Wszystko wskazuje na to, że kończy się era promocyjnych cen abonamentu PS Plus. Szykują się wielkie zmiany w sprzedaży tej subskrybcji. Możliwość jej zakupu zniknęła z najpopularniejszych marketów. Teraz drożej i tylko bezpośrednio od Sony?
Właśnie pojawiły się liczne doniesienia z wielu niezależnych źródeł o problemach z logowaniem się do sieci PSN dla użytkowników PS3 oraz PS4. Jest to drugi tego typu przypadek w tym tygodniu, po podobnym incydencie we wtorek. Niestety nie pogramy w gry z multiplayer, czy wymagające dostępu do sieci.