Skocz do zawartości
yarekz

MTV HD w n i Cyfra+ już nadaje! - Opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nigdzie nie twierdzę, że nie jest tak jak piszesz. Dla mnie ten obraz też jest paskudny.

Ale nie widzę powodu, aby nie uszanować czyjegoś punktu widzenia, który przyjmuje za dobrą monetę brak latających mikrosyfów po ekranie, zrealizowany poprzez sprytne rozmydlenie obrazu, zjadające przy okazji detale.

Cóż, jeśli dla kogoś taki przekaz jest ładny, czytaj wzorcowy, to jego wola. W jego własnym mniemaniu ma rację i będzie tej racji bronił jak lew :lol:.

Tym samym dla tego kogoś obraz bogaty w szczegóły, za to przy okazji ze sporym szumem na jednolitych powierzchniach, coś co czasem można spotkać choćby na MGM HD, będzie paskudny.

A dla nas ten sam obraz będzie całkiem ok, bo nie dość że szczegółowy, to będzie zawierał specyficzne ziarenko przypominające analogową taśmę filmową. My wiemy, że ten szum jest tam potrzebny i często celowo wprowadzany, żeby kompresory nie zeżarły mikrodetali.

Mało tego, sposób postrzegania obrazu będzie też mocno zależał od odbiornika (telewizora). Niektóre modele lepiej wyświetlą obraz taki, niby gładki - jak ten z MTVHD, a niektóre zdecydowanie lepiej poradzą sobie z takim z ziarnem, za to z większą ilością detali. Ten obraz z MTVHD jest zdecydowanie bardziej "friendly" dla telewizorów z gorszą elektroniką obrabiającą. Oczywiście nie ma nic darmo, przy okazji wcina szczegóły.

I kto będzie mieć ostatecznie rację? Ano wszyscy na swój sposób. I uszanujmy to, kończąc te wzajemne przekomarzania.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, znowu zgoda i mogę uszanować to że komuś taki obraz się podoba. Różne rzeczy podobają się różnym ludziom i o gustach się nie dyskutuje. Jeden lubi duże piersi, inny małe a jeszcze inny lubi robić na piersi kupę. Okej, ale po prostu niech nikt mi nie mówi że ten obraz ma doskonałą ostrość i detale. Podobać się może, ale po prostu nie naginajmy rzeczywistości.

Poza tym istnieją pewne standardy i granice ingerencji w obraz. Bo trzeba pamiętać, że ktoś te teledyski kręcił, ktoś je montował, ktoś robił korekcję barwną i wszystko to w celu uzyskania pewnego efektu artystycznego. Oczywiście ingerencja w pewnym stopniu jest akceptowalna. Czyszczenie z szumów, usuwanie ziarna itd. Ale ingerencja tego stopnia już po prostu nie jest akceptowalna, bo po prostu niszczy i degraduje obraz oraz zamysł twórców. Jak ten filtr próbuje walczyć z mocnym ziarnem specjalnie wprowadzanym w obraz na niektórych teledyskach to aż oczy bolą. Wyobrażasz sobie wycinanie co drugiego słowa z Herberta albo wymazywanie jakiś obiektów na grafikach Dürera?

