Skocz do zawartości
semu.michaja

Cyfra+ w HD!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

pytam znajomego z salonu co zrobic ze starymi crt... on na to przywiez - ja ? - on - rozdamy ubogim :lol: mowi ze jak jakiemus staruszkowi dal prawie nowego 21 crt to dziadzio mu sie w pas klania na ulicy ;)

crt umra tak samo jak juz dogorywaja w przypadku monitorow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt ich już prawie nie produkuje, bo płaskie ładniej na ścianie wygląda, to pewnie tak...
Podobnie jak herbata w torebce zastąpiła liściastą, a rozpuszczalne badziewie kawę z ekspresu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='radosuaf' post='30424' date='20.12.2006, 12:42 ']
Skoro nikt ich już prawie nie produkuje, bo płaskie ładniej na ścianie wygląda, to pewnie tak...
Podobnie jak herbata w torebce zastąpiła liściastą, a rozpuszczalne badziewie kawę z ekspresu ;).
[/quote]
i to prawda, znam przypadki gdy ktoś kupił 32" LCD podłączył w domu do kablówki i szybko gnał by to oddać, obraz do bani bo nie ten sygnał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='romanow74' post='30391' date='20.12.2006, 08:58 ']
:)
:D:D:)
[/quote]

Śmiej się śmiej. Też się będe śmiał z twojej niewiedzy.
Na forum jestem od niedawna, a wiedzę swą można powiedzieć, że zaczerpnąłem z wrześniowo-październikowy numer Plus+, który pisze:

"HD w pełni dostępny jest tylko dla posiadaczy odpowiednich odbiorników telewizyjnych, ale na wprowadzeniu wyższej rozdzielczości obrazu i dźwięku przestrzennego skorzystają także pozostali użytkownicy"

Zwrot "pełni dostępny jest tylko dla posiadaczy odpowiednich odbiorników telewizyjnych" raczej jasno mówi, iż jest on dostepny dla każdego, ale dla posiadaczy TV HD jest on dostępny "w pełni".

Natomiast jeśli tak nie jest to zastanawia mnie co ma oznaczać wragment : "ale na wprowadzeniu wyższej rozdzielczości obrazu i dźwięku przestrzennego skorzystają także pozostali użytkownicy"
Że niby jak skorzystają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='whiteghost' post='30448' date='20.12.2006, 14:58 ']
Śmiej się śmiej. Też się będe śmiał z twojej niewiedzy.
Na forum jestem od niedawna, a wiedzę swą można powiedzieć, że zaczerpnąłem z wrześniowo-październikowy numer Plus+, który pisze:

"HD w pełni dostępny jest tylko dla posiadaczy odpowiednich odbiorników telewizyjnych, ale na wprowadzeniu wyższej rozdzielczości obrazu i dźwięku przestrzennego skorzystają także pozostali użytkownicy"

Zwrot "pełni dostępny jest tylko dla posiadaczy odpowiednich odbiorników telewizyjnych" raczej jasno mówi, iż jest on dostepny dla każdego, ale dla posiadaczy TV HD jest on dostępny "w pełni".

Natomiast jeśli tak nie jest to zastanawia mnie co ma oznaczać wragment : "ale na wprowadzeniu wyższej rozdzielczości obrazu i dźwięku przestrzennego skorzystają także pozostali użytkownicy"
Że niby jak skorzystają ?
[/quote]
on się śmieje z bardzo prostej przyczyny, masz telewizor "tradycyjny" to i tradycyjny obraz tyle że 16/9, co do dzwieku to będzie (powinien być) 5.1. to tyle tak wprost :D
wypowiedzi canal+ w tym przypadku to raczej slogany reklamowe :) a nie wiedza techniczna a tej należy szukać gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lidi' post='30177' date='19.12.2006, 15:33 ']
Faktycznie cos pomylił. Testy? skoro puszcza się codziennie film przez tydzień i wali reklame no to co to za testy.
Przed chwilą dzwoniłem i ponoć ma być dostawa jutro lub w czwartek? Ciekawe.
Nie rozumiem też (jak to ktoś napisał) pierwszeństwo ma sprzedaż a nie dzierżawienie :D
To co jak przyjdzie klient i bedzie chciał za 299zł to mu się powie nie PAn jest abonentem cyfry ale gorszym, poczekam na tego co zapłaci 699zł. Nie rozumiem jak miałoby się odbywac?
[/quote]
Na razie wszystko co dotyczy HD w C+, to domysły i przypuszczenia, w najlepszym wypadku obietnice. W ciągu ostatnich tygodni dostałem od C+ kilka mail'i na ten temat - w każdym nieco inna informacja. A zatem, jak będzie, to się dopiero okaże.

