Skocz do zawartości
Gmeru

Kanały jakie zaoferuje nam "N" HDTV

Rekomendowane odpowiedzi

Kliknij na obrazek aby zobaczyć ofertę telewizji nowej generacji - n : (materiał prasowy)

[url="http://img303.imageshack.us/my.php?image=1wr6.jpg"][img]http://img303.imageshack.us/img303/1999/1wr6.th.jpg[/img][/url]

[url="http://img316.imageshack.us/my.php?image=2xq5ck3.jpg"][img]http://img316.imageshack.us/img316/7921/2xq5ck3.th.jpg[/img][/url]

[url="http://img304.imageshack.us/my.php?image=3mx9.jpg"][img]http://img304.imageshack.us/img304/9423/3mx9.th.jpg[/img][/url]

[url="http://img429.imageshack.us/my.php?image=4ob7.jpg"][img]http://img429.imageshack.us/img429/9563/4ob7.th.jpg[/img][/url]

[url="http://img417.imageshack.us/my.php?image=5my7.jpg"][img]http://img417.imageshack.us/img417/4466/5my7.th.jpg[/img][/url]

[url="http://img422.imageshack.us/my.php?image=6sp1.jpg"][img]http://img422.imageshack.us/img422/4830/6sp1.th.jpg[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tego ponad 200 kanałów FTA w tym widziałem kanały HD jak LUX HD czy coś takiego ; )
Są starannie przebrane zatem nie dostaniemy sufu typu 60 kanałów arabskich ;p

GIT!


Aby tym wszystkim łatwo zarządzać:

[b]EPG – przewodnik po programach[/b]


Przewodnik po programach dostarcza informacji o nadawanych programach z wyprzedzeniem
do siedmiu dni. Aby uzyskać dostęp do Przewodnika po programach, należy wcisnąć przycisk EPG, znajdujący się na pilocie nbox HDTV.

Kanały telewizyjne ułożone są według pakietów tematycznych:

• informacja i rozrywka
• hity filmowe
• kultura, nauka, świat
• sport i motoryzacja
• style, moda, muzyka
• dzieci
• cinemax

Przed sprawdzeniem programu wybranej stacji można szybko przejść do konkretnego pakietu tematycznego za pomocą ekranu Wyboru kategorii kanałów. W oknie można poruszać się za pomocą klawiszy strzałek znajdujących się na pilocie nbox.

Wybór kategorii zatwierdzany jest klawiszem OK. Po jego naciśnięciu na ekranie pojawia się tabela programów. Jeśli wybrano jedną z kategorii, nbox automatycznie podświetli pierwszy kanał z danej kategorii.

Na ekranie wyboru kategorii można przełączyć się również na jedną z list użytkowników za pomocą kolorowych klawiszy pilota. nbox pozwala na stworzenie czterech list użytkowników tak, aby każdy użytkownik nbox miał łatwy i szybki dostęp do swoich ulubionych programów. Listy pozwalają
na szybsze przełączanie się pomiędzy ulubionymi kanałami.

I jeszcze raz ceny:
[img]http://img55.imageshack.us/img55/6300/cenypakietwue3.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak widać FULL za 78zł. Nie mam pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Tak się zastanawiam gdzie tu jest haczyk? Jeśli nie ma haczyka, to: ByeBye Syfra!!! i krzyżyk (+) na drogę!
Oferta w 98% dopasowana do moich potrzeb. Bez syfiastych, nikomu nie potrzebnych programów, żeby tylko zrobić ilość. Jedynie może NG by się przydał, ale jak na początek to i tak full wypas.
No to za tydzień w niedzielę rano trza się w kolejkę ustawić, bo te zapisy na boxy świadczą, że nie będzie ich za dużo na początku.
No to zaczynamy odliczanie.

Pzdr
KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ściemy, myślę, że żeby konkurować na tym rynku takie ceny są oczywiste i sam ustawiam się w kolejkę :D

Inaczej by nie dali rady. Wkońcu to ITI widać jakie kanały oferują .....TVN24, Turbo to nie przypadek.

