Skocz do zawartości
Gmeru

Test nbox HDTV !!! Na HDTVPOLSKA.COM

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Wczoraj miałem kolejny telefon od Cyfry+ z pytaniem dlazego zrezygnowałem. Moja standardowa odpowiedź: Brak 16/9, wysokiej jakości obrazu, Dolby 5.1 no i HDTV i dlatego idę do N. No i zaczęło się.
" Po co panu kanały HDTV. Oczywiście u nas będą na jesieni ale tuner do odbioru będzie [color="#FF0000"]bardzo drogi[/color]" Więc życzyłem im powodzenia jeśli będą wołać za dekoder HD 999pln( takie chodzą plotki). Chyba, że chcą tym pokazać, że HDTV w Polsce się nie opłaca i po paru miesiącach marnej sprzedaży wyłączą kanały HD. To im napewno wyjdzie
Moje pytanie: Gdzie umieścicie te kanały HD skoro nie macie miejsca-" No ale ITI też nie ma miejsca bo ładuje 20 parę kanałów na transponderi zobaczymy jaka tam będzie jakość"- bez komentarza.
" Co pan będzie na tym DiscoveryHD oglądał jak tam same starocie i powtórki będą bo ja znam dikładnie ramówkę tego kanału"- Ja też znam proszę pani bo mam taki wynalazek co się internet zowie.I czekam na VOD. Wie pani co to? To nieuchronnie zbilżający sie koniec tzw. kanałów premium. ;)
Ogólnie odniosłem wrażenie, ze rozmówczyni była bardzo nerwowa i to moja wina, że zrezygnowałem a teraz nie chcę zgodzić się na ich zniżkę( 30% przez cały rok).
Widzisz Gmeru też uważam, że w C+ panuje teraz większy bałagan. Chcąc nadawać w HD muszą ścisnąć dotychczasowe kanały SD bo max. tego co mogą osiągnąć to 1 kanał HD w MPEG4 i DVB-S. DVB-S2 nie wchodzi jak wiemy w grę. CHYBA, że jakimś cudem wykupią ten transponder po See More bo DigiTV po wykupieniu See M. przestawi abonentom anteny na pozycję 1W. Ale wtedy byłaby wojna na rynku. Nic tylko sie cieszyć :lol:
Liczę, że ITI wprowadzi jednak DiSeQ i kilka innych drobiazgów bo to, że nBox jest zaawansowany i prosty w obsłudze to o.k. Ale PROSTY w obsłudzie nie musi oznaczać jednocześnie PRYMITYWNY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej jestem po testach DWÓCH NBOXOW z SONY 55" projekcją ;) mam mase zdjec wiec tym razem dzisiaj jak wroce z roboty zdam relacje

Mam liste wszystkich kanałów FTa!!!! I wogole wszystko wiem ; ) Czekać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Bero' post='13642' date='11.10.2006, 12:58 ']Tylko wtedy niestety na TV nie zobaczysz tego co nagrywasz, działa albo HDMI albo SCART. Nagrywasz w ciemno.[/quote]
DLaczego nic nie zobaczę. Może większość wyrażających się w ten sposób, ma w swoim TV tylko złącza HDMI i Component. Ale więszkość TV posiada też SCART. Tak, że poprzez SCART łączę nbox z nagrywarką, a poprzez jej drugi SCART (każda ma dwa) nagrywarkę z TV. I dlaczego wtedy mam niby nagrywać w ciemno. Nagrywam i oglądam po prostu tylko w SD i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mayka' post='13648' date='11.10.2006, 12:33 ']Witam, od jakiegos czasu na bieżąco sledzę wypowiedzi na tym forum. Jestem kobietą do tego blondynką ;) która nie ma zielonego pojecia jezeli chodzi o technikę. Chciałabym nabyć platforme "n" do oglądania telewizji w wysokiej rozdzielczości (posiadam Samsunga 32Z409P więc chyba nie będzie problemów?) jednak w związku z tym iż zależy mi na Polsacie zostawiam sobie kablówkę która będzie podłączona przez magnetowid do w/w telewizora. Mam kilka dręczących mnie ptań:

po pierwsze czy nie będzie problemów z oglądanie kablówki i odbiorem platformy "n" ? (chyba nie będą się gryzły?)

oraz po drugie czy jak będę ogladała platformę to będę miała mozliwość nagrywania czegoś na magnetowid z kablówki?

