Skocz do zawartości
semu.michaja

Cyfra+ w HD!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Samsung nie jest napewno najlepszym modelem na rynku. Na dodatek nie ma funkcji 100HZ. A ona zdaje się m.in. poprawia efekt smużenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie piszesz o tunerze oraz rodzaju połączenia. Więcej informacji
a może będziemy w stanie to wyjaśnić. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Samsungami jest coś na rzeczy!
Kiedyś miałem podłączony tv Samsung 32S71B, do dekodera HD Cyfry+ i było widoczne duże smużenie obrazu! Potem podłączyłem dekoder do Sharpa42 XD1E i jest jakość o wiele lepsza...

Być może, jak się prześledzi wcześniejsze wątki, to wyjdzie na to, że z Samsungami (przy połączeniu z dekoderem HD Cyfry+), jest najgorzej...? Oczywiście, nie przesądzam niczego!!! Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='netquest' post='76473' date='30.12.2007, 19:07 ']Nic nie piszesz o tunerze oraz rodzaju połączenia. Więcej informacji
a może będziemy w stanie to wyjaśnić. Pzdr.[/quote]

rzeczywiście nie napisałem, tuner oczywiście Philips (wersja bez dysku) od Cyfry+, połączenie na bardzo dobrym kablu HDMI-HDMI. mam też drugie połączenie przez dobry kabel component, jednak na componencie obraz jest gorszy niż na HDMI. różnice w smużeniu między kanałami są naprawdę duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na kanale Planete program "Życie w realu światów wirtualnych" leciał w 16/9. Czy może to zapowiedz zmian na tym kanale? Z tego co mi sie wydaje wcześniej oglądałem ten program na C+.

Pozdrawiam,

Jarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Planete coraz częściej puszcza programy w 16/9. I będzie tego więcej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Canal + powoli zaczyna nadawac swoje kanaly tematyczne w 16:9 (Ale kino, PLanette) Nawet POLSAT nadaje POLSAT2, POLSAT news oraz POLSAT SPORT w panoramie. A TVN, rzekomo najbardziej zaawansowana technologicznie telewizja? Wszytko 4:3 w 544*576. ZENADA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szaleć to szaleć.

Francuski Canal+ szykuje uruchomienie w br. kanału 3D

LINK

Informacja ta pojawia się w momencie, kiedy 3D jest jednym z najgorętszych tematów na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak czeka nas nowe więc to i tak nie ma większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djrobus ty też jesteś niezłym górnikiem :)

15 lipiec 2008 -> 08 styczeń 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące jakości odbioru kanałów hd takich jak canal+ sport 2 hd czy ale kino hd (mógł bym wymienić więcej ale jestem pewny że ten sam problem dotyczy całości). Mianowicie, od kiey wprowadzono canal+ sport 2 w hd i weekend hd to te kanały są dla mnie często niemal nie do oglądania bo tak przerywają. Podobnie canal+ film hd który wcześniej śmigał bez kłopotu. Zakładam że chodzi o to skąd są te kanały nadawane bo skoro canal+ hd chodzi mi w naprawdę trudnych warunkach pogodowych a te wymienione nawet w piękną letnią pogodę są pokazem slajdów i trzasków z głośników to coś jest nie tak. Denrwuje mnie to bo oczywiście dla canal + danie główne to liga polska... Czyli największe hity ligi angielskiej często muszę oglądać w cholernym sd bo na głównym leci mecz typu podbeskidzie-piast.

Tylko się pociąć... Czekałem aż wprowadzą dla każdego kanału wersje HD a gdy już to zrobili jest jeszcze gorzej bo wszystko podporządkowali lidze polskiej zakładając że i tak każdy kanał ma wersje hd więc mogą nadawać resztę gdzie chcą. Na pewno nie każdy tak ma jak ja bo było by o tym głośno bo tego nie da się znosić ale jednak liczę że ktoś da mi radę. Czy to tylko kwestia wzmocnienia sygnału? Najprościej zamiast pytać było by to zrobić ale problem w tym że nigdy nie udało się mi złapać lepszego sygnału w moim miejscu zamieszkania niżeli jakieś 70% skali w menu dotyczącym jakości odbioru. W każdym razie jest to uważane tam za dobry odbiór więc mnie irytuje że te kanały nadają inaczej skoro są tak czułe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@klopsik1988 Canal+ Gol HD jak i Ale kino+ HD i reszta kanałów spod marki C+ nadają z TP. 11411 który jest bardzo czuły na dokładne ustawienie czaszy, jest to szerzej znany problem i nic nie poradzisz jeśli nie ustawisz anteny dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem , cóż, gdy się zmotywuje to z tym powalczę. Na razie ciesze się że nasza liga pauzuje bo już będą prawie wszystkie mecze które mnie interesują na mniej czułych kanałach. Dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...