Home News Xbox One automatycznie będzie używać trybu gry w telewizorze
Xbox One automatycznie będzie używać trybu gry w telewizorze

Xbox One automatycznie będzie używać trybu gry w telewizorze

751
2

Dobre wieści dla osób często korzystających z telewizorów w różnych trybach i na wielu urządzeniach. Xbox One będzie niedługo aktywować tryb niskiego input lagu, za każdym razem gdy włączymy grę.

Auto Low Latency to jedna z nowych funkcji, które zostaną wprowadzone w niedalekiej przyszłości, wraz z potwierdzonym przez AMD wsparciem konsol Xbox One X / S dla Freesync czy też już działającym w kręgu Alpha trybem 1440p.

Opcja ta sprawi, że kompatybilne telewizory automatycznie będą uruchamiały tryb gry jeśli tylko wykryją, że odpalamy tego typu zawartość na naszym odbiorniku.

Może się to okazać bardzo wygodne gdy często skaczemy po różnych wejściach HDMI korzystając z różnych podłączonych urządzeń. Microsoft nie podał jeszcze jakie modele TV będą kompatybilne z tą funkcjonalnością.

(751)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Comment(2)

  1. Na końcu chyba chciałeś napisać z tą funkcją, a nie funkcjonalnością?
  2. u mnie kiedy włączam konsole przez ampli automatycznie przechodzi na tryb gra....kiedy przełączam na telewizje przechodzi w tryb moich osobistych ustawień czyli użytkownika ale jedna rzecz mnie denerwuje bo kiedy przełączam na bluray żeby obejrzeć film znowu się przełącza na tryb gra a chce aby zostało  w trybie użytkownika i za cholere nie wiem jak to ustawić żeby się to nie zmieniało...muszę za każdym razem wysterować tryb użytkownik z pilota...