Skocz do zawartości
autorus

Teufel - system głosników THX Ultra 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Troszkę przespałem temat, ale jak jeszcze można.... to jestem chętny na Theater 8 7.1.

Mam nadzieję, że negocjacje będą owocne i że nie będzie problemu z transportem do Polski. Przed momentem dostałem odpowiedź w sprawie dostawy do Polski:

"Unfortunately Poland is currently not among the countries we are delivering to.

However, using our European portal you should be able to order the desired system and have it delivered to a shipping address in any of the countries we are currently servicing. From there you would have to arrange forwarding to Poland yourself.,

With best regards from Berlin

Christopher Trembley
-------------------------------------
Lautsprecher Teufel GmbH
Gewerbehof Bülowbogen, Aufgang D1
Bülowstr. 66
10783 Berlin
Germany "

Jak widać powyżej, dostawa do PL jest w tej chwili oficjalnie niemożliwa.

Pozdrawiam,
Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupy zostały wstrzymane do następnego roku. Ale nie ma sie o co martwić bo to już za 12 dni ;)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='137573' date='19.12.2008, 15:54 ']Zakupy zostały wstrzymane do następnego roku. Ale nie ma sie o co martwić bo to już za 12 dni ;)

Autorus[/quote]


No chyba wytrzymamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymamy, wytrzymamy kolego :) Tylko żeby te euro się uspokoiło ;) Takie życzenie do mikołaja mam.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='137599' date='19.12.2008, 19:08 ']Wytrzymamy, wytrzymamy kolego :) Tylko żeby te euro się uspokoiło ;) Takie życzenie do mikołaja mam.

Autorus[/quote]


Oj tak... najlepiej niech do nowego roku utrzyma dzisiejszy trend (-1,46%). Mikołaj widzi naszą krzywdę i życzenie spełni ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się zainteresowałem kupnem takiego zestawiku , ale najpierw musze pomierzyć pomieszczenie które ma ok 25 m2 , i już mamy potężne sofy (jest naprawde mało miejsca) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś probowałem złożyć zamówienie i za zestaw THX 8 Ultra nie pobieraja prowizji za dowóz. A mieszkam w Londynie. Z drugiej strony jak sie przechodzi na angielskie menu ceny od razu staja sie droższe ale tylko za zestawy do 2000 Ojro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety, my musimy ciągnąć z Niemiec. Transport jest do załatwienia.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, temat wróci w nowym roku.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Temat wraca po nowym roku bo teraz nie było z kim gadać ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem , biorę zestaw nr 8 . Jeszcze się zastanawiam czy 5.1 czy 7.1 . Wiem co byłoby lepsze (mam Onkyo 906) ale problemem jest mało miejsca w moim salonie, czekam Autorus na jakis update, bo miło jest kupić coś dobrego taniej czyż nie?? :rolleyes:

Edytowane przez Benjamin8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak działamy z tymi kolumnami :) Bo tu się robi trochę zestawów. Mam kilka pomysłów na dostawę , tani transport. Jest kryzys, powinni zejśc z ceny a nawet jak nie to mi i tak cena odpowiada. A nie chce indywidualnie zciągać. I rozbijać jedność forum :)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.
Czy miał ktokolwiek możliwość odsłuchu zestawów Teufel: THEATRE LT2 lub CONCEPT S ?
Jestem mocno zainteresowany ich kupnem.
Dodam też,iż miałyby być zasilane DENONEM AVR-1906, głównie do filmów 5,1 na niewielkim polu ok.18m2.
Dziękuję za fachowe opinie i porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie.THEATRE LT2 nowy system CONCEPT S starsze glosniki juz maja jakies 3 lata Zobacz sobie jeszcze to [url="http://www.teufel.de/de/THXsysteme/System-5-THX-Select.cfm"]http://www.teufel.de/de/THXsysteme/System-5-THX-Select.cfm[/url] jest to staszy system ale zmodyfikowany rok temu ma bardzo dobre opinie w kinie zagra b.dobrze czasami jest promocja za 800eur napewno wystarczy na te 18m2 :( p.s bardzo mocny bas sasiedzi beda zadowoleni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo mam możliwość powieszenia tych głośników( skośne ściany i filary ),a nie podoba mi się rozstawienie wszystkich głośników na stojakach.Preferował bym wysokie i smukłe kolumny podłogowe.Łącznie z efektowymi-tylnymi, tak by wystawały ponad oparcie lub boki kanapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe i bardzo dziwnie rozstawienie tych kolumn zaleca Teufel, kompletnie różni to się rozstawienia głośników z studiach postprodukcji dźwięku i zaleceń firm produkujących profesjonalne głośniki odsłuchowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i jak działamy z tymi kolumnami :) Bo tu się robi trochę zestawów. Mam kilka pomysłów na dostawę , tani transport. Jest kryzys, powinni zejśc z ceny a nawet jak nie to mi i tak cena odpowiada. A nie chce indywidualnie zciągać. I rozbijać jedność forum :P

