Skocz do zawartości
SlawekR

Jaki telewizor kupić? Panasonic? Sony? Samsung? LCD? Plazmę? itd itp etc

Rekomendowane odpowiedzi

Pan sprzedawca zachwalał bardzo bo jest to model na rok 2011 (na bieżący rok jest seria ST50), chcą więc się pozbyć towaru z magazynu (pewnie mają jedną sztukę na sklepie? ;)

Co do jakości obrazu to jednak przyznaję mu rację. Są tv plazmowe Panasonica (drzewiej jeszcze Kuro Pioneera), długo nic i dopiero cała reszta LCD LED.

To czyli co ogólnie spoko tylko, że model tamtego roczny. Seria ST50 zaczyna się od 4200zł + okulary czyli znowu cena rośnie, co już trochę mnie przerasta. Jakieś inne propozycje może jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^zależy co porównasz konkretnie.

O wyższości jednej technologii nad drugą można dyskutować ale to nie ten wątek ;) W moje preferencje idealnie wpisują się tv plazmowe. Co porównywałem? Były to modele Sony KDL-46HX720 (lub EX720), KDL-46HX820 (jeżeli to ten z serii "Monolith Design") vs. Panasonic TX-P46GT30, TX-P50VT30 oraz wiele innych, które z wiadomych względów nie zapisały mi się w pamięci.

To czyli co ogólnie spoko tylko, że model tamtego roczny. Seria ST50 zaczyna się od 4200zł + okulary czyli znowu cena rośnie, co już trochę mnie przerasta. Jakieś inne propozycje może jeszcze?

Jeżeli cena modelu ST30 Ciebie satysfakcjonuje, jego funkcje oraz co najważniejsze obraz, to się nie zastanawiaj i nie szukaj niczego innego. Zrobisz sobie niepotrzebnie mętlik w głowie. A że to model na rok 2011? I co...? ;) Użytkuję model z serii GT30 (również 2011 r.) i nawet przez chwilę nie pomyślałem aby sprawić sobie prezent w postaci GT50 lub ST50 (modele 2012).

Podsumowując: ST30 to doskonały wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wyższości jednej technologii nad drugą można dyskutować ale to nie ten wątek ;) W moje preferencje idealnie wpisują się tv plazmowe. Co porównywałem? Były to modele Sony KDL-46HX720 (lub EX720), KDL-46HX820 (jeżeli to ten z serii "Monolith Design") vs. Panasonic TX-P46GT30, TX-P50VT30 oraz wiele innych, które z wiadomych względów nie zapisały mi się w pamięci.

Jeżeli cena modelu ST30 Ciebie satysfakcjonuje, jego funkcje oraz co najważniejsze obraz, to się nie zastanawiaj i nie szukaj niczego innego. Zrobisz sobie niepotrzebnie mętlik w głowie. A że to model na rok 2011? I co...? ;) Użytkuję model z serii GT30 (również 2011 r.) i nawet przez chwilę nie pomyślałem aby sprawić sobie prezent w postaci GT50 lub ST50 (modele 2012).

Podsumowując: ST30 to doskonały wybór.

Pytanie do kolegi. Czy w twoim GT30, jak podłączasz filmy z pamięci zewnętrznej to napisy odtwarza? Czy są polskie znaki? Pewnie napisy jak cos to w formacie srt. muszą być, a nie txt.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegi. Czy w twoim GT30, jak podłączasz filmy z pamięci zewnętrznej to napisy odtwarza? Czy są polskie znaki? Pewnie napisy jak cos to w formacie srt. muszą być, a nie txt.?

GT30 czyta napisy w formacie SubRip (*.srt), MicroDVD (*.sub) oraz TMPlayer (*.txt), przy czym nazwa pliku wideo oraz napisów musi być identyczna i oba pliki muszą znajdować się w tym samym folderze. Zbyt wielu plików w ten sposób nie odtwarzałem ale gdy sięgnę pamięcią to chyba faktycznie nie miałem ą, ć, itp (w plikach *.srt). Myślę jednak, że jest to kwestia ustawienia odpowiedniego kodowania plików z tekstem.

