Skocz do zawartości
Heref

Gdzie najkorzystniej kupić płyty Blu-Ray - blank

Rekomendowane odpowiedzi

Płytki niesprawdzone i nieznanej firmy, to na próbe kupiłbym tylko jedną sztuke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę powiedzieć, że płyty maxella są słabe... niby tańsze ale jednak przy 50GB występują problemy. U mnie przy przejściu z jednej na drugą warstwę podczas oglądania filmu na BD-RE. I to na kilku sztukach. Np. Panasonic i Verbatim na tych samych tytułach idą ok. Już więcej tych płyt nie kupię. A cena kusi bo niby dobra marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z płytek BD-RE 50GB to polecam Sony. U mnie póki co sprawuje się bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie podac linka, gdzie kupic niedrogo a dobre 25GB i 50GB, bo juz jest zamet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Wiec może zróbmy tak: podajcie sprawdzone linki do tanich płytek blu-ray printable, ażeby to uporządkowć. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo duzo sie pojawilo plyt malo znanych (w kazdym badz razie dla mnie)

moze warto napisac nazwa model i na jakiej wypalarce, kwestia trudniejsza czy za rok sie nadal otwiera bezblednie.

kiedy te 50GB beda w lepszej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same płyty wiadomo, że są OK. TDK.

TDK, Sony, verbatim, Panas i wszystko co firmowe to podobnie jak CD czy DVD pewność na 99%. Reszta to los. Tanie = może być problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies wyzej byla podana ciekawa aukcja na alledrogo blisko 10zl, jak by bylo za 5zl to dobra cena :)

wlasnie mam wypalarke juz chyba 3tyg i ani jednej plyty:(

Edytowane przez Seba_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegos czasu trzymam materialy na plytach Intenso 25 GB. Nagrywaja sie z predkoscia 4x i dane po ok 7 m-cach trzymaja sie swietnie.

Z 50GB polecam TDK i Panasonic. Mam kilka nagranych Panas takze BD-RE i material trzyma sie swietnie.

Ostatnio kumpel podeslal mi jakas plyte 25 GB (nie pamietam nazwy) miala sie nagrywax x4 ale niestety max szlo x2 na nagrywarce LG GGW

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, prosze o opinie wydaje mi się, że oferta jest wyśmienita czekam na Waszą radę czy zamawiać??? http://cgi.ebay.pl/10-TDK-bluray-BD-R-blu-...5#ht_2337wt_939

No cena jest podobna do moich TDK, co przyszły już po czterech dniach z Japoni, właśnie dzisiaj odebrałem.

Wyszło po 11pln za sztuke, wysyłka darmowa. Tak jak wyżej podałem link do aukcji.

U Ciebie po doliczeniu kosztów wysyłki, cena chyba wyjdzie powyżej 11pln, ale to i tak dobra okazja, bo to nie podróbka z Chin.

Dodam jeszcze, że przed momentem nagrywałem film Surogaci na płytce TDK, który po wyrzuceniu zbędnych śmieci mieści się spokojnie na płytce 25GB.

Film z dźwiękiem DTS-HD MA nagrał się bez najmniejszego błędu (nagrywarka LG BH10LS30) . Czego oczywiście życze wszystkim kinomaniakom.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie to expresowa wysyłka do Europy kosztuje 11$.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla tych co naprawde szukaja tanich płyt polecam http://www.allegro.pl/item999971580_10_szt...table_wawa.html nagrywam na nich bez problemu cena atrakcyjna, natomiast przechodze na tdk gdyz z fortisem nie wiem jak bedzie za pare lat czy bedzie mozna odczytac, poki co jest oki

a jaką masz pewność ze tdk będzie odczytywać ? ja nagrywam na omegach i traxdatach , omega robiona przez philipsa a traxdata przez riteka , zorientowani wiedzą co to ritek . Ceny poszły w dół i w hurcie kupuję poniżej 6,5 zł za sztukę

Nagrałem ok 30 traxdat i 15 omega i jedną skopałem ale to dlatego że komp mi się zwiesił . Spokojnie chodzą na s350 , s360 ,samsungu 1600 i ps3. Ja nagrywam dla pewności wszystko x2 .

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o płyty philips to najgorszy badziew jaki można spotkac. tez nagrywam na fortis ale po co nagrywac 2 razy to nie wiem. natomiast płyty tdk zamowilem z japonii czyli zorientowani wiedza ze to nie te same płytki co produkowane w tajlandii.. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaką masz pewność ze tdk będzie odczytywać ? ja nagrywam na omegach i traxdatach , omega robiona przez philipsa a traxdata przez riteka , zorientowani wiedzą co to ritek . Ceny poszły w dół i w hurcie kupuję poniżej 6,5 zł za sztukę

Nagrałem ok 30 traxdat i 15 omega i jedną skopałem ale to dlatego że komp mi się zwiesił . Spokojnie chodzą na s350 , s360 ,samsungu 1600 i ps3. Ja nagrywam dla pewności wszystko x2 .

gdzie mozna kupic te traxdata w dobrej cenie?

sebiko2008

jakiego sprzedawce polecasz z japonii, mozesz podac linka, u ktorego kupowales i nie bylo problemy + wysylka free

Edytowane przez Seba_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, moze w koncu zaczne zabawe z plytkami, szkoda ze 50GB sa takie drogie, podobna historia jak z DVD 8GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wypalilem na tdk super bez problemu. Ciekawi mnie natomiast dlaczego id płyty pokazuje ritek . Nie mnie jednak płytki rewelacja pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moich pierwszych importach z Japonii przeszedłem na Traxdata http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...e=STRK:MEWNX:IT. 1 sztuka BD-25 wychodzi po 1,54 funta. Producent to Ritek. Jest to ok 50% ceny markowych. Oczywiście za namową kolegi, który na tamtą chwilę wypalił ich 70 szt. i był bardzo zadowolony.

Ja na chwilą obecną nagrałam 110 szt. i zero kłopotów z nimi. Spośród pięciu rodzajów różnych markowych płyt jakie miałem, niemarkowe Traxdata są ... jakby to powiedzieć najprzyjemniejsze w dotyku, aż przyjemnie jest je wziąć do ręki, bez ostrych brzegów. Wiem, że śmiesznie to zabrzmiało bo jest to akurat całkiem nieważny argument.

Oczywiście to czas pokaże ile one są naprawdę warte. Jakoś zdobyły moje zaufanie. A jak zaczną się sypać to chyba nie padną wszystkie jednego dnia i zdążę co wartościowsze pozycje przewalić na takie płyty, które za te kilka lat będę już sprawdzone przez wielu i co najważniejsze przez czas. Zakładam, że będę one wówczas tanie jak barszcz.

Ciekawi mnie natomiast dlaczego id płyty pokazuje ritek .

Bo Ritek jest faktycznym producentem. TDK daje tylko swoją markę i dolicza za to odpowiednio więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo Ritek jest faktycznym producentem. TDK daje tylko swoją markę i dolicza za to odpowiednio więcej

Marka TDK na tym polu nie istnieje, to tylko "logotyp".

To tak, jak by HOOP-COLA kupiła znak firmowy COCA COLI ... :) Dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka znalazłem super sklep internetowy z super cenami polecam Gmeru: Co jest super w tym sklepie? 5 płyt BD i brak podanych cen (trzeba się logować) a oprócz tego setki CD i DVD. Super! Podaj proszę ceny a nie bez sensu linkujesz do niczego.

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...