Zastanawiam się jakby się nasz kolega MarcinC poczuł jakby pracował pół roku nad teledyskiem i nagle ktoś mu go zaczął emitować w takiej 'jakości' HD. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reasumując HD nie jedne ma imię - na zewnątrz od 720i do 1080p (a nawet mniej ale z wejściem HDMI, czyli cały szajs z nalepą HD ready).
Jakość obrazu zależy od źródła, przy kiepskim "niby pomagają" autofiltry sprzętu, ale z g.... bata nie ukręcisz:)
Nie każdy ma możliwość przyjrzenia się tzw. HD na dwudziestoparocalowym monitorze z 40 cm, albo ponadstotrzydziestocalowym ekranie z 2 m.
Jeżeli ktoś widzi na MTV HD super jakość to nie jego wina (chyba, że wiara w slogany reklamowe będzie karalna).
Dyskusja na temat zawartości tego kanału, na tym forum chyba jest nie na miejscu, bo to tylko trochę lepsza jakość niż TV Silesia HD, która w swoim ogólnodostępnym wydaniu musi kryć jakąś nową tajemnicę pod skrótem HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Be3' post='119061' date='18.09.2008, 00:52 ']TV Silesia HD, która w swoim ogólnodostępnym wydaniu musi kryć jakąś nową tajemnicę pod skrótem HD.[/quote]
Hanys Definition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='119056' date='18.09.2008, 00:13 ']Ok, znowu zgoda i mogę uszanować to że komuś taki obraz się podoba. Różne rzeczy podobają się różnym ludziom i o gustach się nie dyskutuje......[/quote]

I pozostańmy przy tym. Ja rozumiem Twoje krwawiące serce HDmaniaka, ale trzeba być realistą.

Takie a nie inne posunięcia dostawców programów opierają się głównie na pokrętnym marketingu. Goście od marketingu powiedzieli, że taka maniera nadawania sygnału zadowoli większość populacji i tak też nadają. Niebawem zrobią z tego mydła zaletę, że to jest nowe High Definition, które ładnie wygląda na większości budżetowych telewizorów.

Ponownie odniosę się do fotografii. Najpierw marketingowcy wcisnęli do aparatów bezsensownie matryce o wielkości łebka od szpilki i o dziesiątkach milionów pikseli, a następnie przeciwdziałając skutkom ubocznym tych zabiegów, zaczęli ponad miarę odszumiać obraz. Skutek jest taki że zdjęcia z "nowych" aparatów 14 mpix mają mniej szczegółów niż ze "starych" matryc 4 mpix. Widać obraz High Definition idzie w podobną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SlawekR' post='119090' date='18.09.2008, 09:40 ']I pozostańmy przy tym. Ja rozumiem Twoje krwawiące serce HDmaniaka, ale trzeba być realistą.[/quote]
Realistą to ja byłem (jestem dalej) przy nSport w którym jedynie pasek informacyjny na dole był w HD (i logo), przy Canal+ HD które ma/miało problemy ze wszystkim co możliwe czyli rozdzielczością, bitratem, stosunkiem HD/SD. Generalnie wyśmiewałem zawsze polskie HD ale głównie (właściwie to tylko) z powodu na niski bitrate. Ale tak naprawdę każda ze stacji stara się jak może (jedne mniej inne, jak Filmbox czy Eurosport, więcej) żeby jakość była jak najwyższa. Tutaj nadawca postanowił zrobić najgorszy (pod względem obrazu) kanał HD na Europie. No ale chociaż osiągnął swój cel. Ja po prostu nie widzę żadnego logicznego wyjaśnienia tego fenomenu.

[quote name='SlawekR' post='119090' date='18.09.2008, 09:40 ']Takie a nie inne posunięcia dostawców programów opierają się głównie na pokrętnym marketingu. Goście od marketingu powiedzieli, że taka maniera nadawania sygnału zadowoli większość populacji i tak też nadają. Niebawem zrobią z tego mydła zaletę, że to jest nowe High Definition, które ładnie wygląda na większości budżetowych telewizorów.[/quote]
Wydaje mi się i mam nadzieję, że ktoś tam się w końcu obudzi, jak nie teraz to jak pójdzie to w szeroki świat, zwłaszcza do UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='119102' date='18.09.2008, 10:59 ']Wydaje mi się i mam nadzieję, że ktoś tam się w końcu obudzi, jak nie teraz to jak pójdzie to w szeroki świat, zwłaszcza do UK.[/quote]

