Home News Zwiastun filmu Breaking Bad: El Camino – Jesse Pinkman powraca
Zwiastun filmu Breaking Bad: El Camino – Jesse Pinkman powraca

Zwiastun filmu Breaking Bad: El Camino – Jesse Pinkman powraca

399
0

Minionej nocy odbyła się ceremonia rozdania nagród telewizyjnych Emmy. Jedną z wielkich niespodzianek było zaprezentowanie zwiastun produkowanego przez Netflix “El Camino: A Breaking Bad Movie”!

Zobacz zwiastun filmu w 4K

Jesse Pinkman powraca, a my po raz drugi możemy przyjrzeć się pełnometrażowemu “Breaking Bad”. Film został nakręcony w 2018 roku, a Netflixowi udało się zachować całkowitą dyskrecję produkcji. Od finału ostatniego sezonu minęło już 6 lat, ale “El Camino: A Breaking Bad Movie” kontynuuje historię Pinkmana, jakby tej przerwy w ogóle nie było.

Breaking Bad film zwiastun

Film “Breaking Bad” kontynuuje wydarzenia z ostatniego odcinka piątego sezonu. Zwiastun, a w zasadzie teaser, jest minimalistyczny. Aaron Paul, odgrywający Jesse Pinkmana w wywiadzie z New York Times powiedział, że “El Camino” to “nowy rozdział Breaking Bad, którego potrzebowałem, chociaż o tym nie wiedziałem”.

Kiedy zobaczymy film Breaking Bad?

“El Camino: Film Breaking Bad” zadebiutuje na platformie Netflix 11 października. Film będzie również dostępny w 40 kinach w USA w dniach 11-13 października.


ZOBACZ TAKŻE: październikowe nowości Netflix (4K HDR)


Źródło: Netflix, opr. własne

(399)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o