OJ BĘDZIEEEEEEEEEEEE SIE DZIAŁo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze nie bedzie tunera z dyskiem na premierze.
W takim razie kupuje nbox bez dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haczyk jest w tym ze za 76 zeta dostajemy 10 dobrych kanalow a reszka to badziew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ziomek' date='22.09.2006, 16:01 ']Szkoda, ze nie bedzie tunera z dyskiem na premierze.
W takim razie kupuje nbox bez dysku.
[right][post="11386"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

A ja rozwiazuje ze spokojem serca umowe z Syfra!!!
NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sawosz' date='22.09.2006, 15:20 ']haczyk jest w tym ze za 76 zeta dostajemy 10 dobrych kanalow a reszka to badziew
[right][post="11390"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Dlatego za 48zl bierzesz pakiety z programami HD i wystarczy (i tak najlepsze pakiety)... a jako, ze wszystko ma byc upscalowane...

A wlasnie... czy upscaling SD do 1080i bardzo poprawia jakosc obrazu? Bo rozumiem, ze bez upscalowania telewizor sam interpoluje obraz do natywnej, a jak dziala upscaler? Sorki za dygresje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myslałem nad tym haczykiem. Niczego co oglądasz nie będziesz mógł nagrać np. na nagrywarke dvd :D Dosłownie niczego. jak ci się skończy dysk twardy 250gb to trzeba będzie kasować :D

Autorus


[quote name='KrzyHo' date='22.09.2006, 14:45 ']Hmm. Tak się zastanawiam gdzie tu jest haczyk? Jeśli nie ma haczyka, to: ByeBye Syfra!!! i krzyżyk (+) na drogę!
Oferta w 98% dopasowana do moich potrzeb. Bez syfiastych, nikomu nie potrzebnych programów, żeby tylko zrobić ilość. Jedynie może NG by się przydał, ale jak na początek to i tak full wypas.
No to za tydzień w niedzielę rano trza się w kolejkę ustawić, bo te zapisy na boxy świadczą, że nie będzie ich za dużo na początku.
No to zaczynamy odliczanie.

Pzdr
KrzyHo
[right][post="11376"][/post][/right][/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='autorus' date='22.09.2006, 16:55 ']też myslałem nad tym haczykiem. Niczego co oglądasz nie będziesz mógł nagrać np. na nagrywarke dvd :D  Dosłownie niczego. jak ci się skończy dysk twardy 250gb to trzeba będzie kasować :D

Autorus
[right][post="11398"][/post][/right][/quote]


A gdzie kanał 'przyrodniczy' ???? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='albz74' date='22.09.2006, 16:01 ']A gdzie kanał 'przyrodniczy' ????  :D
[right][post="11400"][/post][/right][/quote]

No ciekawe ciekawe...ale jak wczoraj słyszałem, ze Krajowa Rada blalala i telewizji powołuje komisje do zbadania kanałów erotycznych w TV polskiej to z HD hehe chyba trzeba będzie poczekać :)

Jak jestem zachwycony nic mi więcej nie potrzeba niż kanały HD: Discovery z ranka zapuszczam filmy relaxacyjne (mowili na prezentacji o tym zapomniałem nazwy) bo mam trochę już tego na płytkach,,,,wkońcu nie będą musiał sciągać nic z DiscoveryHD tylko wszystko z pilota :)

Super są te filmy z rana. 15 minut na morze....potem jakieś ptaszki itp... wypas szkoda, że sporo już widziałem i mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje w ofercie NG, North American Sports Network i ..... praw do:
Premier League, Primera Division und Bundesliga, UEFA Cup, także imprez i eliminacji do MŚ, ME, Puchar Narodów Afryki itp. (jest w tej piłce trochę tego :D )

Oczywiście wiem, że nie byłbym w stanie wszystkiego zobaczyć ale zawsze jest jekiś mecz na szczycie itd (pozatym nie różnię się pewnie od większości ludzi i sama chęć posiadania też ma tu znaczenie :D )

Dlatego mój wybór to 3x16 PLN i cyfra plus jednak zostaje pod TV.

