Skocz do zawartości
emigrant

Dreambox DM800 HD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielka prosbe.

Moze ktos mnie pokierowac gg/skype/mail.

Jak zrobic aby w DM800 ustawic dysk ? kupilem ten dysk podlaczylem i na poczatku dzialal dzien pozniej nie chce sie inicjowac i ciagle krzyczy przy probie nagrywania ze nie ma dysku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam DM800 HD z dyskiem wewnętrznym

i w jaki sposób mogę przegrać filmy z dysku na laptopa?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam DM800 HD z dyskiem wewnętrznym

i w jaki sposób mogę przegrać filmy z dysku na laptopa?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Najprościej:

1. Zainstaluj Total Comander.

2. Połącz się z DM800 po ftp. W ustawieniach wpisz wewn. IP dreama, użytkownik - root, hasło - dreambox oraz zaznacz tryb pasywny.

3. Nagrane filmy są domyślnie w /hdd/movie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.dm 800 kupilem jako jeden z pierwszych.no i w piatek sie ZEPSUL.nic nie wyswietla.dzialaja tylko dwie diody z tylu przy gniezzdie net.na 100% oryginal.mieszkam niedaleko torunia.powiedzcie czy te tunery sa wogole naprawialne ?jak nie to kosz i zapominam o tym "genialnym" tunerze.podrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli orginał to naprawia Satwell.pl. Jezeli klon to do kosza. Spróbuj wyłączyc go z sieci na 10 minut i ponownie właczyć z tyłu wciskajac wtyczke od zasilacza. Spróbuj też go właczyc tak jak do flashowania czyli włozyc w tyle wtyczke od zasilacza przytrzymując z przodu przycisk włacznika az na wyswietlaczu pojawi sie stop i numer IP.

PS Ja na Dreamy nie narzekam - to jedne z lepszych tunerów TVSAT - ale cóz wszystko moze sie zepsuc nawet Mercedes.

Sa jednak za drogie - jako drugi mam V+Solo za 60% ceny DM800 HD RVR i wg mnie jest lepszy bo np w odtwarzaczu moza odtwarzać filmy o rozszerzeniu *AVI czego nie suportuje Dreambox , ma czytnik kart i dwa gniazda CI , a że niema wyświetlacza to i tak nieistotny szczegół

Edytowane przez @ndrew J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam dm 800 hd pvr jestem swiezy w temacie ale mam jedno pytanie ,mam maly problem z nagrywaniem chodzi oto ze jak nagram na pamieci przenosnej cos po zakonczeniu chcem sprawdzic jak sie nagralo naciskam przycisk video wybieram na jakis plik z naganiem zeby sprawdzic daje play i w tedy ciemny obraz licznik nie idzie niewiem co jest ,prosil bym kogos o pomoc moje gg 34983124

Edytowane przez pawel.nl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki soft masz wgrany ?

Czy zrobiles format tego pena z pozycji tunera w managerze urzadzen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Jezeli klon to do kosza...

Naprawie kazdego clone pisac na priv lub jaceksky@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam następujący problem.

Posiadam Grundig Amira 32" z wejściem DVI-D, do tego wejścia podłączyłem przejściówkę na HDMI (patrz niżej)

monopricecablesdvihdmia.th.jpg

do tej przejściówki podłączyłem kabel DVI-HDMI(patrz niżej) w celu połączenia Dreambox dm800HD z TV.

kabelhdmidvi5mgoldf242.th.jpg

I w tym momencie pojawia się problem. Obraz jest wyświetlany w HD na TV ale brak mi dźwięku ;/

Ma ktoś jakiś pomysł co na to poradzić?

Niżej podaje tył Dreamboxa dm800HD w zorientowaniu się jakie gniazda posiada. Z tego co czytałem do DVI nie przesyla dzwieku, w takim razie mozna podpiąc do dreamboxa oddzielny kabel audio? np w gniazdo Digital Audio? jesli tak to prosze o podanie, jaki to ma być dokladnie kabel.

377711b1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po DVI z DM800 leci dziwiek bez problemu :)

Mozesz podpiac audio poprzez optical wtedy AV bedzie w dobrej jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po DVI z DM800 leci dziwiek bez problemu :)

u mnie nie leci. sadze, ze wina jest po stronie przejsciowki DVI na HDMI która jest podłączona w TV. Albo też przestarzałe wejście DVI-D w TV.

Mozesz podpiac audio poprzez optical wtedy AV bedzie w dobrej jakosci.

a możesz napisać jaki konkretnie ten kabelek ma byc? bo sie nie orietuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...