Skocz do zawartości
Gmeru

Test nbox HDTV !!! Na HDTVPOLSKA.COM

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='tuptus55' post='13468' date='10.10.2006, 00:33 ']A po co ci magnetowid do platformy N?
Jak chcesz nagrywać coś z platformy N musisz mieć tego boxa z dyskiem.
VOD to jest jedna z funkcji użytkujących dysk. Druga to PVR (Personal Video Recorder). Trzecia to Time shifting. Taka funkcja, że właczas nagrywanie jak dzoni telefon, rozmawiasz, kończysz rozmowę, zaczynasz oglądać, a W TLE NADAL SIĘ NAGRYWA i w ten sposób masz przesunięcie czasowe w oglądaniu.
Nadal uważasz, ze potrzebujesz magnetowidu zewnętrznego?[/quote]

Lubię nagrywać teatr TV i różne nietypowe programy oraz wyjątkowe wydarzenia kulturalne jak np koncert Jarre'a czy Ca Ira Watersa i lubię wracać do nich po roku-dwóch lub więcej. Na pewno nie są to programy, które N będzie udostępniała w ramach VOD. Powiedzmy więc, że ponagrywam sobie na dysk, który jeśli dobrze zrozumiałem będzie dla funkcji PVR miał mocno ograniczoną pojemność bo reszta z definicji będzie zabrana na materiał VOD. Na ile programów mi to wystarczy? I co, jeśli po np. ośmiu miesiącach mi tuner padnie i N w swojej wspaniałomyślności wymieni mi tuner na nowy bez zastanawiania się czy to co miałem na zepsutym jest mi potrzebne czy nie? Całe 8 miesięcy czy więcej starannie zbieranego materiału pójdzie sie [...] bo ktoś tam zadecydował, że nie mogę tego nagrać sobie na płyty DVD jeśli chcę używać połączenia cyfrowego miedzy n-boxem a lcd/plazma/cokolwiek?
Nadal uważasz, że NIE potrzebuję magnetowidu zewnętrznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ludzi czeka na forum a tu nagle im sie aparat rozmontował... no popatrzcie... heheheh... :blink:
a co ja na to... nie bedzie żadnych zdjęć do 12 października...
bo zapewne do testu dostali na pewnych warunkach... zobaczycie...
tylko szkoda że tak oszukują... nas forumowiczów... :/

Edytowane przez herman78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czytając niektóre wypowiedzi nóż się otwiera w kieszeni. A najciekawsze, że najbardziej zajadłe tych, którzy od wielu miesięcy nie mogą się zdecydować czy LCD czy plazma.Pewnie to lubią. Dają im teraz prawie za darmo doskonały sprzęt, to chcieliby Porsche za cenę Punto bez żadnych ograniczeń. Przykład AreckiW doskonały, tylko nie dla twojej tezy. Coś się zapultałeś. Dlaczego ktoś wykładając ogromne pieniądze na nowoczesne tunery /chyba nikt nie ma wątpliwości że za 449 zet kupi coś takiego z dyskiem/, miałby ułatwiać oglądanie konkurencji. Po drugie kasetę z magnetowidu też może coś trafić, i co? Reklamacje do producenta że tego nie przewidział i nie zabezpieczył. Chcecie tak oglądać FTA, przecież jedyne 1500 PLN i jest Humax. Jest wybór, pełna demokracja, oglądamy co chcemy. Co, drogo?. Najlepiej żeby ktoś dał wszystko za darmo. Cyfra+ jeszcze przed wakacjami twierdziła że w Polsce rynek HDTV będzie aktualny za kilka lat, w bliżej nie sprecyzowanej przyszłości. To samo PC, a dzisiaj coś się zmieniło ?. Właśnie, bo znalazł się ktoś, kto uważa inaczej, że ten czas j u ż nadszedł. I jestem im wdzięczny, że robią to teraz, a nie za ileś tam lat. Może są i będą błędy, napewno. Ten się nie myli co nic nie robi. Ale ja także uważam że nadszedł czas i wykorzystam walory swojego LCD. Nie czekałem, że tanieją i będą tanieć płaskie telewizory, bo czekać można w nieskończoność. Mam Bravię i nie żałuję, że coraz pojawia się nowa wersja, może lepsza, a może tylko marketingowcy tak twierdzą, ja już od roku cieszę oko jej obrazem. A teraz N-ka będzie dopełnieniem. Jak się ma CRT, to można porównywać z C+, czy PC. Ale jak jest LCD lub plazma, to nawet nie ma o czym mówić. A mam i C+ i PC, ale w kolejkę po N staję pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nagranie filmów z dysku na magnetowid nie powinno być problemów. Tuner ma złącze scart i do niego będzie można podłączyć magnetowid i nagrać z dysku.
Od początku było jasne, że n-telewizja jak każda platforma będzie utrudniać odbiór z innych satelitów. Na szczęście w ADB też pracują ludzie, którzy chcą dorobić poza firmą :blink: i pewnie za kilka miesięcy otrzymamy soft dający mozliwość oglądania z różnych satelitów i nagrywania ze scart mimo włączonego HDMI. Jak na razie każdy tuner wypuszczony przez polsat i c+ dał się przeprogramować- myślicie że tuner ADB będzie wyjątkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[quote name='Lizarazu' post='13333' date='09.10.2006, 01:25 ']Wszytko bardzo ciekawe ale w jednym wypadku muszę zaprotestować:
W takim wypadku Blu-ray to była by wielka porażka bo przecież jest kodowany właśnie w tym systemie.[/quote]


