Skocz do zawartości
MaclawPL

[Poradnik] M237WDP (TV od Cyfry+) - odblokowujemy DivX-a!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jesli to te rzeszowskiej firmy,to na pewno sie nie da.Przetestowalem 2,w tym przeznaczony tylko do LG i ten badziew nie dal rady.Wyjatkowo beznadziejne piloty,bo maja np klawisz/funkcje shift ktoego nie da sie w zaden sposob wykorzystac,wiec nie wiadomo po co on jest.

Skorzystalem z rady i zamowilem dzis tego z linka na allegro.Bedzie pewnie w poniedzialek.Dzieki temu,ze musialem zalozyc konto na allegro dowiedzialem sie,ze ktos wlamal mi sie na skrzynke mailowa.Dzieki temu pilotowi dowiedzialem sie o wlamaniu ;)

Edytowane przez michal218

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też go zamówiłem z linka który podałem i mam nadzieję że w poniedziałek dotrze i odblokuję,może troche nie na temat teraz-/-dzisiaj przyszło do mnie zamówione BD370 i powiem szczerze że jeszcze nie obskoczyłem wszystkich formatów które odtwarza,ale już nie żałuje wydanej kasy 588zł - formaty jakie pogoniłem to DVD z płyty ,z pena - avi z napisami i bez,mkv o rozdzielczości 1080 wszystko przez hdmi ,jakość obrazu powala na kolana,wara mi opadła na czubki kapci że aż se je obśliniłem-sprzęta zdecydowanie polecam za naprawdę przyzwoitą kasę w sklepie internetowym OLE OLE z polską gwarancją 588 zeta + kurier i tu sama firma kurierska GLS zaskoczyła mnie bardzo miło z którą miałem styczność pierwszy raz , opakowanie nie zniszczone,czyste nie po obijane jak by samo jechało widać że fachowo podchodzą do przesyłek,w przeciwieństwie do konkurenci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakim tv to robisz bo za bardzo się nie rozpisałeś co do modelu

[/qu

temat chyba masz lg M237WDP (TV od Cyfry+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w temacie jak zauważyłeś jest też m2362d oprócz M237WDP, caspero podał jaki pilot pasuje,a ja nawet podałem stronkę gdzie można go kupić na allegro przed chwilą patrzyłem jeszcze 25 szt jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zmieniasz z powrotem na EMF-PM ;]

Aby były polskie napisy, należy nacisnąć CZERWONY przycisk od telegazety i zmienić język napisów na Latin2.

Mi udało się na kodzie podanym przez caspero (0119) wpisanym do pilota od Pace PVR HD 500GB (od Cyfry) za pomocą przycisku SERW odpalić menu serwisowe.

napisz dokładniej jak ci poszedł na tym kodzie bo wszystkie kody wpisałem z instrukcji dekodera

PACE PVR HD 500 GB i nic lipa

a na tym kodzie 0119 ani drgnie przy czym na kodach 1423,0178,1768 pilot chodzi ale klawisz SERW nie dioda się zgasza i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisz dokładniej jak ci poszedł na tym kodzie bo wszystkie kody wpisałem z instrukcji dekodera

PACE PVR HD 500 GB i nic lipa

a na tym kodzie 0119 ani drgnie przy czym na kodach 1423,0178,1768 pilot chodzi ale klawisz SERW nie dioda się zgasza i nic

Witam Panowie

Proszę Was o wyjaśnienie czy jest faktycznie możliwość wejścia w tryb serwisowy TV LG za pomocą pilota dołączonego do Pace 500G (z tym że pilot zgodnie z instrukcją przyjmuje jedynie kody 3 cyfrowe np. 374,382,393,402,439,447,448 itd wg listy instrukcyjnej) na poprzednim poście widzę napisane inne wartości kodów tzn 4 cyfrowych. O co więc chodzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj temat od początku to będziesz wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potwierdzam udało mi się odblokować filmy w m237wdp-pc z cyfry za pomocą telefonu z symbianem ;) napisy polskie działają :)

P.S. nie wiecie może czy da się jeszcze jakoś włączyć możliwość nagrywania materiałów z tv na pendrive?

Edytowane przez sebuska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja dzisiaj też dostałem pilota i działa dokładnie od tego alegrowicza co podałem adres wcześniej i teraz http://www.allegro.pl/item937415021.html i nawet odblokowałem dokładnie w m2362d,napisz jak dokładnie po kolei pilota programujesz?

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to weź się zorientuj czy baterie są dobrze włożone i mają styk szczególnie z tą blaszką z boku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

styk jest na pewno poza tym,pilot powinien być przed wysyłką sprawdzony i sprawny a ja już drugi otrzymuje w podobnym stanie na dodatek sprzedający nie odbiera telefonu więc wnioski nasuwają sie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem, bateria są dobre? sprawdzałeś? mój działa naprawdę bez zarzutu i odblokowałem tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis dostalem z tego linka i dziala,ale baterie musialem zmienic,bo byly rozladowane.Na dodatek pilot nieco porysowany,pudelko otwarte,wiec na bank to uzywane sa.Zreszta i cena to sugeruje.Mnie on jednak do niczego wiecej nie potrzebny,bo uniwerslne mam 2 od fergusona 8900 do podstawowych funkcji.Ten sie przyda jak reszta nawali,albo dla corki do zabawy:) Swoja funkcje juz spelnil,odblokowujac te usb.Reszta mnie juz nie interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmij z niego baterie i schowaj go głęboko do szafy jak ja to zrobiłem,u mnie też swoją funkcję spełnił strasznych pieniędzy nie kosztował,ale może się przydać w przyszłości jak nie do tego to do innego sprzętu :) :) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo osobiście nie puszczałem takich filmów,może ktoś z zainteresowanych tematem forumowiczów puszczał

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie trzeba się cieszyć że jest jaka kolwiek możliwość odtworzenia z usb filmu po odblokowaniu,bo w monitorze samsunga z tego co mi wiadomo to nie ma

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem, że kiedy ładuję ten plik to uruchamia mi się program irremote i nie mam żadnego dodanego urządzenia.

Czy trzeba go wybrać z listy???

Jeśli tak to jaka nazwa???

Proszę o wytłumaczenie po koleji.

Z góry Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem, że kiedy ładuję ten plik to uruchamia mi się program irremote i nie mam żadnego dodanego urządzenia.

Czy trzeba go wybrać z listy???

Jeśli tak to jaka nazwa???

Proszę o wytłumaczenie po koleji.

Z góry Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...