Home News HDTVPolska na przedpremierowym pokazie God of War
HDTVPolska na przedpremierowym pokazie God of War

HDTVPolska na przedpremierowym pokazie God of War

771
2

W piątek 9 marca w Warszawie w Warowni Jomsborg odbył się przedpremierowy pokaz gry God of War, organizowany przez polski oddział PlayStation. Redakcja HDTVPolska miała okazję zarówno zagrać w kilka pierwszych godzin gry, jak i przeprowadzić wywiad z głównym projektantem rozgrywki, Derekiem Danielsem. Są tu jacyś fani Kratosa? 

Wywiadu w formie wideo, jak i opisu wrażeń będziecie mogli się spodziewać 19 marca, kiedy to o godzinie 16:00 mija embargo na udostępnianie materiałów o grze. Dlatego też tutaj otrzymacie raczej przedsmak tego, co pojawi się później.

God of War

Tak czy inaczej, czas spędzony w wiosce wikingów, uznalibyśmy za bardzo miły. Możemy wam zagwarantować, że God of War to nie tylko technologiczny pokaz PS4 / PS4 Pro, lecz także naprawdę solidna mechanicznie gra, w której nie brakuje czystej rozgrywki. W trakcie naszego wywiadu, pytaliśmy zarówno o inspiracje, jak i aspekty techniczne, a także o pewne elementy gameplayu.

God of War

Premiera God of War odbędzie się 20 kwietnia, a gra będzie wspierać rozdzielczość 4K (poprzez checkerboarding) a także HDR oraz szeroki zakres barw. Nie możemy się doczekać zarówno premiery, ani momentu, kiedy zaprezentujemy wam szerzej nasze wrażenia oraz wywiad.

God of War

Są tu jacyś fani Kratosa? Czekacie na nową odsłonę serii? Co sądzicie o miksie God of War i nordyckiej mitologii?

(771)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Comment(2)

  1. Oj czekam na ten tytuł, jedna z niewielu gier, która wyląduje u mnie od razu na premierę. :)

  2. Edycja Kolekcjonerska już zamówiona, nie mogę się doczekać :D