Home News EA pracuje nad uprzyjemnieniem rozgrywki w Battlefield V
EA pracuje nad uprzyjemnieniem rozgrywki w Battlefield V

EA pracuje nad uprzyjemnieniem rozgrywki w Battlefield V

84
0

Battlefield V jest w sprzedaży już od kilku tygodni, jednak to nie znaczy, że Electronic Arts spoczywa na laurach. Firma stara się wyjść naprzeciw potrzebom graczy i krytyce. EA będzie się starać m.in. aby średni czas życia na polu bitwy się wydłużył.

Jednym z najczęstszych zarzutów pod adresem Battlefield V jest to, że gracze giną zbyt często i za szybko. Electronic Arts ma zamiar wkrótce eksperymentować z kodem sieciowym gry, tak aby zrównoważyć czas jaki mija zanim kogoś zabijemy z czasem gdy sami obrywamy zanim zginiemy. W teorii wydłużyłoby to wirtualny żywot w rozgrywkach sieciowych.

Battlefield V

Niedługo też ma ukazać się aktualizacja zawartości o nazwie Overture, która usprawnia proces przywracania poległych kompanów, a także wprowadza poprawki do działania wielu rodzajów broni, a w szczególności tych, których używają medycy. Ponadto rozbudowano tryb obserwowania innych graczy po śmierci. W kolejnych uaktualnieniach być może otrzymamy m.in. opcję przeciągania leżących kamratów (DICE sprawdza obecnie sens tej mechaniki).

Tides of War Chapter 1: Overture ukase się 4 grudnia i ma, poza powyższym, wprowadzić kampanię niemiecką „The Last Tiger” a także multiplayerową mapę Panzerstorm.

Jak wam się do tej pory gra w Battlefield V? Czujecie się usatysfakcjonowani trybem sieciowym? Czego spodziewacie się po „The Last Tiger”?

(84)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.