Mówiąc o testach, dealer miał na myśli sytuację prawną, w której tak długo jak C+ nie bierze za kanał HD żadnego abonamentu, może nadawanie tego kanału uznać za testowe, a tym samym nie podlegające prawnym konsekwencjom w razie jakiejkolwiek wpadki (przerwy w nadawaniu, pogorszeniu się jakości, itd.).

N-ka zaczęła od drugiej strony, tzn. od pobierania abonamentu i teraz musi się borykać ze skargami do [url="http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,69806,3804107.html"][u][b]UOKiK[/b][/u][/url].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc tak... ja dekodera nie zdobędę przed świętami... i pominę tutaj powody takiej sytuacji, bo automatyczny cenzor miałby co robić... problemy oczywiście po stronie sryfry, a nie mojej.

W każdym razie mam małą zagadkę... niech ktoś zgadnie ile było dekoderów HD Philipsa na całą Warszawę przy ostatniej(pierwszej)dostawie? Edytowane przez iksce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='iksce' post='30552' date='20.12.2006, 22:10 ']
No więc tak... ja dekodera nie zdobędę przed świętami... i pominę tutaj powody takiej sytuacji, bo automatyczny cenzor miałby co robić... problemy oczywiście po stronie sryfry, a nie mojej.

W każdym razie mam małą zagadkę... niech ktoś zgadnie ile było dekoderów HD Philipsa na całą Warszawę przy ostatniej(pierwszej)dostawie?
[/quote]
100 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałem dzisiaj ostatni moduł cyfra HD w Katowicach ( leżał zarezerwowany - problemy z pospisaniem anexu coś mi tam pochrzanili w moich danych jak podpisywałem umowę 8 lat temu ).

Dla pocieszenie jutro mają mieć nowe - dziś dostali - info od dustrybutora Eltech Katowice i Ruda Śląska.

A z innej beczki - zaobserwowałem że czasami tak jakby moduł się zawieszał przy przełączaniu z programu na program wyskakuje info kanał kodowany lub brak sygnału - po chwili lub ponownym przełączeniu info znika. Moduł cyfra HD + Humax 2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='iksce' post='30579' date='21.12.2006, 00:37 ']
35

czy to nie wystarcza za komentarz dla całego zamieszania ze sryfrą?
[/quote]
tyle, ze warto podać żródło danych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lidi' post='30599' date='20.12.2006, 23:48 ']
tyle, ze warto podać żródło danych :)
[/quote]

Pan z cyfry? :D I to nie byle jaki pan, tylko taki co sie specjalizuje w HD.

Edytowane przez iksce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='iksce' post='30636' date='21.12.2006, 02:42 ']
Pan z cyfry? :unsure: I to nie byle jaki pan, tylko taki co sie specjalizuje w HD.
[/quote]
moze doszli do wniosku, ze warszawka kupi Humaxy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lidi' date='21.12.2006, 08:34 ' post='30656']
moze doszli do wniosku, ze warszawka kupi Humaxy :(
[/quote


tylko skąd tyle wezmą? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się naoglądałem :(:(:(
własnie poinformowano mnie, że zachodnią polskę cyfra olała i dekoderów na razie chyba nie bedzie :(
w takim razie pytanie: dla kogo ten tydzień filmów staje się bardzo aktualny :D
dla tych co wymienili dekodery NIE bo ich nie ma :angry:
dla tych co kupili sobie lub maja Humaxy? też nie bo potrzebny jest moduł :angry:
konkurencja wyszna nam tym razem bokiem, na pocieszenie w n też bajzer przynajmniej dla tych co mają telewizory LCD lub plazmy :(

