Home News Informacje prasowe Zestaw gier Shenmue I & II w planie wydawniczym firmy Cenega
Zestaw gier Shenmue I & II w planie wydawniczym firmy Cenega

Zestaw gier Shenmue I & II w planie wydawniczym firmy Cenega

157
3

Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że zremastrerowane gry akcji w jednej, spójnej kompilacji – Shenmue I & II – trafiły do jej planu wydawniczego. Zestaw ukaże się w 2018 roku na konsole PlayStation 4 i oraz Xbox One i będzie dostępny w angielskiej (napisy i dubbing) i japońskiej (dubbing) wersji językowej.

Od momentu debiutu serii, obydwie części Shenmue I & II zyskały grono zafascynowanych fanów oraz sprawiły, że cykl przez wielu uznawany jest za jedną z najlepszych gamingowych serii wszech czasów. Te, swego czasu rewolucyjne wręcz arcydzieła oddają w ręce graczy porywającą powieść o zemście – główny bohater, Ryu Hazuki, podejmuje się pomszczenia zabójstwa swego ojca oraz odkrycia tajemnicy enigmatycznego artefaktu, zwanego Dragon Mirror.

Shenmue I & II to kompilacja dwóch tytułów, pełnych oryginalnych elementów z pierwowzorów, które zdefiniowały współczesny gaming –  jak na przykład fascynujące walki jujitsu, prowadzenie dociekliwych śledztw, obecność wielu cech z gatunku RPG, jak i również rewelacyjne mini-gry. Shenmue I & II zostały osadzone w otwartym, wciągającym świecie, a akcja odbywa się w czasie rzeczywistym; realizmu dopełniają takie elementy jak cykle dnia i nocy, zmiany pogody czy otoczenie pełne ludzi, żyjących swoim życiem.

Shenmue I & II to kompletna wersja kultowych klasyków i najlepszy sposób na doświadczenie gry dostępne do tej pory. Reedycja pozostanie wierna oryginałom z udoskonalonymi funkcjami, w tym skalowalną rozdzielczością ekranu, wyborem nowoczesnych lub klasycznych schematów sterowania, zaktualizowanym interfejsem użytkownika i możliwością korzystania z oryginalnych lektorów japońskich lub angielskich.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(157)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(3)

  1. Trzeba bedzie zagrać ponownie po tylu latach w tak doskonaly tytul, czekam na wersje na Steam, a Shenmue III przesuniete znowu na 2019 :(

  2. Chwała Sedze, że po tylu latach czekania wreszcie to wydadzą, tylko błagam, żeby to nie zostało zrobione po linii najmniejszego oporu...

    Swoją drogą jestem mega ciekaw, czy dziś to w ogóle będzie jeszcze strawne, bo jednak od premiery upłynęło już nieco czasu. W czas DC te gry były bezkonkurencyjne.

  3. Strawne bedzie dla starych wyjadaczy ktorzy ten tytul mają w sercach po dzis dzień, dla nowych graczy to bedzie dramat ale to oczywiste :)

    Oby tylko byl tryb 16:9 bo grać obecnie z pasami mi sie nie uśmiecha :)