Wiem, że może kogoś rozłoszczę moimi naiwnymi pytaniami, ale jestescie tutaj specami, ja "zieloną" kobietką a na info lini nic nie umieli mi odpowiedzieć oprócz tego że skontaktuja się ze mną po 12 pażdziernika.[/quote]

Mayka,

1) nie będą się gryzły, nbox podłączysz po kablu HDMI, magnetowid po Scarcie (Eurozłącze) i włala. Tylko pilotem będziesz sobie przełączała w telewizorze źródło sygnału. Żadnych problemów.
2) magnetowid nie będzie w ogóle gryzł się z nboxem w takim połączeniu. oznacza to, że oglądając N będziesz mogła sobie w tym czasie nagrywać z kablówki na magnetowid co tylko chcesz.

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='13636' date='11.10.2006, 11:35 ']Moim zdaniem takie wypowiedzi jak i inny tego typu są jednak dziwne. Przecież ten tuner jest prawie dawany za darmo (co to jest 99zł za taki sprzęt!!!!!!) więc jak tu się ma porównanie do Dreamboxa za niewyobrażalną kase czy jakieś karty.
Przecież to się nabywa, ze tak powiem na boku jako bonus. Dają: to czemu nie wziąść.

Mam pytanie: czy za takie grosze to jest mało co dostaniemy? Patrząć na konkurencje to 100 razy za dużo O_o i porównywanie z jakimiś dreamboxami itd nie ma sensu. Sens by był gdyby za tuner trzeba było dac te 1600zł wtedy w życiu bym tego nie kupił bo ma za dużo ograniczeń. Ale za 99zł ? lol

A i nie obrażając nikogo ale ktoś wyżej napisał prawdę i się z tym zgodze: większość krzykaczy po pierwsze:

-nie ma telewizora do HD
-widziało coś w HD: kilka razy w życiu: w sklepie, na spotkaniu itd ale nie na co dzień
itd itd itd itd

nie dziwię się, że potem są takie opinie.....opinie tych co nawet na oczy nie widzieli jeszcze tego całego N[/quote]


Gmeru, przyjacielu drogi, jesteś zaślepiony bezkrytyczną miłością do N ;)
Wiesz, że ja jestem po Twojej stronie i wielkim sojusznikiem N, bo są pionierami, bo są pierwsi, bo nbox jest rewelacyjny, tani i HD. Z tym zgadzamy się wszyscy !!!
Ale wytłumacz mi tylko jedno (bo z blokowaniem Astry i kanałów FTA dam spokój, choć dla mnie to jest śmieszne to blokowanie kanałów FTA).
Wytłumacz mi jak mam nagrać na swój magnetowid po scarcie z nboxa bez rekordera w SD odcinek Magdy M. dla mojej żony, jeśli w tym czasie wtyczka HDMI jest podłączona do mojej Bravii HD Ready ?
Jak mam nagrać sobie w SD po scarcie z nboxa bez rekordera na moją zewnętrzną nagrywarkę HDD np. odcinek Teraz My z "taśmami prawdy" (wypalę sobie na pamiątkę na DVD), jeśli wtyczka HDMI lub component jest podłączona do płaskiego TV i blokuje automatycznie wyjście sygnału na łączu SCART ?

Moje pytanie jest bardzo proste, a to blokowanie w nboxie nagrywania po scarcie w SD jest BARDZO istotnym ograniczeniem ZWYKŁEJ funkcjonalności tunera.
Po co od razu wyjeżdżać z wrogami i krzykaczami ?

Jeśli się mylę, to się tylko ucieszę i odszczekam zarzuty o ograniczeniu, ale jeśli tak jest, jak piszę, to ktoś chyba się bardzo pomylił.

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='13652' date='11.10.2006, 12:55 ']Okej jestem po testach DWÓCH NBOXOW z SONY 55" projekcją ;) mam mase zdjec wiec tym razem dzisiaj jak wroce z roboty zdam relacje

Mam liste wszystkich kanałów FTa!!!! I wogole wszystko wiem ; ) Czekać![/quote]

