Skocz do zawartości
macek.g

OPPO BDP-83

Rekomendowane odpowiedzi

andsie1,

jak się przesiadłem na Edge'a to uznałem, że pieniądze wyrzucone w błoto, bo większej różnicy nie ma. Ale jak ostatnio Edge'a mi zabrakło (bo się popsuł i musiałem go odesłać do naprawy) to dopiero zobaczyłem jak bardzo poprawia on obraz SD a także z niskobitrate'owego HD. Nie wspominając już o przełączaniu proporcji obrazu z pilota i wygodne zarządzanie źródłami (oddzielne ustawienia/kalibracja dla każdego źródła). VP50Pro bym raczej nie kupił, ale dla mnie Edge warty jest każdego wydanego dolara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze większą różnicę zobaczyłbyś z VP50/50Pro i nie tylko na SD ale i na HD.

Witamy w gronie DVDO.

Ps.

Pamiętasz jakie toczyłeś ze mną boje o jakość i przydatność tego typu urządzeń.

W myśl przysłowia, "Nie uwierzysz aż nie zobaczysz"

Dobrze, że chociaż teraz doceniłeś procesory wideo i przyznałeś mi racje, Dobrze późno niż

wcale,

AS

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno dobre, że ja zawsze broniłem skalerów i poprawiaczy :) .

Sam miałem procesor Cinemateqa i byłem bardzo zadowolony.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze większą różnicę zobaczyłbyś z VP50/50Pro i nie tylko na SD ale i na HD.

Niestety tak jak napisałeś to jest produkt niszowy (zwłaszcza w Polsce) i chyba nie ma miejsca, gdzie można sobie np na 63 calowym Kuro albo na jakimś projektorze porządnym obejrzeć jak działają te urządzenia i porównać. Chętnie zobaczyłbym na przykład Crystalio II w działaniu.

Witamy w gronie DVDO.

A dziękuję, ale ja już od dziewięciu miesięcy w gronie jestem :)

Pamiętasz jakie toczyłeś ze mną boje o jakość i przydatność tego typu urządzeń.

W myśl przysłowia, "Nie uwierzysz aż nie zobaczysz"

Pamiętam, pamiętam. Chociaż cały czas jest prawdą, że podobne efekty uzyskać można odpowiednio konfigurując ffdshow, ale niewątpliwie komfort użytkowania procesora "wolnostojącego" jest nieporównywalnie wyższy, nie wspominając o możliwości uzyskania efekty "polepszenia" z każdego źródła.

Przy czym zapominasz, że przydatność procesorów wideo była tematem debat na początku naszej "konfrontacji" i nie trwała aż tak długo, bo już wtedy widziałem/wiedziałem jak one działają. Głównie skupialiśmy się na szczegółach i technikaliach (np. nieszczęsne SDI).

Dobrze, że chociaż teraz doceniłeś procesory wideo i przyznałeś mi racje, Dobrze późno niż

wcale,

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociaż cały czas jest prawdą, że podobne efekty uzyskać można odpowiednio konfigurując ffdshow,

:)

To fakt.

Ffdshow działają programowo a procesor sprzętowa a to jest różnica. Przerabiałem to, wiec wiem jak jest efekt jednego i drugiego. To jest tak jakbyś oglądał filmy z kompa odtwarzaczem programowym a stacjonarnym.

Crystalio II jest bardzo drogi i niestety oparty na DCDi Faroudja, ale może faktycznie jest wart tych pieniędzy. Na innych forach bardzo chwalą sobie ten procesor.

Ja osobiście wybrałbym Meridiana DVP2351.

Pozdro.

Andrzej S.

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Crystalio II jest bardzo drogi i niestety oparty na DCDi Faroudja,

No i ta cena mnie zainteresowała swego czasu.

