góry dziękuję za pomoc.

Też to zauważyłem u siebie. Niestety, ktoś poszedł po rozum do głowy i zabezpieczył oglądanie z innych ip niż strona. Patrzyłem w logi i rzeczywiście player jest uruchamiany, a później w warstwie tcp jest fin/ack no i ack/rst (co oznacza że zakończenie idzie ze strony serwera).

Zobaczę czy tak samo to wygląda jak się zapłaci, jeżeli tak no to jest "mały" problem. Całe weeb.tv będzie można o kant [beeep] potłuc.

Szkoda, bo nie chodzi o to aby za darmochę oglądać, ale żeby oglądać przez XBMC na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w płatnej wersji też tak jest to po prostu trzeba się dogadać adminami weeb.tv, niech zapodają jakieś APK.

Przecież to zarobek dla nich, dla nas wygoda.

[added]

To może na razie dodasz eska tv ?

mms://streamtv.eska.pl:6000/eskatv

Edytowane przez Mariuszekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w płatnej wersji też tak jest to po prostu trzeba się dogadać adminami weeb.tv, niech zapodają jakieś APK.

Przecież to zarobek dla nich, dla nas wygoda.

Sprawdzę to później i jakby to napiszę maila do adminów.

To może na razie dodasz eska tv ?

mms://streamtv.eska.pl:6000/eskatv

Dodałem tą eskę, ale nie otwiera mi strumienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety plugin nie działa, ale nie wydaje mi się żeby coś blokowali, bo na chwile się włącza każdy kanał.

Wydaje mi się że zrobili jakiś update i trzeba tylko poprawić coś w samym skrypcie.

Jeżeli nie to rozmawiaj szybko z adminami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety plugin nie działa, ale nie wydaje mi się żeby coś blokowali, bo na chwile się włącza każdy kanał.

Wydaje mi się że zrobili jakiś update i trzeba tylko poprawić coś w samym skrypcie.

Jeżeli nie to rozmawiaj szybko z adminami.

Odpisałem już Ci na maila, ale jeszcze napiszę tutaj cyt:

W kwestii działania to zmienili to w ten sposób że łączysz się ze stroną i pobierasz kod. Później łączysz się z serwerem streamingowym i za pomocą rtmp wysyłasz ten kod i wtedy player Ci odtwarza. Kod jest ważny 60 sekund, więc znowu musisz się połączyć z ich stroną i pobrać nowy kod, a później przesłać go za pomocą rtmp do serwera. I tak w kółko.

Wysnifowałem że zmienna nazywa się ticketRenew i w jakiś sposób jest przesyłana poprzez rtmp do ich playera (na razie nie wiem w jaki).

Skąd jest pobierany ten kod to jeszcze nie dochodziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to fizycznie możliwe, ale bez pobrania tego kodu pobierane są dane, które pozwalają na odtworzenie 7 sekund sygnału (w jakości SD). Można by stworzyć pętlę która np. po 5 sekundach odtwarzania otwiera w tle ponownie kanał, a po następnych 2 sekundach wrzuca ten "nowy" kanał na stary i tak dalej.... Ale tak jak mówię nie wiem czy jest taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

korzystam z XBMC na Xboxie i chciał bym odpalić plugin z tego tematu ale niestety korzysta on z modułu msvcrt który jak sądzę nie odpali na mojej wersji xbmc, za co jest on odpowiedzialny i czy autor ewentualnie mógł by mi jakoś pomóc uruchomić ten plugin? Oto mój log.

18:22:27 M: 45596672  NOTICE: Running the application...
18:22:41 M: 41730048  NOTICE: -->Python Initialized<--
18:22:44 M: 36802560  NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings
18:22:44 M: 36782080  NOTICE: Cookiefile=Q:\plugins\video\plugin.video.polishtv.live\cookies.lwp
18:22:44 M: 36761600   ERROR: Error Type: exceptions.ImportError
18:22:44 M: 36761600   ERROR: Error Contents: No module named msvcrt
18:22:44 M: 36761600   ERROR: Traceback (most recent call last):
                                             File "Q:\plugins\video\plugin.video.polishtv.live\default.py", line 16, in ?
                                               import weebtv, ekinotv, ipla, iitvinfo
                                             File "Q:\plugins\video\plugin.video.polishtv.live\hosts\ekinotv.py", line 14, in ?
                                               import pLog, megavideo, cacaoweb, settings
                                             File "Q:\plugins\video\plugin.video.polishtv.live\resources\lib\cacaoweb.py", line 3, in ?
                                               import subprocess
                                             File "Q:\system\python\python24.zlib\subprocess.py", line 352, in ?
                                           ImportError: No module named msvcrt
18:22:44 M: 43425792   ERROR: DIRECTORY::CDirectory::GetDirectory - Error getting plugin://video/plugin.video.polishtv.live/
18:22:44 M: 43425792   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://video/plugin.video.polishtv.live/) failed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

