Skocz do zawartości
videograf

Ntr 83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bawie sie NTR83 od dwoch tygodni i mam problem z radiem internetowym. Konkretnie chodzi mi radio zlote przeboje [File1=http://gdansk1-1.radio.pionier.net.pl:8000/pl/zloteprzeboje.ogg

Title1=Radio Zlote Przeboje 88,4 FM (Feed 128 kb/s, 48 kHz, stereo) from Gdansk] , radioram [File1=http://wroclaw1-3.radio.pionier.net.pl:8000/pl/radioram.ogg

Title1=Radio RAM 89.8 FM (feed 128 kb/s, 48 kHz, stereo) from Wroclaw ]. Bardzo rzadko udaje mi sie wejsc w ww. strumienie, najczesciej pojawia sie komunikat "invalid music file".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos juz namierzył strumień Trójki, który mozna odtworzyc na NTR 83 ?

Edytowane przez kamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa od xtreamera - są na allegro

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nie KUPUJ od XTREAMERA!! To dziadostwo wiesza nowatrona notorycznie... To nie jest dedykowana karta wi-fi do ntr jak co niektorzy tutaj pisza...

Sam posluchalem i kupilem a teraz lezy w szafie bo z nia nie mozna normalnie nawet filmu pooglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dziadostwo- to po piersze

Po drugie - antena dziala z Xtremaerem ktory jest oparty na TYM SAMYM chipsecie (ad pkt. 1)

Po Trzecie- za ewentualne problemy odpowiada nie producent anteny ale ..oprogramowanie Novatrona (oprogramowanie cały czas jest poprawiane i ulepszane)

Po Czwarte - maksymalny bitrate płynnie odtwarzanego filmu dla WiFi wynosi ok 12 megabitów/sec przy IDEALNYCH warunkach propagacji sygnału

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pierwszym ktory narzeka na te antene - wiec DZIADOSTWO. A czy to moj problem ze novatron ma problemy z ta antena? Skoro ma problemy z nia to nie powinni JEJ SPRZEDAWAC do NOVATRONA i tyle. A tak sprzedawcy wciskaja te anteny zyby tylko pieniazki na konto wpłyneły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pierwszym ktory narzeka na te antene - wiec DZIADOSTWO.

Przeczytaj ze 2 razy co napisałem wyżej

A czy to moj problem ze novatron ma problemy z ta antena? Skoro ma problemy z nia to nie powinni JEJ SPRZEDAWAC do NOVATRONA i tyle. A tak sprzedawcy wciskaja te anteny zyby tylko pieniazki na konto wpłyneły.

Miej pretensje do sprzedawcy a nie do anteny

To tak jakbys kupił skaner i miał pretensje do urządzenia że ci nie działa na MAC'u bo producent nie dał sterowników

Antena działa nienajgorzej - instalowałem ją osobiscie u krewnego. Internecik, YouTub- smiga jak ta lala

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pierwszym ktory narzeka na te antene - wiec DZIADOSTWO.

Przeczytaj ze 2 razy co napisałem wyżej

A czy to moj problem ze novatron ma problemy z ta antena? Skoro ma problemy z nia to nie powinni JEJ SPRZEDAWAC do NOVATRONA i tyle. A tak sprzedawcy wciskaja te anteny zyby tylko pieniazki na konto wpłyneły.

Miej pretensje do sprzedawcy a nie do anteny

To tak jakbys kupił skaner i miał pretensje do urządzenia że ci nie działa na MAC'u bo producent nie dał sterowników

Antena działa nienajgorzej - instalowałem ją osobiscie u krewnego. Internecik, YouTub- smiga jak ta lala

Przecież człowiek pyta o antenę do Novatrona, a my mamy Novatrona już prawie rok i wiemy, że antena od Xtreamera nie współpracuje dobrze z Novatronem i co nas obchodzi czy jest świetna czy nie. Nie polecam tej anteny do NTR 82/83.

I jaki Youtube na NTR 82/83?