Wesołych Świąt :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie... A nie mówiłem że filmów w HDTV nie będzie... :D
a wyście mnie pojechali... po całości... heheheh... :angry:

Wesołych świąt.... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu Cie ciesza problemy abonentow N ale oni sobie przynajmniej w Swieta poogladaj DISCOVEY i MGM HD. A na CYFRZE kanal HD 24h szybko sie nie pojawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaaa... Biegające tygryski i pływające rybki... YES!!!

I jaskinie i wodospady... RE-WE-LA-CJA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='herman78' post='30696' date='21.12.2006, 14:39 ']
podsumowanie... A nie mówiłem że filmów w HDTV nie będzie... :D
a wyście mnie pojechali... po całości... heheheh... :angry:

Wesołych świąt.... :angry:
[/quote]


A co odwolali emisje filmow ?
Bo ta to chyba bedzie. Inna sprawa ze odbiora ja tylko posiadacze "zewnetrznych" dekoderow - Humaxa i Topfielda oraz "szczesliwa 35". Nie popisala sie C, podobnie jak wczesniej N. Naprawde maja niezle podejscie do klientow, choc na + N-ki dodam ze dekodery szybko sie pojawily. Na + Cyfry zaś ze oferuje mozliwosc odbioru na innych pudalkach niz wlasne (bo nie ma wlasnych ale to inna sprawa).

W sumie jakby N-ka wypuscila swojego CAM-a to wszyscy byliby niezmiernie szczesliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lidi! W N-ce duzo sie zmieniło soft wczoraj dostalismy do tiunerkow i HDMI juz mi smiga nawet bez zaciec przez ostatnie 6 godzin oczywiscie pozostalo troche poprawek ale to kwestia miesiecy nie lat jak w C+a pozatym zdrowych wesolych swiat i duzo cierpliwosci w 2007 roku zyczy wszystkim szczesliwy abonent N (niegdys syfry)


TRZYMAJTA SIE ZDROWO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mok' post='30748' date='21.12.2006, 21:01 ']
Lidi! W N-ce duzo sie zmieniło soft wczoraj dostalismy do tiunerkow i HDMI juz mi smiga nawet bez zaciec przez ostatnie 6 godzin oczywiscie pozostalo troche poprawek ale to kwestia miesiecy nie lat jak w C+a pozatym zdrowych wesolych swiat i duzo cierpliwosci w 2007 roku zyczy wszystkim szczesliwy abonent N (niegdys syfry)
TRZYMAJTA SIE ZDROWO!!!
[/quote]
ale ja wam i n-ce życze jak najlepiej. osobiscie rodzinie kupiłem zestaw n i bardzo mi siępare rzeczy podobało, moze poza mozliwością wyboru programów. ale o tym wszyscy piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowe ciekawe informacje dotyczące wyboru operatora dla C+France.
Więcej wiadomości tutaj > [url="http://www.satkurier.pl/?platformy_cyfrowe/&kat=46&id=35454"]http://www.satkurier.pl/?platformy_cyfrowe...46&id=35454[/url]

Jeśli to prawda w 100% i Cyfra+ wykorzysta możliwości jakie się otworzyły to możemy spodziewac się istotnej poprawy jakości dla kanałów SD i miejsca na porządne nadawanie kanałów w HD Mam nadzieję , że tak będzie. :D

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cyfro' post='30585' date='20.12.2006, 22:58 ']A z innej beczki - zaobserwowałem że czasami tak jakby moduł się zawieszał przy przełączaniu z programu na program wyskakuje info kanał kodowany lub brak sygnału - po chwili lub ponownym przełączeniu info znika. Moduł cyfra HD + Humax 2000.[/quote]

TTTM - czyli ten typ tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obraz zatrzymuje się na ułamek sekundy. Czy to problrm mojego dekoderac, czy ktoś ma tak samo. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...