Skocz do zawartości
autorus

Pioneer BDP-51FD - moje wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Więc nabyłem ten sprzęcik dziś w cenie 1200zł, i od kilku minut się nim bawię. A wiec będą to nie dość że wrażenia to jeszcze bardzo na gorąco.

Wygląd. Fakt to jest plastik, ale jaki ;) Nareszcie player który wygląda naprawdę dobrze. To się od razu rzuca w oczy. Duży czytelny wyświetlacz, oraz podgląd częstotliwości w ilu klatkach jest nadawany film :) Wysokość ok 13cm. Osobiście nie lubię naleśników.

Zasilanie. kabel komputerowy :D odłączany



CDN


Autorus

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie go nabyles ? za 1200 zl ?
daj znac jak to brzmi po hdmi strumien bitów
nowe kodeki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz kup sobie jeszcze płachtę filcu do polerowania frontu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[url="http://mediamax24.eu/p/pl/757/pioneer+bdp-51fd+odbierz+juz+dzis+autoryzowany+dystrybutor+dsv+trading.html"]http://mediamax24.eu/p/pl/757/pioneer+bdp-...sv+trading.html[/url]

Mam mało czasu testować, na razie gra pięknie. Tylko przy starym samsungu jak podkręcałem głośność na onkyo na ekranie widziałem pasek ze skalą podgłosnienia , a teraz tego nie widzę. Wsiąkło czy co? ;) Logicznie to onkyo powinno być za to odpowiedzialne.


Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak ten swiecacy plastkim tez mnie zraża w szczegolnosci przy sprzecie yamahy gdzie wszystko mam silver
a tak wogule to miedzy 51 a 71 niema chyba wiele roznic ?
51 chyba ma tylko strumien bitow i tylne zlacza nie pozlacane
ale analog rowniez wolfson o ile sie nie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='138401' date='24.12.2008, 15:00 ']no to teraz kup sobie jeszcze płachtę filcu do polerowania frontu :D[/quote]

To tak jakbyś napisał że murzyn mniej się brudzi bo jest czarny .........................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dembol' post='138394' date='24.12.2008, 13:47 ']gdzie go nabyles ? za 1200 zl ?....[/quote]
Wg. [url="http://www.ceneo.pl/2002486"]ceneo[/url] stoi faktycznie po 1200 ale w sklepie już normalnie jak wół [url="http://mediamax24.eu/go/_info/?id=757&&partner_id=25252525&&code=b965da1e366cf8a6a16fea97420cd885"]1900[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ops :D Ja go tam odbierałem osobiście w wawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak będą jeszcze mieć jakieś BD z 700 zł upustem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ładnie tak sie chwalić :( - ale tez udało mi sie go nabyć 23.12 w tej okazyjnej chyba cenie :) - 1,2 kzł - do tej pory miałem i nadal mam Samsunga BD-2500 - nie miałem jeszcze za bardzo czasu przeprowadzic jakieś szczegółowe porównania - chociaż na pierwszy rzut oka - obraz jest bardzo porównywalny do samsunga - dźwiękowo natomiast różnica słyszalna od razu na + pionka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie - oczywiście na moje ucho:) - lepsza separacja sygnałów, detaliczność i znacznie wyższa dynamika dźwięku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='138507' date='25.12.2008, 11:58 ']..i tak nie ma pełnego zestawu dekoderów :rolleyes:[/quote]

W sumie to wszystko robi Onkyo więc ; )

Ale za taką kasę to wygląda PRO. Nawet się wcześniej nie przyglądałem temu modelowi. Autorus otworzysz obudowę czy jest plomba? Jestem ciekaw jak to wygląda w środku za taki cash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze pozostaje niedosyt ;) /mnie pioneery i tak nie interesują z urzedu - własnie za swoją połyskliwość. Prędzej wezmę transport denona.../

BTW Gmeru - bo jest rzecz która mnie frapuje - jak wg Ciebie w nowych playerach SONY rozwiazano obsługę BonusView ? Modele te nie mają bowiem dedykowanych przycisków na pilkocie do uruchomienia odtwarzania tych treści... wiesz cos na ten temat? - sorki za OT'a

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gmeru gdzies w sieci widzialem bebechy lx71 i porownanie 51

z tego co pamietam nei roznily sie niczym to same zasilanie ,ta samy plytka audio na wolfsonach

rozni sie o ile mnie pamiec nie myli z tej specyfikacji brak dekoderow
i niepozlacane wejscia audio !

oczywiscie moze mnie wzrok lub pamiec mylic !
takze ewidentnie wychodzi 100% na korzysc 51 anizeli 71
o ile ktos ma hdmi13 i kodery na pokladzie ampli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 jest plastik a 71 aluminium
71 ma ponadto dotykowe przyciski
zlocone zlacza w 71

jest cos jeszcze ale nie pamietam bo pionki specjalnie mnie nie interesuja z przyczyn jak wyzej Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w cenie 1200 był dobrą alternatywą dla sony s550 ale w cenie 1.8k na pewno wolałbym 71...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prztworniki video w 51 rzeczywsice są lipne w porownaniu do 71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autorus, też mam Samunga P1400 i przymierzam się do zmiany na kupionego przez Ciebie Pionka BD51 lub 71. Mam tylko jedno zasadnicze pytanie, czym, (oprócz zdeydowani lepszego wyglądu Pionka) różnią się te playery.
Nie chodzi mi tu o cechy "papierkowe" lecz te audio-wizualno-namacalne. Czy jest lepszy obraz i dźwięk po bitstreamie? Jak ma się odtwarzanie CD po analogu?
I rzecz najistotniejsza - warto się przesiadać z P1400?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna możliwość sprawdzenia to pakuj sie i wpadaj do mnie :( Daleko nie masz.


Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...