Zdaję sobie sprawę z tego, że odgrzewane kotlety są niezbyt smaczne :), ale jakoś temat "zdechł". Dalej Jesteś Zdecydowany, czy Kupiłeś już coś innego ? Może razem jakoś to zorganizujemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, że temat umarł na prawie trzy miesiące.

Kurs waluty niepomagał ostatnio w podejmowaniu dobrych decyzji.

Ale ciągle mam na niego chrapkę.

Dam Wam znać.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No :rolleyes:, to już jest coś. Może po prostu trzeba tam pojechać ? Oczywiście po uprzednim nawiązaniu kontaktu i ustaleniu ceny. Zapewne ktoś dysponuje busem do którego te kilka :) zestawów się zmieści. Lepiej się na paliwo zrzucić w kilka osób i zminimalizować koszty. Jedyny problem na dzisiaj to kurs "eurowaluty" w porównaniu do grudnia ubiegłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem :rolleyes: Zreszta nie tylko ja. Kolega Benjamin8888 też.

Pomysł był fajny ale waluty zgłupiały a sąsiedzi z Niemiec traktują nas niepoważnie.

Odsłuchiwałem serię 6 , i powiem ze do muzyki to się ze tak powiem średnio nadaje.

Natomiast nic nie mogę powiedzieć o systemie 8 oprócz tego ze ma świetny wygląd :)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :rolleyes: . Ale nic. Muszę tylko złapać kontakt z kimś kto jeździ do Niemiec i swobodnie się porusza w tym języku, bo ja niestety zero :). W kwestii odsłuchu na pewno Masz rację. Trzeba najpierw posłuchać, bo kasa niemała. Alternatywą w Polsce jest Jamo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No :rolleyes:, to już jest coś. Może po prostu trzeba tam pojechać ? Oczywiście po uprzednim nawiązaniu kontaktu i ustaleniu ceny. Zapewne ktoś dysponuje busem do którego te kilka :) zestawów się zmieści. Lepiej się na paliwo zrzucić w kilka osób i zminimalizować koszty. Jedyny problem na dzisiaj to kurs "eurowaluty" w porównaniu do grudnia ubiegłego roku.

Ja byłem w ich siedzibie w Berlinie. Tam jest tylko biuro. Nie ma mozliwości odbioru własnego, dlatego możesz zamówić na ich stronie przez internet. Dostawa pod drzwi kurierem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem w ich siedzibie w Berlinie. Tam jest tylko biuro. Nie ma mozliwości odbioru własnego, dlatego możesz zamówić na ich stronie przez internet. Dostawa pod drzwi kurierem.

Czyli miałem mylne pojęcie o temacie. Myślałem, że do Polski nie wysyłają. Pozostaje jeszcze kwestia odsłuchu. Posiada ktoś Theater 8 THX Ultra 2 w domu, bo właśnie ten zestaw mnie interesuje ? Najlepiej w wersji 7.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...