Drobny update - nowsze filmy BD m. in od Disneya już są kodowane w VC-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='seneka' post='13558' date='10.10.2006, 17:00 ']Jeśli chodzi o nagranie filmów z dysku na magnetowid nie powinno być problemów. Tuner ma złącze scart i do niego będzie można podłączyć magnetowid i nagrać z dysku.[/quote]

A tuner bez dysku? Tutaj N daje mi wybór: albo glądanie w HD i brak nagrywania albo oglądanie jedynie w SD i mogę sobie nagrać. I to mi się właśnie nie podoba. Edytowane przez jacex70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='seneka' post='13558' date='10.10.2006, 17:00 ']Jeśli chodzi o nagranie filmów z dysku na magnetowid nie powinno być problemów. Tuner ma złącze scart i do niego będzie można podłączyć magnetowid i nagrać z dysku.[/quote]
To gdzie wtedy podłączysz TV? czy będziesz to robił w ciemno? A może stosował jakieś rożdzielacze sygnału... porażka!

Gabor, czytaj temat "Test nbox HDTV !!! Na HDTVPOLSKA.COM", to nie jest test platformy tylko tunara!!! Nie mieszaj jedno z drugim (choc mają dużo wspólnego :( ). Piszesz że sprzęt jest doskonały hmm. nie wydaje mi się, coraz więcej czytam i widze coraz więcej wad i te "sztuczne ograniczenia".
Ale, jest jedno ale... cena, fakt jest ona w/g mnie b. dobra, więc jeśli chodzi o cene to dekoder jest b. dobry (ale nie napisałbym "doskonały").

Ci testujący faktycznie są jacyś dziwni, widzą same zalety i 0 wad, nie wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam i czytam te wszystkie wywody na temat nowej platformy i nowego tunera potwierdza się moja chęć przeczekania do momentu pojawienia się na rynku poprawionego Dreamboxa 8000.
Niestety nasza kochana nowa platforma 'n' nie jest gotowa w 100% odpalić. Za dużo mają niedokończonych tematów. Brak tunera PVR i VOD, niepełna oferta programowa.
Na przeczekanie walnę sobie barana o mur :-) i kupię nową kartę Technotrenda DVB-S2. Z niej będę na 99% zadowolony do momentu wypuszczenia poprawionej wersji DM8000.