Czekamy Gmeru i się doczekać nie możemy
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='13658' date='11.10.2006, 14:38 ']Wytłumacz mi jak mam nagrać na swój magnetowid po scarcie w SD odcinek Magdy M. dla mojej żony, jeśli w tym czasie wtyczka HDMI jest podłączona do mojej Bravii.
Jak mam nagrać sobie w SD po skarcie na moją zewnętrzną nagrywarkę np. odcinek Teraz My z "taśmami prawdy" (wypalę sobie na pamiątkę na DVD), jeśli wtyczka HDMI lub component jest podłączona do płaskiego TV.[/quote]
Po prostu zrób tak jak napisałem powyżej. Odżałuj parę złotych na kabelek SCART i nagrywarkę podłącz zarówno do TV jak i do Nbox'a. Potem przycisk Res i ... nagrasz, jednocześnie oglądając program w SD. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze że połowa osób na tym forum ma poważne problemy z podłączeniem tunera, nagrywarki i telewizora. Można nagrywać i oglądać naraz ! Nic nie jest w ciemno. Tak jak pisze pooh1968. W trakcie nagrywania trzeba po prostu wstać i odłączyć kabel hdmi od telewizora. Być może jest w tunerze opcja z pilota wyłączenia hdmi - wtedy nawet nie trzeba będzie wstawać z fotela !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru tylko tych fotek nie wrzucaj na ten server bo bedzie masakra ;) ,i tak widze ze maszyna juz "siada" , przydal by sie jakis 2-4xCPU xeon/opteron , SCSI 15.000rpm i 4GB ramu minimum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pooh1968' post='13660' date='11.10.2006, 13:45 ']Po prostu zrób tak jak napisałem powyżej. Odżałuj parę złotych na kabelek SCART i nagrywarkę podłącz zarówno do TV jak i do Nbox'a. Potem przycisk Res i ... nagrasz, jednocześnie oglądając program w SD. Pzdr[/quote]

Przypuśćmy jednak taką sytuację.
Oglądam sobie Magdę M. skalowaną do 1080i przez łącze HDMI na moim płaskim TV HD Ready.
W tym czasie żona usypia dziecko i nie może oglądać, ale ja mogę.
No więc oglądam w 1080i po HDMI, super jakość, a w tym czasie chcę nagrać dla żony w jakości SD po scarcie na moją zewnętrzną nagrywarkę z twardym dyskiem.
I co, myślisz że tak się da zrobić, jeśli wyjście scart z nboxa będzie zablokowane ?
Niestety nie da się. Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru tylko tych fotek nie wrzucaj na ten server bo bedzie masakra ;) ,i tak widze ze maszyna juz "siada" , przydal by sie jakis 2-4xCPU xeon/opteron , SCSI 15.000rpm i 4GB ramu minimum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@valdi50
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i odpowiedz mi na pytanie: w której platformie były powtarzane teatry TV z TVP1 i która platforma powtórzyła pełny koncert Jarre'a ze Stoczni czy Ca Ira Watersa?

@pooh1968
No to gratuluję "suuuuper" jakości na telewizorze LCD HD przy takim połączeniu.


@Gmeru
Skoro jesteś taki złośliwy to zapytam: czy ci, którzy mają telewizor HD, widują HD na codzień a nie w sklepie czy u znajomych etc. będą sobie mogli nagrać na zewnątrzną nagrywarke mając podpięty n-box przez kabel HDMI lub component?


@Seneka
Nie ma opcji przełączania wyjść z pilota opisanej w instrukcji obsługi tunera a zatem wnioskuję, że nie ma takiej funkcji w ogóle. Czyli zostaje jedynie odłączanie kabla HDMI/component na czas nagrania. Gratuluję pomysłu - wygoda na miarę 21 wieku

@ALL
Co nie znaczy, że sobie nie sprawię platformy N ;)

Edytowane przez jacex70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='seneka' post='13662' date='11.10.2006, 14:05 ']Widze że połowa osób na tym forum ma poważne problemy z podłączeniem tunera, nagrywarki i telewizora. Można nagrywać i oglądać naraz ! Nic nie jest w ciemno. Tak jak pisze pooh1968. W trakcie nagrywania trzeba po prostu wstać i odłączyć kabel hdmi od telewizora. Być może jest w tunerze opcja z pilota wyłączenia hdmi - wtedy nawet nie trzeba będzie wstawać z fotela ![/quote]

o jakich problemach z podłączaniem piszesz?
chodzi o funkcjonalność n-boxa !!!
bo dlaczego mam co chwilę wstawać i odłączać HDMI, albo o tym nieustannie pamiętać żeby przełączyć z pilota, żeby cokolwiek nagrać na zewnątrz ?

nie będzie niestety możliwości, żeby oglądać programu np. TVN w płaskim TV po HDMI (skalując do wyższej rozdzielczości) i jednocześnie nagrywać go w SD.
dlaczego mam np. nie oglądać filmu w HD i nagrać go w tym samym czasie w SD, żeby sobie później obejrzeć jeszcze raz (już w SD rzecz jasna) ?
dlaczego mam ograniczać sobie przyjemność oglądania w HD w trakcie nagrywania w SD?
nie chę nagrywać w HD, tylko w SD, ale w tym samym czasie oglądać w HD !!!