Edytowane przez dragonfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalalem pliki youtuba ale nie jego samego - i smigalo

mp3- smigalo

radyjko ip - smigalo

divx - smigaly

720p - smigalo

konfiguracja - novatron ntr-83 i antena od xtreamera

warunki - mieszkanie 3 pokojowe w wielkiek płycie, sygnal odbierany z drugiego pokoju pomiedzy ktorym byl nieduzy korytarz - w sumie 4 sciany - ok 5m po prostej

jak ktos nie wierzy - dam telefon do krewnego :-)

wszystko ruszylo za pierwszym podejsciem, po skonfigurowaniu parametrow lokalnego ap'ka oczywiscie, soft - nie pamietam - 050 lub 051 - dawno to było

ja jade na kablach - wyłacznie

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpalalem pliki youtuba ale nie jego samego - i smigalo

mp3- smigalo

radyjko ip - smigalo

divx - smigaly

720p - smigalo

konfiguracja - novatron ntr-83 i antena od xtreamera

warunki - mieszkanie 3 pokojowe w wielkiek płycie, sygnal odbierany z drugiego pokoju pomiedzy ktorym byl nieduzy korytarz - w sumie 4 sciany - ok 5m po prostej

jak ktos nie wierzy - dam telefon do krewnego :-)

wszystko ruszylo za pierwszym podejsciem, po skonfigurowaniu parametrow lokalnego ap'ka oczywiscie, soft - nie pamietam - 050 lub 051 - dawno to było

ja jade na kablach - wyłacznie

Czyli wiesz , że coś w trawie piszczy ale nie wiesz co :)

Ta antena zawiesza bardzo często ntr 82, czasami się nie instaluje przy starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słysząłem by krewny narzekał przez te pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie słysząłem by krewny narzekał przez te pół roku

To jak to się stało, że 2 osoby na forum narzekają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tobie tez wiele razy nie dzialalo cos co mi dzialalo i innym wiec sie nie dziw

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tobie tez wiele razy nie dzialalo cos co mi dzialalo i innym wiec sie nie dziw

Bo ja testuję ten sprzęt codziennie od pół roku ;)

A Ty tylko wiesz, że brat jest zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czyżby koniec upgrade FW ze strony producenta? Czy juz wszystko pieknie smiga? Chyba ntr umiera...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czyżby koniec upgrade FW ze strony producenta? Czy juz wszystko pieknie smiga? Chyba ntr umiera...:)

A po czym wnosisz ? :)

Jak widać PUDŁO :P

Edytowane przez SebiCo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wszystko działa jak trzeba. Nie działa nadal sleep, interfejs graficzny mógłby zostać dopieszczony, co z youtube? Ostatnie firmware w moim mniemaniu ma błędy w porównaniu z przedostatnim. Jeszcze jest do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Ostatnio zakupiłem Odtwarzacz IAMM NTR83 firmy Novatron i mam mały problem z filmami BluRay_1080p.mkv jest głos i napisy a obrazu nie ma.Obraz idzie Po hdmi a dźwięk Po optyku.Reszta filmów chodzi bez problemu.Co może być przyczyna?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak powszechnie wiadomo NTR czasami przy wyłączeniu nie robi tego do końca. Nadal chodzi wiatraczek:-( I tutaj zaczyna się mój problem. W związku, że zaistniała taka sytuacja wyłączyłem go z sieci, ale po ponownym wpięciu wtyczki w gniazdko nic się nie dzieje. Novatrona nie da się włączyć. Jest martwy. Co może być przyczyną? Jak ktoś wie to proszę o pomoc.

Edytowane przez skapunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak powszechnie wiadomo NTR czasami przy wyłączeniu nie robi tego do końca. Nadal chodzi wiatraczek:-( I tutaj zaczyna się mój problem. W związku, że zaistniała taka sytuacja wyłączyłem go z sieci, ale po ponownym wpięciu wtyczki w gniazdko nic się nie dzieje. Novatrona nie da się włączyć. Jest martwy. Co może być przyczyną? Jak ktoś wie to proszę o pomoc.

Jaki miałeś firmware w nim? Próbowałeś go aktualizować metodą "awaryjną" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firmware najnowszy, a jak można zaktualizować skoro zachowuje się jakby nie był w ogóle do prądu włączony (martwy, zdechł, kaput)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firmware najnowszy, a jak można zaktualizować skoro zachowuje się jakby nie był w ogóle do prądu włączony (martwy, zdechł, kaput)

Sprawdzałeś czy na zasilaczu jest 12v? ja wymieniałem już zasilacz 2 razy bo przestawał kontaktować na kablu od zasilacza do novatrona (trzeba było ruszać aby zadziałał).

A jeśli totalna martwica (a zasilacz dobry) to gwarancja city tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...