korzystam z XBMC na Xboxie i chciał bym odpalić plugin z tego tematu ale niestety korzysta on z modułu msvcrt który jak sądzę nie odpali na mojej wersji xbmc, za co jest on odpowiedzialny i czy autor ewentualnie mógł by mi jakoś pomóc uruchomić ten plugin? Oto mój log.

18:22:27 M: 45596672  NOTICE: Running the application...
18:22:41 M: 41730048  NOTICE: -->Python Initialized<--
18:22:44 M: 36802560  NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings
18:22:44 M: 36782080  NOTICE: Cookiefile=Q:\plugins\video\plugin.video.polishtv.live\cookies.lwp
18:22:44 M: 36761600   ERROR: Error Type: exceptions.ImportError
18:22:44 M: 36761600   ERROR: Error Contents: No module named msvcrt
18:22:44 M: 36761600   ERROR: Traceback (most recent call last):
                                             File "Q:\plugins\video\plugin.video.polishtv.live\default.py", line 16, in ?
                                               import weebtv, ekinotv, ipla, iitvinfo
                                             File "Q:\plugins\video\plugin.video.polishtv.live\hosts\ekinotv.py", line 14, in ?
                                               import pLog, megavideo, cacaoweb, settings
                                             File "Q:\plugins\video\plugin.video.polishtv.live\resources\lib\cacaoweb.py", line 3, in ?
                                               import subprocess
                                             File "Q:\system\python\python24.zlib\subprocess.py", line 352, in ?
                                           ImportError: No module named msvcrt
18:22:44 M: 43425792   ERROR: DIRECTORY::CDirectory::GetDirectory - Error getting plugin://video/plugin.video.polishtv.live/
18:22:44 M: 43425792   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://video/plugin.video.polishtv.live/) failed

To nie msvcrt, to aplikacja cacaoweb, która nie jest pod windowsa. Jak wspomniałem wcześniej to działa pod linux'em. Ja sam nie posiadam windy i muszę czekać aż znajomy wróci z wakacji aby dopisać to pod windę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromne uznanie i podziekowania dla autora tego Plugin!!!!!!!!!!!!!!!!11

Mimo rejestracji na Weeb.TV, kanly TV wylaczaja sie po 5-7 sekunach, podobnie jak to inni zaobserwovali

Trudno mi piwedzie czy to jest proble z Login czy cos innego?

Czy platny Premium service dziala dla innych?

Zalaczam wydaje mi sie relewant fragment XBMC.log

09:36:50 T:2793143152 M:3164536832 NOTICE: Mode: None

09:36:50 T:2793143152 M:3164536832 NOTICE: URL: None

09:36:50 T:2793143152 M:3164536832 NOTICE: Name: None

09:36:50 T:3019630464 M:3164536832 WARNING: GetLabel - Unknown nodetype requested 6

09:36:54 T:2853632880 M:3164553216 ERROR: Unable to find plugin

09:36:54 T:3019630464 M:3164553216 ERROR: GetDirectory - Error getting plugin://

09:36:54 T:3019630464 M:3164553216 ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://) failed

09:36:59 T:3019630464 M:3164565504 WARNING: GetLabel - Unknown nodetype requested 0

09:37:03 T:2793143152 M:3162685440 NOTICE: -->Python Interpreter Initialized<--

09:37:03 T:2793143152 M:3160907776 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:37:03 T:2793143152 M:3160907776 NOTICE: Cookiefile=/home/izydor/.xbmc/addons/plugin.video.polishtv.live/cookies.lwp

09:37:03 T:2793143152 M:3159257088 NOTICE: [Polish Live TV 1] Starting Polish Live TV

