Skocz do zawartości
Gmeru

Kanały jakie zaoferuje nam "N" HDTV

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem wyżej post o 4:3 i 16:9, wiem też o planowanym upsale'owaniu. Pytanie: jak sensownie przeskalować 4:3 powiedzmy Discovery Science do 720p/1080i bez "rozciąganie w poziomie" ?
Oraz czy dotyczyć to też będzie kanałów FTA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jabba' date='25.09.2006, 13:37 ']Widziałem wyżej post o 4:3 i 16:9, wiem też o planowanym upsale'owaniu. Pytanie: jak sensownie przeskalować 4:3 powiedzmy Discovery Science do 720p/1080i bez "rozciąganie w poziomie" ?
Oraz czy dotyczyć to też będzie kanałów FTA ?
[right][post="11840"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

O ile dobrze zrozumialem, upscaluje sam tuner, wiec wszystko nadawane w PALu bedzie upscalowane.

Dla maniakow ilosci programow - ITI stawia na jakosc, a nie ilosc. Mozna wsadzic i 500 programow, tylko co na tym straci? Jakosc. A potrzebna nam jest druga Cyfra? Nie. Ktos wyzej napisal, ze ITI po prostu robi rozgrzewke. Fakt, nie ma duzo programow, ale szczerze - ile programow ogladacie? Siedzicie po 8-16h dziennie przed TV? Dobry VoD > Dobry kanal filmowy.

Ehh, nalezaloby spojrzec jak rozwijala sie telewizja HD w krajach bogatszych. Wielka Brytania - Freeview, darmowa telewizja cyfrowa. Przed wejsciem garstka ludzi miala TV z obsluga HD, w bodaj 3 miesiace po wejsciu Freeview sprzedaz takich TV wzrosla o 500%. Na instalacje SkyHD czeka sie miesiac.

Gdzies ktos napisal, ze Premiere dodaje kolejne programy w HD. ITI rusza dopiero, a Premiere ma 2 lata przewagi. No i cena za Premiere tez wydaje sie jakas... wyzsza...

Jakosc >> Ilosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='fatboyx' date='24.09.2006, 20:34 ']Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo cierpię z powodu braku w telewizji prawdziwego formatu 16:9, wszystkie programy w TV, które są wide są nota bene przystosowane do telewizrów 4:3, żeby je normalnie oglądać, trzeba wybrać tryb ZOOM w TV!! Robiąc tak traci się niepotrzebnie kilka/kilkanaście procent linii z obrazu.

Zdaje sobie sprawę, żeby wszystkim było dobrze (4:3 i 16:9) każdy program powinien być nadawany na 2 kanałach. Mam nadzieje, że N zaoferuje w jakiś sposób prawdziwe 16:9

