Skocz do zawartości
semu.michaja

Cyfra+ w HD!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tylko pare/parenaście godzin i się okaże czy dekodery będą w te świeta czy może przyszłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='romanow74' post='29975' date='19.12.2006, 00:25 ']
ja dam drugą :P
[/quote]

Romanow74, wyluzuj trochę. Walisz posty jeden za drugim i kompletnie nie wnosisz nic nowego. Jak chcesz zaistnieć to zmień forum albo napisz jakieś wypracowanie w szkole.
Gemru, weź go proszę na celownik i pokasuj trochę.
Szkoda czasu na czytanie NIC :P .

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='iksce' post='29967' date='18.12.2006, 22:30 ']
Natomiast przy okazji gadki o dekoderach mily pan z pomocy technicznej cyfry rzekl iz proponuje mi pakiet prestizowy. Jedyne 155zl.
[/quote]

Wyglada na to ze za kazdym razem trzeba wypowiadac im umowe (co roku) i zawierac nowa bo przeciez prestiz dzis kosztuje 108 PLN (25% znizki przez 12 miesiecy). Zdaje sie ze to jedyna opcja zeby miec "dobra cene" bo starzy klienci (tak jak w telefonii komorkowej) ich nie interesuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MarekM' post='29916' date='18.12.2006, 15:45 ']
Gdzie można kupić Humaxa za 1250 zł z modułem ?
[/quote]

Ja kupiłem w Sat Sklepie dekoder za 1099+15PLN przesyłka, a moduł w innym punkcie Cyfry za 179PLN to daje łącznie 1293PLN. Jest to najniższa cena na dzisiaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='29777' date='18.12.2006, 01:44 ']

Czy teraz ręce ci się podniosły ???

Pozdro
[/quote]

Nie ;)
Szanujac Twoje zdanie wolę jednak wierzyc pragmatycznym amerykanom i japońcom, zawsze będącym krok przed Europą, a Ci zdaje się preferują w sporcie i nie tylko 720p.
Ponadto do tego tematu pasuje jak ulał (jeszcze lepiej do tematu "wyższości" odbiorników FullHD) artykuł w polskim przedruku HCC, str. 88 "[i]HD czy nie HD .. oto jest pytanie[/i]" czyli wywiad z Dannym Tackiem specjalistą strategii płaskich wyświetlaczy Philipsa.
Pojawia się tam wątek 720p oraz również zdecydowane stwierdzenia Tacka, ze dobre wyświetlacze noFulllHD nie tylko nie musza być słabsze, ale nie SĄ słabsze od wyswietlaczy FullHD. Zdanie potwierdzone przez recenzentów HCC na przykładzie .... modeli Philipsa, o któych m.in. mówił Tack. Zdefiniowano tam również tzw. snobizmHD i jego błędne założenia. Ale wiele osób z tego forum i tak tego nie dostrzeże :).

edit. aha i rozprawia się też z tak oczekiwaną przez niektórych forumowiczów technologią SED, o czym pisałem w innym miejscu, nie dając jej żadnych szans na wejście do masowej produkcji.

Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lech55' post='30019' date='18.12.2006, 22:57 ']
Ja kupiłem w Sat Sklepie dekoder za 1099+15PLN przesyłka, a moduł w innym punkcie Cyfry za 179PLN to daje łącznie 1293PLN. Jest to najniższa cena na dzisiaj ;)
[/quote]
Dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.canalpluscyfrowy.pl/foto/prasa/canal/canal_hd/dossier_hd2006.pdf"]http://www.canalpluscyfrowy.pl/foto/prasa/...sier_hd2006.pdf[/url]

zainteresował mnie fragment:
W grudniu stacja rozpoczyna transmisje lig z Anglii i Hiszpanii
w formacie HD. W przyszłym roku w tej technologii
transmitowane będą spotkania kolejnych lig europejskich,
w tym polskiej Orange Ekstraklasy.

liga hiszpanska w hd???yyyyyy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='romanow74' post='29975' date='18.12.2006, 22:55 ']
ja dam drugą :)
[/quote]

no to pewnie mamy na jeden badziewiaty dekoder ;)
ruszamy :):D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra!
To ja bede prezesem. Mamy wolne stanowiska - monter, konsultant, pan co mowi "prosze czekac", "rozmowy sa nagrywane" i "wesolych swiat"(bedziemy pionierami w tej dziedzinie i jako pierwsi takiego pana sprowadzimy do firmy na stale, nie bedzie to zaden automat)oraz jakis Gagarin co bedzie latal naprawiac sprzet na orbicie.
Pozostaje jeszcze oczywiscie kwestia nazwy... Moze "M+"? Polaczymy dobre cechy dwoch glownych bohaterow rynku telewizji cyfrowej i sukces murowany.
Kto wchodzi w ten biznes?

P.S. Dekodery Humax 3000 z VOD, HDD, ABS i ESP za 299,99zl na wlasnosc!!! To nasza pierwsza promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się kłopociki z dostępnością dekoderów i zero informacji od C+ jak widzę. ;)
Kto jechał po N a teraz nie może kupić dekodera C+HD ręka w górę!!! No dalej, śmiało, nie wstydzić się. P :):P:)

Jednak to napiszę . "Ja wiedziałem, że tak będzie"- Halama Oklasky kopyrajt-orajt :D:D:lol:

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='30056' date='19.12.2006, 08:57 ']
Zaczynają się kłopociki z dostępnością dekoderów i zero informacji od C+ jak widzę. ;)
Kto jechał po N a teraz nie może kupić dekodera C+HD ręka w górę!!! No dalej, śmiało, nie wstydzić się. P :):D:)
[/quote]