Do konwertowania napisów między różnymi formatami i właściwą stroną tekstową sprawdza się program Subtitle Edit (mam w wersji 3.2.8) - polecam! Kilka razy w życiu mi pomógł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

juz bylem zdecydowany na to sony hx-750, ale sprzedawca zaczal mnie zachecac do LG 42LM660S. co myslicie bedzie lepsze sony czy lg? wiem o roznicy w technologi 3d (aktyw vs pasyw), tutaj kazdy ma swoje preferencje widze, ale co poza tym? jak z jakoscia obrazu, funkcjami internetowymi itp itd? co byscie polecili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym prosić o pomoc przy wyborze tv,budżet 6500pln.Myślałem o Samsungu UE46ES7000 ale nie wiem czy jest to dobry wybór :) więc dlatego prosze o jakąś pomoc i rade jaki wybrać tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Potrzebuje waszej pomocy :)

1. budżet MAX 2,5 tys - mniej nawet lepiej

2. odległość około 3 metry

3. okna od południowego zachodu

4. Dobre działanie po dlna i moze jakas ipla czy czy coś

5. mozliwosc podlaczenia pendriva badz dysku przez usb i ogladanie filmow, plus taka sama mozliwosc poprzez siec

Może być LCD klasyczny nie musi byc LCD EDGE

Prosze o jakies rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście doradziłbym HX750, ale problemem jest stosunek odległości ( przekątnej ) do budżetu. Przy 3 metrach podstawą powinno być 46 cali, ale w przypadku LEDów to już troszeczkę większy wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celuje w coś 40 cali ;/ większy sie nie zmieści xD

co powiecie o TX-L42ET5E ? :>

Edytowane przez jabuszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Pewnie jak większość trafiłem tutaj w związku z dylematem zakupowym telewizora, poniżej podaję kilka informacji pomocnych do wyboru konkretnego modelu. Z góry dziękuję za wszelkie opinie i cenne rady.

Preferowany rozmiar TV? 46-51" - może być LED lub Plazma (z 3d)

Wielkość pokoju? 5x5m

Jaki sygnał? UPC (cyfrowo + kilkanaście kanałów HD)

Jaka odległość od ekranu? ok 3m.

Jakie urządzenia do podłączenia? Kino domowe, dekoder UPC

Jaka klasa cenowa? do 3.500 zł

Więcej oglądasz w dzień czy w nocy? W dzień głównie żona + dzieci bajki, ja wieczorami filmy + mecze

Jakie masz nasłonecznienie pokoju? Na telewizor słońce nie pada w ogóle, w razie potrzeby są rolety 100% zaciemniające

Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-4

jaki masz telewizor? – LCD Samsung LE32C650 - z którego jestem bardzo zadowolony - tylko te 32" :)

Przeznaczenie? mecze, filmy (także z pendrive lub po wifi), programy, seriale (głównie na TVN HD), bajki,

Ma stać czy wisieć? jedno i drugie rozwiązanie będzie dobre

A więc tak, przymierzam się do zmiany telewizora na coś większego, niestety budżet nie jest taki który by pozwolił na zakup czegoś super (np. Sony KDL-46HX850), w związku z tym mam kilka propozycji w moim przedziale cenowym, co o nich sądzicie i dlaczego? Z góry dziękuję za opinie.

Wszystkie ceny są z jednego sklepu (RTV)

- Samsung PS51E550 - 3499 zł - mocno się zastanawiam nad tym modelem z racji 51" + 2 par okularów w zestawie

- Panasonic TX-L47ET5E - 3890 zł - niestety tutaj cena nie mieści się w moich założeniach

- Toshiba 46TL838 - 3299 zł

- Toshiba 46TL933 - 3449 zł

Generalnie jakoś nie przekonują mnie do siebie LG, Sharpy (głównie wyglądem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Generalnie jakoś nie przekonują mnie do siebie LG, Sharpy (głównie wyglądem).

A to ciekawe dlaczego? LG ma wygląd bardzo ładny i na poziomie. Czytając test Gmeru o lm765s można wyczytać, iż jest to telewizor wykonany z bardzo dobrej jakości elementów. Co do Sharpa to rzeczywiście to specyficzne logo na przodzie telewizora nie każdemu może wpaść w oko. Co do tych telewizorów to za 3,5k możesz kupić hx750 w 40" i 3pary okularów. Z tych co wymieniłeś to może tylko ta plazama samsunga i toshiba 933 - reszta za tę cene to troszke 'szajs' oprócz oczywiscie panasonica. Możesz się też zastanowić nad np. takim Philipsem 42PFL6007K, albo w 47" niższy model 46PFL5507k. Edytowane przez maciek876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że "przesiadka" z 32" na 42" nie będzie jakimś dużym szokiem dla oka i po chwili "opatrzenia" będzie za mało. Tak więc pod uwagę chciałbym brać tylko modele w przedziale 46-51 - zakup przynajmniej na 2 lata.

Jeżeli chodzi o LG faktycznie nie wygląda źle (dość nowocześnie), ale model o którym napisałeś w 47" kosztuje ~5k - a w tej cenie to zupełnie inny wybór :) - właściwie w tej cenie to pozostaje tylko model 47LW5400 (więc chyba nic szczególnego).

