Home News Detroit: Become Human – graliśmy w grę i rozmawialiśmy ze scenarzystą
Detroit: Become Human – graliśmy w grę i rozmawialiśmy ze scenarzystą

Detroit: Become Human – graliśmy w grę i rozmawialiśmy ze scenarzystą

295
2

W miniony piątek mieliśmy okazję wziąć udział w specjalnym przedpremierowym wydarzeniu związanym z grą Detroit: Become Human na PS4. Mogliśmy zarówno zagrać w obszerny fragment gry kilkoma postaciami, jak również przeprowadzić wywiad ze scenarzystą gry, Adamem Williamsem.

Polski oddział PlayStation zorganizował kolejne wydarzenie związane z dużą produkcją na PS4, w którą już niebawem zagramy. W zeszłym miesiącu był to God of War (premiera 20.04), a tym razem był to Detroit: Become Human, mariaż gry przygodowej z interaktywnym filmem, osadzonej w cyberpunkowym świecie.

Detroit: Become Human

Gra zadebiutuje na PS4 i PS4 Pro już 25 maja i będzie to pierwsza produkcja studia Quantic Dream, za którą od strony kreatywnej nie odpowiada wyłącznie David Cage (Fahrenheit, Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze). Drugim scenarzystą był Adam Williams, z którym mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad. Oprócz tego mogliśmy sprawdzić obszerny, około dwugodzinny fragment gry trzema grywalnymi postaciami. Przy okazji, pracownik Quantic Dream opowiadał w dużych szczegółach o unikatowych cechach Detroit i procesie powstawania.

Detroit: Become Human

Z racji tego, że obowiązuje embargo na materiały prasowe związane z wydarzeniem, zarówno wywiadem jak i naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi samej gry podzielimy się dopiero w przyszły poniedziałek, 23 kwietnia. Opublikujemy dwa osobne wpisy, jeden z naszą rozmową a drugi dotyczący samej gry.

Detroit: Become Human wywiad Adam Williams

(295)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(2)

  1. Heavy Rain był super.Beyond: Dwie Dusze w połowie gry poddałem się.W Detroit nie zagram bo mam X i Switcha.
  2. Moim zdaniem to może być najlepsza gra Quantic Dream i druga perełka obok Until Dawn (które uważam chyba za najlepszy tytuł na PS4, a na pewno jeden z najlepszych).