Ja osobiście wybrałbym Meridiana DVP2351

A czym, oprócz loga i ceny, różni się od VP50Pro? Meridian dołożył tam jakieś swoje układy? Bo z tego co wiem to jest zwykły rebranding (tak samo jak JVC oferuje procesory Anchor Baya pod swoim logo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tym, że jest oddzielna linia produkcyjna a podzespoły są selekcjonowane.

Oprogramowanie jest Meridiana i aktualizacja odbywa się z ich strony.

Poza tym niczym.

AS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, Ty kopalnią wiedzy jesteś. Gdzie takie smaczki wygrzebujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Meridiana znajdziesz Firmware.

Mam dostęp do tego procesora i wiem jakie ma oprogramowanie.

AS

Ps.

Meridianem interesuję się od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze sprzętu DVDO mam pytanie. Sercem tych skrzynek są układy Anchor Bay. W najnowszych ampli Denona zastosowano układy ABT... pytanie, na ile to ma coś wspólnego z omawianymi tutaj wielokrotnie procesorami obrazu? Testy ampli wypadają bardzo zadowalająco, ale co oczywiste to co siedzi w ampli nie ma pewnie ułamka możliwości ustawień co ww. produkty. Z drugiej strony same układy mogą być podobne, jeżeli nie identyczne. Głównie chodzi mi tutaj o ew. porównanie z Edge i odtwarzaczami wyposażonymi w kości ABT.

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jakie to są układy. Ale układy to nie wszystko, tak jak pisał Andrzej, ważne jest oprogramowanie, projekt płytki czy też układy towarzyszące. Układ to jedno a implementacja to drugie. Dobrym przykładem jest Toshiba HD-XE1 w której sknocono implementację Reon'a. Z drugiej strony jest taki Calibre Vantage-HD z kuzynem Reona, czyli procesorem Realta na pokładzie, który daje nieporównywalnie dobre efekty (lepsze niż Denony z wbudowanymi Realtami).

Tak więc poprawa będzie na pewno znacząca, ale raczej nie aż taka jak w przypadku zastosowania dedykowanego procesora video. Do tego Edge daje Ci mnóstwo dodatkowych możliwości/ułatwień, których próżno szukać w amplitunerach. Nie mówiąc już o tym, że wymieniając ampli czy telewizor nie martwisz się o podłączenia, kable i jakość obrazu, bo wszystkie urządzenia przechodzą przez procesor.

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak z USA przez ebay z regionem free.

Na ebay.com.com jest tego sporo. Czy mógłbyś podać linka do twojego sklepu i jaki był całkowity koszt z przesyłką i innymi opłatami do Anglii, bo jeżeli dobrze pamiętam tam mieszkasz.

Na tej stronie http://www.avguide.com/review/playback-22-...l-player?page=4 znalazłem że:

Disc/file formats supported: BD-Video, DVD-Video, AVCHD, DVD-Audio, SACD, CD, HDCD, Kodak Picture CD, AVCHD and MKV files via USB drives.

Czy dobrze rozumiem? Mogę podpiąć HDD wetknięty w stację dokującą poprzez USB do playerka i będą szły filmy? Tak jak w LG BD-390.

Czy mógłbyś przetestować odtwarzanie z HDD osadzonego w stacji dokującej? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak jak z LG 390, tylko FAT 32. Czyli jak z LG 370...

Tu masz linki do nieoficjalnego FAQ Oppo BDP-83

http://watershade.net/wmcclain/BDP-83-faq.html

ze szczególnym uwzględnieniem odtwarzania multimediów:

http://watershade.net/wmcclain/BDP-83-faq.html#media-files

Nawiasem pisząc, gdyby Oppo nieco postarało się z firmware'm w zakresie odtwarzania mediów, to byłaby naprawdę DE BEST maszyna!!!!

Edytowane przez windmill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli, to jest dość świeży produkt i możliwe, że coś się zmieni. Oppo jest firmą, która słucha klientów (BDP-83 przed oficjalnym wprowadzeniem był kilka miesięcy testowany przez setki betatesterów, co rzadko się zdarza), więc może jest szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jeszcze raz poczytałem FAQ'a: "The chip maker balked at this due to copy protection concerns. Apparently "iso" means "illegal content" to the industry."

