Home News Beznapędowy Xbox One S All Digital – wkrótce prezentacja?
Beznapędowy Xbox One S All Digital – wkrótce prezentacja?

Beznapędowy Xbox One S All Digital – wkrótce prezentacja?

560
1

O beznapędowym Xbox One S All Digital słyszeliśmy już od jakiegoś czasu. Wiemy, że taki model się ukaże – nie jesteśmy jedynie pewni kiedy. Według najnowszych doniesień miałoby się to stać na początku maja a zamówienia przedsprzedażowe ruszą w nadchodzącym tygodniu. 16 kwietnia Microsoft miałby oficjalnie zaprezentować konsolę.

Niemiecki portal WinFuture podaje 7 maja jako datę wydania konsoli Xbox One S All Digital. Sprzęt ma być dostępny z trzema dołączonymi do zestawu grami. Są to: Minecraft, Forza Horizon 3 oraz Sea of Thieves. WinFuture opublikował także kilka grafik pokazujących konsolę i pudełko.

Xbox One S All Digital

Beznapędowy Xbox One ma (oprócz bezprzewodowego kontrolera) posiadać w zestawie dysk twardy o pojemności 1 TB. Jego cena będzie wynosić 230 EUR. Ten sugerowany przez niemieckie źródło koszt konsoli wydaje się być mimo wszystko wysoki. Za podobną cenę można nabyć wersję z napędem.

Tak czy inaczej, w związku z planowanym dodatkowym pakietem usług Gold i Game Pass, konsola może okazać się interesującą propozycją dla części graczy. Oficjalne potwierdzenie ze strony Microsoftu definitywnie nastąpi w najbliższym czasie. Wtedy to będzie można zweryfikować informacje WinFuture.

Źródło: WinFuture

(560)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(1)

  1. Szczerze to dziwiłbym się ludziom jakby rzeczywiście kupowali to po takiej cenie.