Problem w tym, ze tylko z HB moze byc nadawana taka wersja MTV. Tzn zmuszeni byli do obciecia bitrate do tych 10 -11Mbits
a to przy obrazie typu ciemnosc, lasery, stroboskop daje spora pikseloze. Pomysleli wiec (debile), ze dadza filtr Noise red na maxa i pixelozy nie bedzie (HD tez nie). W skandynawii i w UK moga to puscic 16-18Mbits i filtra nie beda musieli uzywac... Edytowane przez kamcyk26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ale pamiętaj, że nasi produkują ten kanał. Jeżeli to jest ustawione w mixerze a nie w encoderze to jeżeli tego nie skorygują to będą dawać taki dosył na cały świat. Oczywiście to dywagacje. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie najgorszy falstart kanału HD w krótkiej historii tych kanałów w PL.

A co do filtra jeszcze to musiał faktycznie tę decyzję podjąć jakiś geniusz bo jeżeli faktycznie chcieli uniknąć markoblockingu (i przy okazji uniknąć też HD) to ten filtr mógłby spokojnie być 2-3 raza słabszy. Obraz dalej byłby bardziej rozmyty i dobrze kompresowalny ale nie byłoby pływających tekstur, duszków i wyrypania szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='119133' date='18.09.2008, 15:07 ']Najgorszy falstart to mial C+ ze swoim HD upscale 720p[/quote]
No ok, to już kwestia gustu. Mi się bardziej podobał upscale 576->720 Cyfry niż downscale 1080->576 w wykonaniu MTV HD. Zwłaszcza, że na Cyfrze od czasu do czasu coś w HD się pojawiło. Na MTV HD nie widziałem jeszcze niczego w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='emigrant' post='116306' date='03.09.2008, 02:12 ']... nie każdy potrzebuje vody, time shifty ...[/quote]


mój drogi każdy kto raz zakosztował Time Shift nigdy z niego nie zrezygnuje

tak piszesz jakbyś nigdy z tego nie korzystał, a więc nie sądź abyś nie był sądzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='besson' post='119184' date='18.09.2008, 20:37 ']mój drogi każdy kto raz zakosztował Time Shift nigdy z niego nie zrezygnuje

tak piszesz jakbyś nigdy z tego nie korzystał, a więc nie sądź abyś nie był sądzony[/quote]

Tutaj z Toba zgodzic w 100% nie moge, poniewaz uzywalem od czasu do czasu Time Shift i jakos tak nie wywarl na mnie takiego zachowania abym juz musial to uzywac podczas kazdego ogladania filmu :)
Owszem przyznac trzeba, ze jest to fajne i bardzo wygodne, w kazdej chwili cofasz sobie material o ile chcesz i ogladasz przegapione sceny, ktore umknely podczas siegania piwa z lodowki w kuchni :)
Moze dlatego, ze owy Time Shift doswiadczam na PC, moze na tunerkach sprawuje sie inaczej...lepiej? Wygodniej? Tego nie wiem, ale wygodniej jest mi nagrac caly film czy mecz czy cokolwiek innego i obejrzec w spokoju innym razem niz przerywanie, cofanie i ogladanie na czesci.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tical' post='119248' date='19.09.2008, 04:50 ']Tutaj z Toba zgodzic w 100% nie moge, poniewaz uzywalem od czasu do czasu Time Shift i jakos tak nie wywarl na mnie takiego zachowania abym juz musial to uzywac podczas kazdego ogladania filmu :rolleyes:
Owszem przyznac trzeba, ze jest to fajne i bardzo wygodne, w kazdej chwili cofasz sobie material o ile chcesz i ogladasz przegapione sceny, ktore umknely podczas siegania piwa z lodowki w kuchni :)
Moze dlatego, ze owy Time Shift doswiadczam na PC, moze na tunerkach sprawuje sie inaczej...lepiej? Wygodniej? Tego nie wiem, ale wygodniej jest mi nagrac caly film czy mecz czy cokolwiek innego i obejrzec w spokoju innym razem niz przerywanie, cofanie i ogladanie na czesci.