Oczywiście jak tylko pojawi się nowa pltforma postaram się ze swojej strony przemaglować ją dla was obiektywnie ze strony SAT HD Maniaka, jeśli oczywiście uda mi się dostać tuner :-).

Wszystkim jednak proponuję dać sobie na przeczekanie.

Dla mnie niedopuszczalne jest ograniczanie na tunerze ilości kanałów do dedykowanych danej platformie. Zgroza. Zadnych FTA - o nie.
O blokadzie wyjść już nie wspomnę

To tyle z mojej strony

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem na innych forum przekleje tutaj

"jak narazie ta cala "n" to czeski film , nikt nic nie wie co i jak, gdzie i kiedy :(, nie zdziwie sie jak w czwartek nikt nie dostanie tunera choc na stanie beda, bo po prostu beda problemy z umowami itp co i jak. , a nbox z dyskiem tez sie nie zdziwie jak zawita moze na poczatku gdzies 2007 roku albo troche pozniej :(

btw czekam na drima 8000 :D

i jesczze poza tym ten link [url="http://tinyurl.com/kxckb"]http://tinyurl.com/kxckb[/url]

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='emigrant' post='13601' date='10.10.2006, 23:44 ']"jak narazie ta cala "n" to czeski film , nikt nic nie wie co i jak, gdzie i kiedy :D, nie zdziwie sie jak w czwartek nikt nie dostanie tunera choc na stanie beda, bo po prostu beda problemy z umowami itp co i jak. , a nbox z dyskiem tez sie nie zdziwie jak zawita moze na poczatku gdzies 2007 roku albo troche pozniej :)[/quote]



[color="#FF0000"]Każdy rozgoryczony , zdegustowany , zdezorientowany , zawiedziony zawsze może porównać ofertę "n" z konkurencją zza miedzy ... :( [/color]

[url="http://digitalo.pl/product_info.php/cPath/170/products_id/667"]KONKURENCYJNA OFERTA - bez HDD i bez VOD - także 3 programy HD - TANIOCHA !!![/url]


Pozdrawiam :(


ps. coś także obiło mi się o uszy o zestawach instalacyjnych standard , premium i multiroom !!! Info nie sprawdzone , więc potraktujcie jako plotkę ! :)

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='k@li111' post='13576' date='10.10.2006, 20:22 ']To gdzie wtedy podłączysz TV? czy będziesz to robił w ciemno? A może stosował jakieś rożdzielacze sygnału... porażka![/quote]

'k@li111' - czy ty w ogóle miałeś kiedykolwiek magnetowid z swoim życiu ? Żaden rozdzielacz nie jest potrzebny. Powiem więcej - nawet widzisz to co nagrywasz :(
Rzeczywiście n-box ma głupie ograniczenia, ale niepotrzebnie lamentujecie. Pioneer wypuścił dla c+ kilka modeli i mimo wysiłków producenta każdy z tych tunerów dał się przeprogramować. To samo tyczy się konsol do gier. Tak samo będzie z tunerami ADB.

Edytowane przez seneka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gabor' post='13554' date='10.10.2006, 16:27 ']Witam. Czytając niektóre wypowiedzi nóż się otwiera w kieszeni. A najciekawsze, że najbardziej zajadłe tych, którzy od wielu miesięcy nie mogą się zdecydować czy LCD czy plazma.Pewnie to lubią. Dają im teraz prawie za darmo doskonały sprzęt, to chcieliby Porsche za cenę Punto bez żadnych ograniczeń. Przykład AreckiW doskonały, tylko nie dla twojej tezy. Coś się zapultałeś. Dlaczego ktoś wykładając ogromne pieniądze na nowoczesne tunery /chyba nikt nie ma wątpliwości że za 449 zet kupi coś takiego z dyskiem/, miałby ułatwiać oglądanie konkurencji. Po drugie kasetę z magnetowidu też może coś trafić, i co? Reklamacje do producenta że tego nie przewidział i nie zabezpieczył. Chcecie tak oglądać FTA, przecież jedyne 1500 PLN i jest Humax. Jest wybór, pełna demokracja, oglądamy co chcemy. Co, drogo?. Najlepiej żeby ktoś dał wszystko za darmo. (...)[/quote]