Czy macie jakieś informacje na ten temat??
[right][post="11749"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Czy ktoś wie jakie kanały na n'ce będą nadawane w formacie 16:9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jaki odbior bedzie na 14 calowym tv ? Obraz przystosuje sie dobrze, czy mogą byc klopoty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm tak przeglądam tę ofertę programową "N" i niby wszystko ok. ale...
no włąśnie nsport Liga Mistrzów i długo, długo nic, jak często jest Liga Mistrzów, co zrobią od połowy grudnia do marca??? wtedy LM nie gra.. powtórki?? sport w powtórkach ma się wyjatkowo marnie, bo sport to emocje, czyli relacja live, a odgrzewane kotlety sportowe smakuą wyjatkowo źle. niby jeszcze puchary UEFA (ale to znowu tylko czwartki, i;e można wtedy póścić meczy na żywo?? 2 maks 3. a co będzie w poniedziałek, piatek, no i w wekend?? ZERO, nic czyli null. W zasadzie coś się będzie działo w tym kanale w we wtorki, środy i czwartki co DWA tygodnie (no czasami co tydzień)...Bo jak słysze o reszcie na co mają wyłaczność a o czym mówią to robi mi się niedobrze... wyścig kolarski dookoła szwajcarii???? kogo to obchodzi??? Maraton nowojorski.. toż to wolne żarty. Pech polega na tym, ze wchodzą nie mając wykupionych praw do tego co udzi naprawdę interesuje w sporcie (w tej chwili to piłka nożna ligi angielska, hiszpańska, włoska, francuska (a to ma c+ i raczej tego nie póści, wliczając w to mimo wszystko ligę polską - sam mam dla orange ekstraklasy c+ w aster, nie ma ligi polskiej nie ma u mnie c+ - wiem maniak jestem i do tego masochista - wkońcu kibic do 25 lat Legii teraz też pod skrzydłami ITI, ale idzie im kapkę gorzej niz inne bizneszy). Z liczących sie lig to przespali zmianę nadawcy bundesligi. Koszykówka to tez ma c+(NBA euroliga), lekkoatletyka (ja jej osobiście nie trawię, ale jest sporo miłśników) tu też c+(golden lig) + tvp (mistrzostwa świata, europy itd). Teraz wielkim szaleństwem moze być FI (w końcu jest komu kibicować i za kogo trzymac kciuki, to moze być szaleństwo na miarę Małysza za najlepszych lat, lub pinponga w połowie lat 80-tych za św.p. Grubby). Siatkówka to tez inni (ale w tej chwili licza siechyba tylko "złotka").Tego wszystkiego nie ma N i szybko mieć nie moze (no chyba że przejmie c+, co w sumie im życzę, moze wtedy nabylibuy w pakiecie najlepszych w Polsce komentatorów piłki nożnej ze Smokowskim, Twarowskim i resztą wesołerj ferajny - oni mja w tej chwili najlepszy warsztat i doświadczenie idealnie by pasowali do N :-))))) ich ludzie + technika ITI dałby wybuchową mieszankę.
To tyle na temat sportu w N narazie mają wisienkę na torcie, tylko tortu brak :-(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie Was czytam, czytam i czytam ...
i zastanawiam się czy wolność wypowiedzi w Internecie słuzy nam Polakom.
I dochodzę do wniosku, że chyba jednak nie. Dlaczego?

- Bo po pierwsze widzę, że jak zwykle gdzie 10-u Polaków tam ... 11 ... opinii. Nie informacji tylko opinii.

- Bo po drugie jak zwykle nikomu na początku nie dogpdzisz. Jak Ci się nie podoba to nie kupuj, Twoja wola, Twoja kasa. Zawsze możesz ze dwa miechy poczekać i zobaczyć co będzie na tym nsporvie, jakie bedą filmy itp. Przynajmniej na początku, 12 października kupią na pewno Ci którzy chcą, a nie ci którzy dziś gadają. Gadacze, zróbcie przy ladzie miejsce dla tych co mają kasę do wydania.

- Bo po trzecie trzeba coś napisać, wymądrzyć się, zaistnieć? Mamy tyki hyde park HD?

- Bo po czwarte nie zaczyna się zdania od bo ...

i nie chce mi się już więcej pisać.

Poz ... nie, nie chce mi się.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' date='25.09.2006, 22:37 ']Tak sobie Was czytam, czytam i czytam ...
i zastanawiam się czy wolność wypowiedzi w Internecie słuzy nam Polakom.
I dochodzę do wniosku, że chyba jednak nie. Dlaczego?

- Bo po pierwsze widzę, że jak zwykle gdzie 10-u Polaków tam ... 11 ... opinii. Nie informacji tylko opinii.

- Bo po drugie jak zwykle nikomu na początku nie dogpdzisz. Jak Ci się nie podoba to nie kupuj, Twoja wola, Twoja kasa. Zawsze możesz ze dwa miechy poczekać i zobaczyć co będzie na tym nsporvie, jakie bedą filmy itp. Przynajmniej na początku, 12 października kupią na pewno Ci którzy chcą, a nie ci którzy dziś gadają. Gadacze, zróbcie przy ladzie miejsce dla tych co mają kasę do wydania.

