Home News EA pracuje nad uprzyjemnieniem rozgrywki w Battlefield V
EA pracuje nad uprzyjemnieniem rozgrywki w Battlefield V

EA pracuje nad uprzyjemnieniem rozgrywki w Battlefield V

78
0

Battlefield V jest w sprzedaży już od kilku tygodni, jednak to nie znaczy, że Electronic Arts spoczywa na laurach. Firma stara się wyjść naprzeciw potrzebom graczy i krytyce. EA będzie się starać m.in. aby średni czas życia na polu bitwy się wydłużył.

Jednym z najczęstszych zarzutów pod adresem Battlefield V jest to, że gracze giną zbyt często i za szybko. Electronic Arts ma zamiar wkrótce eksperymentować z kodem sieciowym gry, tak aby zrównoważyć czas jaki mija zanim kogoś zabijemy z czasem gdy sami obrywamy zanim zginiemy. W teorii wydłużyłoby to wirtualny żywot w rozgrywkach sieciowych.

Battlefield V

Niedługo też ma ukazać się aktualizacja zawartości o nazwie Overture, która usprawnia proces przywracania poległych kompanów, a także wprowadza poprawki do działania wielu rodzajów broni, a w szczególności tych, których używają medycy. Ponadto rozbudowano tryb obserwowania innych graczy po śmierci. W kolejnych uaktualnieniach być może otrzymamy m.in. opcję przeciągania leżących kamratów (DICE sprawdza obecnie sens tej mechaniki).

Tides of War Chapter 1: Overture ukase się 4 grudnia i ma, poza powyższym, wprowadzić kampanię niemiecką „The Last Tiger” a także multiplayerową mapę Panzerstorm.

Jak wam się do tej pory gra w Battlefield V? Czujecie się usatysfakcjonowani trybem sieciowym? Czego spodziewacie się po „The Last Tiger”?

(78)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.