Jeśli Oppo jest zbyt mocno powiązane z "przemysłem", to chyba w pełni media playerem jednak nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt może i świeży ale w końcu września będzie w sprzedaży w Anglii LG BD-390 i wówczas już nie wytrzymam dłużej czekania. Mam ponad 6 TB filmów na dyskach 3,5" i tak zbyt długo czekałem na player, który będzie odtwarzał z HDD i da mi nowe formaty dźwięku.

Inna sprawa że zależałoby mi taż na DVD-Audio i SACD bo mam tego trochę. Taki kombajnik załatwił by mi całkowicie temat odtwarzania. Poza tym to trochę wyższa klasa sprzętu. Ale jeżeli nie pojedzie z HDD na NTFS to niestety jak dla mnie odpadnie w przedbiegach. A szkoda by było. Już zacząłem o nim myśleć jak o swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Produkt może i świeży ale w końcu września będzie w sprzedaży w Anglii LG BD-390 i wówczas już nie wytrzymam dłużej czekania. Mam ponad 6 TB filmów na dyskach 3,5" i tak zbyt długo czekałem na player, który będzie odtwarzał z HDD i da mi nowe formaty dźwięku.

Inna sprawa że zależałoby mi taż na DVD-Audio i SACD bo mam tego trochę. Taki kombajnik załatwił by mi całkowicie temat odtwarzania. Poza tym to trochę wyższa klasa sprzętu. Ale jeżeli nie pojedzie z HDD na NTFS to niestety jak dla mnie odpadnie w przedbiegach. A szkoda by było. Już zacząłem o nim myśleć jak o swoim.

To czemu wcześniej sobie nie kupiłeś jakiejś maści Popcorna.

Masochista :( :( jakiś normalnie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głównie chodzi mi tutaj o ew. porównanie z Edge i odtwarzaczami wyposażonymi w kości ABT.

Przeprowadzono taki test porównawczy w którym brały udział m.in. Sony BD-PS1 ,Samsung BD-P1000, Pioneer Elite BDP-95FD, OPPO DV-983H DVD Player.

Do testu użyto następującego materiału:

DVD - Crank, House of the Flying Daggers, The Cave, Kill Bill - Vol 1/2, V For Vendetta, U571, Lord of Rings Trilogy.

Blu-ray Discs - 300, Across The Universe, A Night at the Museum, Blade Runner, Iron Man, Starship Troopers, Wall-E .

Oraz Silicon Optix HQV Test Disc.

Oczywiście wszystko pod kątem przeplotu i skalowania i wydajności standardu DVD.

Jedynie odtwarzacz OPPO DV-983H, który korzysta z technologii Anchor Bay VRS osiągnął przybliżoną jakość obrazu.

Skalowanie wydajności Edge była lepsza od odtwarzaczy DVD i Blu-ray, ale nic dziwnego skoro na pokładzie posiada takie układy jak:

1. Chip ABT1010, który jest zwykle używany jako audio i wideo, układ przetwarzania skalowanie DVD i z innych urządzeń.

2. Analog Devices chip ADV7800 jest używany do konwersji a/c i przesyła je do ABT2010 do obróbki sygnału wideo. Układ posiada filtr grzebieniowy 3D oraz 10-bitowy analogowo-cyfrowe-konwerter (ADCs),

3. Multiple Sil9134 Silicon i Sil9135, chipy zawarte w celu zapewnienia kontroli 6 wejść i wyjść HDMI przy szybkim zmianie wejścia z jednego wejścia na inne.

4. Kolejny układ, który jest istotny dla funkcjonowania DVDO Edge to NXP LPC2368 mikrokontroler do kontroli poleceń, aktywuje różne funkcje Edge.