09:37:03 T:2793143152 M:3159257088 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:37:03 T:2793143152 M:3159257088 NOTICE: [Polish Live TV 1] Wyświetlam kategorie

09:37:03 T:3019630464 M:3159257088 WARNING: GetLabel - Unknown nodetype requested 6

09:37:06 T:2793143152 M:3160915968 NOTICE: -->Python Interpreter Initialized<--

09:37:06 T:2793143152 M:3160780800 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:37:06 T:2793143152 M:3160780800 NOTICE: Cookiefile=/home/izydor/.xbmc/addons/plugin.video.polishtv.live/cookies.lwp

09:37:06 T:2793143152 M:3160780800 NOTICE: [Polish Live TV 1] Starting Polish Live TV

09:37:06 T:2793143152 M:3160780800 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:37:06 T:2793143152 M:3160780800 NOTICE: [Polish Live TV 1] Wyświetlam ustawienia

09:37:25 T:2793143152 M:3160440832 NOTICE: -->Python Interpreter Initialized<--

09:37:26 T:2793143152 M:3160313856 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:37:26 T:2793143152 M:3160313856 NOTICE: Cookiefile=/home/izydor/.xbmc/addons/plugin.video.polishtv.live/cookies.lwp

09:37:26 T:2793143152 M:3160313856 NOTICE: [Polish Live TV 1] Starting Polish Live TV

09:37:26 T:2793143152 M:3160313856 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:37:26 T:3019630464 M:3160440832 WARNING: GetLabel - Unknown nodetype requested 6

09:37:29 T:2793143152 M:3160313856 NOTICE: -->Python Interpreter Initialized<--

09:37:29 T:2793143152 M:3160424448 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:37:29 T:2793143152 M:3160424448 NOTICE: Cookiefile=/home/izydor/.xbmc/addons/plugin.video.polishtv.live/cookies.lwp

09:37:29 T:2793143152 M:3160424448 NOTICE: [Polish Live TV 1] Starting Polish Live TV

09:37:29 T:2793143152 M:3160424448 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:37:29 T:2793143152 M:3160424448 NOTICE: [Polish Live TV 1] Loading WeebTV

09:37:29 T:2793143152 M:3160424448 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:37:29 T:2793143152 M:3160424448 NOTICE: [Polish Live TV 1] Wejście do TV komercyjnej

09:37:51 T:3019630464 M:3160317952 WARNING: GetLabel - Unknown nodetype requested 6

09:37:59 T:3019630464 M:3159326720 NOTICE: DVDPlayer: Opening: rtmp://46.105.112.31/live/13/ swfUrl=http://weeb.tv/static/player.swf pageUrl=http://weeb.tv/online/Alex/TVP1 tcUrl=rtmp://46.105.112.31/live/13 playpath=live swfVfy=true live=true

09:37:59 T:3019630464 M:3159326720 WARNING: CDVDMessageQueue(player)::Put MSGQ_NOT_INITIALIZED

09:37:59 T:2793143152 M:3159326720 NOTICE: Creating InputStream

09:37:59 T:2793143152 M:3159191552 ERROR: RTMP_HashSWF: couldn't contact swfurl http://weeb.tv/static/player.swf (HTTP error 301)

09:38:00 T:2793143152 M:3159191552 ERROR: rtmp server sent error

09:38:00 T:2793143152 M:3159191552 NOTICE: Creating Demuxer

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: Metadata:

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: author

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: copyright

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: description

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: keywords

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: rating

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: title

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: presetname Custom

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: creationdate Tue Aug 09 19:36:03 2011

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: videodevice Conexant Polaris Video Capture

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: framerate 25.00

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: width 720.00

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: height 576.00

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: videocodecid avc1

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: videodatarate 436.00

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: avclevel 40.00

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: avcprofile 77.00

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: videokeyframe_frequency2.00

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: audiodevice Conexant Polaris Audio Capture

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: audiosamplerate 48000.00

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: audiochannels 2.00

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: audioinputvolume 75.00

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: audiocodecid mp4a

09:38:00 T:2793143152 M:3155001344 NOTICE: audiodatarate 64.00

09:38:01 T:2793143152 M:3154112512 NOTICE: Opening video stream: 0 source: 256

09:38:01 T:2793143152 M:3154112512 NOTICE: Creating video codec with codec id: 28