- Bo po trzecie trzeba coś napisać, wymądrzyć się, zaistnieć? Mamy tyki hyde park HD?

- Bo po czwarte nie zaczyna się zdania od bo ...

i nie chce mi się już więcej pisać.

Poz ... nie, nie chce mi się.

:D
[right][post="11917"][/post][/right][/quote]


wiesz Ty znowu przesadzasz w drugą stronę, jeżeli mam wydać na coś ciężko zarobionę pieniądze to chcę by był to produkt najlepszy z możliwych. Dałem przykład nsport z prostej przyczyny - nie wiem jaka będzie zawartość Discovery HD, o kanale filmowym HD nie wie jeszcze pewnie sam ITI i tego nie komentuję. Ale co do nsport to można juz co nieco powiedzieć i jedno co jest pewne samą Ligą Mistrzów nie wypełnisz całej treści. To jest po prostu strasznie mało. Sport jest wtedy interesujacy kiedy jest live, powtórki to nie to, to są wyprane z emocji nudy na pudy. Jeżeli w weekend będa puszczali tylko powtórki z LM, to nie wróżę temu powodzenia. Problem N polega na tym, ze patrząc kto ma do czego prawa nie wróży im to dobrze, bowiem mogą miec prolblem z zakupem atrakcyjnych widowisk sportowychch przez najbliższe pare lat. Co ci puszczą: pływanie synchroniczne?? 3 ligę polską??? 2 ligę hiszpańską???WKKW(wszechstonny konkurs konia wierzchowego)??
MŚ w piłce noznej w 2010 r. ma wykupione niestety telewizja polska (wiec znowu bedziemy skazani na żałosnego Szpakowskiwego i marną jakość transmisji).chwała im za LM, alt to mało, reszta wypełniacza to wata cukrowa, nic w nie niema. I nie mam pretensji do ITI bo zrobili co mogli w obecnej sytuacji, jednak bedzie problem z nsport.
Piszać w poprzednim poście o problemach z zajętościa atrakcyjnych dyscyplin sportowych (z prawami do ich transmisji) chciałem jedynie zwrócic uwagę, ze moze to nie być aż tak super hiper atrakcyjny kanał (zobacz w c+ sport jest w tej chwili ich głównym nępędem, gdyby go nie ieli prawdopodobnie mogli by zamykać interes.Ostatni obiło mi się o uszy w c+, że chwalili się, ze udało im się wykupić ligę hiszpańską na ten sezon, dlaczego ITI nie zawalczyło mieliby wypełnienie wekendów od września do maja. Jak nie zaczna wydzierać od c+ sportu to mże się dla nich skończyć marnie (a zycze im jak najlepiej bo dość mam marnej jakości c+ = nie od strony komentatorskiej bo ta uważam za na najwyższym poziomie w Polsce, ale o marną jakość sygnalu.... N może tu wiele zmienić, ale potrzebuje treści i to na gwałt, bo sam zachwyt na HDTV szybko minie i zostanie goła d....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sport na kanale HD bedzie pewnie tez w wiekszosci upscalowany. Mimo wszystko tylko niewiele imprez jak dotad ma obsluge techniczna w HD. Do tego ITI musialaby miec jeszcze to szczescie aby miec do tego prawa.
(NP. Prawa do bundesligi stracila premiere, ktora transmitowalaby to w hd, a obecny posiadacz praw arena w hd nadawac nie ma zamiaru - wiec nie sadze aby ktos zainwestowal w sprzet aby rejestrowac bundeslige w hd)
Do tego dochodzi tez jakosc w hd - przyklad testow polsatu z mundialu. To co szlo jako retransmisja rekodowanego z mpg2 hd zrodla mialo jakosc tragiczna.