5. I oczywiście ABT2010, który jest sercem DVDO Edge

Do zobrazowanie możliwości DVDO Edge podam wyniki testu które mają istotne znaczenie przy usuwaniu przeplotu i skalowaniu

[dvdojaggies1147.jpg

dvdojaggies11cu76.jpg

dvdojaggies1487.jpg

Jest to test dot. przeplotu / skalowanie, w którym poruszają się linie po przekątnej 360 stopni. Aby zdać ten test, linia obracająca się musi być prosta lub wykazywać minimalne zniekształcenie lub jaggedness w momencie przejścia przez obszary pola czerwonego, żółtego i zielonego. Jak widać na zdjęciach linia obracają się jest w miarę gładka, co oznacza, że Edge przeszedł ten test.

Na zdjęciu trzecim są widoczne linie lekko faliste, ale nie jaggedness co nie ma większego wpływu na obraz.

dvdojaggies21.jpg

Oto drugi test, dot. możliwości konwersji 480i/480p. Test pokazuje trzy linie w szybkim ruch. Aby zaliczyć test, to co najmniej jedna z linii musi być prosta. Jeśli będą dwie linie proste, wynik można uznać z dobry a jak trzy to bardzo dobry.

Jak widać, linie nie są postrzępione lub zniekształcone a dolna linia jest tylko lekko falista. Oznacza to, że DVDO Edge pracuje bez przeplotu.

dvdojaggies22.jpg

Drugi test przeplotu i możliwości i konwersji 480i/480p. Ten test składa się z trzech linii w będących w ruchu poruszających się w szybkim tempie . Test podobny do pierwszego. Aby zaliczyć test, to co najmniej jedna z linii musi być prosta. I w tym teście Edge pracuje bez przeplotu.

.dvdojaggies22cu.jpg

Oto trzeci test dot. przeplotu podobny do dwóch poprzednich. Jak widać, dwie górne linie nie są postrzępione lub zniekształcone, tylko jedna jest lekko falista, ale nie postrzępiona. Jest to doskonały wynik, szczególnie biorąc pod uwagę, że

obraz jest Extreme Close-Up.

dvdoflag2.jpg

Jest to najbardziej wymagający test przeplotu jaki procesor wideo musi zaliczyć. Test dot. amerykańskiej flagi trzepoczącej na wietrze. Jeśli flaga jest postrzępiona, to skalowanie i konwersję 480i/480p uważa się ,że jest poniżej średniej. Jak widać na zdjęciu wewnętrzne pasy flagi się bardzo gładkie a krawędzie niepostrzępione. Wynik ten wskazuje na doskonałą konwersja 480i/480p oraz skalowanie do 1080p.

dvdoflag3.jpg

Oto drugie zdjęcie Jeśli flaga jest postrzępiona, skalowanie i konwersję 480i/480p uważa się poniżej średniej, Tak ja w pierwszym przypadku wynik jest bardzo dobry dla Edge.

dvdoflag4.jpg[/url

Trzecie zdjęcie dotyczące flagi. Badanie i wynik ja w poprzednich zdjęciach.

dvdoracecar1.jpg

Na tym zdjęciu można zobaczyć jak sobie radzi DVDO Edge w wykrywaniu materiału 3:2. Innymi słowy, procesor wideo musi być w stanie rozpoznać czy materiał źródłowy jest filmem opartym na 24 klatek na sekundę lub 30 klatek na sekundę i wyświetlać go poprawnie na ekranie, tak aby uniknąć artefaktów.

Test przeprowadzony z użyciem samochodu wyścigowego na tle trybuny.

Procesor wideo DVDO Edge musi odczytać poprawny wzór siedzeń trybun na dolnym poziomie. Procesor ma dobre przetwarzanie wideo jeżeli wzór będzie widoczny lub widoczny tylko w pierwszych pięciu klatek nagrania.

