Skocz do zawartości
david

nSport HD

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy sobie wprost: od 1 listopada musi być HD na NSPORT bo inaczej kupa. Zaczynam płacić od listopada więc od wtedy zacznę wymagać. Narazie styka mi Discovery HD skoro i tak wszystko jest za friko.
Każdy widział co widział i nie ma co gdybać. Czekamy na rozwój wydarzeń. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde niezła kicha , mało ogladam telewizji ale jak juz ogladam to zalezy mi na super jakosci. głównie chodzi mi o tvn ,tvn turbo i o cos sportowego ( żona ogląda jakieś tam tvn style i inne [beeep]erele ale jej na jakosci zbytnio nie zalezy ). wiazałem tez duze nadzieje z kanałem film hd ale zaczynam sie obawiac czy to hd wogole bedzie działac w tvn ? wiem ze sa testy i pewnie jeszcze pare dni moze tygodni potrwa jak to wszystko ruszy ale jak narazie to się podłamałem bo po co zamawiałem dzisial lcd tv 37 cali jesli w tym sprawnym inaczej kraju nie ma nic w hdtv ? porażka niech zrobią kilka pożądnych kanałów w hdtv i bedzie git do tego ten kanał filmowy niech bedzie cos jak hbo i bedzie sukces murowany, tylko zeby nie było jak z cienamx miał byc super kanał a jak dla mnie to totalna kicha. zero nowosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sensei' post='15321' date='17.10.2006, 23:36 ']Mozna powiekszyc z pilota obraz i wtedy wypelnienie ekranu jest calkowite,[/quote]

no tak , mozna w ogole nie nadawac w HD i uzytkownikom tv FullHD wciskac, , ze moga sobie pilotem wypelnic ekran , i tez beda mieli wyswietlane na 1920 x 1080 - prawie jak trueHD , prawie jak telelwizja nowej generacji

[quote]aczkolwiek z zapewnien infolinii dzisiejszy mecz to byla jednorazowa wpadka i potem ma juz byc 16:9[/quote]

z zapewnien infolinii to HD mialo byc od poczatku ,a po kilkudnowej "wpadce" dzis juz mecz mial byc w HD :)
ciekawe jak dlugo jeszcze ta "wpadka" bedzie sie ciagnac

, a juz myslalem , ze czeka mnie mecz w hd , z naszym komentarzem , bez ględzenia "Szpaka" z telewizorku obok, a tu kapa ... dobrze , ze czlek sie jezyka uczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy pokaz LM na nsport to kpina. Startuje nowa platforma, jeden z filarow-nsport HD i na samym poczatku, gdzie powinni wlozyc najwiecej wysilku w pokazanie tego co ma byc najlepsze wala takiego knota!
Niezbyt ciekawy obraz sie rysuje n-ki opierajac sie na wpadce z dystrybucja, wpadce z nsport (ja cigle nie wiem jak mam ogladac to co jest tam nadawane-zona polewa ze mnie, ze ciagle siedze z pilotami i przelaczam formaty obrazu!), brak informacji o ramowkach kanalow n... Co jeszcze nas moze spotkac? Wtopa z kanalem filmowym HD, wtopa z VoD? Az strach myslec jak moga nasz ogromny kredyt zaufania do n roztwonic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tesbor' post='15333' date='17.10.2006, 23:56 ']Co jeszcze nas moze spotkac? Wtopa z kanalem filmowym HD, wtopa z VoD? Az strach myslec jak moga nasz ogromny kredyt zaufania do n roztwonic![/quote]

To chyba na tych wtopach polega "nowa generacja" tv :)

--
Zdravim
Zrv@olatigid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba żeczywiście to jest awaria . dzisiaj usiadłem przed TV żeby obejrzeć mecz w HD i....
Początek super stadion prezentacja 16/9 dobre HD trwało to kilka minut {Barca}
Nagle mecz się zaczyna i wskakuje 4/3 tragedia.
Czyli można nadawać z super jakością 16/9 bo to oglądałem ale tylko 2-3 minuty.
Napewno potem będzie lepiej (albo i nie)
Jesteśmy chyba króliki doświadczalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sla40' post='15336' date='18.10.2006, 00:07 ']Ale chyba żeczywiście to jest awaria . dzisiaj usiadłem przed TV żeby obejrzeć mecz w HD i....
Początek super stadion prezentacja 16/9 dobre HD trwało to kilka minut {Barca}
Nagle mecz się zaczyna i wskakuje 4/3 tragedia.
Czyli można nadawać z super jakością 16/9 bo to oglądałem ale tylko 2-3 minuty.
Napewno potem będzie lepiej (albo i nie)
Jesteśmy chyba króliki doświadczalne :)[/quote]