09:38:01 T:2793143152 M:3154112512 NOTICE: CDVDVideoCodecFFmpeg::Open() Creating VDPAU(720x576, 28)

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: vdp_device = 0x00000001 vdp_st = 0x00000000

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: VDPAU Decoder capabilities:

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: name level macbs width height

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: ------------------------------------

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: MPEG1 0 8192 2048 2048

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: MPEG2_SIMPLE 3 8192 2048 2048

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: MPEG2_MAIN 3 8192 2048 2048

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: H264_MAIN 41 8190 2032 2048

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: H264_HIGH 41 8190 2032 2048

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: VC1_SIMPLE 1 8190 2048 2048

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: VC1_MAIN 2 8190 2048 2048

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: VC1_ADVANCED 4 8190 2048 2048

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: ------------------------------------

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: Mixer feature: VDP_VIDEO_MIXER_FEATURE_NOISE_REDUCTION

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: Mixer feature: VDP_VIDEO_MIXER_FEATURE_SHARPNESS

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: Mixer feature: VDP_VIDEO_MIXER_FEATURE_DEINTERLACE_TEMPORAL

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: Mixer feature: VDP_VIDEO_MIXER_FEATURE_DEINTERLACE_TEMPORAL_SPATIAL

09:38:01 T:2793143152 M:3153031168 NOTICE: Mixer feature: VDP_VIDEO_MIXER_FEATURE_INVERSE_TELECINE

09:38:01 T:2793143152 M:3152650240 NOTICE: Creating 720x576 pixmap

09:38:01 T:2793143152 M:3150716928 NOTICE: CDVDVideoCodecFFmpeg::Open() Using codec: H.264 / AVC / MPEG-4 AVC / MPEG-4 part 10 (VDPAU acceleration)

09:38:01 T:2793143152 M:3150716928 NOTICE: Creating video thread

09:38:01 T:2793143152 M:3150716928 NOTICE: Opening audio stream: 1 source: 256

09:38:01 T:2793143152 M:3150716928 NOTICE: Finding audio codec for: 86018

09:38:01 T:2770742128 M:3150589952 NOTICE: running thread: video_thread

09:38:01 T:2793143152 M:3148812288 NOTICE: Creating audio thread

09:38:01 T:2793143152 M:3148812288 WARNING: CDVDPlayer::CheckContinuity - wrapback of stream:2, prev:40000.000000, curr:37000.000000, diff:-3000.000000

09:38:01 T:2759580528 M:3148812288 NOTICE: running thread: CDVDPlayerAudio::Process()

09:38:01 T:2759580528 M:3148812288 NOTICE: Creating audio device with codec id: 86018, channels: 2, sample rate: 48000, no pass-through

09:38:01 T:2770742128 M:3148050432 NOTICE: (VDPAU) screenWidth:720 vidWidth:720

09:38:01 T:2770742128 M:3148050432 NOTICE: (VDPAU) screenHeight:576 vidHeight:576

09:38:01 T:2770742128 M:3143987200 NOTICE: (VDPAU) Total Output Surfaces Available: 4 of a max (tmp: 4 const: 4)

09:38:01 T:2770742128 M:3143479296 NOTICE: (VDPAU) Creating the video mixer

09:38:01 T:2770742128 M:3143479296 NOTICE: fps: 25.000000, pwidth: 720, pheight: 576, dwidth: 720, dheight: 576

09:38:01 T:2770742128 M:3143479296 NOTICE: Display resolution DESKTOP : 1600x900 @ 50.00 - Full Screen (12)

09:38:03 T:2770742128 M:3142184960 WARNING: Decode - avcodec_decode_video didn't consume the full packet. size: 761, consumed: 0

09:38:03 T:2770742128 M:3142184960 WARNING: Decode - avcodec_decode_video didn't consume the full packet. size: 766, consumed: 0

09:38:03 T:3019630464 M:3142209536 NOTICE: Using GL_TEXTURE_2D

09:38:03 T:3019630464 M:3142209536 NOTICE: GL: Using VDPAU render method

09:38:03 T:3019630464 M:3142209536 NOTICE: GL: NPOT texture support detected

09:38:03 T:3019630464 M:3142209536 NOTICE: GL: Using GL_ARB_pixel_buffer_object

09:38:03 T:3019630464 M:3148304384 NOTICE: Created m_glPixmapTexture (7)