Pozdrawiam[/quote]
Tical rozkoszuj się dalej swoim kawalerskim stanem. Zapewniam Cię, że dobry box przeżyje co najmniej dwie wymiany bebechów w PC i prawdopodobnie nie jedną zmianę sysa, po której będziesz musiał konfigurować wszystko od nowa :)
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVS Hanys Definition, :) : dobre, jestem z Rudy Śląskiej Halemby czyli Hanysem z krwi i kości a TV Silesia faktycznie w HD ma tylko logo (ciekawe o co komuś taka ściema?-może dla kablówek); dla mnie jasne jest, że MTVN HD jest do bani jako przekaz video, widać to gołym okiem przy samym TV, a jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, to niech cofnie się kilka postów wcześniej, tam są screeny porównawcze. Szkoda tylko, bo przypuszczam, że kilka koncertów z pewnością jest nagranych w "full HD", więc po co niszczyć (czyt. filtrować) oryginalny, dobry materiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz leci Bon Jovi Unplugged. I co? TO WYGLĄDA SŁABO? w sumie każdy Un wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='119938' date='23.09.2008, 15:01 ']Teraz leci Bon Jovi Unplugged. I co? TO WYGLĄDA SŁABO? w sumie każdy Un wygląda bardzo dobrze.[/quote]
No to albo coś poprawili, albo po tym teście XDE masz problemy z komórkami odpowiedzialnymi za ocenianie jakości HD :)
Przyjadę do domu to sprawdzę co tak się dzieje. W każdym razie REM unplugged które poszło na rozpoczęcie wyglądało słabo (ten sam efekt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dziwne ich mail w kontakcie nie działa. Wyskrobałem do nich maila i nawet podałem linka do dyskusji - i co ? Wiadomość zwrotna automatyczna wróciła do mnie. Muszę przyznać , ze przypatruję się coraz bardziej MTVHD i niestety obraz jednak nie jest wysokich lotów a i repertuar zaczyna się coraz częściej powtarzać. A dopiero tydzień działa. Za miesiąc będziemy znali ramówkę na pamięc :) W dodatku z tym rozmytym obrazem :( Ja za to nie dam 5 PLN ...chyba , ze się skuszę na 3xHD..nie wiem. CO prawda w N mam za darmo ale N mam w innym miejscu i codziennie nie mogę z niej korzystać ....
Słabo coś z tym MTVHD ... mi już przeszła euforia...
Próbował ktoś z Was wysłać maila do nich ?

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='119938' date='23.09.2008, 15:01 ']Teraz leci Bon Jovi Unplugged. I co? TO WYGLĄDA SŁABO?[/quote]
Pięknie wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu to nigdy chłopaki nie dojdziemy do porozumienia. Sorry.

Oglądałem to na:

X3500 52"
W4000 40"
Sanyo Z5
ZF 46"

Nie będę pisał gdzie co i jak wygląda bo nie chcę tutaj kłótni oraz faworyzowania marek. To może tak ogólnie: najmniej szczegółów widać na Sanyo co jest chyba oczywiste. Projektor, ładnie tuszuje wszystkie niedoskonałości do tego 720p. Czym większy obraz tym bardziej się rozłazi. Potem: ZF>X3500>W4000 Ale różnice w obrazie są spore.

Więc serio. Wy chyba macie po jednym z tych typów i dlatego nigdy się nie zgodzę z opiniami tutaj pisanymi bo każdy tworzy co innego.

Są słabe rzeczy na MTV ale są też mocne jak ten Bon Jovi. W porównaniu do MTV Polska to niebo i ziemia. W końcu jakoś to wygląda na LCD o dużych przekątnych.

Żeby było jasne: Blu-ray zawsze o klasę wyżej jak nie dwie. Dotyczy to każdego kanału HD w Polsce ze względu na bitrate. No... trochę filmów na HBO, Filmbox HD i MGM też dobrze wygląda. Ale to zależy już od konkretnego filmu.

