Skocz do zawartości
david

nSport HD

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja robi się podobna do tej w której Cyfra+ obiecywała nam (mi) całodobowy kanał 16:9...Kupiłem 7 lat temu panoramę Sony za niemałe pieniądze i czekam na ten kanał już kilka lat.Co prawda od jakiegoś czasu lecą pojedyńcze pozycje ale to nie to co obecywali.
Czyżby podobna sytuacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, moze ty jestes RTV MASTER, ale moze ktos nie wie....nie mowie ze tak powinno byc, ale lepiej niz prostokat na srodku ekranu. Relaks, jestem z wami w mojej opini o HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Uważam , ze to jest wina źródla sygnału. nawet na TVN turbo w SD widac , ze to nie jest ta jakosc co w poprzednich transmisjach. Nie mam nic do Rumunii ale może ich tam nie stac jeszcze na transmisję w HD ? To przecież dośc spora kasa ! Oczywiscie to nie tłumaczy iti - ma byc kanał HD , transmisje w HD - to co to kogo interesuje skąd jest transmisja ? Dla mnie to może byc nawet Papui Nowej Gwinei i KONIEC ! To zakrawa na oszukaństwo i wprowadzenie w błąd klientów ( czy czasem nie Dish w stanach zostałoza to podane do sądu ? ).
Zaczynam sie coraz bardziej zastanawiac na N :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='telemaniak' post='15265' date='17.10.2006, 21:34 ']a moze studio jest w 16/9?
piszcie bom ciekaw...[/quote]

studio jest 16:9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do nich i miła pani powiedziała, e to jest błąd i zaraz go naprawią. tylko, e to było jak się zaczynała pierwsza połowa. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawie, skoro pisali "trąbili" że LM w HD to powini puscić jakiś mecz z przekazem HD, a tu taka wpadka......

chyba tylko w nazwie będzie HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłby ktoś zrobić fotki (dobrej jakości) tego nsport? Chciałbym zobaczyć czy naprawdę jest tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ten cholerny pasek informacyjny, ktory zaraz nas poinformuje o wynikach innych spotkan....mogli by sobie darowac, nagrywam NIE CHCE ZNAC WYNIKÓW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też jestem niezadowolony bo nie wygląda to najlepiej a na pewno nie tak jak miało ale proponuje narazie czy jeszcze spokój bo wierze , ze jednak z czasem będzie coraz lepiej, teraz jest jeszcze czas na nauke i ewentualne eksperymenty ale już następne mecze będą w 16:9 i pięknym HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- Arsenal 1 - 0 1 - 0 Final
CHAMP. LEAGUE 19:45 Anderlecht - Milan 0 - 0 0 - 0 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Celtic - Benfica 0 - 0 0 - 0 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Dynamo Kiev - Lyon 0 - 2 0 - 2 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Lille - Aek Athens 0 - 0 0 - 0 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Manchester Utd. - FC Kobenhavn 1 - 0 1 - 0 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Porto F.C. - Hamburg 2 - 0 2 - 0 2nd Half
CHAMP. LEAGUE 19:45 Steaua Bucarest - Real Madrid 0 - 2 0 - 2 2nd Half

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzwonilem do BOK i panienka powiedziala mi, ze jest awaria, ze w pazdzierniku jeszcze maja takie problemy i ze to nie jest wysoka rozdzielczosc ale docelowo BEDZIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w ani jedno słowo tej panny.....gdyby była awaria to pewnie by coś szło na pasku inforamacyjnym...a czy idzie ????????????????

cos pewnie by powiedzieli w studiu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie podwojnie poszkodowany, bo na CRT 4:3 obraz jest wyswietlany w okienku :angry: oczywiscie mozna powiekszyc z pilota, ale to chyba nie o to chodzilo ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale sukces jest !
Bo mówią, że to nie jest HD.
Bo nie jest i już. Najwyżej jakiś video procesing z SD.
Gożej niż SD z ZDF-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zobaczcie, że nigdzie ale nigdzie nie mówią, że będzie coś lecieć w HD: jedynie przez lupę widać w logo znaczki HD.... nic nie ma, że to HD itd...nawet małe słówko nie padło. Czułem, że tak będzie.

Naprawdę na CRT są te pasy? To co widać na CRT 4:3? Chyba nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche ten bąbelek n-tv na bannerku (lol wreszcie bardziej kolorowo , coraz blizej temu forum do "bazarku" olsztynskiego hdtv.com.pl ) przypomina mi balonika w ktorego zrobili klientow n'ki...no ale przynajmniej studio n'ka ma w 16:9. Czyli znacznie mniej co zwykly sat'owiec (tu nawet nie trzeba HD tunera) na zdf'ie i bez lojalki , bo na zdf ma caly mecz w 16:9 :]
Chyba jutro, klientow n'ki - z NBOX'em w reku i na haslo "Wylaczylem ciekawosc" zaprosze do Piaseczna(o 20.00 transmisja) na mecz HD live na Premiere (Werder Brema z Levski Sofia) ,a o 00.00 retransmisja Chelsea-Barca. :)

--
Zdravim
Zrv@olatigid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z innej beczki :) na tvn będzie transmisja walki Pawła Nastuli czyli może na nsport będą walki pride miłoby było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie posiadam Nki i ogladalem z szwajcarskiej stacji Milan:Anderlecht w 4/3 ale jakość chyba była taka jak na Nce przynajmiej 100razy lepsza od tej z tvnturbo !!Zwłaszcza na projektorze HD rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='15296' date='17.10.2006, 22:34 ']Naprawdę na CRT są te pasy? To co widać na CRT 4:3? Chyba nic :)[/quote]

Gmeru no wlasnie na CRT 4:3 miałem piekne okienko czyli pasy gora-dol i lewo-prawo
Przy okazji na AXN leci wlasnie "Patriona" i pieknie sie obraz rozjechal (cos z kodowaniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mecze są puszczane w takim okienku 4:3??? Jak tak to niezły syf... Zależy mi na dobrej jakości ale chciałbym mieć możliwość oglądania na całym telewizorze a nie tylko na części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maly_fcb' post='15315' date='17.10.2006, 23:21 ']Mecze są puszczane w takim okienku 4:3??? Jak tak to niezły syf... Zależy mi na dobrej jakości ale chciałbym mieć możliwość oglądania na całym telewizorze a nie tylko na części...[/quote]
Mozna powiekszyc z pilota obraz i wtedy wypelnienie ekranu jest calkowite, aczkolwiek z zapewnien infolinii dzisiejszy mecz to byla jednorazowa wpadka i potem ma juz byc 16:9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...