Jak pokazano na zdjęciu, wzór jest widoczny w momencie mijania trybuny przez samochód Wskazuje to na bardzo dobre osiągi DVDO Edge w odniesieniu do dokładnej obróbki filmowej zawierające szczegółowe tło i szybko poruszające się obiekty na pierwszym planie.

dvdoracecar2.jpg[/url

Oto drugie test z "Test Race Car", który pokazuje tak jak w pierwszy przypadku jak radzi sobie Edge z wykrywaniem materiału 3:2.

dvdoracecar282.jpg

Następny test z samochodem na tle trybuny dot., wykrywanie materiały 3:2.

dvdotitles1.jpg

Chociaż procesor wideo może być w stanie wykryć różnicę między nagraniami wideo i filmy pokazanych w poprzednich zdjęciach , można wykryć oba formaty w tym samym czasie. Ma to duże znaczenie w trakcie wyświetlania materiału wideo w materiale filmowym, gdzie wideo oparte jest na 30 klatek na sekundę a film na 24 klatek na sekundę. Może to powodować problemy z połączeniem obu tych formatów i spowodować wyświetlaniem artefaktów, które sprawiają, że tytuły wyglądają na postrzępione lub łamane.

Jednak w takim przypadku Edge wykrywa różnicę między tymi formatami i wyświetla je jednocześnie bez zniekształceń i na stabilnym poziomie.

dvdotitles142.jpg

Tak jak w poprzednim teście, Edge wykrywa i pokazuje stabilne przewijanie tytułu bez zniekształceń .

Dla porównania, jak w tym samym tencie radziły sobie OPPO DV-983H i Pioneer Elite BDP-95FD

OPPO DV-983H

moire11800.jpg

moire1180065.jpg

moire1180067.jpg

Pioneer Elite BDP-95FD

racecar14cu800.jpg

racecar14cu80076.jpg

racecar14cu80037.jpg

Brakuje mi jeszcze dwóch testów, żaglowca z olinowaniem oraz fragmentu meczu hokejowego.

Pragnę nadmienić, ze OPPO DV-983H jest oparty na chipie ABT1018 Anchor Bay. Natomiast Edge wykorzystuje bardziej wyrafinowany układ przetwarzania obrazu oparty na Anchor Bay ABT2010 .

Jak wynika z niniejszego testu odtwarzacze DVD i Blu-ray nie są w stanie dorównać jakością procesorom wideo w tym przypadku DVDO Edge .

Myślę, że gdyby na miejscu DVDO Edge był VP50Pro to różnice byłaby większe.

Niektóre firmy już korzystają z rozwiązań Anchor Bayczył Techmology ale są to rozwiązania starsze lub mocno zmodyfikowane tj. OPPO DV-983H,

Ostatnio do grona firm wykorzystujących technologię ABT dołączył Denon z odtwarzaczem Blu-ray DBP-2010 kosztujący ponad 3.000 zł.

Pozdrawiam,

Andrzej S..

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ebay.com.com jest tego sporo. Czy mógłbyś podać linka do twojego sklepu i jaki był całkowity koszt z przesyłką i innymi opłatami do Anglii, bo jeżeli dobrze pamiętam tam mieszkasz.

Na tej stronie http://www.avguide.com/review/playback-22-...l-player?page=4 znalazłem że:

Disc/file formats supported: BD-Video, DVD-Video, AVCHD, DVD-Audio, SACD, CD, HDCD, Kodak Picture CD, AVCHD and MKV files via USB drives.

Czy dobrze rozumiem? Mogę podpiąć HDD wetknięty w stację dokującą poprzez USB do playerka i będą szły filmy? Tak jak w LG BD-390.

Czy mógłbyś przetestować odtwarzanie z HDD osadzonego w stacji dokującej? Z góry dziękuję.

Jutro popoludniu przetestuje i dam znac co i jak,zreszta mam pare filmow na penie po 16GB takze sprawdze,dysku zewnetrznego narazie nie mam,plytki SACD I DVDAUDIO dojda w poniedzialek.

