Za chwilę ruszają targi Audio Video Show 2025! Święto miłośników dźwięku i obrazu ponownie na PGE Narodowym
Już za kilka dni Warszawa stanie się stolicą audio-wideo. PGE Narodowy po raz kolejny otworzy swe przestrzenie dla entuzjastów dźwięku, obrazu i technologii, którzy tłumnie pospieszą na targi Audio Video Show. Dla tych, którzy przez lata śledzą rozwój wystawy, a także dla tych, którzy dopiero planują swój debiut – to będzie wydarzenie, które trudno będzie przegapić.
Targi Audio Video Show 2025 od 24 do 26 października na PGE Narodowym. Święto entuzjastów dźwięku i obrazu
Po 27 latach obecności na rynku Audio Video Show urosło do rangi imprezy, której znaczenie wykracza poza granice polskiej sceny hi-end. Z każdą kolejną edycją organizatorzy podnoszą poprzeczkę – zarówno w warstwie merytorycznej, jak i organizacyjnej – by sprostać oczekiwaniom gości i wystawców. W 2025 roku wszystko wskazuje na to, że zostanie pobity kolejny rekord: więcej sal odsłuchowych, więcej wystawców, więcej premier i wydarzeń specjalnych.
Przez trzy dni uczestnicy będą mogli zagłębić się w różnorodność świata audio i wideo – od high-endowych systemów po niszowe rozwiązania, od spotkań z artystami po wykłady branżowe, od odsłuchów w warunkach studyjnych po przegląd nowości i klasyków w strefie winyli. To nie tylko targi, to festiwal dźwięku i obrazu, który właśnie nabiera nowego rozmachu.
Najważniejsze informacje o targach Audio Video Show 2025
- Termin: 24-26 października 2025
- Godziny: 12:00-20:00 (pt), 10:00-20:00(sb), 10:00-17:00 (nd)
- Miejsce: PGE Narodowy
- Liczba sal odsłuchowych: 185 (95 dużych + 90 mniejszych)
- Wystawcy i marki: ponad 200 wystawców i około 600 marek
- Bilety: 60 zł (bilet dzienny); karnet 3-dniowy 90 zł; młodzież do lat 16 – wstęp wolny
- Specjalne wydarzenia: premiery sprzętowe, odsłuchy z udziałem artystów, strefa winyli, wykłady i panele
“Audio Video Show od lat buduje swoją pozycję na światowym rynku wystaw sprzętu hi-end. Nigdy nie chcieliśmy się ścigać ani porównywać z wystawą w Monachium, która w tym roku odbyła się niestety już po raz ostatni, ale sukcesywnie budowaliśmy markę krok po kroku, poszerzając przestrzenie wystawiennicze, ofertę dla wystawców i zwiedzających. W tym roku wystawa będzie największa w historii – mamy 185 sali odsłuchowych: 95 dużych i 90 mniejszych, ponad 200 wystawców i 600 marek. Dla porównania – w Wiedniu, gdzie przeniosą się wystawcy z Monachium, będzie 60 sali dużych i 60 mniejszych. To tylko świadczy o tym, jak polska wystawa urosła w siłę i jak mocną pozycję mamy na świecie” – powiedział Adam Mokrzycki, pomysłodawca i organizator Audio Video Show.
Już teraz warto spojrzeć w kalendarz i zarezerwować sobie czas na trzy październikowe dni pełne doznań. Dla miłośnika dźwięku i obrazu Audio Video Show to coś więcej niż wystawa – to celebracja pasji, źródło inspiracji i okazja, by stanąć twarzą w twarz z najnowszymi trendami.
Źródło: Audio Video Show
Zobacz więcej:
- Kanał Puls 2 zmienia ramówkę! W programie będzie więcej filmów
- Nowe kanały CANAL+ w Polsat Box?! Testy aż 12 stacji, w tym Premium i Sport!
- Nowy kanał TV dodany do oferty Play! Stargaze to portal do świata influencerów
- Zaskakująca oferta kanału Golf Zone. Będzie pokazywał… skróty piłkarskie meczów kobiet
- 3 nowe kanały w sieci INEA! Można je oglądać na dwa sposoby