Wiem że Sony ma kilka fajnych modeli (46HX720, 46HX720, 46HX750) ale wszystkie kosztują (niestety) od 4 tyś w górę.

No właśnie nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś testu czy opinii na temat tego Samsunga PS51E550 - cena jego jest bardzo dobra, 3D aktywne z 2 parami okularów i te 51"

Na konkurencyjnym forum (czarnym) jest test PS60E550D1W ale tam chcą żeby za to płacić :)

Edytowane przez inuictus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o LG faktycznie nie wygląda źle (dość nowocześnie), ale model o którym napisałeś w 47" kosztuje ~5k - a w tej cenie to zupełnie inny wybór :) - właściwie w tej cenie to pozostaje tylko model 47LW5400 (więc chyba nic szczególnego).

raczej 47lw5590 - więc troszke lepszy :P / a samsung; pozwolę sobie skopiować opinię na jego temat ze strony euro.com.pl:

W tym przedziale cenowym w jeden z lepszych TV 50".

Kolory są bardzo żywe (obraz dużo lepszy niż np. w LE40D5000 LED).

Obraz z TV naziemnej (zwykła antena pokojowa) dość dobry - programy w HD - cud, miód i orzeszki...

Mam wrażenie, że ekran lekko migocze, mruga (nie wiem jak to nazwać) - przy przełączaniu kanałów kiedy mamy całe czarne tło. Podobno dostrzega to niewiele osób - absolutnie nie widać tego przy oglądaniu jakiegokolwiek obrazu). Nie jest to uciążliwe.

Odnosząc się do tematu buczenia plazm - tutaj nic się nie zmieniło - jednak słychać to praktycznie tylko przy bardzo cichym użytkowaniu (w nocy).

Duszki, powidoki - można zauważyć przy pierwszych godzinach użytkowania (szczególnie przy dłuższym przebywaniu w SmartHub (ikonki się odciskają). Jednak Samsung zaopatrzył nas w funkcję "Przewijania obrazu" - dostępna w menu. Wyświetla ona przewijający się czarno-biały obraz który całkowicie eliminuje powstałe powidoki (ja każdego wieczoru włączam na 10min i żadnego powidoku nie mam - a TV chodzi dziennie min 4-5h).

To za co uwielbiam Samsunga - obsługa dysków zewnętrznych. TV obsługuje większość formatów. Mam tani dysk 250GB 2,5" i działa idealnie - nie zacina się na filmach .mkv FullHD :) +

Na pewno wielką wadą jest brak wejścia słuchawkowego - jest ono w specyfikacji na praktycznie każdej stronie internetowej - brak go w telewizorze. Support Samsunga (szczególnie poirytował mnie fakt, że ludzie, którzy w takiej firmie odpowiadają za kontakt z klientem, często nie posiadają wiedzy na tematu sprzętu) jak i sklep twierdzą, że takie wejście musi być (nawet w instrukcji obsługi dołączonej do TV nie ma takiego wejścia).

Wiele nieświadomych osób może się bardzo zdenerwować, że producent podaje błędne informacje.

Po dłuższej korespondencji z supportem i wysłaniu zdjęć panelu już się nie odezwali - wielki minus.

Więc aby mieć dobry dźwięk trzeba zainwestować w dobry sprzęt grający (wyjście optyczne).

smartTV - na pewno atrakcyjne rozwiązanie. Na prawdę sporo materiałów ze świata. YouTube działa idealnie. Przeglądarka w TV - miodzio. TVP Player, iplex oraz ostatnio dodany TVN Player zawiera w sobie bogatą bibliotekę z polskiej telewizji. Do swobodnej obsługi - przede wszystkim przeglądarki i YouTube warto kupić pilot z klawiaturą QWERTY ~~300zł. Moim zdaniem Samsung powinien go dawać w zestawie z telewizorami ze smartTV - nie lubię polityki, żeby jak najwięcej "zedrzeć" z klienta. Minus...

Kończąc nieco o 3D - zawsze powtarzam, że jeśli chce się obejrzeć film w bardzo dobrym 3D to tylko IMAX. Konwersji 2D-3D lepiej w ogóle nie używać. Przy filmach z BD faktycznie widać wyłanianie się postaci ale nie jest to wielce oszałamiające. W grach z PS3 (które mają wbudowaną funkcję 3D) może być to fajnym urozmaiceniem gry.

W zestawie 2 pary okularów 3D (szkoda, że te tańsze - nie mają zabudowanych boków co pogarsza jakość oglądania 3D).

