Skocz do zawartości
videograf

Ntr 83

Rekomendowane odpowiedzi

mnie v55 działa jak na razie ok i nawet widzi pliki na dysku po włączeniu urządzenia :) szkoda że zaraz tak nie mogło być no ale już nie narzekam..oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś używa NTRa z dyskiem sieciowym? Jezeli tak to czy wraz z filmami czyta napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

soft v55 nie jest do konca stabilny. Mam problem z dyskiem ''w uzyciu'' i musze go twardo restartowac:) Poprzedni v54 smigal bez najmniejszych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wrzucił już sobie ktoś V56 bo u mnie nie można wyłączyć przy tej wersji urządzenia z pilota jak i na przycisku?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy wrzucił już sobie ktoś V56 bo u mnie nie można wyłączyć przy tej wersji urządzenia z pilota jak i na przycisku?....

Tak używam wersji 0.56 i nie mam najmniejszych problemów z wyłączeniem urządzenia zarówno przez przycisk jak i z poziomu pilota. Nie wystąpił także (jeszcze) błąd "Dysk w użyciu". Urządzenie także nie zawiesiło się ani razu od momentu aktualizacji do 0.56 - ale cały czas testuję (głównie zgrywam kasety VHS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhmm troszkę to dziwne bo w v56 ja mam komunikaty dysk w użyciu jak daję np power off i nie da się go wyłączyć za to w v55 tego problemu nie ma..działa ok więc do niej wróciłem może mu nie pasi mój dysk wewnętrzny? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hhmm troszkę to dziwne bo w v56 ja mam komunikaty dysk w użyciu jak daję np power off i nie da się go wyłączyć za to w v55 tego problemu nie ma..działa ok więc do niej wróciłem może mu nie pasi mój dysk wewnętrzny? ;)

no wlasnie wiekszosc ma ten problem z v55 a w v56 problem nie istnieje

to pokazuje ze u wielu uzytkownikow sa jakies problemy z uprawnieniami na dysku po zmianie firmware

dzis zwracam sprzęt dystrybutorowi, wg mnie albo jest ewidentnie kopnięty albo po prostu wyprodukowano awaryjny szajs...

Edytowane przez dragonfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam bardzo szczegółowe pytanie (nie mam sprzętu ani nie mam nigdzie pod ręką sklepu gdzie mógłbym pójść podpytać)

Wiem, ze tuner odtwarza stacje radiowe (internetowe),ale czy odtwarza NA PEWNO:

- trojke (program 3 polskiego radia)

- radio pin

- i powiedzmy radiostacje

Czytałem, ze odtwarza urzadzenie odtwarza pliki. .pls oraz .m3u (bodajze) ale chciałbym prosić kogoś z posiadaczy, czy mógłby sprawdzić czy te konkretne stacje radiowe działają, byłbym wdzieczny.

Drugie pytanie.

Czy do tego urządzenia można podłączyć (przez usb pewnie) odtwarzacz na płyty dvd i odtworzyć nim płytę zakupioną z gazetą?

Jedne fora piszą, ze można jedne że nie (tylko poprzez zrobienie obrazu .iso i wrzucenie dysk).

Jeśli można to ok, a jeśli nie to czy jest to kwestia tylko software'u czy kwestia ograniczeń technicznych (regiony itd itp) i raczej nie bedzie to mozliwe.

Bardzo dziekuje za pomoc i odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rykowski: trójki nie odpaliłem (na szczęście rmf clasic działa), odtwarzacz dvd (jakieś LG via usb) nie odpaliło (nie testowałem jeszcze na fw 57)

I TO SĄ WŁAŚNIE JEDYNE RZECZY JAKIE MI BRAKUJĄ

Do maxa szczęścia:

1) torrent przez www (podobno na 57 ma działać - potestuje) lub skrypt, który by uruchamiał torrenty z katalogu

2) epg na dvb-t (obraz telewizyjny jest piękny, lecę na projektorze)

Dziś po upgradzie na 57 nie mogłem wyłączyć pudełka, pewnie kwestia ssanych torrentów

Jako dysk sieciowy sprawdza sie bardzo dobrze (samba), super odtwarza pliki z innego serwera (np iso dvd)

Ja tam mało wymagający jestem <_<

Do zmiany napisów polecam: http://www.cdrinfo.pl/download/9323221304

Sprzęt: ntr82

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , dziwie sie wam ze ściagacie przez torrenta.. Przeciez to sie sciagać nieda... nie lepiej rapidshare? Mi pobiera ZAWSZE 600 KB,s..

Są jeszcze inne darmowe serwery na które łatwo znalesć linki... Mi do szczęścia brakuje youtube na novatronie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@rykowski: trójki nie odpaliłem (na szczęście rmf clasic działa), odtwarzacz dvd (jakieś LG via usb) nie odpaliło (nie testowałem jeszcze na fw 57)

I TO SĄ WŁAŚNIE JEDYNE RZECZY JAKIE MI BRAKUJĄ

Ojej...

Czy mógłbym prosic o sprecyzowanie odnośnie tej "trojki"

NIE ODPAŁIŁEM - znaczy nie próbowałem tego robić do tej pory? Czy moze, próbowałem ale nic z tego nie wyszło nie udało się..

Z DVD - tu jest jasnosc, nie udalo sie uruchomić choć była próba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@waterboy

"DVD nie odpaliło" - to tylko pół informacji. Jaka płyta? Zabezpieczona czy nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@waterboy

"DVD nie odpaliło" - to tylko pół informacji. Jaka płyta? Zabezpieczona czy nie? :)

Ja mam do novatrona podpiętą laptopową nagrywarkę DVD. Płyty DVD NIE ZABEZPIECZONE odtwarza bez problemu wraz z menu, wyborem napisów, ścieżek dźwiękowych e.c.t, więc z płytami "gazetowymi" nie powinno być problemu. Płyty DVD z filmami w AVI też odtwarza bez problemu.

Co do radyj internetowych to Radiostacja działa na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, inne serie Novatrona, akurat nie dystrybuowane w Polsce, odtwarzają z podpiętych DVD oryginalne zabezpieczone płyty... Z nowych modeli są to te oparte na Sigmie 8650.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do novatrona podpiętą laptopową nagrywarkę DVD. Płyty DVD NIE ZABEZPIECZONE odtwarza bez problemu wraz z menu, wyborem napisów, ścieżek dźwiękowych e.c.t, więc z płytami "gazetowymi" nie powinno być problemu. Płyty DVD z filmami w AVI też odtwarza bez problemu.

Co do radyj internetowych to Radiostacja działa na pewno.

O kolego...niesiesz swoimi słowami nadzieje :blink:

Dokladnie! Własnie takie rozwiazanie planuje, lapotopowy odtwarzacz dvd podlaczony do novatrona. Zalezy mi na tych ZABEZPIECZONYCH. Po prostu chce przyjsc ze sklepu z gazeta, wrzucic bajki do odtwarzacza (z regionem 2) i zostawic dzieci na chwil kilka. Mam nadzieje, ze uda sie jakos to tez sprawdzic w niedlugim czasie. Bede wdzieczny bardzo.

Radiostacja (czyli planeta FM chyba teraz?) to .pls wiec jeszcze szansa ze radio Pin bedzie tez dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z Was próbował obsłużyc Novatrona z pilota Logitech-a ?

Nie mogę znaleźć firmy Novatron w bazie Logitech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiek ktoś jakie zmiany wnosi wersja v59 mam v57 a widzę że już nowszą dodali ale opisów nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...