Skocz do zawartości
yarekz

MTV HD w n i Cyfra+ już nadaje! - Opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

15 września w ofercie Cyfry+ pojawi się muzyczny kanał MTVNHD , będzie to siódmy kanał HD na tej platformie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze strony Cyfry+;
"Nowy kanał będzie dostępny w ofercie platformy CYFRA+ jako opcja dodatkowa lub w opcji „3 x HD”, w skład której wchodzą oprócz MTVNHD, Eurosport HD i National Geographic HD."

Ciekawe ile taki pakiet "3xHD" będzie kosztował.
Ktoś wie czy ten kanał będzie tylko na Cyfrze czy też na innych platformach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przewiduje szturmu "do kasy" po nowy program. MTV to audycje naszpikowane reklamami do granic absurdu z beznadziejną ofertą programową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='benek07' post='116233' date='02.09.2008, 19:40 ']Ze strony Cyfry+;
"Nowy kanał będzie dostępny w ofercie platformy CYFRA+ jako opcja dodatkowa lub w opcji ?3 x HD?, w skład której wchodzą oprócz MTVNHD, Eurosport HD i National Geographic HD."

Ciekawe ile taki pakiet "3xHD" będzie kosztował.
Ktoś wie czy ten kanał będzie tylko na Cyfrze czy też na innych platformach?[/quote]


Kanał MTVNHD będzie też od 15-stego wrześniana n-ce. Pozdrawiam :(

Edytowane przez kozik1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znając cyfrę to nas z kasy złoją
już teraz abym mógł oglądać 3 kanały HD - C+film HD, C+sport HD i HBO HD muszę za to zapłacić w sumie 70zł
to jest taka grabież że aż szkoda o tym pisać
z tym MTV zrobią pewnie tak samo, będzie trzeba kupić dziesięć innych zbędnych kanałów aby móc dodać ten jeden do pakietu Edytowane przez jataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że C+ "sama sobie grób kopie"? Te wszystkie dodatkowe opłaty - za każdy kanał HD - 5 zł/mies.., za wynajem dekodera PVR - 20 zł/mies.
W N można mieć 6 kanałów HD za 48 zł./mies. W tym MTVN HD w pakiecie Style Moda Muzyka od 15 września. W C+ za te czterdzieści kilka złotych nawet nie starczy na dopłaty do "luksusów" - kanałów HD i dekodera PVR a gdzie tam dopiero podstawa - abonament?!
Ja rozumiem, że polska liga "fryzjerowa" sporo kosztowała C+ i trzeba to sobie "odbić", ale bez przesady! Nie kosztem wszystkich pozostałych abonentów, niekoniecznie zainteresowanych sportem. Wystarczy, że zawołali sobie 15zł.(!) za kanał OE!
Dodam tylko, że już od ponad roku nie jestem abonentem C+ (właśnie na rzecz N - jestem b.zadowolony ze zmiany), ale dziwi mnie fakt, że ciągle jeszcze tylu ludzi daje się tak kroić żabojadom. Mam wrażenie, że traktują Polskę jak 3 świat i uprawiają tu typowe dojenie. Ale do czasu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie, ale Cyfra ma (nieoficjalnie ale działa i jest coraz popularniejsze) to czego N-ka nie ma: multiroom. I to taki, że działać będzie w salonie, sypialni, u jednego dziecka, u drugiego dziecka, w kuchni i jeszcze w garażu... W HD i w SD. I teraz co kto lubi. Ja nie wybrażam sobie na przykład takiej sytuacji, że przy czteroosobowej rodzinie jest tylko jeden telewizor. Przecież to jest jakiś powrót do średniowiecza. Swoją drogą ciekawe jak kablówki cyfrowe sobie z tym poradzą bo ludzie do analogowych w każdym pokoju się przyzwyczaili a teraz nagle się skończy.