Z filmami jest lepiej, bo mozna nadawac tylko takie jakie sa w HD a na szczescie jest ich duzo.

Oferta ITI to na razie ciekawostka. Ja tu widze tylko kilka interesujacych rzeczy :
- Discovery HD
- Film HD
obajako glowny motor
- sport hd ale tylko jesli beda mieli F1 w HD
- ciekawostka bedzie Wojna i Pokoj oraz AXN SciFi
- MTV+VH1 ale tylko jesli z jakoscia audio jak z Hispasata (jesli beda to retransmitowac z transpondera viacomu to nie ma szans na nawet dostateczna jakosc audio)

I na tym koniec!!! Tylko powyzsze ma jakikolwiek sens i moge to traktowac jako dodatek do kanalow jakie mam w pakietach cyfry i p2c.
Biednie ? Bardzo biednie !!!

Mimo to i tak kupie abo , bo trzeba isc do przodu ... Edytowane przez Tom0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tom0000' date='26.09.2006, 10:32 ']Oferta ITI to na razie ciekawostka. Ja tu widze tylko kilka interesujacych rzeczy :
- Discovery HD
- Film HD
obajako glowny motor
- sport hd ale tylko jesli beda mieli F1 w HD
- ciekawostka bedzie Wojna i Pokoj oraz AXN SciFi
- MTV+VH1 ale tylko jesli z jakoscia audio jak z Hispasata (jesli beda to retransmitowac z transpondera viacomu to nie ma szans na nawet dostateczna jakosc audio)

I na tym koniec!!! Tylko powyzsze ma jakikolwiek sens i moge to traktowac jako dodatek do kanalow jakie mam w pakietach cyfry i p2c.
Biednie ? Bardzo biednie !!!

Mimo to i tak kupie abo , bo trzeba isc do przodu ...
[right][post="11970"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Potwierdzam tez kupie dlatego ze trzeba isc do przodu bo oferta jest uboga a co do sportu to chyba za pozno sie zorientowali z tym kanalem sportowym. Zreszta z moich przeciekow wynika ze mialo nie byc n tylko miala byc spolka zalozona z c+. Ale francuzi sa pazerni na kase i sie nie dogadali mialo byc to co w n ale pod szyldem cyfry. Takze jak na taki krotki czas od decyzji do realizacji i tak jest niezle. Troche jest jak z kotem w worku tzn. mamy programy wirtualne ktorych nie ma i tak naprawde nie wiadomo kiedy rusza i co beda oferowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[size=5]Że tak zmienię temat.[/size]
Zauważyłem wiele wątpliwośći co do darmowych kanałów TVP porozrzucanych po pakietach. Sam się z tym zgubiłem. Według mnie powinny one być w pakiecie podstawowym.

[b]Ustawa o KRRiT[/b] mówi wyraźnie, że obowiązkiem jest emisja programów publicznej TVP i Polskiego Radia. Nie mogą ich nie nadawać, a tym bardziej blokować, gdyby się nie wykupiło jakiegoś pakietu.
Przynajmniej tak mi się wydaję. Nie jestem prawnikiem, ale przecież Polsat też miał z tym problemy, bo niby miał obowiązek, ale nie miał umowy z TVP. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' date='26.09.2006, 00:37 ']Tak sobie Was czytam, czytam i czytam ...
i zastanawiam się czy wolność wypowiedzi w Internecie słuzy nam Polakom.
I dochodzę do wniosku, że chyba jednak nie. Dlaczego?

.....

- Bo po trzecie trzeba coś napisać, wymądrzyć się, zaistnieć? Mamy tyki hyde park HD?