Ale gdzie to widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lipa_ml' post='15329' date='17.10.2006, 23:52 ']... narazie to się podłamałem bo po co zamawiałem dzisial lcd tv 37 cali jesli w tym sprawnym inaczej kraju nie ma nic w hdtv ?[/quote]

Jakby Ci to napisać...
Nie przejmuj się tymi brakami w N-ce.
Przejrzyj liste nieobsługiwanych TV (przez HDMI więc.. np.VOD) przez dekoder i porównaj z nazwą tego który jest do Ciebie w drodze. Może to tylko dziwna zbieżność nazwy ;-) więc póki co ciesz się z nabytku.
Też mam tv z tej serii kupiony kilka dni temu. Fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dziś na pewno dadzą w HD. :D
Bo jak nie to sie załamię. ;)

Wczoraj oczywiście przeskalowałem obraz bo 4:3 mnie nie fascynuje nic a nic. Ale wyobraźcie sobie że w środku drugiej połowy dekoder sam przeszedł znów w 4:3 :( Oczywiście znów zmieniłem z pilota i było ok. Ale tak chyba być nie powinno!!

Autorus

[quote name='equerdo' post='15360' date='18.10.2006, 02:38 ']kto jest komentatorem meczu MU z Kopenhaga?

bo teksty ktore facet daje to jakas paranoja.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='15341' date='18.10.2006, 01:30 ']Ale gdzie to widziałeś?[/quote]
A ja wczoraj widziałem powtórkę meczu w Bukareszcie ok 23.00, obraz 16:9 w HD ale dosłownie trwało to ok 10sek. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]A ja wczoraj widziałem powtórkę meczu w Bukareszcie ok 23.00, obraz 16:9 w HD ale dosłownie trwało to ok 10sek.[/quote]

Muszę cię rozczarowac....te 10 sekund było w 16:9 ale nie HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc na spokojnie mozna przyjać żenade na całej linii, tak jak nie ma kanału filowego w hd, tak samo można przyjąć że nie ma sportowego w hd. Mam nadzieje że w grudniu będzie wszystko w miare uporządkowane z nbox recorderem i nką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłem dzisiaj na infolinię z zapytaniem czy dzisiaj liga mistrzów będzie w HD, pani z miłym głosem poprosiła, abym zaczekał, bo musi się skonsultować, po około minucie, odpowiedziała, że nie wie i ja muszę cały czas śledzić ten program to wtedy się dowiem czy jest w HD.Ta pani chyba mśli, że ja nie oglądam i tylko tak pytam, bo jakbym oglądał to przecież bym wiedział, że to wielka lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='daniel76' post='15267' date='17.10.2006, 21:36 ']Ja Uważam , ze to jest wina źródla sygnału. nawet na TVN turbo w SD widac , ze to nie jest ta jakosc co w poprzednich transmisjach. Nie mam nic do Rumunii ale może ich tam nie stac jeszcze na transmisję w HD ?[/quote]

NO TO SIĘ MYLISZ BO NA TEJ[url="http://www.harolds.ch/e/television/football.html"]program HDTV[/url] STRONCE JEST W PROGRAMIE PRZEKAZ TEGO MECZU W HDTV,
A dziś będe 2 mecze w HD ; chelsa - barca i bordeaux-liverpool.
ciekaw co puści -n-naiwna telewizja pewni znów HD=4/3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisalem o 21.25 "I ten cholerny pasek informacyjny, ktory zaraz nas poinformuje o wynikach innych spotkan....mogli by sobie darowac, nagrywam NIE CHCE ZNAC WYNIKÓW!"

A 2 minuty pozniej ten skurw.. wysyla to (patrz ponizej). Dlaczego tacy idioci maja maja dostep do komputerów.
Na szczescie wyczulem ze znajdzie sie jakis debi.... i nie sprawdzalem forum.