A co do HD... Coż smutna prawda jest taka, że większość abonentów ma gdzieś HD. N i Cyfra traktują HD zupełnie inaczej. N jako kolejne kanały nie różniące się od SD, Cyfra jak kanały premium. W tym sensie dla nas, HD maniaków, N jest korzystniejsze.

"Zwykły" człowiek liczy inaczej. Pełne pakiety (bez promocji) kosztują mniej więcej tyle samo:
- w N - 130 zł
- w Cyfrze (bez HD) - 147 zł

- w N z VOD - 170 zł
- w Cyfrze z VOD i z HD - 181 zł

I w takiej sytuacji wybór już nie jest taki oczywisty. A nie należy zapominać o Polsacie gdzie za 87,80 dostaje się naprawdę dużo. Dla HD maniaków to żadna wiadomość (na razie), ale rynek kształtują inni konsumenci. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał maxiuca c+ daje nam fajny multiroom po wifi(splitter), po kablu telefonicznym(splitter, w ogóle ktoś jeszcze tego sposobu używa?), po kablu ethernetowym<też wifi, apeki przy tunerach>(gbox, Cccam, itd.). Jak kto woli :), do wyboru do koloru.

Jedna rzecz mnie drażni w cyfra+, że nie wymuszają sami wywalenie tych przedpotopowych pionków, kenwoodów, philipsów. Wykombinowali z Merlinem i ciemnogród kolejne 10 lat będzie oglądać na pionkach. Powinni zrobić tuner HD taki mega tani, na maxa okrojony, tylko do oglądania, nawet nie musiałby mieć wyświetlacza i każdemu wymienić kto ma te starocia( nie każdy potrzebuje vody, time shifty a nawet wyświetlacza na tunerze, po prostu tuner do oglądania kanałów SD&HD). Nie koniecznie mając taki tuner od razu ludzie musieliby brać HD kanały, ale tuner byłby HD ready :hura:. Kto wie, jakby podsadzić pod nos "za darmo" tuner HD, ludzie zaczęliby się interesować HD kanałami, itd. Przecież ten 1mln abonentów to pewnie same pionki itp, reszta to swoje tunery i cyfry HD tunery. Tak, tak pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypada jeszcze dodać że ten kanał to w ponad 90% nadaje upskalowany materiał, więc nie wiem czy warto się tak podniecać, koncerty ok ale teledyski to już porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy oprócz zapowiadanego MTV HD i Dom i Ogród ,dołączy również Filmbox Family i Nickolodeon...Przydało by sie dołaczyc jeszcze dwa naprawde dobre kanały w HD aby n-ka dostała do myslenia jestem za History Channel HD i Nat Geo Wild HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='116302' date='03.09.2008, 00:57 ']Wszystko fajnie, ale Cyfra ma (nieoficjalnie ale działa i jest coraz popularniejsze) to czego N-ka nie ma: multiroom. I to taki, że działać będzie w salonie, sypialni, u jednego dziecka, u drugiego dziecka, w kuchni i jeszcze w garażu... W HD i w SD. I teraz co kto lubi. Ja nie wybrażam sobie na przykład takiej sytuacji, że przy czteroosobowej rodzinie jest tylko jeden telewizor. Przecież to jest jakiś powrót do średniowiecza. Swoją drogą ciekawe jak kablówki cyfrowe sobie z tym poradzą bo ludzie do analogowych w każdym pokoju się przyzwyczaili a teraz nagle się skończy.[/quote]

U mnie przy większym TV jest rekorder N, przy mniejszym dekoder cyfrowy UPC PVR z HD
Analogowy sygnał jest na obydwóch.
N podłączony HDMI do dużego i komponentem do małego.
Dekoder UPC podłączony poprzez przełącznik HDMI 3x2 też daje sygnał na dwa TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dydymus' post='116359' date='03.09.2008, 13:33 ']Ciekawe czy oprócz zapowiadanego MTV HD i Dom i Ogród ,dołączy również Filmbox Family i Nickolodeon...Przydało by sie dołaczyc jeszcze dwa naprawde dobre kanały w HD aby n-ka dostała do myslenia jestem za History Channel HD i Nat Geo Wild HD[/quote]