... a właśnie, mam pytanie do bardziej zorientowanych:

[color="red"]czy możliwe będzie dokupienie modułu aston czy innego dekodującego kartę C+ i podpięcie go do dekodera nBOX ?[/color]

Nie ukrywam, że takie rozwiązanie ułatwiłoby sprawę wielu klientom którzy chcieliby mieć obydwie platformy a zapewne ITI na tym by tylko zyskało w kwestii marketingowej.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='frend30' date='22.09.2006, 16:18 ']Mnie brakuje w ofercie NG, North American Sports Network i ..... praw do:
Premier League, Primera Division und Bundesliga, UEFA Cup, także imprez i eliminacji do MŚ, ME, Puchar Narodów Afryki itp. (jest w tej piłce trochę tego :D )

Oczywiście wiem, że nie byłbym w stanie wszystkiego zobaczyć ale zawsze jest jekiś mecz na szczycie itd (pozatym nie różnię się pewnie od większości ludzi i sama chęć posiadania też ma tu znaczenie :D )

Dlatego mój wybór to 3x16 PLN i cyfra plus jednak zostaje pod TV.

... a właśnie, mam pytanie do bardziej zorientowanych:

[color="red"]czy możliwe będzie dokupienie modułu aston czy innego dekodującego kartę C+ i podpięcie go do dekodera nBOX ?[/color]

Nie ukrywam, że takie rozwiązanie ułatwiłoby sprawę wielu klientom którzy chcieliby mieć obydwie platformy a zapewne ITI na tym by tylko zyskało w kwestii marketingowej.

Pzdr
[right][post="11403"][/post][/right][/quote]

Nie już w temacie o nBOX jest napisane: karta jest powiązana z tunerem na stałe. Podobnie jak Polsat. Nie działa nic innego włożone do Boxa i karta też nie działa na innych tunerach.

Co do Sportu...z taką ofertą to szybko ITI wykupi prawa....czekać tylko na koniec koncesji dla innych platform. Z taką kasą...wkońcu umowy jakieś są i muszą się najpierw zakończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ten sci-fi to jest ten sci-fi, o którym ja myślę ?
[url="http://www.scifi.com/"]http://www.scifi.com/[/url]
oby...

IMHO ciut za mało HD no i horrendalna cena za recorder, pewnie poczekam do wiosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jabba' date='22.09.2006, 16:41 ']Czy ten sci-fi to jest ten sci-fi, o którym ja myślę ?
[url="http://www.scifi.com/"]http://www.scifi.com/[/url]
oby...

IMHO ciut za mało HD no i horrendalna cena za recorder, pewnie poczekam do wiosny.
[right][post="11410"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Niewiem ale to jest AXN.

Co do ilości w HD. Moim zdaniem trzeba zrozumiec do czego służy technologia HD! Po co mi na start Magda M w HD (i tak pewno będzie bo wiemy, jakimi kamerami to krecą) itd.... chodzi o zawartość!

Liczy sie przyroda, filmy i sport. W EU nic więcej nie ma niż u NAS! A wygląda na to, że będziemy mieli jedną z najlepszych jak nie najlepszą ofertę w EU odnośnie HD. Podsumowując: CZOŁÓWKA. Więc narzekać byłoby wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' date='22.09.2006, 18:25 ']też myslałem nad tym haczykiem. Niczego co oglądasz nie będziesz mógł nagrać np. na nagrywarke dvd :D  Dosłownie niczego. jak ci się skończy dysk twardy 250gb to trzeba będzie kasować :D
[right][post="11398"][/post][/right][/quote]


To nie jest prawda.

Po pierwsze do obu nboxów będziesz mógł podłaczyć nagrywarkę do wyjścia scart, ustawiając na nim odpowiedni standard (RGB, S-video lub composite). Tak nagrasz materiał SD a także materiał HD downscaowany z rozdzielczości 1080i do 576i. Działa to zarówno bezpośrednio przay oglądaniu "z anteny" jak i z twardego dysku, obojętnie czy z partycji dla PVR czy z partycji dla VoD.

