Skocz do zawartości
dragonfly

Nowy firmware do NTR 82/83

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj może zrobić aktualizację serwisów internetowych.Jest w głownym menu tych serwisów opcja ustawień i potem aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat ponieważ mam problem i nie potrafie sobie z nim poradzić.

Polega on na tym że za nic nie mogę zmusić ntr82 do wyświetlenia w zakładce sieć folderu udostępnionego z komputera z windowsem 7. Po wejsciu w sieć/moja_grupa_domowa/moja_nazwa_komputera pojawia się komunikat: Logowanie udane. Jednak nie wyswietla się nic poza pozycją "do góry"

Udostępnianie w systemie win 7 wykonywalem według tego poradnika: http://www.humanmedia.pl/download/Udostepnianie_zasobow_win7.pdf jednak w niczym nie pomógł.

W otoczeniu sieciowym widzę i mogę modyfikować zawartość dysku novatrona.

Problem występuje na każdej wersji firmware. (Obecnie wgrałem wersję DMD v95)

Testowałem udostępnianie z 2 różnych komputerów i nie widziało folderów na żadnym z nich.

Zwracam się z prośbą o wytłumaczenie gdzie może tkwić problem i jak go rozwiązać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobny problem - o dziwo pomoglo dopiero zresetowanie swicha do ktorego bylo podlaczony NTR82.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga - wszyscy juz przesiedli sie na nowsze odtwarzacze ze tu tak wycichlo ? Sa jakies nowe firmawary z Youtube ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie ten odtwarzacz nadal działa... Jedyny problem to zwiechy. Mam zajęte 600 gb dysk na 1 terabajt i pewnie dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie działa od wielu lat i to bardzo często bo używam go rownież jako tuner DVBT dla TV 80%

Używam go tez jako radio internetowe 5 %

Oraz do oglądania filmów z dysku 10%

Oraz do serwer plików do zdjęc i archiwum 5%

Dysk mam 2T zapełniony w 80%

Firmware mam z DMD

Nie używam żadnych serwisów internetowych......

Jedyne co nie drażni to sporadycznie sie zawiesza tuner dvbt, 1x na tydzień ( ale wystarczy wejśc do menu i z powrotem do dvbt)

Oraz to ze po połączeniu prądu urządzanie sie włącza, pobór prądu w standby jest b.duzy ( kilka watów)

Edytowane przez mariuszelectro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...