Skocz do zawartości
yarekz

MTV HD w n i Cyfra+ już nadaje! - Opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsze Upscalowane teledyski niż "Zakochaj się w Tili Tequli...." :huh:

Edytowane przez Lukasz436

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mamy drugi koncert: Foo Fighters.
Dźwięk: dalej 2.0
Obraz: taki sam jak na REM, czyli coś mają ostro skopane w ustawieniach encodera.

No nic może się nauczą z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tilla rocx

Koncert Foo Finghtersów też niemal wgniata. MTVN HD bo mamy podział na MTV HD i Nick HD...pfff

Ciekawe jak A.Keys się zaprezentuje - unplugged grała [beeep]iaszczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie dźwięk zaj,ebisty. Odpalił się pro logic ale słychać jak w 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro sa takie "klocki" z audio i wideo to co robili w okresie testowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może podać parametry tego kanału (transponder,itp.) na C+.Mam niezależny dekoder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że nareszcie pojawił się taki kanał - wygląda na to, że będzie to rzeczywiście telewizja muzyczna - nie tylko z nazwy. Moim zdaniem zapowiada się całkiem nieźle i wydaje się, że będzie na co popatrzeć. Na kanale tego typu nie powinny przeszkadzać nawet powtórki - taki koncert jak Alicii Keys można spokojnie zobaczyć parę razy ;)

Edytowane przez ekstro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='118385' date='15.09.2008, 14:05 ']Skoro sa takie "klocki" z audio i wideo to co robili w okresie testowym?[/quote]
To co robi się w całym zachodnim świecie: pobierali wynagrodzenie (za nic nierobienie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hot Bird 6 (13°E)
tp. 128 (11,075 GHz, pol. V, SR=27500, FEC=3/4)

PID V=1011
PID A=1012 (stereo), 1013 (AC3)
PID PCR=1011
SID=1
PID PMT=1010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło się dobrze, muzyczka sobie w tle leciała, obraz mnie nawet nie obchodził i teraz mi jakiś śmieszny typ w czapce z łańcuchem od piętnastu minut deklamuje i wg. programu będzie produkował tę prozę nuconą przez następne 45 minut... ;)
No to ZAP na VH1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm - nie wiem czy mistrzowie z N jakoś to rozwiażą ale fajnie by było móc nagrywać teledyski - pojedyńczo. Jak znam życie ogladając jakis program wypełniony bzdurami spodoba mi się jeden na sto - naciśniecie rec - nagra wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień kanał i powróć a nagrasz od powrotu na kanał i do momentu rezygnacji.

Super sprawa z tym MTVHD.
Teraz sprawa treści.
Bardzo duże wzmocnienie platform SAT.
Strzał w 10.
Podobnie jak z EUROSPORT HD. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko z tą jakością obrazu - właśnie leciał teledysk Madonny - mam go również w pliku ts z amerykańskiego MHD. Jakość obrazu w porównaniu z obrazem który uzyskuje z lapka podłączonego przez RGB do W4000 (czyli nie osiąga jakieś kosmicznej rozdzielczości) była dużo lepsza w przypadku laptopa. Mam wrażenie, że ktoś włączył jakieś polepszacze obrazu które go rozmazują (ktoś wcześniej pisał o efekcie RMVB).

Ogólnie naprawdę super, że pojawił się ten kanał - dobre uzupełnienie oferty, brakowało czegoś takiego. Edytowane przez ekstro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super że ramówka jest zupełnie inna niż zwykłe MTV (którego nie da się oglądać)
chociaż jak patrzę na cały tydzień to sporo koncertów się powtarza, ale to akurat dobrze, bo nie każdy ma recorder.
Oczywiście co lepsze i tak znajdą się na moim dysku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie: tutaj akurat powtórki to atut ; ) Bo to muza i fajnie słuchać tego masę razy : >W przypadku kanałów muzycznych powtórki to przecież całkiem inny temat. Teraz lecą teledyski.... eh takiego kanału brakowało w Polsce!

No i w końcu jakiś kanał z muzyką MTV lol ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='118401' date='15.09.2008, 15:18 ']No i zaczęło się dobrze, muzyczka sobie w tle leciała, obraz mnie nawet nie obchodził i teraz mi jakiś śmieszny typ w czapce z łańcuchem od piętnastu minut deklamuje i wg. programu będzie produkował tę prozę nuconą przez następne 45 minut... ;)
No to ZAP na VH1 :)[/quote]

Nie lubisz maxiuca Jay-Z :blink: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No teraz Ricky M, 5.1 , bardzo dobra jakość (u mnie na ZFie). Nie mam pytań. Tego mi brakowało w kanałach HD (takiego kanału z muzą). To chyba mamy już wszystko ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No. bo jest w HD haha ; ) ja mam tak ze wszystkim ; ) Liczy się dobry koncert : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musi być duży bitrate bo jakieś szarpidruty grają w oświetleniu strobo a wizja jest mimo to wpożo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. Szarpidruty ; ) może jednak makrobloki przy strobo też zależą od realizacja samej produkcji a nie tylko bitrate. Ale tutaj ok wszystko a błyska i lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz leci biało czarny teledysk Kylie Minogue i musze powiedziec , że tak obraz jak i dźwięk są EXTRA !

TO CHYBA BĘDZIE MÓJ ULUBIONY KANAŁ :):):) Czyzbym miał się przerzucić z NRJ Hits :) ?

ŻEBY TYLKO NIE ZEPSULI TEGO KANAŁU JAK PODSTAWOWY MTV .... żeby nie było tych głupkowatych programów typu jackass i inne debile z randek z mamą , córką, tatą i świnką morską ...

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestescie troche zbyt wyrozumiali dla tego kanalu...Tzn ramowka rzeczywiscie jest jak "stare" MTV, czyli mnostwo muzy i to dosc roznorodnej. To jest najwiekszy plus. Dzwiek tez trzyma poziom. Ale obraz? Jest niestety kiepsko. Tzn nie chodzi o jakas pikseloze czy cos takiego. Przede wszystkim na wszystko nalozony jest jakis dziwny filtr strasznie rozmazujacy, "zmiekczajacy" obraz. Totalny brak szczegolow, wszystko takie kreskowkowe, jak ktos napisal ale RMVB. Teledyski (pewnie zrodlo SD) wygladaje nie lepiej niz na NRJ HITS z ASTRY. Liczylem na wiecej (ale i tak bede duzo ogladal/sluchal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...