Możesz, o ile posiadasz odpowiednią nagrywarkę (a były juz takie pokazywane na IFA) nagrać sygnał SD i HD korzystając z wyjścia component w rozdziałkach od 576i do 1080i ale tylko "z anteny". przy nagrywaniu z HDD sygnał ZAWSZE będzie downscalowany do 576i (prawa autorskie).

I jeszcze jedna ciekawostka: nboxy potrafią jednocześnie po wyjściach component i HDMI obsłuzyć DWA telewizory, w rozdzielczości SD i HD. Czyli jeden tuner i dwa telewizory, jeden w salonie a drugi w sypialni :) . jest jednak haczyk: na obu TV leci to samo :) . Aby ten haczyk obejść, tak jak pisze Gmeru, ITI ma coś w zanadrzu, mam nadzieję, że dowiemy się wkrótce.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='albz74' date='22.09.2006, 18:31 ']A gdzie kanał 'przyrodniczy' ????  :P
[right][post="11400"][/post][/right][/quote]

A Discovery HD to pies?
A inne to kot?

A do innych przyrodniczych musisz zakupić Dreama. Ale lepiej zgasić światło i zrobić to live :P .

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='frend30' date='22.09.2006, 18:48 ']... a właśnie, mam pytanie do bardziej zorientowanych:

[color="red"]czy możliwe będzie dokupienie modułu aston czy innego dekodującego kartę C+ i podpięcie go do dekodera nBOX ?[/color]

Nie ukrywam, że takie rozwiązanie ułatwiłoby sprawę wielu klientom którzy chcieliby mieć obydwie platformy a zapewne ITI na tym by tylko zyskało w kwestii marketingowej.

Pzdr
[right][post="11403"][/post][/right][/quote]


Czytaj uważnie, nbozy nie mają slotów CA, mają tylko szczelinę na kartę kodową platformy.

Ty masz wymagania !!!
ITI daje ci tuner za 99 złociszów nie po to żebyć oglądał ich konkurencję tylko po to być oglądał telewizję n :P .

Chcesz oglądać wszystko to kup w grudniu Dreama 8000 (jak będzie) wydając ok. 4000 zł. Poza tym i tak będziesz potrzebował nboxa do ITI-a.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ziomek' date='22.09.2006, 17:31 ']Szkoda, ze nie bedzie tunera z dyskiem na premierze.
W takim razie kupuje nbox bez dysku.
[right][post="11386"][/post][/right][/quote]

Jak wyjdzie nbox z dyskiem będziesz mógł dokonac zamiany dopłacając różnicę w opłacie aktywacyjnej (o ile nie zaciachasz i nie rozwalisz tego pierwszego :P ).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' date='22.09.2006, 17:50 ']Niewiem ale to jest AXN.

Co do ilości w HD. Moim zdaniem trzeba zrozumiec do czego służy technologia HD! Po co mi na start Magda M w HD (i tak pewno będzie bo wiemy, jakimi kamerami to krecą) itd.... chodzi o zawartość!

Liczy sie przyroda, filmy i sport. W EU nic więcej nie ma niż u NAS! A wygląda na to, że będziemy mieli jedną z najlepszych jak nie najlepszą ofertę w EU odnośnie HD. Podsumowując: CZOŁÓWKA. Więc narzekać byłoby wstyd.
[right][post="11412"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