Filmbox Family jest na wyłączność w n, specjalnie dla niej przygotowany. Słowa człowieka z Filmboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='hr.susel' post='116370' date='03.09.2008, 14:44 ']Filmbox Family jest na wyłączność w n, specjalnie dla niej przygotowany. Słowa człowieka z Filmboxa.[/quote]
O matko, idę się ciąć bo to niepowetowana strata :) A z tymi wyłącznościami to jest tak, że najpierw są na wyłączność a potem już nie. Zresztą nie wiem jak to się takim niezależnym kanało może opłacać. Jak pokazuje przykład HBO, Filmboxów właśnie, Comedy Central i paru innych to raczej się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprawka
"Zwykły" człowiek liczy inaczej. Pełne pakiety (bez promocji) kosztują mniej więcej tyle samo:
- w N - 130 zł
- w Cyfrze (bez HD) - 147 zł

- w N z VOD - 170 zł
- w Cyfrze z VOD i z HD - 201 zł!!!!!! 181 abonament plus 20zł wynajem dekodera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jajo9' post='116379' date='03.09.2008, 15:10 ']- w Cyfrze z VOD i z HD - 201 zł!!!!!! 181 abonament plus 20zł wynajem dekodera[/quote]

No tak, ale w tym momencie w N należy doliczyć opłatę za wynajem nrecordera - 449 zł.
Dlatego tego nie doliczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz daja recordery za 38zl a nie 450...

A tak swoja droga to uwazam, ze CYFRA oferujac tak drogi abonament przesadza doliczajac dodatkowe oplaty za kazdy kanal. Trudno ucieszyc sie z nowego kanalu bedac abonentem CYFRY bo i tak w 80% przypadkow to dodatkowy koszt 3-5zl.

Paczka Discovery - dodatkowa kasa
Kino Polska - dodatkowa kasa!
kanaly HD- dodatkowa kasa
AXNy - dodatkowa kasa!

No bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='116385' date='03.09.2008, 15:23 ']Teraz daja recordery za 38zl a nie 450...[/quote]

W promocji. Poza promocją cały czas 450 zeta.
A pisałem już dwa razy: liczymy bez promocji, bo z promocjami to nie da się porównać.



[quote name='kamcyk26' post='116385' date='03.09.2008, 15:23 ']Paczka Discovery - dodatkowa kasa
Kino Polska - dodatkowa kasa!
kanaly HD- dodatkowa kasa
AXNy - dodatkowa kasa!

No bez przesady...[/quote]

No proszę, faktycznie bez przesady, przecież w N wszystko jest za darmo. Tylko jak to się stało, że mimo tego, że n-ka taka szczodra i wszystko daje za darmo to full pakiet wychodzi za 170 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to zalezy co sie chce ogladac. Ja place w N tyle ile w C+ placi sie za same dodatki, ktore wymienilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili praktycznie nikt nie kupuje enki bez promocji więc? Nazwa promocja tylko tak się nazywa ale w tej cenie właśnie wszyscy kupują i jest to w tej chwili najbardziej atrakcyjna cena na rynku (w tym kanały HD za free w największej ilości). Po co kłócić się o rzeczy oczywiste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='116389' date='03.09.2008, 15:34 ']A to zalezy co sie chce ogladac.[/quote]
No i tu jest właśnie pies pogrzebany! Wszystko zależy od tego co kto chce oglądać! Nie od sprzętu, fanbojstwa czy czegoś tam innego. I dlatego Cyfra mimo śmiesznych "przewidywań" niektórych fanboyów, cały czas powoli powiększa bazę klientów. I dlatego też CP ma prawie 5x więcej klientów niż n i 2x więcej niż Cyfra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hr.susel' post='116390' date='03.09.2008, 15:35 ']W tej chwili praktycznie nikt nie kupuje enki bez promocji więc?[/quote]
Tak samo jak nikt nie kupuje Cyfry czy CP bez promocji. Zawsze jakaś promocja jest, bo cyrograf podpisany być musi. Ale promocje są ograniczone czasowo i potem trzeba i tak płacić wg. cennika. Ale dobrze, niech fanbojom n będzie, cyfra w nadroższej opcji kosztuje 201 zł a n-ka 170 zł. Ceny cały czas w miarę porównywalne.