To jest ograniczenie niestety, bo nie mogę oglądać HD nagrywając jednocześnie i ciągle muszę przełączać przyciskiem RES (pogubić się będzie można) lub wyciągać wtyczkę HDMI z gniazdka !!! Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru tylko tych fotek nie wrzucaj na ten server bo bedzie masakra ;) ,i tak widze ze maszyna juz "siada" , przydal by sie jakis 2-4xCPU xeon/opteron , SCSI 15.000rpm i 4GB ramu minimum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacex70' post='13668' date='11.10.2006, 14:38 ']@valdi50
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i odpowiedz mi na pytanie: w której platformie były powtarzane teatry TV z TVP1 i która platforma powtórzyła pełny koncert Jarre'a ze Stoczni czy Ca Ira Watersa?

@pooh1968
No to gratuluję "suuuuper" jakości na telewizorze LCD HD przy takim połączeniu.
@Gmeru
Skoro jesteś taki złośliwy to zapytam: czy ci, którzy mają telewizor HD, widują HD na codzień a nie w sklepie czy u znajomych etc. będą sobie mogli nagrać na zewnątrzną nagrywarke mając podpięty n-box przez kabel HDMI lub component?
@Seneka
Nie ma opcji przełączania wyjść z pilota opisanej w instrukcji obsługi tunera a zatem wnioskuję, że nie ma takiej funkcji w ogóle. Czyli zostaje jedynie odłączanie kabla HDMI/component na czas nagrania. Gratuluję pomysłu - wygoda na miarę 21 wieku

@ALL
Co nie znaczy, że sobie nie sprawię platformy N :D[/quote]

Panowie to już jakaś paranoja
Najpierw nie mieliście pojecia o odbiorze HDTV w Polsce,terza jak wam dają palec za 20 zeta to chcecie ręke i to najlepiej z diamentowymi piescieniami i to za 99 zł na wejściu Kurde nie dajmy sie zwariować. Najlepiej proponuje przerobic te boxy zeby mialy wszystko i jeszce zegarek z wodotryskiem a na noc podsylaly fajną panienkę.
Boże badż miłościw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G[quote name='Gmeru' post='13652' date='11.10.2006, 12:55 ']Okej jestem po testach DWÓCH NBOXOW z SONY 55" projekcją :D mam mase zdjec wiec tym razem dzisiaj jak wroce z roboty zdam relacje

Mam liste wszystkich kanałów FTa!!!! I wogole wszystko wiem ; ) Czekać![/quote]
Gmeru, moze podaj te info takze na drugie foum. Podejrzewam ze serwer tu padnie. Pozatym jutro z ranca na 10 jade do Janek i wolalbym dzis wiedziec co mam jutro kupic. Pozdrowionko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jacex70' post='13668' date='11.10.2006, 14:38 ']@pooh1968
No to gratuluję "suuuuper" jakości na telewizorze LCD HD przy takim połączeniu.[/quote]
Zaraz zaraz. Bo nie rozumiem o co Ci chodzi. Odpowiedziałem gościowi, który twierdził, że się tego nie da zrobić bo będzie ciemność w TV. NIe było mowy ani o jakości, ani o niczym innym. Była tylko mowo o możliwości nagrania na nagrywarkę. DA SIĘ NAGRAĆ I OGLĄDAĆ W SD. I tyle. I NIE TRZEBA ODŁĄCZAŚ ŻADNYCH KABELKÓW. Trzeba tylko wcisnąć klawisz Res na Nbox, uruchomić SD i SCART (wtedy HDMI i Component AUTOMATYCZNIE się odłączy) i już. Czy naprawdę to takie trudne. Zresztą kto CI każe cokolwiek nagrywać. Jak chcesz oglądać tylko w HD to oglądaj i nie marudź. A jak nie masz nagrywarki HD to nie marudź, że nagrywasz i oglądasz w SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='valdi 50' post='13675' date='11.10.2006, 15:12 ']Panowie to już jakaś paranoja
Najpierw nie mieliście pojecia o odbiorze HDTV w Polsce,terza jak wam dają palec za 20 zeta to chcecie ręke i to najlepiej z diamentowymi piescieniami i to za 99 zł na wejściu Kurde nie dajmy sie zwariować. Najlepiej proponuje przerobic te boxy zeby mialy wszystko i jeszce zegarek z wodotryskiem a na noc podsylaly fajną panienkę.[/quote]