Przyjmijcie w końcu do wiadomości, że to kanał satelitarny i przy takiej ilości nie zobaczycie kanałów jakości BD!!! Choćby jeszcze powstało tysiąc takich tematów i tak nic się nie zmieni. Kanałów w HD będzie przybywać i chyba każdy wie co to oznacza. Ma być znośnie na LCD i radzę się przestawić z tokiem porównań na: satelita i dyski HD. Piękne HD to było w EU na HD1080 czy C MORE HD gdy ilość kanałów HD równała się prawie zero. Teraz jest inaczej bo nie ma miejsca. Piękne czasy już nie wrócą.

A wy robicie porównania do tego co jest na Blu-ray'u. Czas się obudzić i przestawić trochę.

I ręczę Ci Maxiuca i reszta malkontentów, że jakbyś pracował w n, MTV czy jeszcze gdzie indziej to byś tyle zrobił co nic. Bo nie takie mózgi tam siedzą. Naprawdę. Nie są to idioci. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Sorry. Takim tokiem myślenia do niczego się nie dojdzie.... no może szacun na forum internetowym :):(

Mam z nimi kontakt i wiem jak to wygląda w przeciwieństwie do jakiś porównań tutaj o filtrach itd. Miejsce, miejsce i jeszcze raz miejsce. To nie jest 50GB dysku. A sprawa jest bardziej skomplikowana niż się tutaj niektórym wydaje. Dlatego dla Was jak i dla mnie tylko Blu-ray jak chcemy po przeżywać jak to nasz telewizor czy projektor świeci mega HD. Do TV: lite HD.

I na koniec (co do tej duże ilości kanałów bo widzę, że się taki temacik pojawił na forum a pasuje to do powyższej mojej wypowiedzi): [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=12671"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=12671[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wreszcie jakaś Magda M:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='119981' date='23.09.2008, 18:25 ']Przyjmijcie w końcu do wiadomości, że to kanał satelitarny i przy takiej ilości nie zobaczycie kanałów jakości BD!!! Choćby jeszcze powstało tysiąc takich tematów i tak nic się nie zmieni.[/quote]
Gdybym nie nie widział koncertów Moby'ego czy Robbiego Williamsa na C+ z bitrate 8 mbps to może bym nie narzekał. Ale widziałem i mam nawet kopie na dysku i nie ma w ogóle z czym porównywać. Oczywiście makloblocking był tam regularnie, ale jak była twarz Robbiego to przypominało to twarz a nie jakąś przefiltrowaną maź do niczego nie podobną.

[quote name='Gmeru' post='119981' date='23.09.2008, 18:25 ']I ręczę Ci Maxiuca i reszta malkontentów, że jakbyś pracował w n, MTV czy jeszcze gdzie indziej to byś tyle zrobił co nic. Bo nie takie mózgi tam siedzą. Naprawdę. Nie są to idioci.[/quote]
Trochę już wiem jacy ludzie siedzą w tych różnych firmach. Nie wiem na jakim szczeblu zapadła decyzja o nadawaniu w tej jakości (i nie piszę o bitrate) ale czlowiek który ją podjął niestety jest idiotą.
BTW. Nie ma tutaj pretensji do N czy Cyfry, przecież to nie idzie z ich transponderów. DO N czy Cyfry można mieć pretensje, że nie uruchamiają nowych transponderów i mają niski bitrate kanałów, ale wszystkie kanały wykorzystują w 100% to czym dysponują. Nawet koncert a Londynu w TVP HD z DVB-T wyglądał jak HD a nie jak RVMB.
Czyli co, mózgi siedzą w Cyfrze, N i TVP a do MTV nie znaleźli? Ale cały czas podkreślam, nie mam pretensji do całej stacji czy niczemu niewinnych ludzi tam pracujących tylko osoby/osób które podjęły fatalną decyzję o niszczeniu niezłego materiału HD.