09:38:08 T:2793143152 M:3148840960 ERROR: RTMP_ReadPacket, failed to read RTMP packet header

09:38:11 T:2759580528 M:3148967936 WARNING: CDVDMessageQueue(audio)::Get - asked for new data packet, with nothing available

09:38:11 T:2793143152 M:3148967936 NOTICE: CDVDPlayer::OnExit()

09:38:11 T:2793143152 M:3148967936 NOTICE: DVDPlayer: eof, waiting for queues to empty

09:38:11 T:2793143152 M:3148967936 NOTICE: DVDPlayer: closing audio stream

09:38:11 T:2793143152 M:3148967936 NOTICE: Closing audio stream

09:38:11 T:2793143152 M:3148967936 NOTICE: CDVDMessageQueue(audio)::WaitUntilEmpty

09:38:11 T:2793143152 M:3148967936 NOTICE: Waiting for audio thread to exit

09:38:11 T:2759580528 M:3148967936 NOTICE: thread end: CDVDPlayerAudio::OnExit()

09:38:11 T:2793143152 M:3148967936 NOTICE: Closing audio device

09:38:11 T:2770742128 M:3148967936 WARNING: CDVDMessageQueue(video)::Get - asked for new data packet, with nothing available

09:38:14 T:2793143152 M:3148378112 NOTICE: Deleting audio codec

09:38:14 T:2793143152 M:3148378112 NOTICE: DVDPlayer: closing video stream

09:38:14 T:2793143152 M:3148378112 NOTICE: Closing video stream

09:38:14 T:2793143152 M:3148378112 NOTICE: CDVDMessageQueue(video)::WaitUntilEmpty

09:38:14 T:2793143152 M:3148378112 NOTICE: waiting for video thread to exit

09:38:14 T:2770742128 M:3148378112 ERROR: Got MSGQ_ABORT or MSGO_IS_ERROR return true

09:38:14 T:2770742128 M:3148378112 NOTICE: thread end: video_thread

09:38:14 T:2793143152 M:3148378112 NOTICE: deleting video codec

09:38:14 T:2793143152 M:3148378112 NOTICE: CDVDPlayer::OnExit() deleting demuxer

09:38:14 T:2793143152 M:3148378112 NOTICE: CDVDPlayer::OnExit() deleting input stream

09:38:14 T:3019630464 M:3150520320 WARNING: GetLabel - Unknown nodetype requested 6

09:38:14 T:3019630464 M:3148361728 NOTICE: CDVDPlayer::CloseFile()

09:38:14 T:3019630464 M:3148361728 WARNING: CDVDMessageQueue(player)::Put MSGQ_NOT_INITIALIZED

09:38:14 T:3019630464 M:3148361728 NOTICE: DVDPlayer: waiting for threads to exit

09:38:14 T:3019630464 M:3148361728 NOTICE: DVDPlayer: finished waiting

09:38:14 T:3019630464 M:3148361728 NOTICE: (VDPAU) Close

09:38:14 T:3019630464 M:3148361728 NOTICE: (VDPAU) FiniVDPAUOutput

09:38:28 T:2793143152 M:3153940480 NOTICE: -->Python Interpreter Initialized<--

09:38:28 T:2793143152 M:3150884864 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:38:28 T:2793143152 M:3150884864 NOTICE: Cookiefile=/home/izydor/.xbmc/addons/plugin.video.polishtv.live/cookies.lwp

09:38:29 T:2793143152 M:3150884864 NOTICE: [Polish Live TV 1] Starting Polish Live TV

09:38:29 T:2793143152 M:3150884864 NOTICE: [Polish Live TV-settings 1] reading settings

09:38:29 T:3019630464 M:3150884864 WARNING: GetLabel - Unknown nodetype requested 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromne uznanie i podziekowania dla autora tego Plugin!!!!!!!!!!!!!!!!11

Mimo rejestracji na Weeb.TV, kanly TV wylaczaja sie po 5-7 sekunach, podobnie jak to inni zaobserwovali

Trudno mi piwedzie czy to jest proble z Login czy cos innego?

Czy platny Premium service dziala dla innych?

Zalaczam wydaje mi sie relewant fragment XBMC.log

....

Płatny działa ale tylko na ich stronie, bo płacisz za używanie ich playera, a nie za oglądanie konkretnego kanału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...