Zreszta macie jakies wieksze zrodlo zaopatrywanie sie w te formaty ja korzystalem z Amazona,

Jutro porobie zdjecia miedzyinnymi Gladiatora wersja UK.

Na duzy plus musze zaliczyc start plyty.

Ostatnia aktualizacja

http://oppodigital.com/blu-ray-bdp-83/bdp-...re-38-0905.aspx

jeszcze nie zapodalem.

Edytowane przez macek.g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten chip jest chyba najwarzniejszy?

Denon DBP-2010CI:

?Profil 2.0 (BD-Live)

?Ethernet-Schnittstelle

?>Unterstütze Formate: DivX HD, AVCHD

?DVD-Upscaling bis 1080p/24 durch Anchor Bay VRS Prozessor

?RS-232c Unterstützung

?HDMI- und Component Videoausgabe

Denon DBP-1610CI:

?Profil 2.0 (BD-Live)

?Ethernetschnittstelle

?Unterstützte Formate: DivX HD, AVCHD

?DVD-Upscaling (ohne Anchor Bay Chipsatz)

?HDMI- und Component Videoausgabe

Znaczy ze model Denon DBP-1610CI bedzie jednak bez ( Anchor Bay VRS Prozessor )

a czy ten prozesor slurzy tylko do polepszania obrazu dvd?

Edytowane przez BitTornado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro popoludniu przetestuje i dam znac co i jak,zreszta mam pare filmow na penie po 16GB takze sprawdze,dysku zewnetrznego narazie nie mam,plytki SACD I DVDAUDIO dojda w poniedzialek.

Zreszta macie jakies wieksze zrodlo zaopatrywanie sie w te formaty ja korzystalem z Amazona,

Jutro porobie zdjecia miedzyinnymi Gladiatora wersja UK.

Na duzy plus musze zaliczyc start plyty.

Ostatnia aktualizacja

http://oppodigital.com/blu-ray-bdp-83/bdp-...re-38-0905.aspx

jeszcze nie zapodalem.

Kiedy napiszesz cos wiecej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy ze model Denon DBP-1610CI bedzie jednak bez ( Anchor Bay VRS Prozessor )

a czy ten prozesor slurzy tylko do polepszania obrazu dvd?

Nie Realta, nie Reaon, nie Faroudja a procesor obrazu firmy Anchor Bay został wykorzystany przez Denona w swoich najnowszych odtwarzaczach BD. Anchor Bay to firma specjalizująca się w zaawansowanych układach wizyjnych, z doskonałymi układami skalującymi obraz. Procesory obrazu DVDO iScan VP50/Edge to zaawansowane jednostki zdolne do transformacji z każdego źródła A/V i uzyskania najlepszego, możliwego do osiągnięcia obrazu na podłączonym wyświetlaczu. Denon DBP-2010CI oraz DBP-1610CI nie będą tanimi urządzeniami..........

http://www.frazpc.pl/news/25136-Nowe_odtwa...adem_Anchor_Bay

AS

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie Realta, nie Reaon, nie Faroudja a procesor obrazu firmy Anchor Bay został wykorzystany przez Denona w swoich najnowszych odtwarzaczach BD. Anchor Bay to firma specjalizująca się w zaawansowanych układach wizyjnych, z doskonałymi układami skalującymi obraz. Procesory obrazu DVDO iScan VP50/Edge to zaawansowane jednostki zdolne do transformacji z każdego źródła A/V i uzyskania najlepszego, możliwego do osiągnięcia obrazu na podłączonym wyświetlaczu. Denon DBP-2010CI oraz DBP-1610CI nie będą tanimi urządzeniami..........

http://www.frazpc.pl/news/25136-Nowe_odtwa...adem_Anchor_Bay

AS

dzieki za linka,ale to co pisza sie niezgadza,tak jak pisalem model BDP-1610CI niema procesora od anchor Bay.

tu link do strony us:Odwiedź moją stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...