[right][post="11917"][/post][/right][/quote]

[size=7][color="red"][b]Ej!!! [/b][/size][/color]
Rozumiem, że bronisz swojej firmy :blink: , ale powinieneś też wsłuchiwać się w opinię innych, żeby móc zaspokoić potrzeby potencjalnych użytkowników i rozwiać ich ewentualne wątpliwości. Po coś to forum chyba powstało? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak panowie skomentujecie najnowszy model BMW który jest w tej chwili na "deskach kreślarskich" designerów niemieckiej firmy...... bo tega auta też jeszcze nie ma na rynku ale zawsze można pomarudzic...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lesio' date='26.09.2006, 17:45 ']a jak panowie skomentujecie najnowszy model BMW który jest w tej chwili na "deskach kreślarskich" designerów niemieckiej firmy...... bo tega auta też jeszcze nie ma na rynku ale zawsze można pomarudzic...........
[right][post="12035"][/post][/right][/quote]


Coz, jak zwykle za drogo.. no i ten i-drive - po raz kolejny uwazam, ze nie jest to to co tygrysy lubia najbardziej!
Z milych rzeczy podoba mi sie linia tylnych swiatel :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' date='25.09.2006, 23:37 ']...i zastanawiam się czy wolność wypowiedzi w Internecie słuzy nam Polakom.
I dochodzę do wniosku, że chyba jednak nie...

  [right][post="11917"][/post][/right][/quote]

Nie wiem czy obrazi czy pochlebi : zachowujesz się jak pisowiec. Wyobraź sobie, że ludzie MOGĄ mieć różne zdania. Dobrze pamietam ? 4 poprawka do konstutucji usa : wolność wypowiedzi. Nikomu jeszcze nie zaszkodziła - oprócz jedynie słusznym ideom :blink:

Jestem prawie pewien, że ITI zdaje sobie sprawę z miałkości oferty - dlatego rozrzuciła HD na 3 pakiety. Jak "osuszysz" listę programów (może raczej progamu) z HD to co zostanie ...?

Ja się wypisałem z Cyfry z końcem października. Zobaczymy co będzie. Zalecam ostrożność :blink::blink:

z rewolucyjnym pozdrowieniem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestesty liga mistrzów w wykonaniu tvn turbo pokazuje jak może wyglądać relacje w nsport. Dziś można usnąć słuchając komentarzu którym zagłuszają odgłosy stadionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na Satkurierze pisza ze jeszcze w pazdzierniku pojawia sie te kanaly: Zone Reality, Zone Club, Zone Romantica i Zone Europa... widac ITI nie spoczelo na laurach i szuka nowych kanalow! (ciekawe do jakiego pakietu je doda, badz czy powstanie nowy?)

ja i tak czekam na wprowadzenie SportKlub bo oferta sportowa nie jest najlepsza jak narazie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na stronie reklamowej "n"-ki w miesięczniku TV SAT jest informacja
że dla osób które wybiorą pakiet filmowy, cinemax i cinemax2 ma być za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Cyfrowy Polsat wyprzedził konkurencję i został wyłącznym dystrybutorem kanałów Zone Europa i Zone Romantica.
W efekcie oznacza to, że platforma cyfrowa "n" nie może liczyć na włączenie obu tych kanałów do własnej oferty.

Źródło: media2.pl[/quote]

Tak więc sprawa 2 kanałow już sie nam wyjaśniła... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='klaus71' date='29.09.2006, 19:32 ']na stronie reklamowej "n"-ki w miesięczniku TV SAT jest informacja
że dla osób które wybiorą pakiet filmowy,  cinemax i cinemax2 ma być za darmo.
[right][post="12361"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Na 90% to pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze n-ka dobrze nie weszła a już konkurencja szykuje kontratak cenowy.
Widać ruchy cyfry oraz polsatu:

Polsat, super tani pakiet:
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=34255"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=34255[/url]

Cyfra ma AXNy te co n-ka
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=34243"]http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=34243[/url]

I o to chodziło, zyskają nie tylko nowi właściciele n-ki ale także inni.
Zaczyna się robić gorąco. Wcześniej nie było walki miedzy PS i CP, teraz będzie walka PS i CP kontra n-ka.

To mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie już chyba mamy paczkę Discovery przeznaczoną dla n-ki. Podaję jako cytat informację zapożyczoną z forum poświęconego tv-sat:

"W dniu wczorajszym na satelicie Panamsat 12 pojawił się mux kanałów Discovery, wśród których znajdują się Discovery HD Polska oraz Discovery Historia.
Wszystkie kanały nie są kodowane, a przekaz realizowany jest w MPEG-2.

Panamsat 12 - 45°E
11.591 V 30000 7/8

Discovery HD
ID: Discovery HD
SID: 205
VPID: 710
APID: 770 (ang AC3) / 771 (pol AC3)

Discovery HD Polska
ID: Discovery HD - Pol
SID: 206
VPID: 710
APID: 771 (pol AC3)


Discovery History
ID: History Test
SID: 210
VPID: 110
APID: 100 (pol)

Animal Planet
ID: Iberia Test 1
SID: 220
VPID: 210
APID: 200

Discovery Science
ID: Iberia Test 2
SID: 230
VPID: 310
APID: 300

Źródło - SKYsunSAT "

Jeśli ktoś ma możliwość to niech napisze jakie wrażenia :)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to znaczy, że są DiscsoveryHD ENG i PL jako dwa oddzielne ? Obawiam się, że kanał tyko PL może mieć jeszcze za mało tłumaczeń by zaistnieć samodzielnie. Ciekawe, czy są też napisy jako opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie.Może i głupie ale mnie ono interesuje:)
jakie w końcu na 100% kanały będziemy mogli obejrzeć już od 12 pażdziernika na n-ce(z tych pakietowych) a na jakie trzeba będzie jeszcze poczekać,bo na pewno "TVP Sport" jeszcze nie bedzie wtedy:)
Pliz o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='frend30' post='12478' date='01.10.2006, 13:06 ']Panie i Panowie już chyba mamy paczkę Discovery przeznaczoną dla n-ki. Podaję jako cytat informację zapożyczoną z forum poświęconego tv-sat:

"W dniu wczorajszym na satelicie Panamsat 12 pojawił się mux kanałów Discovery, wśród których znajdują się Discovery HD Polska oraz Discovery Historia.
Wszystkie kanały nie są kodowane, a przekaz realizowany jest w MPEG-2.

Panamsat 12 - 45°E
11.591 V 30000 7/8

Discovery HD
ID: Discovery HD
SID: 205
VPID: 710
APID: 770 (ang AC3) / 771 (pol AC3)

Discovery HD Polska
ID: Discovery HD - Pol
SID: 206
VPID: 710
APID: 771 (pol AC3)
Discovery History
ID: History Test
SID: 210
VPID: 110
APID: 100 (pol)

Animal Planet
ID: Iberia Test 1
SID: 220
VPID: 210
APID: 200

Discovery Science
ID: Iberia Test 2
SID: 230
VPID: 310
APID: 300

Źródło - SKYsunSAT "

Jeśli ktoś ma możliwość to niech napisze jakie wrażenia ;)

Pzdr[/quote]

za satkurier.pl

zmiany w uruchomionej wczoraj paczce emitowanej z 11.591V SR=30000 FEC=7/8. Okazało się, że jest to dosył dla polskiej platformy n, która wystartuje 12 października. Aktualnie są tu nadawane niekodowane: Discovery Historia (110/100/110; aktualnie jest tu nadawany Discovery Channel z angielską fonią), Animal Planet (210/200/210; tylko po angielsku), Discovery Science (310/300/310; po angielsku) i Discovery HD (710/770/710; obecnie niekodowany, ale brak fonii). Cieszy bardzo wysoka jakość przekazu

czyli jest szansa na coś lepszego niż w dotychczasowych platformach "cyfrowych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli pełny pakiet programów będzie kosztować 68zł. Cały czas byłem przekonany że o 10 zł drożej ale przecież jak się hity filmowe weźmie to się
cinemax dostaje gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...