Kupiłem za 3699zł, teraz jest 3499zł - miesiąc dwa i cena pewnie poleci jeszcze niżej więc na prawdę będzie się opłacało zakupić ten telewizor. Ja z zakupu jestem zadowolony i mimo kilku wad na pewno nie wymieniłbym go na LCD czy LED. Kolory z plazmach są bezkonkurencyjne.

PS. Zamartwiających się mitami o zużyciu prądu i gigantycznymi rachunkami za prąd, szybkimi wypaleniami itd. - nie dajcie się zwodzić :). Nie chcę tu reklamować żadnego z for ale łatwo znajdziecie te, na których są testy, które owe mity obalają.

Więcej informacji: http://www.euro.com....e#ixzz26j5pfzHv

Edytowane przez maciek876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie opinia dość pozytywna - ale kupić tv w oparciu o jedną opinię to trochę mało, podjadę chyba na dniach i zobaczę na żywo jak się to prezentuje (chociaż testowanie w sklepie jest dalekie od faktycznych efektów - tryb sklepowy, itd), ale zawsze będę miał odpowiedź czy w ogóle taki tv mnie interesuje.

W porównaniu z moim LCD LE32C650 to chyba będzie zmiana na plus? (nie mając tutaj na myśli rozmiaru).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha... no pewnie że jedna czyjaś opinia to nic! każdy może mieć swoje zdanie - a najlepiej to tak jak Ty piszesz, żeby wybrać się gdzieś do sklepu i zobaczyć go tam "na żywo" A w porównaniu do c650 to będzie duża zmiana ;) tylko musisz się liczyć z tym, że kupujesz najniży model z plazm od samsunga tzn. nie wiem czy tak jest w tym przypadku ale może być wiele różnych zdziwień np. nie pełne full hd w trybie 3d czyli 1920×540 coś takiego jak w samsungach d6-00

Edytowane przez maciek876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów.

To mój pierwszy post na tym forum i od razu wielka prośba o radę.

Jestem na kupnie nowego tv, który głównie będzie służył do oglądania filmów, sportu oraz programów przyrodniczych.

W drugiej kolejności i znacznie rzadziej wykorzystywane będą opcje internetowe i 3D.

Podłączone urządzenia to odtwarzacz DVD (docelowo bluray), nagrywarka DVD oraz tuner Cyfry+.

Odległość od telewizora to 3-3,5m. Chciałbym aby tv miał dobrą strukturalną czerń, dobre skalowanie SD, dobrą płynność, dobre kąty i brak cloudingu.

I tu dylemat, gdyż zastanawiam się, który tv będzie lepszy do moich potrzeb? Sony 46HX 920 czy Sony 46HX850? Ceny w chwili obecnej bardzo porównywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podesłanie linka. Przebrnąłem przez cały wątek, ale żebym był mądrzejszy tego nie powiem. Dylematów chyba więcej. Nic to, decyzję musze podjąć do końca tygodnia, bo taki wyznaczyłem sobie deadline. A co do rozmiaru, to 55" jest poza moimi możliwościami finansowymi. I tak, prawie te 6000zł to dla mnie bardzo duża kwota. Szczerze mówiąc wstępnie planowałem kupno 40HX850, tylko mi dzisiaj w sklepie w głowie namieszali z HX920, po czym stwierdziłem że wezmę jeden z nich w rozmiarze 46". Różnicę kwotową pomiedzy 40" a 46" jeszcze jakoś udźwignę, ale to już max możliwości.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46'' na 3-3,5m sie zgubi to stanowczo za maly ekran na taka odległość, optymalna odleglosc to ~1,8m od niego, Ty chciales docelowo 40" :blink: no to lornetka w gratisie by sie przydała, za niecałe 7000 kupujesz juz 55HX850, zobacz ceny sklepów internetowych np. na ceneo.

Zastanów sie jeszcze nad plazmą Panasonica 55ST50 do kupienia za ~5500 nie wiem czy nie bylby to zloty środek na te odległość i fundusze.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VHS. Jeżeli możesz przeznaczyć na zakup 6 tys, to zastanów się jeszcze nad Sony KDL 55 HX750, obecnie w cenie 5600-5700. Zdecydowanie kup 55 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lornetkę już mam od dawna, a nawet dwie. W razie czego to i teleobiektyw do lustrzanki się znajdzie, więc spoko - dam radę.

A tak na poważnie to mnie akurat nie kręci siedzenie z nosem w ekranie. Pewnie jakieś szczegóły uciekną, ale bez przesady, przecież wiele programów nadawanych jest jeszcze w SD, a nawet niejednokrotnie te w HD pozostawiają wiele do życzenia. Stąd też uważam, że to 46" z 3m to taki kompromis.