Arsenal nie wiem jak u Ciebie ale u mnie (w Lublinie) o 7 rano to raczej ciezko znalezc otwarty salon cyfry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arsenal' post='30056' date='19.12.2006, 06:57 ']Kto jechał po N...[/quote]

czasem mam wrazenie ze tylko o to chodzi - ci jada po tamtych, tamci po tych. dziwne to myslenie...

ja jak bede cos wiedzial dam znac, caly czas mam bookmark iz jak tylko bedzie cos wiadomo dostane telefon z punktu c+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='30056' date='19.12.2006, 08:57 ']
Zaczynają się kłopociki z dostępnością dekoderów i zero informacji od C+ jak widzę. ;)
Kto jechał po N a teraz nie może kupić dekodera C+HD ręka w górę!!! No dalej, śmiało, nie wstydzić się. P :P:P:P

Jednak to napiszę . "Ja wiedziałem, że tak będzie"- Halama Oklasky kopyrajt-orajt :D:):lol:
[/quote]
a jak jechałeś po n to dekodery od razu były i fachowa obsługa? a jak teraz wymieniają to też wszystko ok???
niektórzy tak się pocieszają, ja mam i mi działa a inni to mają kłopot, jak super :P
spokojnie jak nie dziś lub jutro to po świętach, ja nie widzę wielkiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lidi' post='30070' date='19.12.2006, 10:38 ']
...jak nie dziś lub jutro to po świętach...
[/quote]

Po swietach to za pelny pakiet moze juz nie być -25% (promocja konczy sie w piatek) czyli znowu 145 PLN wiec kwestia dostepnosci dekoderow jest dosc "istotna" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sponn' post='30072' date='19.12.2006, 10:57 ']
Po swietach to za pelny pakiet moze juz nie być -25% (promocja konczy sie w piatek) czyli znowu 145 PLN wiec kwestia dostepnosci dekoderow jest dosc "istotna" ;)
[/quote]
chyba nie bardzo rozumiem SPORT +HD jest odkodowany do końca czerwca 2007
poza tym ja mam pakiet canal+ (za 29zł) za darmo a właściwie za 500 złotych punktów, zapewne zadzwonie 29 grudnia i jak będę chciał zrezygnować z tego to zapewne dostanę zniżkę na kolejne miesiące :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='30056' date='19.12.2006, 08:57 ']
Jednak to napiszę . "Ja wiedziałem, że tak będzie"- Halama Oklasky kopyrajt-orajt ;):P:P
[/quote]

Naprawde jestem ciekaw dla kogo oni tak w końcu będa nadawac ten "Tydzień w HD" No bo wychodzi na to, ze jednak nie dla swoich abonentów ... Cyfra jednak wszędzie chce byc Pioneerem :D

Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lidi' post='30070' date='19.12.2006, 09:38 ']
a jak jechałeś po n to dekodery od razu były i fachowa obsługa? a jak teraz wymieniają to też wszystko ok???
niektórzy tak się pocieszają, ja mam i mi działa a inni to mają kłopot, jak super ;)
spokojnie jak nie dziś lub jutro to po świętach, ja nie widzę wielkiego problemu.
[/quote]

Jak n wystartowało były dekodery i kanały HD. A tutaj tydzień HD będzie może dla paru osób. Nawet na forum cisza. Wszystko jest ale wirtualnie. I jeszcze 720p. Teraz ludzie zobaczą, że przygotowanie takiego interesu to naprawdę bardzo ciężka sprawa. A Polsat patrzy i się śmieje ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kasia' post='30084' date='19.12.2006, 12:08 ']
Jak n wystartowało były dekodery i kanały HD. A tutaj tydzień HD będzie może dla paru osób. Nawet na forum cisza. Wszystko jest ale wirtualnie. I jeszcze 720p. Teraz ludzie zobaczą, że przygotowanie takiego interesu to naprawdę bardzo ciężka sprawa. A Polsat patrzy i się śmieje ; )
[/quote]
były kanały HD, jakie? nsport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie udalo sie, bo trzeba oddac stary dekoder i dostac na to zgode od cyfry... nowe postanowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety w szczecinie nic,bylem u dystrybutora i niestety nie ma dekoderow philipsa.I nie wie kiedy beda,jedno zrodlo powiedzialo mu ze moze sroda,czwartek bo nibysa juz w warszawie a drugie zrodlo ze w styczniu :rolleyes: ,toc to paranoja jakas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W To&Owo jest program równiez dla CANAL+ w HD - wogóle emisje w HD będa realizowane na
kanale CANAL+SPORT i będzie to albo jeden mecz dziennie , albo jeden mecz i jeden film dziennie i to
wszystko - wielkie HALO ------ nie to wielkie nic . A dekoderów jak nie było tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomości z dzisiaj od dystrybutora cyfry : kontrahent cyfry nie wywiązał się z terminów i nie dostarczył tunerów na czas, dostępne są tylko pojedyncze egzemplarze udostępniane tylko w celach pokazowych salonom w większych miastach. Przewidywany termin rozpoczęcia sprzedaży masowej : początek stycznia 2007. Mój komentarz : w takiej sytuacji sami napędzają sprzedaż tunerów firm trzecich. Ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch dystrybutorów w Warszawie oferuje już tunery HD. Jeden na swojej stronie proponuje wyłącznie nabycie tunera nowym abonentom za 699,- PLN. O możliwości najmu nie ma ani słowa. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A możesz napisać którzy? Ja się dowiedziałem, że dystrybuują dwie transze: dla nowych abonentów i na wymianę dla obecnych. Pozdr. Edytowane przez Megafon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...