[quote name='Gmeru' post='119981' date='23.09.2008, 18:25 ']Mam z nimi kontakt i wiem jak to wygląda w przeciwieństwie do jakiś porównań tutaj o filtrach itd. Miejsce, miejsce i jeszcze raz miejsce. To nie jest 50GB dysku. A sprawa jest bardziej skomplikowana niż się tutaj niektórym wydaje.[/quote]
No to oświeć nas, bo to ciekawe. W dzisiejszych czasach specjalna macierz do zastosowań broadcastowych o pojemności kilkudziesięciu terabajtów kosztuje grosze (oczywiście grosze jak dla MTV). A jak Ci się nie chce to skontaktuj mnie z kimś i przedstawię sprawę na forum. Chętnie usłyszę od kogoś jakieś przekonanie, bo pokazałem czarno na białym co oni z robią z dobrym źródłem HD.

Myślałem, że forum ma promować HD i edukować w jego zakresie. A tu widzę że zaczynamy zadawalać się "jakością" MTV HD. Gmeru, przecież jakbyś coś takiego 3 lata temu zassał z binarek to byś się popukał w głowę. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nie będe dyskutował tylko chciałem wyrazic swoją opinię bo przecież chyba muru głową nieprzebiję. 3 lata temu tak ale dzisiaj? Dzisiaj mam Blu-ray'a a sytuacja satelitarna bardzo się zmieniła. Kanału muzycznego lubie posłuchac i w koncu jakiś porządny się pojawił. Chwała bo nic nie było a to co było - na moim LCD wyglądało strasznie. Teraz jest znacznie, znaczenie lepiej.

Ciekawe kiedy w tym temacie pogadamy o muzyce itp czyli na temat a nie o spieraniu się czy widac bardziej jakiś filtr na rickym czy na kimś innym lol chyba czas już skończyc. Wiemy jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmery wybacz ale muszę zapytać. Czy ty sobie jaja robisz? Oglądałem koncert z Londynu na TVPHD - małe miodzio. Oglądałem fragment nagród VMA z amerykańskiego kanału MHD - małe miodzio. Obejrzałem EMA na MTVNHD i ten Bon Jovi - w najlepszym przypadku średnio.
I ty mi mówisz, że tak już będzie na tym naszym europejskim MTV w HD bo tak jest przecież dobrze?
Koledzy z biednego TVP potrafią przy tym samym przydzielonym paśmie nadawać o klasę wyżej, obraz i dźwięk, a tuzy z Viacomu nie!? Spieprzyć kanał muzyczny jakim było MTV to potrafili koncertowo.

O muzyce mam pisać? 300 godzin w "HD" mają do dyspozycji i już teraz to widać. W Stanach nadal się śmieją z tych 300 bo mniej więcej tyle samo mają od dwóch lat. Spartańsko. Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='119997' date='23.09.2008, 19:35 ']Ale nie będe dyskutował[/quote]
Szkoda ;)

[quote name='Gmeru' post='119997' date='23.09.2008, 19:35 ']Ciekawe kiedy w tym temacie pogadamy o muzyce itp czyli na temat a nie o spieraniu się czy widac bardziej jakiś filtr na rickym czy na kimś innym lol chyba czas już skończyc. Wiemy jak jest.[/quote]
O muzyce rozmawialiśmy i chyba wszyscy się zgadzają, że w kwestii zawartości muzycznej jest ok. Żadnych reklam, żadnych schadzek w mroku czy nurkowania w szambie.
Z tego co pamiętem to jak ruszyło MGM HD to było wieszanie psów, że jest SD a potem że słabo odrestaurowane te filmy. Jak ruszały kanały filmowe to nie dywagowaliśmy o doborze repertuaru i o wartościach artystycznych filmów tylko wyśmiewaliśmy C+ Sport HD i gwiezdne wojny w 720p. Ja ruszył Filmbox HD to też pamiętam zachwyty nad jakością (swoją drogą to brawa dla N i SPI) obrazu a nie o tym czy Asterix jest lepszy od Carsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...