Jestem za!! :D
Jedyne, do czego się przyczepiłem to brak możliwości nagrania czegokolwiek przy równoczesnym oglądaniu na telewizorze HD. Czy aż tak ciężko niektórym przyjąć do wiadomości krytyczne zdanie na temat ich produktu? PMcomp wychwalał pod niebiosa ten tuner (ja wiem dlaczego) ja dodałem to tego łyżkę dziegciu. W końcu jest chyba jeszcze w tym kraju wolność słowa? :D Moim zdaniem niska cena nie jest i nie może być wytłumaczeniem produktu niepełnowartościowego. Gdyby każdy się na takie rozwiązania godził to dziś nadal jeżdzilibyśmy trabantami bo to przeciez super produkt za taką cenę

Edytowane przez jacex70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pooh1968' post='13678' date='11.10.2006, 15:29 ']Zaraz zaraz. Bo nie rozumiem o co Ci chodzi. Odpowiedziałem gościowi, który twierdził, że się tego nie da zrobić bo będzie ciemność w TV. NIe było mowy ani o jakości, ani o niczym innym. Była tylko mowo o możliwości nagrania na nagrywarkę. DA SIĘ NAGRAĆ I OGLĄDAĆ W SD. I tyle. I NIE TRZEBA ODŁĄCZAŚ ŻADNYCH KABELKÓW. Trzeba tylko wcisnąć klawisz Res na Nbox, uruchomić SD i SCART (wtedy HDMI i Component AUTOMATYCZNIE się odłączy) i już. Czy naprawdę to takie trudne. Zresztą kto CI każe cokolwiek nagrywać. Jak chcesz oglądać tylko w HD to oglądaj i nie marudź. A jak nie masz nagrywarki HD to nie marudź, że nagrywasz i oglądasz w SD.[/quote]

No cóż, tabelkę w instrukcji można różnie interpretować. Jeżeli będzie tak jak piszesz to przeproszę za moje "czepialstwo" :D
Ale i tak pozostaje to niedogodnością skoro nie moge na LCD HD oglądać materiału w przyzwoitej jakości i równocześnie nagrywać tego co oglądam w standardowej rozdzielczości. Dlaczego na czas nagrywania muszę degradować jakość obrazu na LCD pozostaje dla mnie tajemnicą.
Oczywiście, że nikt mi nie każe nic nagrywać. Ale skoro mam płacić to chcę mieć możliwość nagrywania tak samo jak mam możliwość archiwizowania sobie wycinków z gazet, które kupuję w kiosku. Czy to tak ciężko zrozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='13652' date='11.10.2006, 12:55 ']Okej jestem po testach DWÓCH NBOXOW z SONY 55" projekcją :D mam mase zdjec wiec tym razem dzisiaj jak wroce z roboty zdam relacje

Mam liste wszystkich kanałów FTa!!!! I wogole wszystko wiem ; ) Czekać![/quote]

chyba zapamietales moją prośbę o foty 55-ki :D z rozmowy z czata - tak czy siak . Juz Ci z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='13652' date='11.10.2006, 12:55 ']Okej jestem po testach DWÓCH NBOXOW z SONY 55" projekcją :D mam mase zdjec wiec tym razem dzisiaj jak wroce z roboty zdam relacje

Mam liste wszystkich kanałów FTa!!!! I wogole wszystko wiem ; ) Czekać![/quote]

