Skocz do zawartości
david

nSport HD

Rekomendowane odpowiedzi

Co wogóle leci na tym kanale?? Jakie mecze?? Czy tylko retransmisje z LM czy co?? Jest mzoe program do tej stacji?? Czy nsport zakupił jakichs komentatorow z PS lub Canal+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wlodek1956' post='14592' date='15.10.2006, 19:34 ']Witam ! Kolego jak nie wiesz jak taki sygnał wygląda to nie pisz !!! :) wystarczy podłączyć kamerkę z dobrym materiałem po komponęcie do stosownego np. lcd-ka i szczęka opada ja mam Fx-a i czekam na nagrywarkę bo szkoda mi głowicy ale kilka razy dla demonstracji rodzinie sprawdzałem ,a co do N-sport to nie jest HD a jedynie obraz przeskalowany co widać ,natomiast nakładka studyjna i owszem w HD - napisy.
Pozdrawiam i sądzę , że jeszcze trochę będziemy musieli poczekać na to prawdziwe HD. :([/quote]
Doskonale wiem, bo jak mowilem pracuje w dosc duzym studio tv i my od kilku lat nagrywamy programy telewizyjne zarowno w SD, ale ostatnio to glownie w HD. Mam u siebie takie kamery, jak sony hdv Z1 i a1.
FX1 to chyba najmniej udana kamera sony z ostatnich lat.

Wszystkie te kamery maja rozdzielczosc mniejsza niz HD (bo prawdziwe hd ma 1920x1080, a nie jakies 1440x1080 i to w dodatku interpolowane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ziomek' post='14610' date='15.10.2006, 20:33 ']Doskonale wiem, bo jak mowilem pracuje w dosc duzym studio tv i my od kilku lat nagrywamy programy telewizyjne zarowno w SD, ale ostatnio to glownie w HD. Mam u siebie takie kamery, jak sony hdv Z1 i a1.
FX1 to chyba najmniej udana kamera sony z ostatnich lat.

Wszystkie te kamery maja rozdzielczosc mniejsza niz HD (bo prawdziwe hd ma 1920x1080, a nie jakies 1440x1080 i to w dodatku interpolowane).[/quote]
Witam ! wiedza " super " polecam lekturę specyfikacji HD - 1080 a kamerka jak na semi profi jest dobra ale to nie miejsce na ocenę kamerek. Tym postem Kolega potwierdza , że " fachowcy " w naszym kraju potrafią zrobić z dobrego materiału to co mamy na codzień - brrrrrrrr a wracając do tematu - tak na potrzeby postu przełączyłem ten sam kanał na "dolną" rozdziałkę czyli Pal i moje zdanie jest takie, że obraz ze studia jest w hd a materiały różne , zresztą jest to kanał informacyjno-publicystyczny o sporcie i jest sporo "gadane" .
To nie to samo co Polsat-sport i tyle . Sadzę , że trzeba zwrócić uwagę na instalację np. średnicę spodka itd. bo ma to ogromny wpływ na jakość sygnału ! Pozdrawiam HD-maniaków i życzę Wam i sobie cierpliwości widać gołym okiem że "n" raczkuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem w MM jak na nsport leciał tenis i musze przyznać że obraz był super i to na takim małym LCD... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Liga Mistrzów w HD!! ŁA ŁA ŁAAAAAAA ciekawe jak będzie wyglądać oficjalny przekaz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='15204' date='17.10.2006, 19:55 ']Zaraz Liga Mistrzów w HD!! ŁA ŁA ŁAAAAAAA ciekawe jak będzie wyglądać oficjalny przekaz :D[/quote]

zdaj relacje jak obraz i dzwiek :) ja jeszcze nie popatrze na n'ce ,czekam na tuner z dyskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='15204' date='17.10.2006, 19:55 ']Zaraz Liga Mistrzów w HD!! ŁA ŁA ŁAAAAAAA ciekawe jak będzie wyglądać oficjalny przekaz :D[/quote]


gmeru
BARDZO WIELKA PROŚBA wklej fotki , ciekaw jestem z czego oni ciągną przekaż... z premiere czy z SKY UK?
da radę z tymi fotami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie jakość TVN Turbo i NSPORTHD :)

Niestety jest 4:3 grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maxymalna sciema.... To ma byc N SPORT HD?!?! Liga w SD i to 4:3!!! Paranoja!! Ide do miasta na piwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to dramat (!!!) 4/3 - czy on są niepoważni ? :);):):angry::angry::angry:
ku**** to tak jakby ogladać DVD z dziękiem mono :D

Edytowane przez Jan Kowalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Jan Kowalski' post='15235' date='17.10.2006, 20:50 ']niestety to dramat (!!!) 4/3 - czy on są niepoważni ? ;):):angry::angry::angry::angry:
ku**** to tak jakby ogladać DVD z dziękiem mono :)[/quote]

Połowa Polski ogląda tak DVD... taka mała dygresja bo moja mina jest teraz taka: :o:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę oglądać Discovery HD :) lecą najlepsze plarze na świecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisze cos na temat ligi mistrzów w 4/3. Oglądał własniej mecz na szwajcarskiej TSR 2. Jest 4/3 a to dobra stacja. Jak były MS tez tam oglądałem i leciało 16/9. wg mnei poprostu sygnał jest tylko 4/3. Stacja jedynai sama mogłaby go zniekształcic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tyler' post='15238' date='17.10.2006, 20:53 ']Żarty sobie robicie? :o[/quote]
Niestety nie. Pomimo, że jestem wielkim fanem futbolu to już mi się nie chce tego meczu oglądać :(
Porażka :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz jest w HD ale taki Lite widać to od razu: zobaczcie na TVN Turbo i potem na NSPORT: przepaść na korzyść NSPORTa.. ale to nie może być full HD bo HD to np. 16:9 :angry: Rany co się dzieje, że ciągle nas karmią 4:3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli to jest HD to HD dla ubogich. I to jest Telewizja Bardzo Starej Generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja już nie wiem !! te 4;3 to jest wynik !!! czy format !!! bo jak format to jutro jade oddać telewizor LCD do sklepu i[beeep] na ich HD i całe ITI !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak pewnie juz wiecie, mozna zrobilc w menu "powiekszenie" jest wtedy na caly ekran....

ale N-sport HD....no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='equerdo' post='15253' date='17.10.2006, 21:05 ']jak pewnie juz wiecie, mozna zrobilc w menu "powiekszenie" jest wtedy na caly ekran....

ale N-sport HD....no comment[/quote]

możesz tez złapac za powieki i lekko je rozciągnąc to naet 1920x1080 zrobisz i masz prawie FULL HD .
-n- prawie jak platformaHD, prawie robi wielką róznice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...