Skocz do zawartości
MaclawPL

[Poradnik] M237WDP (TV od Cyfry+) - odblokowujemy DivX-a!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odblokowałem divixy w LG m23wdp za pomocą nokii n95, jednak nie czyta mi napisów ani txt ani srt, w ogóle nie widzi napisów pokazuje tylko plik .avi w folderze a napisowego pliku nie. moja wersja firmware to 3.05 Gdy wciskam czerwony przycisk telegazety to mogę zmienić tylko rozmiar ekranu i zamknąć menu opcji reszta ustawień jest zablokowana(szary kolor), bardzo proszę o pomoc

Witam,mam dokladnie ten sam problem, czy ktos sobie z tym poradzil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pliku z napisami nie będziesz widział,a napisy muszą być zapisane w jednym folderze z filmem o dokładnie tej samej nazwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj odblokowałem możliwość oglądania filmów DivX w monitorze LG M237WDP w firmware v.3.08 - takie jakie było wgrane od nowości (lista wejść jest dokładnie taka jak trzeba - nie ma nadmiarowych AV3 czy HMDI2). Więc jak widać w tej wersji się także da odblokować DivX. Zrobiłem to za pomocą Nokii E66.

Jeśli jest możliwość zgrania w jakiś sposób tego firmware (3.08) do pliku to mogę to zrobić i kto będzie chciał wgra sobie sam do swojego monitora. Ja niestety nie wiem czy jest taka opcja - jeśli tak to proszę mi wyjaśnić jak to zrobić to może uda się to zrobić i wstawię je tu na forum.

Pozdrawiam.

Kolego jest tylko jedna możliwość wylutowanie flasha IC104 i zgranie z niego softu jig(em)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy udało się komuś odblokować z softem 3.17 albo wrócić do softu 3.05

Kolego zejście do niższej wersji softu

Wchodzisz w menu wybierasz ikonkę walizeczki z kluczem wkładasz USB z wersją softu 3.05 i naciskasz do skutku siódemki. Taka kombinacja wymusza możliwość zejścia z softem niżej>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękiuję za poradnik ja odblokowałem w 26lg3100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odswiezam temat gdyz mam problem. czytalem wasze poradniki i nie daje rady.

Wiem ze temat byl walkowany ale prosze tylko o krotka odpowiedz.

TV jak w temacie. Soft 3.17. ale zmieniony na 3.05. Prosze powiedziec czy w obecnej sytuacji jest mozliwosc odblokowania mozliwosci divx. Jesli tak to jak? Mam mozliwosc pozyczenia od kolegi pilota do dekodera cyfry pace hd 500GB. Nie mam komorki z irda ani pilota serwisowe.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także mam soft prawidłowy dla zmiany i nie mam niczego z irda. Próbowałem kilku pilotów typu no-name ale nic nie wyszło.

Gdzie w W-wie mogę kupić tego czarodziejskiego Thomsona?

Szukałem w Media-Markt, Euro-AGD i kilku innych sklepach - kiszka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze jeden sposób na odpalenie menu serwisowego. wszystko czego nam potrzeb to dioda IR, kabel jack 3.5 i specjalny plik wav

Diodę bierzemy np ze starego pilota łączymy ją z nóżkami diody całość podpinamy do portu głośników i odpalamy zapętlony plik serv-ok-ok.wav

plik znajdziemy tu: http://openlgtv.org.ru/wiki/images/8/8d/Lg-Service-menu-All.zip

żeby sprawdzić czy dioda na 100% działa możemy popatrzeć na nią poprzez aparat telefonu komórkowego. powinna migać w takt dźwięku z pliki wav.

jeśli wszystko jest ok ustawiamy głośność komputera na 100% i przystawiamy diodę do odbiornika IR w telewizorze.

to by było na tyle ^^

wczoraj sprawdzałem na 37LD420, jutro sprawdzę na m237WDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.Mam m237WDPi też chcę odblokować usb .Moja ver.softu v.3.07.0 .Nigdzie nie mogę zdobyć paczki z plikami .bin i co i jak zrobić ? W poradniku Mickelk jest mowa o zmianie ver. na v3.05.0 ale z ver. powyżej v3.09.0 tzn że na mojej softa mam nie ruszać i tylko pilotem lub telem odblokować czy mam wgrać np. v.3.10.0 czy v.3.11.0 ?i potem v.3.05.0 ? BARDZO PROSZĘ POMOCY !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - chyba tego postu już nikt poza zainteresowanymi nie czyta. Jednak wznowię temat z innej beczki. :)

W pierwszym poście jest poradnik dotyczący zastąpienie pilota telefonem S60 (już nie do zdobycia).

- czy każdy inny model z Symbianem i IRDA sie sprawdzi?

- link w tym poście jest nieaktualny, może ktoś podać nowy?

Warszawa to niby wielkie miasto, a nie mogę znaleźć serwisu w okolicy Włoch, Ursusa, który by odblokował TV - kiszka. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...