[quote name='hr.susel' post='116390' date='03.09.2008, 15:35 ']Nazwa promocja tylko tak się nazywa ale w tej cenie właśnie wszyscy kupują i jest to w tej chwili najbardziej atrakcyjna cena na rynku (w tym kanały HD za free w największej ilości). Po co kłócić się o rzeczy oczywiste?[/quote]
No a dla mnie nie jest atrakcyjne kłócenie się z dziewczyną/żoną/narzeczoną czy ma właśnie iść Discovery Science czy Discovery Travel. Albo tłumaczenie dzieciom, że teraz tatuś ogląda coś tam, więc bajek nie będzie. Po co kłócić się o rzeczy oczywiste?

Tak więc wasze dyskusje na temat czy n jest lepsza czy cyfra są śmieszne. Tak samo jak śmieszne są dyskusje czy lepsza jest Honda czy Toyota, a może Audi czy BMW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jajo9' post='116379' date='03.09.2008, 15:10 ']Poprawka
"Zwykły" człowiek liczy inaczej. Pełne pakiety (bez promocji) kosztują mniej więcej tyle samo:
- w N - 130 zł
- w Cyfrze (bez HD) - 147 zł

- w N z VOD - 170 zł
- w Cyfrze z VOD i z HD - 201 zł!!!!!! 181 abonament plus 20zł wynajem dekodera[/quote]

Ale w Cyfrze masz XXL(ktory slono kosztuje),a w N nie ma nic w tym temacie.Pomijam juz sama oferte tego kanalu(slaby i za krotko).Promocji nie liczmy,bo np ja mam roczna umowe i przez caly jej okres(bez 1 miesiaca) bonifikata -25%,dodatkowo przy doplacie za wszystkie HD,dostalem maxpacka na ponad pol roku,do tego konca roku w gratisie.Place wiec za komfort z C+,HBO i wszystko co jest w HD mniejsze pieniadze,niz w N-ce za caly pakiet bez VOD-u,a przeciez tam nie mialbym za wiele do ogladania.Sport slabszy jak dla mnie,a filmy poki co nie maja startu do Cyfy.No chybaze doliczyc Vod.Przy takich porownaniach trzeba odliczac wszelkie promocje i najtansze pakiety,bo te to tylko mozna rownac do CP :lol: ,chociaz to i tak bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tymi promocjami to trzeba to podzielic na promocje programów i promocję sprzetu. I faktycznie w promocji sprzetu rekorder jest za grosze w n. A potem nie trzeba juz płacić za wynajem ( po promocji) wiec jednak róznica jest.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='116398' date='03.09.2008, 14:51 ']No a dla mnie nie jest atrakcyjne kłócenie się z dziewczyną/żoną/narzeczoną czy ma właśnie iść Discovery Science czy Discovery Travel. Albo tłumaczenie dzieciom, że teraz tatuś ogląda coś tam, więc bajek nie będzie. Po co kłócić się o rzeczy oczywiste?[/quote]
Do wypowiedzi kolegi Maxiuca dodam, że wyjeżdzając poza miasto do domku zabieram tylko moduły CAM. A co zabiera abo n ?
Bajery w nboxach są atrakcyjne, ale nic nie przebije multiroomu i funkcjonalności modułu. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...