Proszę bardzo przykłady, za 99 zł masz np. Samsunga S305G w Polsacie i masz dostęp do wszystkich kanałów Free to Air.
OK, Samsung nie jest HD, ale nie jest to też lipa, ma wyjście YUV po Scarcie i to naprawdę dobry tuner, bez ŻADNYCH ograniczeń ze strony Polsatu, i można sobie z Astry kanały odbierać.
Dlaczego tak nie może być na nboxie, czy tak trudno zrozumieć, co chcę Wam przekazać ? O jakiej konkurencji piszesz, ja mówię o kanałach Free to Air, a nie o konkurencji.
Dlaczego nie można zgrywać programów po scarcie, jak jest nbox podłączony do plazmy lub LCD po HDMI ?
Jeśli masz zwykły nbox za 99 zł, to jak nagrasz sobie swój ulubiony program na video, DVD, HDD jak scart zablokowany? Będziesz sobie wyciągał co 5 minut wtyczkę HDMI z gniazdka ?
Kto tu się zapultał ?
Ciekawe też, czy będziesz szczęśliwy, jak 12.10 odpalisz N, a tam brak połowy programów za które musisz płacić, czy to jest Telewizja Nowej Generacji ???
Pewnie za parę miesięcy N będzie chodziła jak szwajcarski zegarek, ale teraz to jest po prostu falstart kolego.
I jest mi z tego powodu bardzo przykro, bo nie tego oczekiwałem po ITI.
A tak na koniec zapytam Cię, czy czytasz uważnie, co inni piszą. Bo ja jestem wielkim fanem N a nie wrogiem, ale rozczarowanym tymi ograniczeniami, o których piszę.
A, i jeszcze jedno. Jest taki rewelacyjny LCD Philipsa, model 42PF9831D (następca 42PF9830 Full HD), zbiera same nagrody i jest pozycjonowany jako najwyższy model LCD tej firmy. To taki nbox z ITI. Ale nikt go nie kupuje, a wiesz dlaczego, bo nie jest Full HD, a jego mniejsi bracia (np. 37PF9731D) są. No ale przecież to mała wada, nieprawdaż ? Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jacex70' post='13529' date='10.10.2006, 13:49 ']Lubię nagrywać teatr TV i różne nietypowe programy oraz wyjątkowe wydarzenia kulturalne jak np koncert Jarre'a czy Ca Ira Watersa i lubię wracać do nich po roku-dwóch lub więcej. Na pewno nie są to programy, które N będzie udostępniała w ramach VOD. Powiedzmy więc, że ponagrywam sobie na dysk, który jeśli dobrze zrozumiałem będzie dla funkcji PVR miał mocno ograniczoną pojemność bo reszta z definicji będzie zabrana na materiał VOD. Na ile programów mi to wystarczy? I co, jeśli po np. ośmiu miesiącach mi tuner padnie i N w swojej wspaniałomyślności wymieni mi tuner na nowy bez zastanawiania się czy to co miałem na zepsutym jest mi potrzebne czy nie? Całe 8 miesięcy czy więcej starannie zbieranego materiału pójdzie sie [...] bo ktoś tam zadecydował, że nie mogę tego nagrać sobie na płyty DVD jeśli chcę używać połączenia cyfrowego miedzy n-boxem a lcd/plazma/cokolwiek?
Nadal uważasz, że NIE potrzebuję magnetowidu zewnętrznego?[/quote]