Nie interesuje mnie Magda M, ale abonentami N będzie znacznie więcej osób niż użytkownicy tego forum czy innych o HD lecz też wiele innych społeczności z gospodyniami domowymi na czele a Magda M w HD to niezła karta przetargowa dla żony:) Poza tym od "głupich seriali" zaczęła się rewolucja HD w Stanach a czy Tobie lub mnie się podoba Magda M, czy nie to i tak "większość" zadecyduje portfelami o istnieniu tej platformy bądź jej równie efektownemu zwinięciu. Filmy relaksacyjne to jedno ale lepiej żeby na tym nienazwanym jeszcze kanale było coś konkretnego. Chętnie bym pooglądał w HD Lost czy 24 zamiast ciągnąć ripy z netu ale będzie co ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jabba' date='22.09.2006, 17:44 ']Nie interesuje mnie Magda M, ale abonentami N będzie znacznie więcej osób niż użytkownicy tego forum czy innych o HD lecz też wiele innych społeczności z gospodyniami domowymi na czele a Magda M w HD to niezła karta przetargowa dla żony:) Poza tym od "głupich seriali" zaczęła się rewolucja HD w Stanach a czy Tobie lub mnie się podoba Magda M, czy nie to i tak "większość" zadecyduje portfelami o istnieniu tej platformy bądź jej równie efektownemu zwinięciu. Filmy relaksacyjne to jedno ale lepiej żeby na tym nienazwanym jeszcze kanale było coś konkretnego. Chętnie bym pooglądał w HD Lost czy 24 zamiast ciągnąć ripy z netu ale będzie co ma być.
[right][post="11429"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Niechce nic plotkować...ale to, że TVN bedzie w HD to chyba nie trudno zgadnąć...chodzi o te seriale....wszystkie są kręcone w HD i 16:9 i 5.1

Co do LOST będzie ale na VOD. Mają tam być seriale HD a LOST jest jednym z głównych seriali w HD. A wiadomo i już widać, że sporo będzie czerpane ze Stanów.

VOD przedewszystkim VOD.....taka widać polityka tej firmy. Ale oczywiście będzie kanał HD film z filmami z pierwszej ligi Hollywood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' date='22.09.2006, 16:50 ']Niewiem ale to jest AXN.

Co do ilości w HD. Moim zdaniem trzeba zrozumiec do czego służy technologia HD! Po co mi na start Magda M w HD (i tak pewno będzie bo wiemy, jakimi kamerami to krecą) itd.... chodzi o zawartość!

Liczy sie przyroda, filmy i sport. W EU nic więcej nie ma niż u NAS! A wygląda na to, że będziemy mieli jedną z najlepszych jak nie najlepszą ofertę w EU odnośnie HD. Podsumowując: CZOŁÓWKA. Więc narzekać byłoby wstyd.
[right][post="11412"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


.. z oceną że jest to jedna z najlepszych ofert HD w EU byłbym sceptyczny,
póki co Sky a przede wszystkim Premiere jest o rok do przodu, lada moment zwiększa pakiet HD do 7 kanałów tematycznych, a co do tresci w HD, to kanał Premiere HD Film nie ma sobie równych, to nie to samo co retransmisja kanału z USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' date='22.09.2006, 18:14 ']Czytaj uważnie, nbozy nie mają slotów CA, mają tylko szczelinę na kartę kodową platformy.

Ty masz wymagania !!!
ITI daje ci tuner za 99 złociszów nie po to żebyć oglądał ich konkurencję tylko po to być oglądał telewizję n  :P .

Chcesz oglądać wszystko to kup w grudniu Dreama 8000 (jak będzie) wydając ok. 4000 zł. Poza tym i tak będziesz potrzebował nboxa do ITI-a.

Pozdro.
[right][post="11421"][/post][/right][/quote]

W myśl zasady "Klient nasz Pan" wymagania można, a nawet trzeba mieć bo nie byłoby postępu :)
Co do Dreama to jest to chyba dla mnie jedyne wyjście :P (mam nadzieję na cenę mniejszą o 1/3)
Założę się, że jakaś grupa pisząca softy do Dreama wyciągnie box key'a szybciutko (dla sportu) i wtedy tuner ITI będzie się kurzył gdzieś w szafce. To jedno jest pewne :)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No SKY idzie mocno do przodu.Jako ze mieszkam w UK juz jakis czas mam okazje z tym bytowac i nie dziwie sie waszemu podekscytowaniu :P
Pozdrawiam i oby wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...