Skocz do zawartości
karaznie

nbox - lista przetestowanych telewizorów z HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Model TV: Sony [b]KLV-S32A10E[/b]
Kabel HDMI: HAMA
Wspó?praca via HDMI (HDCP): tak
Wspó?praca via component: tak

Wszystko dzia?a, na wszystkich z??czach bez problemu. Co Sony to Sony ;):)

Edytowane przez Szarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.
[quote name='autorus' post='41926' date='16.03.2007, 08:53 ']Je?li masz problem z d?wi?kiem to wejd? w tryb vdi pod??cz d?wi?k po chinczach i b?dzie ok. Mo?esz tak?e kupi? kabel komponent ale pami?taj, ?e on te? nie puszcza dzwi?ku wi?c tak czy tak chinche musisz kupi?. Moim zdaniem nie warto przesadza? z kas? na kable. Do 100z? powiniene? si? zmie?ci? spokojnie. Poza tym obraz po component powinien by? lepszy ni? po hdmi bo zaczynaj? w tv dzia?a? scalery.

Autorus[/quote]

Je?eli chodzi o d?wi?k rozegra?em to tak, ze pu?ci?em po Coaxal (Optyczny SPDiF) do kina, a z obrazem po componentowym mam problem (skacze jak ?wie?o uje?d?any Ko?). Edytowane przez Interesant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='karaznie' post='14266' date='14.10.2006, 10:20 ']Ponieważ już pojawiły się pierwsze problemy z kompatybilnością nboxów z pewnymi modelami telewizorów proponuję stworzyć listę telewizorów z którymi współpracuje nbox (wiemy też, z forów zagranicznych, że takie problemy się pojawią). Testy mają sens tylko dla HDMI z HDCP (dla materiału HD). Żeby nie tworzyć szumu proponuję następujący szablon

Model TV: (np. Fujitsu DL543)
Firmware TV: (1.6)
Kabel HDMI: (np. Vivanoco)
Współpraca via HDMI (HDCP): tak
Współpraca via component: tak
Proszę osoby posiadające nboxy o dodawanie wpisów.

A'propos czy ktoś sprawdzał LG LX2R z nboxem i HDMI?[/quote]

Mam Samsunga PS-42Q7H nie działa przez HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam LG 32LC3R-HDMI nie działa....czy moze ktos ma informacje na jakim etapie jest nka lub serwic LG ze zmiansoftu? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kupiłem telewizor
Model TV: Panasonic TX-32LX70P
Firmware TV: 2020-10000
Kabel HDMI: AWM
Współpraca via HDMI (HDCP): nie
Współpraca via component: tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok no to teraz ja
Mam Samsunga 32M71 ma on dwa wejscie HDMI i jedno Component. Po componencie mam podlaczonego Xboxa. HDMI dwa wolne. tylko teraz pytanie: czy nie bedzie problemow z tym znikajacym dzwiekiem i obrazem?? chce zakupic recordera. a i jeszcze jedno (moze glupie pytanie :P ). w zestawie z recorderem jest kabel do podlaczenia przez HDMI czy trzeba sobie zakupic samemu??? jesli samemu to co wziac zeby bylo dobre???
dzieki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Telezizior: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=6447"]Grundig 32 LXW 82-8600 DL[/url]
przewód HDMI typu "noname oraz taniej się nie dało" z filtrami na końcach - 30zł
nBox

zero problemów <odpukać>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BartekB' post='30712' date='21.12.2006, 15:55 ']SONY 55A2000, po najnowszej aktualizacji softu n-boxa już NIE DZIAŁA po HDMI - tzn. nie mam zamiaru przełączać łącza w tryb DVI tylko dlatego, że producent nie jest w stanie napisać stabilnego softu. Poza tym płacę za działające urządzenie a nie za coś co działa oględnie mówiąc różnie :lol:

Jeśli do po świąt n-box nie zacznie działać przynajmniej tak jak przed aktualizacją będę się żegnał z przygodą z ITI z rękojmi na mocy braku podstawowej funkcjonalności, która została mi sprzedana ale nie jest dostarczona.[/quote]

Podłącz po komponencie i zapomnij o problemach. Jakość obrazu jest identyczna (przynajmniej na tym TV). Dodatkowo masz regulację głośności jak puścisz dźwięk po analogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie działa przez HDMI bez żadnych problemów i obraz i dźwięk. Od wczoraj mam TV i N-kę i poszło za pierwszym razem zarówno w trybach 720 jak i 1080.

Model TV: Panasonic TX-32LM70P
Kabel HDMI: QED One Series 1,5m (199zł - wydałem pieniądze na lepszy bo wiem ze czasem z kablami byly problemy :))
Współpraca via HDMI (HDCP): tak
Współpraca via component: nie sprawdzałem jeszcze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='m_art' post='23639' date='22.11.2006, 18:49 ']Witam,

Po aktualizacji oprogramowania n-boxa z pażdziernika sytuacja jest w zasadzie OK. W zasadzie znaczy tyle, że muszę pamiętać o kolejności uruchamiania sprzętu tzn najpierw telewizor na dvi i dopiero odpalam n-boxa, gdy o tym zapomnę telewizor zgłasza brak sygnału - wtedy pomaga przełączenie RES-em na inną rozdzielczość np. gdy było 720p to na 1080i. Mała dygresja - oba tryby HD mają pewne wady - 720p - wyraźnie "rwie" przewijany pasek z dołu ekranu na n-sporcie za to DISCOVERY HD jest super, przy 1080i widać jakby migotanie ekranu - pewnie jest to efekt przeplotu - za to pasek na n-sport przewija się bardzo płynnie. A tak w ogóle to najlepszy obraz jest na LUXE HD :D[/quote]

