Home News Władca Pierścieni i Hobbit na 4K UHD Blu-ray: premiera z opóźnieniem
Władca Pierścieni i Hobbit na 4K UHD Blu-ray: premiera z opóźnieniem

Władca Pierścieni i Hobbit na 4K UHD Blu-ray: premiera z opóźnieniem

1.70K
1

Wygląda na to, że zapowiadane na lato 2020 wydania filmów z serii “Władca Pierścieni” oraz “Hobbit” na płytach 4K Ultra HD Blu-ray zaliczyły wydawniczy poślizg.

Jedną z najbardziej znanych serii filmów, które jeszcze nie ukazały się na nośniku 4K Ultra HD Blu-ray jest “Władca Pierścieni“. Wraz z prequelowym “Hobbitem“, filmy Petera Jacksona w wersjach kinowych i rozszerzonych miały ukazać się na płycie 4K UHD Blu-ray 25 czerwca 2020 roku.

władca pierścieni 4k

Jak donosi teraz portal 4kfilme.de, wydanie tych filmów zostało przesunięte w czasie, a ich premiera ma nastąpić w październiku 2020. Dobre wieści natomiast są takie, że Warner Bros. zamierza wydać je w dwóch zbiorczych wydaniach, jako trylogie, oraz w jednym całościowym zestawie (6 filmów). Z informacji przekazanych przez niemiecki serwis nie dowiadujemy się natomiast niczego o pojedynczych wydaniach.

Bardzo możliwe jest, że przesunięcie spowodowane jest tym, że Warner Bros. planuje wydać również edycję kolekcjonerską, zawierającą gadżety związane z serią.

władca pierścieni 4k

Na temat samego transferu nie wiemy jeszcze nic, a Warner nie potwierdził, czy będziemy mogli liczyć na natywne 4K, czy też podskalowane 2K. Nie znamy także jeszcze formatów HDR, ani nie mamy informacji o standardzie dźwięku.

Źródło: 4kfilme.de, filmożercy

Więcej na temat filmów:

(1698)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o