Skocz do zawartości
MaclawPL

[Poradnik] M237WDP (TV od Cyfry+) - odblokowujemy DivX-a!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Własnie jestem posiadaczem TV M237wdp oraz pilota od Pace HD PVR. Kod 0119 nie działa. Pilot nie reaguje na niego. Kiedy wpiszę kod 447 lub 448 podany w instrukcji dekodera TV włącza się, ale nie działa przycisk SERW. Niestety nie mogę doczytać się w poradniku jak zaprogramować pilot na kod czterocyfrowy. Chyba, że coś źle zrozumiałem. Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam :-)

Wpisz kod 119 bez zera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam M2362d i wersje fv 3.10 próbowałem odblokować divx nokią n95, program zainstalowałem prawidłowo, przykładam do tv i tv wo gule nie reaguje na wciskanie klawisza nr 2, czy ta wersja nie obsługuje divx i bym musiał zaniżyć do 3.05?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby ktoś napisać jak w monitorze LG M2362D-PZ odblokowuje się usb by czytał divx? wystarczy samo wgranie firmware 667312(3.10)-M2362D-PZ_IC104_V3.10_4A6B_2009-11-06.bin czy M2362D-PZ_IC104_V3.21_C0F9_2010-10-05.bin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot to:

Thomson ROC 3205 na allegro za 39zł (ja kupiłem w TESCO zrobiłem co trzeba i poszedłem oddać mówiąc że nie działa z moim TV)

c_big309191.jpg

Uruchamiamy TV

Na uniwersalnym pilocie przyciskamy kolejno:

-SETUP (zapala sie czerwona dioda)

-TV

-0119 (kod TV LG)

-Sprawdzamy czy TV się wyłączy

Włączamy TV ponownie

Teraz wciskamy klawisz SHIFT (zapala sie czerwona dioda) następnie klawisz ENTER -/--

Poprosi nas o kod i dalej tak jak w instrukcji MaclawPL

3. Pojawi się alert o hasło. Zmieniamy pilota już na normalnego. Podajemy standard - 0000.

4. Wybieramy pierwszą pozycję czyli Tool Option

5. Przechodzimy do zakładki Media Player i przesuwamy wartość z EMF-PM na EMF-PMM.

6. Wychodzimy z menu serwisowego klikając RETURN do czasu pojawienia się normalnego ekranu.

7. Wył. i wł. telewizor. Teraz po podłączeniu pendrive można odtwarzać pliki filmowe typu DivX, XviD, MPEG itp.

Witam!

Czy ta metoda działa na LG M2362D-PC?

Edytowane przez adamonet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ta matada działa na M2362D-PC?

Pozdrawiam

Edytowane przez adamonet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hura: Wszystko śmiga aż miło wielkie dięki. Pilota kupiłem w tesko za niespełna 40.Odblokowałem na M2362D teraz patrze na innym to zrobić a konkretnie na LG-32LD450. i w ten sposób pare setek w kieszeni. Pozdrawiam wszystkich.

Jeszcze jedno pytanko. Czy można tym pilotem odblokować inne funkcje (jeśli jakieś jeszcze są do odblokowania)w LG M2362D-PC? Bo ja z anglika nic nie łapie a to meni serwisowe to p angielskujest. Pozdrawiam :rolleyes:

Edytowane przez adamonet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłam pilot Thomsona, identyczny jak caspero. Postępuję według instrukcji i nic. Po wpisaniu kodu 0119, próbuję go wyłączyć pilotem i nie da rady. Mam monitor M237WDP.

Edytowane przez Blackout90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłam pilot Thomsona, identyczny jak caspero. Postępuję według instrukcji i nic. Po wpisaniu kodu 0119, próbuję go wyłączyć pilotem i nie da rady. Mam monitor M237WDP.

Przyczymaj SETUP 2-3 sekundy aż zapali się czerwona dioda na pilocie i postępuj zgodnie z instrukcją. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie kolegi dot. telewizora LG m237WDP

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZMIANY WIELKOŚCI WYŚWIETLANEJ CZCIONKI?

Niby jest czcionka ale jej rozmiar jest k...sko mały, niby wszystko można przeczytac ale wolę się skupiać na oglądanych filmach niż na odczytywaniu napisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W monitorze LG M2362D-PZ odblokowałem DivX pilotem Thomson Roc 3205 według powyższych wskazówek, więc działa!!! mam firmware 3.10, ale też chodziło na 3.05 dla monitora M2762D, pen z fv bedzie czytany gdy sa inne wyższe (nowsze) od zainstalowanego. Czy ktoś właśnie instalował fv wyższe od 3.10 i czy to coś da np w opcjach, ustawieniach czy odtwarzaniu innych formatów plików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam M2362d i wersje fv 3.10...

Na włoskiej stronie LG jest dostępna wersja 3.21, czy ktoś ją instalował? Czy np.jakieś zmiany, typu dostępne od ręki player do filmów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tego pilota tylko do odblokowania (wejścia w to menu) w monitorze divx jak i tv LG a do użytkowania na co dzień ten pilot cóż raczej jak dla mnie jest mało poręczny i nie ma wszystkich funkcji co oryginalny LG. Właśnie istotniejsze czy fv wyższe niż 3.10 coś daje jakieś istotniejsze zmiany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego samego pilota użyłem do wejścia w menu serwisowe i odpalenie DIVX to co podaje edips2 i tylko po to tak samo jak majkelowaty

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam monitor m237wd od cyfry +

wgrany FV: M2762D-PZ_IC104_V3.05_5427_2009-11-06.bin

poprzedni FV : M237WDP-PZ_IC104_V3.09_DCFE_2010-03-04.bin

Problem taki :

Do menu serwisowego wchodzę pilotem od Pace pvr 500 gb Cyfry naciskając przycisk 2, pojawia się menu z prośba o podanie kodu; oryginalnym pilotem lg wpisuje 0000.

Pokazuje się takie menu (zdjęcie od innego modelu) :

menu serwisowe

I mam pytanie jak wejść do menu tool option,co robię źle, gdyż pilotem mogę wejść tylko pod pozycje menu pod kreska ??

dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odblokowałem divixy w LG m23wdp za pomocą nokii n95, jednak nie czyta mi napisów ani txt ani srt, w ogóle nie widzi napisów pokazuje tylko plik .avi w folderze a napisowego pliku nie. moja wersja firmware to 3.05 Gdy wciskam czerwony przycisk telegazety to mogę zmienić tylko rozmiar ekranu i zamknąć menu opcji reszta ustawień jest zablokowana(szary kolor), bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pliku z napisami nie będzie widział,to że napisów nie ma to może być spowodowane że z samymi napisami jest coś nie tak,ale przerób napisy programem subtile edit do innego formatu , trwa to sekundę może wtedy zaczną ci działać http://www.programosy.pl/program,subtitle-edit.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany ściągnąłem inną wersję napisów(z innego źródła) i zadziałało, być może tamte były uszkodzone. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnie,ale ten program co podałem to może ci się przydać na przyszłość jest bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz klawisz w którymś z pilotów SHIFT i ENTER -/-- to w pierwszym poście masz opisane jak odblokować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...