Witam. Właśnie wczoraj podłączyłem n-boxa przez kabel HDMI->DVI i nici. LE32T51BX za nic nie chcę wstać w takiej konfiguracji.
Próbowałem przepisów najpierw włącz telewizor potem boxa i nic.
Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsung LCD LE40 F86BD działa z n-boxem bezproblemowo po HDMI z HDCP zarówno w trybie 720p jak i 1080i
Mało tego n-box zczytuje z F86 wszystkie dostępne tryby, rozdzielczości i fps,i pewnie jeszcze nie wszyscy wiedzą można to podejrzeć w ekranie diagnostycznym n-boxa. Lista trybów F86 jest naprawdę bardzo duża od 1080p 24fps po 1080p 60fps.
L86 po komponencie tez pracuje dobrze z n-boxem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

[b]SAMSUNG LE 32 S 81 B[/b]
[b]Kabel HD za 50 zł [/b]

Brak jakich kolwiek problemów z dźwiękiem oraz z obrazem. Wszystko ładnie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonienie do serwisu LG nic nie da bo to nie w tym problem!

najlepszym sposobem jest sprawdzenie przy uzyciu kompa i programu BD/HD Advisor. programik ten sprawdza czy komp jest przygotowany do odtwarzania filmow HD DVD i Bluray.
on wam sprawdzi cala konfiguracje kompa oraz sprawdza czy jest aktywny HDCP. u mnie na kompie z grafika Gforce 7600 z HDMI po podlaczeniu 32LC2R, pokazalo ze HDCP jest aktywne wiec telewizor obsluguje HDCP, a z dekoderem n-ki mi nie dziala :(

w n-ce twierdza ze jest to wina braku HDCP co jest zwykla sciema, najlepiej posprawdzajcie swoje telewizory na grafikach z wyjsciem DVI u mnie dziala!

niech Panie z telemarketingu n-ki powiedza co zrobic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='median' post='65624' date='30.10.2007, 15:29 ']dzwonienie do serwisu LG nic nie da bo to nie w tym problem!

najlepszym sposobem jest sprawdzenie przy uzyciu kompa i programu BD/HD Advisor. programik ten sprawdza czy komp jest przygotowany do odtwarzania filmow HD DVD i Bluray.
on wam sprawdzi cala konfiguracje kompa oraz sprawdza czy jest aktywny HDCP. u mnie na kompie z grafika Gforce 7600 z HDMI po podlaczeniu 32LC2R, pokazalo ze HDCP jest aktywne wiec telewizor obsluguje HDCP, a z dekoderem n-ki mi nie dziala :(

w n-ce twierdza ze jest to wina braku HDCP co jest zwykla sciema, najlepiej posprawdzajcie swoje telewizory na grafikach z wyjsciem DVI u mnie dziala!

niech Panie z telemarketingu n-ki powiedza co zrobic![/quote]

czemu nie przelaczysz nboxa w tryb dvi, a dzwiek podlaczysz przez chinche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym kupić Panasonica -TX-32X70P, ale niewiem czy będzie mi wspólpracowal z Nbox-recorderem. Ktoś wie coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sharp 46XL2E działa bez problemu.
Inna sprawa, że kanały SD z nboxa to porażka. Kompresja aż wyłazi z ekranu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam niestety ten model Panasonica nie działa z kablem HDMI, przynajmniej 2 tyg. temu jak podłączałem nie bylo odzewu(czarny obraz, brak dźwięku, błąd HDCP) dzwoniłem do firmy Panasonic i powiedzieli, ze błąd jest po stronie telewizji N, a tak poza tym super telewiozrek, szczególnie jak oglądam mecze-zero smużenia. Edytowane przez flozbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Model TV:Panasonic TH-42PV7P
Przewód HDMI - no name

Współpraca via HDMI (HDCP): tak
Współpraca via component: tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@sergio

Wczoraj podłaczyłem n-ke do Panasonic TH-42PV7P przez HDMI i działało. Dzisiaj rano włączam TV i nic. Przez Euro działa.
Podobno działa dopóki nie wyłączysz TV lub nboxa. Mógłbyś to sprawdzić, bo chyba będę musiał wymienić boxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie jak wygląda z modelem TH-42PV70P, bo przeszukałem cały temat i nie znalazłem tego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pawels71' post='65652' date='30.10.2007, 19:07 ']Chcialbym kupić Panasonica -TX-32X70P, ale niewiem czy będzie mi wspólpracowal z Nbox-recorderem. Ktoś wie coś na ten temat?[/quote]


[quote name='flozbi' post='67621' date='12.11.2007, 20:35 ']Witam niestety ten model Panasonica nie działa z kablem HDMI, przynajmniej 2 tyg. temu jak podłączałem nie bylo odzewu(czarny obraz, brak dźwięku, błąd HDCP) dzwoniłem do firmy Panasonic i powiedzieli, ze błąd jest po stronie telewizji N, a tak poza tym super telewiozrek, szczególnie jak oglądam mecze-zero smużenia.[/quote]

mam Panasonica TX-32X70P - działa po HDMI, trzeba tylko ustawić tryb 1080i DVI.

wyłączyć n i panasonica,
kabel HDMI do HDMI2 w panasonicu,
włączyć p,
ustawić wejście HDMI2,
włączyć n,
na n klawiszem RES ustawić na 1080i,
5 sek trzymać RES aż ustawi się DVI,
działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...