Home Patronat medialny AVS 2017 Audio Video Show 2017 – zaproszenie na wykłady i seminaria
Audio Video Show 2017 – zaproszenie na wykłady i seminaria

Audio Video Show 2017 – zaproszenie na wykłady i seminaria

687
5

Audio Video Show 2017Audio Video Show jest wystawą sprzętu audiovideo oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną – dwudziestą edycję. Ze swoimi 10 tysiącami metrów kwadratowych ekspozycji jest drugą co do wielkości imprezą tego typu w Europie.

Audio Video Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. telewizory, projektory, sprzęt hifi oraz słuchawki. W tym roku, po raz pierwszyrównolegle z AVS, odbywają się targi Smart Home, na których można zobaczyć najnowsze rozwiązania z zakresu inteligentnego domu.

Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w lożach VIP PGE Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w naszych domach.

Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Audio Video Show & Smart Home to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz smart home.

Wystawa otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

Piątek, 17 listopada 2017, 13.00 – 20.00
Sobota 18 listopada 2017, 10.00 – 20.00
Niedziela 19 listopada 2017, 10.00 – 18.00

Pełna lista atrakcji: tutaj

Forum poświęcone wystawie: tutaj

Audio Video Show & Smart Home to nie tylko prezentacje sprzętu, ale także ciekawe seminaria i prezentacje tematyczne. Poniżej znajdziesz wszystkie wydarzenia od HDTVPolska:

Panasonic

Profesjonalna kalibracja Panasonic OLED 3D LUT – teoria i praktyka okiem ekspertów z HDTVPolska

Panasonic to firma, która uwielbia implementować rozwiązania profesjonalne, w swoich produktach domowych. Dzięki temu jest w ścisłej czołówce pod względem unikalnych funkcji związanych z jakością obrazu. Jedną z istotnych składowych tej jakości jest precyzja odwzorowania barw. W tej materii Panasonic wyszedł przed szereg, wprowadzając funkcję znaną z monitorów studyjnych – obsługę funkcji 3D LUT. Funkcja ta jest ściśle związana z transformacjami koloru i może zostać użyta np. do bardzo precyzyjnej kalibracji wyświetlacza, do wybranej normy. Piotr Gmerek i Maciej Koper z profesjonalnego portalu HDTVPolska.com zapraszają do loży Panasonic na wykłady prezentujące przewagi i efekty kalibracji metodą 3D LUT na referencyjnych telewizorach Panasonic OLED EZ1000.

18.11.2017 || 11:00
19.11.2017 || 10:00

PGE Narodowy, sala Continental

Samsung

Unikalny i ekskluzywny wykład QLED TV – okiem praktyka i gracza

Jeżeli jesteście głodni fachowej wiedzy nie może Was tutaj zabraknąć. Na miejscu pojawi się Piotr Gmerek i Maciej Koper z profesjonalnego portalu HDTVPolska.com, którzy przeprowadzą „Unikalny i ekskluzywny wykład QLED TV – okiem praktyka i gracza”. W ramach jego, każdy zostanie wyposażony w ekspercką wiedzę m. in. na temat działania telewizorów QLED, technologii HDR10+ oraz technologii Ultra HD na przykładzie konsoli Xbox One X jako odtwarzacza Ultra HD Blu-ray oraz sprzętu do grania w 4K z HDR i szeroką paletą barw.

18.11.2017 || 13:00
19.11.2017 || 12:00

PGE Narodowy, sala Platynowa 3

Philips

Technologia OLED, Ultra HD, Ambilight, Android TV – teoria i praktyka okiem ekspertów z HDTVPolska

Mijający rok w świecie telewizorów premium, bezsprzecznie należy do technologii OLED. Zadomowiła się ona na dobre powodując, że obraz widziany na ekranach telewizorów jeszcze bardziej zbliżył się do rzeczywistego. Jakie elementy na to wpływają? Niewątpliwie jest to rozdzielczość 4K, szeroka paleta barw, HDR jak również perfekcyjna czerń, wierne oddanie barw czy idealne kąty widzenia. Piotr Gmerek i Maciej Koper z profesjonalnego portalu HDTVPolska.com zapraszają do loży Philips na wykłady przy wykorzystaniu najwyższej klasy telewizorów premium Philips OLED, odtwarzacza Ultra HD Blu-ray, konsoli Xbox One X oraz światowej klasy sprzętu pomiarowego.

17.11.2017 || 18:00
18.11.2017 || 15:30
19.11.2017 || 15:00

PGE Narodowy, sala Platynowa 1

Epson

Projektor Epson EH-LS100 krótkiego rzutu jako alternatywa dla telewizora. Teoria i praktyka okiem ekspertów z HDTVPolska

Koncepcja pozbycia się klasycznego telewizora z domu i zastąpienia go projektorem, jest z pewnością bliska wielu osobom i to nie tylko tym najbardziej zagorzałym kinomaniakom. Wielki ekran w salonie rzadko kiedy jest ozdobą. Gdy nie pracuje jest po prostu dużym czarnym prostokątem wiszącym na ścianie. O zawrót głowy przyprawiać może też cena gabarytowych ekranów +75”. Firma Epson zaprezentowała jednak pomysł na rozwiązanie tego problemu. Jest nim projektor laserowy ultra krótkiego rzutu (UST – ultra short throw) o symbolu EH-LS100. Jak wygląda to w praktyce będzie można przekonać się na prezentacji, którą przeprowadzą Piotr Gmerek i Maciej Koper z profesjonalnego portalu HDTVPolska.com

17.11.2017 || 16:00
18.11.2017 || 18:00
19.11.2017 || 17:00

PGE Narodowy, sala 141

 

(687)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(5)

 1. Witam :) Czy będą jakieś ograniczenia jeżeli chodzi o ilość miejsc na prezentacji Panasonica ? Pytam, ponieważ wybieram się na targi :)

   

 2. Witaj, ograniczeniem była tylko sala ;) Ale jeżeli dzisiaj byłeś to wiesz o co chodzi.

 3. Ja co prawda byłem tylko w piątek ale wykład jak co roku pełna profeska ;)

 4. 51 minut temu, raffal napisał:

  Ja co prawda byłem tylko w piątek ale wykład jak co roku pełna profeska ;)

  Dziękuję :) I nie podszedłeś? :DDD O matko! Chętnie bym zamienił parę zdań.

 5. 22 godziny temu, Gmeru napisał:

  Dziękuję :) I nie podszedłeś? :DDD O matko! Chętnie bym zamienił parę zdań.

  Podszedłem i przywitałem się przed prezentacją na Philipsach, może mogłem się nickiem z forum przedstawić :P