Jak dla mnie jest to odległość wystarczająca, jak dla mnie powtarzam. Poza tym, uśmiejesz się, ale do tej pory (od jakiś 4 lat) z tej odległości oglądałem 32". Więc przeskok i tak będzie wielki. A co do plazmy Panasa, też się zdziwisz, ale kupiłem w maju 42ST50. Obraz jak dla mnie był super (nawet przy tej odległości), ale niestety okazało się że oczy mam wrażliwe na migotanie, Po dwóch, trzech godzinach oglądania zaczynały mnie piec, szczypać a głowa boleć. Taka przypadłość i już, mówi się trudno, choć byłem zły na siebie. Plazmę oddałem z wielkim żalem, bo to był mój pierwszy wybór. Teraz szukam LCD z obrazem choć trochę zbliżonym do plazmy (czerń, kąty, płynność, paleta barw) i ze względu na ograniczony budżet jest po prostu ciężko. Tak czy siak, wielkie dzięki za zainteresowanie i pomoc, bo wątek HX850 versus HX920 jest dosyć ciekawy, powiedziałbym nawet że z nagłymi zwrotami akcji. HX920 ma na pewno lepsze kąty, bo to sam w sklepie zauważyłem. Co do czerni, to i Gmeru, i nadworny kalibrator Pan M. Koper stwierdzili, że w HX920 też lepsza. Szczerze mówiąc i tak większość oglądam na wprost, więc w sumie mam tylko dwa dylematy. Po pierwsze, o ile ta czerń w 920 jest lepsza przy nocnym oglądaniu od tej w 850, i po drugie o ile z kolei bardziej widoczny w 920 jest efekt halo. Najgorsze jest to, że te odczucia i tak zawsze są subiektywne, więc wypadałoby zamówić prezentację w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HX750 bym sobie raczej darował, on ma przeciętną czerń jak i kontrast dość niski (wygaszanie ramkowe), także jak już kolega wybiera to albo HX850 albo 920, to juz musi sam zdecydować, w przypadku tych obu modeli czerń samej matrycy jest identyczna jednak za sprawą większej ilość wygaszanych stref w 920 będzie ogólnie troche lepsza ale ze znacznie zauważalnie większym efektem halo na ciemnych tłach, kontrast odrobinę lepszy w HX850, kąty lepsze w 920, tak wychodzi z testów na digitalversus.com, 3D, multimedia lepsze w 850.

46'' na 3m i więcej to kompletna pomyłka, chyba raczej dobiera sie obecnie ekran pod sygnał 1080 a nie SD, wiadomo do oglądania wiadomości czy seriali w SD to i 32'' wystarczy ale chyba nie w tym rzecz.

Oglądam ekran o takiej przekątnej z ~2,3m i już tu nie sprawdza się za dobrze, nie wyobrażam sobie oglądać go z 3m i więcej :huh:, zresztą to wychodzi dopiero w praniu i z czasem sie żałuje ze sie nie kupiło jednak większego ekranu.

Do filmów Blu-Ray, gier, 3D, jak największy możliwie ekran wtedy jest jakiś efekt i ma to sens. Ja bym miał wątpliwości nawet czy 55'' nie będzie nawet odrobinę za mały.

Tu masz tabele od Sony z optymalnymi odległościami od ekranu.

odlegoscisony.jpg

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej odległości 46 cali to minimum i nie powinieneś schodzić niżej. Jeśli zaś chodzi o wybór czy 55HX750 czy 46HX850/920 to tutaj postawiłbym na jakość a nie wielkość, więc albo 850, albo 920.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym CI polecił coś z puli TV Samsunga:

1. Kwota wyższa niż miałbyś przeznaczyć, ale TV Samsung UE55D8000 jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem: http://www.nokaut.pl/telewizory-3d/tv-3d-samsung-ue55d8000.html

2. tu masz coś na mniejszy portfel: http://www.nokaut.pl/telewizory-3d/tv-3d-samsung-ps51d6900.html?gclid=CNmzqfjKyLICFWLHtAodyxIAFA#pid=1&cid=463&kid=42af453b7ced34fd80a156726bc18c5e

Według mnie Sony dopiero od niedawna zaczyna dorównywać Samsungowi i LG. Mówiąc szczerze każdy robi teraz TV, aby za kilka lat człowiek poszedł i wymienił na nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym CI polecił coś z puli TV Samsunga:

Oj... to nie najlepszy wybór... samsung nawet w swoim flagowym modleu d8. nie ma kontroli podświetlenia led a co to znaczy? - świeci jak chce czyli do d***.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...