Tylko po pracy szybciutko i prosto do domu, bez żadnych wypadów na piwko :D.
Tak na serio to czekam niecierpliwie na zdjecia bo zamierzam nabyć tego 55" potwora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='seneka' post='13558' date='10.10.2006, 17:00 ']Od początku było jasne, że n-telewizja jak każda platforma będzie utrudniać odbiór z innych satelitów. Na szczęście w ADB też pracują ludzie, którzy chcą dorobić poza firmą :D i pewnie za kilka miesięcy otrzymamy soft dający mozliwość oglądania z różnych satelitów i nagrywania ze scart mimo włączonego HDMI. Jak na razie każdy tuner wypuszczony przez polsat i c+ dał się przeprogramować- myślicie że tuner ADB będzie wyjątkiem ?[/quote]
Ludzie, czy Wy nie umiecie czytac?
Przeciez wyraznie jest napisane w wielu miejscach, ze soft n-boxa bedzie sie aktualizowal on-air!
Prawdopodobnie beda puszczali takie aktualizacje kilka razy w miesiacu, albo bedzie mozliwosc, ze n-box bedzie sprawdzal jaka ma wersje softu i jak stwierdzi, ze modowana, to albo sie zaktualizuje do tej "prawidlowej" albo Ci zablokuje tuner i wyswietli "Zapraszamy z tunerem do najblizszego punktu sprzedazy" gdzie bedzie juz czekal na Ciebie kwit z kara umowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacex70' post='13680' date='11.10.2006, 15:35 ']Jestem za!! :D
Jedyne, do czego się przyczepiłem to brak możliwości nagrania czegokolwiek przy równoczesnym oglądaniu na telewizorze HD. Czy aż tak ciężko niektórym przyjąć do wiadomości krytyczne zdanie na temat ich produktu? PMcomp wychwalał pod niebiosa ten tuner (ja wiem dlaczego) ja dodałem to tego łyżkę dziegciu. W końcu jest chyba jeszcze w tym kraju wolność słowa? :D Moim zdaniem niska cena nie jest i nie może być wytłumaczeniem produktu niepełnowartościowego. Gdyby każdy się na takie rozwiązania godził to dziś nadal jeżdzilibyśmy trabantami bo to przeciez super produkt za taką cenę[/quote]


Masz racje Kolego, masz prawo nazekac tylko ze to staje sie nudne
Wszyscy tylko nie ma tego nie ma tamtego i tak w kolo.
Nie ma i juz. Moze kiedys bedzie.
A tak powaznie. Moze jakis fachowiec dorobi jakas skrzynke z tym co trzeba i na Allegro
Szybko zbije majdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pooh1968' post='13678' date='11.10.2006, 15:29 ']Zaraz zaraz. Bo nie rozumiem o co Ci chodzi. Odpowiedziałem gościowi, który twierdził, że się tego nie da zrobić bo będzie ciemność w TV. NIe było mowy ani o jakości, ani o niczym innym. Była tylko mowo o możliwości nagrania na nagrywarkę. DA SIĘ NAGRAĆ I OGLĄDAĆ W SD. I tyle. I NIE TRZEBA ODŁĄCZAŚ ŻADNYCH KABELKÓW. Trzeba tylko wcisnąć klawisz Res na Nbox, uruchomić SD i SCART (wtedy HDMI i Component AUTOMATYCZNIE się odłączy) i już. Czy naprawdę to takie trudne. Zresztą kto CI każe cokolwiek nagrywać. Jak chcesz oglądać tylko w HD to oglądaj i nie marudź. A jak nie masz nagrywarki HD to nie marudź, że nagrywasz i oglądasz w SD.[/quote]


ale ja chcę jednocześnie oglądać w HD, ale nagrywać w SD, czy to tak trudno pojąć.
A tego nbox za 99 zł nie pozwoli. Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='figer' post='13693' date='11.10.2006, 16:58 ']Ludzie, czy Wy nie umiecie czytac?
Przeciez wyraznie jest napisane w wielu miejscach, ze soft n-boxa bedzie sie aktualizowal on-air!
Prawdopodobnie beda puszczali takie aktualizacje kilka razy w miesiacu, albo bedzie mozliwosc, ze n-box bedzie sprawdzal jaka ma wersje softu i jak stwierdzi, ze modowana, to albo sie zaktualizuje do tej "prawidlowej" albo Ci zablokuje tuner[/quote]

Hehe - niezłe ! Bez urazy, ale chyba masz niewielkie pojęcie o tunerach. Myślisz że tej akualizacji nie bedzie można wyłączyć ? Myślisz że jesli ktoś nie zaktualizuje bo np. wyjedzie na wakacje to po powrocie tuner nie będzie działał ? Ja już pomijam fakt, że tak jak w innych platformach tuner przynajmniej spyta się czy chcę zaktualizować. Tak się składa, że z powodzeniem udało mi się przeprogramować chyba wszystkie modele C+ i wiem, że ADB będzie następny :D

Edytowane przez seneka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...