[quote name='telemaniak' post='15274' date='17.10.2006, 21:47 ']- Arsenal 1 - 0 1 - 0 Final
CHAMP. LEAGUE 19:45 Anderlecht - Milan 0 - 0 0 - 0 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Celtic - Benfica 0 - 0 0 - 0 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Dynamo Kiev - Lyon 0 - 2 0 - 2 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Lille - Aek Athens 0 - 0 0 - 0 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Manchester Utd. - FC Kobenhavn 1 - 0 1 - 0 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Porto F.C. - Hamburg 2 - 0 2 - 0 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Steaua Bucarest - Real Madrid 0 - 2 0 - 2 2nd Half[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Przejrzyj liste nieobsługiwanych TV (przez HDMI więc.. np.VOD) przez dekoder i porównaj z nazwą tego który jest do Ciebie w drodze. Może to tylko dziwna zbieżność nazwy ;-) więc póki co ciesz się z nabytku. "

a gdzie jest taka lista dostępna? czytałem ze duzo ludzi ma z tym problem z róznymi markami i ze to problem po stronie nboxa wiec pewnie to usuną. czy po komponencie mozna tez ogladac hdtv z nboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='telemaniak' post='15407' date='18.10.2006, 10:53 ']NO TO SIĘ MYLISZ BO NA TEJ[url="http://www.harolds.ch/e/television/football.html"]program HDTV[/url] STRONCE JEST W PROGRAMIE PRZEKAZ TEGO MECZU W HDTV,
A dziś będe 2 mecze w HD ; chelsa - barca i bordeaux-liverpool.
ciekaw co puści -n-naiwna telewizja pewni znów HD=4/3[/quote]


Faktycznie Chelsea-Barcelona jest na dzis planowana w SKY HD w HD / a nie wszystkie mecze są/ ale wczorajszy Celtic-Benfica też był niestety w HD... Więc nie wiem czy problem był, jak piszą niektórzy, po stronie źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj zobaczymy :)

Słuchajcie ale Liga mistrzów na testach miesiąc temu była w pięknym HD! Więc to jest tylko widać chłopaki ciągle coś robią. Jakość była no powalająca! No jak to z HD bywa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='equerdo' post='15430' date='18.10.2006, 12:05 ']napisalem o 21.25 "I ten cholerny pasek informacyjny, ktory zaraz nas poinformuje o wynikach innych spotkan....mogli by sobie darowac, nagrywam NIE CHCE ZNAC WYNIKÓW!"

A 2 minuty pozniej ten skurw.. wysyla to (patrz ponizej). Dlaczego tacy idioci maja maja dostep do komputerów.
Na szczescie wyczulem ze znajdzie sie jakis debi.... i nie sprawdzalem forum.[/quote]


NIE ŻYCZE SOBIE BY MNIE OBRAŻAŁ JAKIS TYPEK TWOJEGO NISKIEGO POKROJU INTELIGENCJI

OSOBY TYPU: "SKURW..." I "DEBI..." ZNAJDZ SOBIE W RODZINIE I PROWADZ Z NIMI KONWERSACJIE...

a wyniki jak będe chciał to będe podawał bo to forum ani temat nie jest twoją własnoscia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"NIE ŻYCZE SOBIE BY MNIE OBRAŻAŁ JAKIS TYPEK TWOJEGO NISKIEGO POKROJU INTELIGENCJI"

No i co ze sobie nie zyczysz...


pozwole sobie zacytowac:

"a wyniki jak będe chciał to będe podawał bo to forum ani temat nie jest twoją własnoscia....."


z takim podejsciem mozesz sobie zyczyc co chcesz, oj nasz wielki "Geniuszu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='equerdo' post='15493' date='18.10.2006, 14:56 ']"NIE ŻYCZE SOBIE BY MNIE OBRAŻAŁ JAKIS TYPEK TWOJEGO NISKIEGO POKROJU INTELIGENCJI"

No i co ze sobie nie zyczysz...
pozwole sobie zacytowac:

"a wyniki jak będe chciał to będe podawał bo to forum ani temat nie jest twoją własnoscia....."
z takim podejsciem mozesz sobie zyczyc co chcesz, oj nasz wielki "Geniuszu".[/quote]


myslenie nigdy nie było twoją najlepszą stroną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sadze ze ta dyskusja nie ma sensu. Okazales sie niezlym SKURW...i na tym zakoncze.

Twoje dalsze wypowiedzi beda przezemnie ignorowane. Badz dzielny, moj maly geniuszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...