Witam
Panowie o co wogóle ten szum
Jak masz nagrywarkę jakąkolwiek to nagrasz sobie wszystko!
Nawet na n-boxie podstawowym. A jak
Wiadowmo że wszystkie programy na wszystkich platformach są powtarzane i tak będzie tutaj nie łudźmy się
Nastawiasz bracie przy pomocy EPG i nagrywasz. W wysokiej jakosci ogladniesz sobie najpierw i zdecydujesz czy nagrywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym problem że przy pomocy EPG nie da się nastawić nagrywania (żeby tuner w danej godzinie sam przełączył się na jakiś program). Ponadto jeśli masz TV podłączony poprzez HDMI to gdzie wepniesz nagrywarke? Od razu odpowiem że ze złącza SCART nic nie nagrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='braavoo' post='13598' date='10.10.2006, 23:28 ']Czytam i czytam i czytam te wszystkie wywody na temat nowej platformy i nowego tunera potwierdza się moja chęć przeczekania do momentu pojawienia się na rynku poprawionego Dreamboxa 8000.
Niestety nasza kochana nowa platforma 'n' nie jest gotowa w 100% odpalić. Za dużo mają niedokończonych tematów. Brak tunera PVR i VOD, niepełna oferta programowa.
Na przeczekanie walnę sobie barana o mur :-) i kupię nową kartę Technotrenda DVB-S2. Z niej będę na 99% zadowolony do momentu wypuszczenia poprawionej wersji DM8000.

Oczywiście jak tylko pojawi się nowa pltforma postaram się ze swojej strony przemaglować ją dla was obiektywnie ze strony SAT HD Maniaka, jeśli oczywiście uda mi się dostać tuner :-).

Wszystkim jednak proponuję dać sobie na przeczekanie.

Dla mnie niedopuszczalne jest ograniczanie na tunerze ilości kanałów do dedykowanych danej platformie. Zgroza. Zadnych FTA - o nie.
O blokadzie wyjść już nie wspomnę

To tyle z mojej strony

Pozdrawiam

braavoo[/quote]

Moim zdaniem takie wypowiedzi jak i inny tego typu są jednak dziwne. Przecież ten tuner jest prawie dawany za darmo (co to jest 99zł za taki sprzęt!!!!!!) więc jak tu się ma porównanie do Dreamboxa za niewyobrażalną kase czy jakieś karty.
Przecież to się nabywa, ze tak powiem na boku jako bonus. Dają: to czemu nie wziąść.

Mam pytanie: czy za takie grosze to jest mało co dostaniemy? Patrząć na konkurencje to 100 razy za dużo O_o i porównywanie z jakimiś dreamboxami itd nie ma sensu. Sens by był gdyby za tuner trzeba było dac te 1600zł wtedy w życiu bym tego nie kupił bo ma za dużo ograniczeń. Ale za 99zł ? lol

A i nie obrażając nikogo ale ktoś wyżej napisał prawdę i się z tym zgodze: większość krzykaczy po pierwsze:

-nie ma telewizora do HD
-widziało coś w HD: kilka razy w życiu: w sklepie, na spotkaniu itd ale nie na co dzień
itd itd itd itd

nie dziwię się, że potem są takie opinie.....opinie tych co nawet na oczy nie widzieli jeszcze tego całego N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Bero' post='13634' date='11.10.2006, 11:28 ']W tym problem że przy pomocy EPG nie da się nastawić nagrywania (żeby tuner w danej godzinie sam przełączył się na jakiś program). Ponadto jeśli masz TV podłączony poprzez HDMI to gdzie wepniesz nagrywarke? Od razu odpowiem że ze złącza SCART nic nie nagrasz.[/quote]

Czegos nie rozumie
Moze z tym EPG masz racje dla ntek bez dysku ale przecież z wyjscia SCART sygnal zamiast do telewizora puścisz do nagrywarki a przyciskiem jakim tam R ustawisz tryb SD działanie złacza SCART
Dobrze kombinuje
Valdi50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='13636' date='11.10.2006, 11:35 ']Moim zdaniem takie wypowiedzi jak i inny tego typu są jednak dziwne. Przecież ten tuner jest [b]prawie[/b] dawany za darmo (co to jest 99zł za taki sprzęt!!!!!!) więc jak tu się ma porównanie do Dreamboxa za niewyobrażalną kase czy jakieś karty (...)[/quote]

