Home News Disney+: wybrańcy mogą już testować za darmo!
Disney+: wybrańcy mogą już testować za darmo!

Disney+: wybrańcy mogą już testować za darmo!

1.97K
0

Serwis VOD Disney+ startuje w listopadzie, ale część użytkowników może wypróbować go już teraz. Testy rozpoczęły się dzisiaj, są darmowe i potrwają dwa miesiące.

Disney+ oferuje 4K HDR z Dolby Vision i Dolby Atmos

W Holandii w sklepie Google Play posiadacze urządzeń z systemem Android mogą pobrać próbną wersję aplikacji Disney+. Holendrzy mogą przetestować część biblioteki Disneya w 4K i HDR Dolby Vision, a przywilej ten będzie im przysługiwał przez dwa miesiące. 12 listopada usługa bowiem oficjalnie zadebiutuje w tym i kilku innych strategicznie ważnych dla Disneya rynkach.

Disney+

Disney+ oferuje dostęp do filmów marek takich, jak Disney, Pixar Marvel, Gwiezdne Wojny, czy też produkcji National Geographic. W wersji próbnej można obejrzeć w 4K HDR między innymi “Avengers: Wojna bez granic” i “Czas Ultrona”,  “Czarna Pantera”, “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, “Aladyn i kilka innych. Łącznie tych tytułów jest obecnie siedemnaście. Oprócz obrazu z Dolby Vision w 4K UHD, otrzymamy (tam gdzie jest dostępny) dźwięk w Dolby Atmos. Disney+ obsługuje pobieranie treści offline, a także do 7 profili. Oglądać zawartość z jednego konta może do czterech osób jednocześnie.

Z testowej wersji usługi można korzystać na smartfonach, telewizorach (np. marki Philips, Sony i TCL) i przystawkach z Android TV. Jej wydanie na rynku holenderskim to także doskonała okazja, aby bliżej przyjrzeć się interfejsowi usługi.

Do końca 2019 platforma będzie miała w swojej ofercie 25 seriali i 10 nowych filmów oraz dokumentów. Jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji jest “The Mandalorian”, serial osadzony w uniwersum Star Wars. Zadebiutuje on wraz z platformą, czyli 12 listopada.


ZOBACZ TAKŻE: Disney+: jakość 4K nie wymaga abonamentu premium!


Kiedy start w Polsce?

W Polsce przyjdzie nam na start Disney+ poczekać, a usługa ma pojawić się w ciągu maksymalnie 12 miesięcy od października 2020. Cena usługi VOD na rynek holenderski wynosi 6,99 euro miesięcznie (30,35 ), bądź 69,99 euro (303,85 zł) za rok.

Źródło: Whatsondisneyplus, The Verge, Broadbandtvnews

(1965)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o