Skocz do zawartości
karaznie

nbox - lista przetestowanych telewizorów z HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś testował LG42LC2R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jacobsen' post='20282' date='05.11.2006, 20:01 ']
Witam!

Telewizor: Philips 37PF9986/12
HDMI/DVI (po wgraniu nowego softu) D Z I A Ł A .
[/quote]
Możesz napisac jak mozna wgrać nowe oprogramowanie do PHILA 37PF9986/12?
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='enter' post='15103' date='17.10.2006, 12:37 ']
witam !!!
Telewizor: Toshiba 37 WL66
HDMI - nie działa w żadnej rozdzielczości
COMPONENT - wszystko OK
dodatkowym kablem musiałem podłączyć audio TV a nbox
Problem zgłoszony na infolinii.
[/quote]

Toshiba 42 WLG 66P
kilka dni działał teraz nie działa. Pojawia sie obraz startowy (gdy wyłącze i włącze nboxa z sieci) i potem kolorowe śnieżenie. Dziwi mnie tylko, że okresowo dziala. Teraz jestem na etapie wymiany kabla i zobaczę czego to wina.
A może ktoś z was już do tego doszedł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z LG 32LC3R? ;) Ktoś sprawdzał.... z Humax HDCI-2000 działa po HDMI a z " N " ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='amstrad' post='14653' date='15.10.2006, 21:15 ']
czy ktoś ma taki telewizor ?
działa 1080i po hdmi ?
[/quote]
Ja mam Samsunga LE27T51B i tez mi działa na 1080 a co lepsze to discovery HD boski obraz a ten telewizor kosztował mnie tylko 3 tysiace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do LG. Poinformowali mnie że faktycznie są problemy z LC2R. Są na etapie rozmów z N-ką aby to rozwiązać. Może, podkreślam - może będzie możliwość aby samemu wgrać firmware do LC2R w warunkach domowych ale nie potwierdził mi tego gość. Była by to jedna z możliwości.

Na dzień dzisiejszy niby jest możliwość oglądania N-ki przez HDMI na LC2R. Gość mi poradził aby wyłączyć z sieci nBoxa i rozłączyć HDMI. Następnie podłączyć nBoxa do standby i włączyć kabel HDMI. Niby ma to pomóc. Niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić bo nie mam N-ki :). Mam LC2R i zastanawiam się nad zakupem N-ki. Czekam na testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kollek' post='20696' date='07.11.2006, 12:55 ']
Właśnie dzwoniłem do LG. Poinformowali mnie że faktycznie są problemy z LC2R. Są na etapie rozmów z N-ką aby to rozwiązać. Może, podkreślam - może będzie możliwość aby samemu wgrać firmware do LC2R w warunkach domowych ale nie potwierdził mi tego gość. Była by to jedna z możliwości.

Na dzień dzisiejszy niby jest możliwość oglądania N-ki przez HDMI na LC2R. Gość mi poradził aby wyłączyć z sieci nBoxa i rozłączyć HDMI. Następnie podłączyć nBoxa do standby i włączyć kabel HDMI. Niby ma to pomóc. Niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić bo nie mam N-ki :). Mam LC2R i zastanawiam się nad zakupem N-ki. Czekam na testy.
[/quote]
Sprawdzałem.Niestety HDMI nie działa.Tylko component. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kollek' post='20696' date='07.11.2006, 11:55 ']
Właśnie dzwoniłem do LG. Poinformowali mnie że faktycznie są problemy z LC2R. Są na etapie rozmów z N-ką aby to rozwiązać. Może, podkreślam - może będzie możliwość aby samemu wgrać firmware do LC2R w warunkach domowych ale nie potwierdził mi tego gość. Była by to jedna z możliwości.

Na dzień dzisiejszy niby jest możliwość oglądania N-ki przez HDMI na LC2R. Gość mi poradził aby wyłączyć z sieci nBoxa i rozłączyć HDMI. Następnie podłączyć nBoxa do standby i włączyć kabel HDMI. Niby ma to pomóc. Niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić bo nie mam N-ki ;). Mam LC2R i zastanawiam się nad zakupem N-ki. Czekam na testy.
[/quote]


Sprawdzałem.U mnie działa ale bez dzwięku.Po wyłączeniu nboxa w stan standby i ponownym włączeniu znowu lipa ;) A na componencie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wenx' post='20192' date='05.11.2006, 15:32 ']
Witam, czy ktoś testował samsunga WS-32Z308P ??????????
[/quote]


Mam ten model.Po komponęcie śmiga aż miło.Discowery HD pięknota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toshiba 42wl66z jest obraz po hdmi ale nie zawsze. tzn ze najpierw trzeba włączyć dekoder a nastepnie tv a nie na odwrót. natomiast nie mam zupełnie dzwięku po hdmi. problem zgłoszony na infolinii. mila pani, choc wg mnie niezbyt bystra (gdyz kazala mi sprawdzic czy aby nie mam wcisnietego "mute" na tv ;), poinformowala mnie ze w przeciagu najblizszego tyg ma wjsc nowy soft likwdujacy wszelakie problemy nboxa po sygnale hdmi.
pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LCD 32PF7320
Połączenie kabelkiem hdmi-dvi.
Component bardzo dobrze, hdmi-dvi jeszcze lepiej.
Zwróciłem tylko uwagę, że na Discovery HD na górze ekranu jest czarny pasek.
Przy componencie ma wysokość 5mm a przy hdmi-dvi 9mm.
Na kanale Luxe HD i N-sport oraz wszystkich innych ten problem nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzis mam nboxa - wraz z nim dokupilem sobie kabelek HDMI Hama 1.5m. Niestety obraz jest tylko chwilke (dzwieku chyba wcale) i nie wazne czy jest to 720p czy 1080i :) Przykre.
LCD MIRAI DTL-532W100 Olympic - HDMI-HDCP.

Edytowane przez aro_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='14627' date='15.10.2006, 21:16 ']
Wykryty problem z telewizorem : Philips 32PW9551/12 Nie działa HDMI! Pomimo, że w instrukcji jest napisane, że ma HDCP to nbox krzyczy, że TV nie ma HDCP na HDMI.

Component działa ok.
[/quote]
U mnie po hdmi wskakuje obraz na 20sek ~~ 1min. po czym znika , żadnego info zupełny brak sygnału,
Po zmianie rozdzielczości w ence obraz wskakuje tak jak wyżej na chwilę :rolleyes:
szkoda (N-ke mam 3 dni).

Po komponencie OK

Edytowane przez darrooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam na componencie,dlatego az sie boje kupowac lcd.Na razie siedze na 100 Hz i kablu euro.Jeszcze poczekam az wszystko sie wyjasni,moze w Cyfrze bedzie lepiej :rolleyes::):D.Wtedy zainwestuje i podejme kolejna decyzje co do uzytkowania platform.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma ten telewizor: SAMSUNG LE 32T51 i nboxa? Czy wszystko działa mu okej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...