Niestety prawie robi wielką różnicę. 99 zeta płacisz za aktywację a nie za tuner, który pozostaje własnością N-ki a nie Twoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='valdi50' post='13640' date='11.10.2006, 11:55 ']Czegos nie rozumie
Moze z tym EPG masz racje dla ntek bez dysku ale przecież z wyjscia SCART sygnal zamiast do telewizora puścisz do nagrywarki a przyciskiem jakim tam R ustawisz tryb SD działanie złacza SCART
Dobrze kombinuje
Valdi50[/quote]
Tylko wtedy niestety na TV nie zobaczysz tego co nagrywasz, działa albo HDMI albo SCART. Nagrywasz w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ludek' post='13356' date='09.10.2006, 10:01 ']napiszcie tez proszę jak poszczególne wymienione odbiorniki (TV LCD fullHD 1920x1080i Samsung (janunio)
- TV tylna projekcja DLP 1280x720p Samsung (pmcomp)
- TV plazmowy 1024x720p Panasonic 37PV60 (pmcomp)
- TV LCD 720p Samsung (gmeru))
wypadły z n-ką szcególnie plazma kontra lcd i dlp

pozdrawiam
Ludek[/quote]

Dodajmy do tego Sony KDF -e50a11e #LCD Projector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie lepiej kupić Dreamboxa za 4tyś....ludzie policzcie sobie na kalkulatorze wszystko lepiej. Stosunek lat do zmian sprzętowych itd
Ale czy ktoś Ci go zabiera? Tuner+abonament za programy to jedność. Nikt Ci za darmo nie da programów jeżeli nie masz tunera. Chyba, że jesteś piratem a takich osób nie bierze się pod uwagę i ich opinie też nic nie znaczą. Myślisz, że tuner nie przejdzie na własność po paru latach?Przecież takie posunięcia są znane z każdego kraju i pewno podobnie będzie tutaj (gdybam). Tyle, że przynajmniej mam pewność, że po tych np 2-3 latach tuner będzie nadal aktualny a nie jak z C+ że już na starcie to było jedene wielkie G.

Tuner plus programy to jedność. Zatem 99zł za TYLE to jak za friko i tyle z mojej strony. Nie widzę narazie żadnej konkurencji, która nawet nie próbuje się zbliżyć. Mam nadzieję, że jednak N da się odczuć C+ i polsatowi i tamci coś zrobią. Narazie karmią nas jeszcze gorszym szajsem. Na C+ widzę pojawiły się kanały FTA na przodzie. Nic tylko pogratulować wkręcania ludzi w nowe kanały....

Naprawdę tyle krzyku za tak nowoczesny sprzęt za 99zł O________o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem za "n" ką. NIe mam LCD ani plazmy, nie miałem ani C+, ni CP a napewno stane się posiadaczem "n". ;)

A ja tam jestem za "n" ką. NIe mam LCD ani plazmy, nie miałem ani C+, ni CP a napewno stane się posiadaczem "n". :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegos czasu na bieżąco sledzę wypowiedzi na tym forum. Jestem kobietą do tego blondynką ;) która nie ma zielonego pojecia jezeli chodzi o technikę. Chciałabym nabyć platforme "n" do oglądania telewizji w wysokiej rozdzielczości (posiadam Samsunga 32Z409P więc chyba nie będzie problemów?) jednak w związku z tym iż zależy mi na Polsacie zostawiam sobie kablówkę która będzie podłączona przez magnetowid do w/w telewizora. Mam kilka dręczących mnie ptań:

po pierwsze czy nie będzie problemów z oglądanie kablówki i odbiorem platformy "n" ? (chyba nie będą się gryzły?)

oraz po drugie czy jak będę ogladała platformę to będę miała mozliwość nagrywania czegoś na magnetowid z kablówki?

Wiem, że może kogoś rozłoszczę moimi naiwnymi pytaniami, ale jestescie tutaj specami, ja "zieloną" kobietką a na info lini nic nie umieli mi odpowiedzieć oprócz tego że skontaktuja się ze mną po 12 pażdziernika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...