Skocz do zawartości
karaznie

nbox - lista przetestowanych telewizorów z HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Panas TX-26LX70P HDMI nie działa.
W trybie DVI nie sprawdzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panasonic TH-42PY70PA działa z nrecorderem po hdmi bez problemu. Dużo sie naczytałem o problemach tego modelu z odbiorem n-ki przez hdmi ale nic takiego nie ma obecnie miejsca. Wszystko chodzi aż miło. Pozdrawiam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejny LCDek Panasa który nie działa. Model TX-26LXD7, model brytolski z DVB-T (pewnie cała seria nie działa vide to, co powyżej napisał Dominik oLX70). Przetestuję jeszcze w trybie DVI (bo nadzieja jest - nawet pod HDMI na sekundę zaświeciło ale potem to już tylko no signal....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ein' post='125314' date='11.10.2008, 03:10 ']Kolejny LCDek Panasa który nie działa. Model TX-26LXD7, model brytolski z DVB-T (pewnie cała seria nie działa vide to, co powyżej napisał Dominik oLX70). Przetestuję jeszcze w trybie DVI (bo nadzieja jest - nawet pod HDMI na sekundę zaświeciło ale potem to już tylko no signal....)[/quote]

To ja dla odmiany potwierdzam że model LCD Panasonic TX 37 LZD 800 F po HDMI działa bez zarzutu.
Mam za to inne pytanie dla [u]znawców audio[/u]. W nbox ustawia sie sprzet pod telewizor. Jak dalem dzwiek DD na tak-to nie mialem dzwieku po HDMI ale tylko na kanalach HD, jak dalem opcje na nie-to dzwiek sie pojawil wszedzie i jest gites. Dziwi mnie to o tyle że na TV mam napisane jak byk Dolby Digital. Czy wszystko jest OK, tak ma być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem zupelnie zielony w temacie TVsat.Mam telewizor Sharp LC-46XL2E oraz amplituner Onkyo TX-SR606.
O tym,ze ten telewizor dobrze wspolpracuje przeczytalem juz na tym forum wiec jest OK.
Niestety nigdzie nikt nie wspomina o podlaczeniu telewizora przez amplituner co jest konieczne dla "odczytu" najnowszych wersji dzwieku HD.Nadmienie,ze amplituner ma specjalne wejscie HDMI dla tunera satelitarnego i dopiero z niego "wychodzi" dzwiek i obraz HD do telewizora.
Bardzo prosze o informacje na ten temat znawcow przedmiotu.Czy w naszej telewizji satelitarnej,poza obrazem HD jest juz rowniez dzwiek HD?
Dla mnie te tematy sa wazne,bo narazie mam "tylko" kablowke (66 kanalow) na ktorej nie zanosi sie na przekaz HD.W zwiazku z tym mysle o satelicie i obrazie HD,mam na czym odtwarzac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to jest parodia N tyle czasu działa już na rynku a tu ciągle problemy z podłaćzeniem telewizora/no części.Do 4 liter z takim sprzętem.Oprócz tego jak w innym wątku zmiany softu raczej zaszkodziły niż pomogły. Cosik to wszystko nie jest tak jak być powinno. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to niewiem już o co chodzi. Mam nboxa z 2006 roku. Dzisiaj potestowałem modele SONY, które podobno mają problemy po HDMI: W4500 itp.

Podłączam do W4500, odpalam nboxa i wszystko gra. Nie ma ŻADNEJ tablicy z informacją, że jest problem z HDCP. Od razu chodzi. Tak samo W4000, E4000.

Hm polecam jednak także sprawdzić kabel. Ja sprawdzam na 5 metrowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam Panasonic TX-37LZD80F fullHD działa bez problemów na 1080 sprawdzone na dwóch przewodach po 30zł. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sharp 32L20X: 1080i to max. dodatkowo proprem z HDCP. jesli działa i wyłacze TV tylko - to ok. Ale jeśli wyłącze oba urządzenia to po włączeniu mam problem HDCP i czerwony wykrzyknik. Muszę odpiąć kabelek od TV i podpiąć na nowo - wtedy rusza. Wkurzające ale po prostu nie wyłączam dekodera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
mam samsunga le46a656 i dziś podłączyłem n i nie działa na żadnym wejściu HDMI.
POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałeś/łaś instrukcję? Czy dekoder przełączony jest w tryb 1080 HDMI (przyciskiem RES na panelu przednim)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hr.susel' post='135094' date='05.12.2008, 21:54 ']Przeczytałeś/łaś instrukcję? Czy dekoder przełączony jest w tryb 1080 HDMI (przyciskiem RES na panelu przednim)?[/quote]

już wszystko ok.
niepotrzebnie panikowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsung PS50A656 po HDMi, wyświetla że w TV brak HDCP ale po 2 sec wszystko odtwarzane jest bez kłopotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z TV Samsung LE40M87 HDMI działa bez zarzutu. Na Eurozłączu niestety dźwięk nieco "buczy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Samsung LE37A656 po podłączeniu N po HDMI Komunikat o HDCP po około 2s działa ale komunikat włącza się za każdym razem po rozruchu
jest to wkurzające strasznie. :)

Edytowane przez jendrek1111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jendrek1111' post='140108' date='04.01.2009, 22:18 ']Witam!

Samsung LE37A656 po podłączeniu N po HDMI Komunikat o HDCP po około 2s działa ale komunikat włącza się za każdym razem po rozruchu
jest to wkurzające strasznie. ;)[/quote]

To samo przy samsungu le46a551!! jest na to jakies rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...